ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
13
8%
Κίτσιου
1
1%
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τζαβέλλας
1
1%
Βίτορ
1
1%
Κατσουράνης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαντούρο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
69
43%
Μάρτενς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λούκας
2
1%
Νίνης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στοχ
68
42%
Αθανασιάδης
3
2%
Ολίσε
3
2%
 
Σύνολο ψήφων : 161

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Πέμ 23 Ιαν 2014, 14:57

Αδερφέ εγώ χθες πήγα γήπεδο χαλαρότατος μέσα στη χαρά να δω την πιο ΠΑΟΚ 11άδα μέχρι σήμερα..
Ούτε διάθεση για κράξιμο είχα ούτε τίποτα αρνητικό..
Και ξαφνικά ακούω τη γιούχα στο Αλβανάκι και καπάκι σύνθημα για τη μάνα του και παράλληλα τουμπέκιασμα από όλο το υπόλοιπο γήπεδο το οποίο όταν εγώ κράζω έναν συγκεκριμένο ξεκινάει γιούχες και άλλα κόλπα..
Επειδή λοιπόν αδερφέ για μένα ο ΠΑΟΚ είναι πέρα από πατρίδες, θρησκείες, πολιτικές και άλλες τέτοιες έννοιες έκρινα σωστό να υπενθυμίσω σε όλους ότι κάποτε υπήρξε προδοσία κατά του ΠΑΟΚ η οποία είναι 1000 φορές χειρότερη από την "προδοσία" που ένιωσαν κάποιοι επειδή όταν είδαν τον Κάτσε με μπλούζα UCK..
Και όταν λοιπόν επιλέγεις να συγχωρέσεις αυτόν που κάποτε πρόδωσε τον ΠΑΟΚ, ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να συγχωρέσεις κι αυτόν που ντεμέκ πρόδωσε κάτι που θα πρέπει να θεωρείται υποδεέστερο του ΠΑΟΚ (σύμφωνα με το δόγμα "Ο ΠΑΟΚ πάνω απ'όλα")..
Αυτά για το σύνθημα για τον Σαλπιγγίδη..
Για τον κλασιδιάρη τώρα μεγάλο παιδί είσαι και πιστεύω να καταλαβαίνεις τους όποιους συνειρμούς γίνονται συνυπολογίζοντας και τα όσα πέρασαν 46 δικοί μου άνθρωποι.. ;)
Κατά τα άλλα 89 λεπτά φωνής για ΠΑΟΚ και ένα λεπτάκι το όλο μπέρδεγουέι.. Κλάιν :lol:
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 23 Ιαν 2014, 14:59

Kranate, όταν φτάσουμε τα 90 λεπτά, τότε θα είμαι και εγώ οκ. 8-)

για τα υπόλοιπα νομίζω θα γινω κουραστικός αν επαναλαμβάνομαι....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Πέμ 23 Ιαν 2014, 15:03

ΟΚ μπρο..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 23 Ιαν 2014, 15:04

mpafos4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:Κοφτε και οι 2 πριν πεσει ban.Δεν μπορουμε να ασχολουμαστε συνεχεια με τα ιδια και τα ιδια...


Επειδη ουτε το δικαιωμα εχω δωσει εδω μεσα για να μου πει καποιος "κοφτε"....


ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ!!!

YΓ.Μονο απο σενα δεν το περιμενα αυτο!....Δε βαριεσαι...ειπαμε...στο τελος θα μεινετε με τους "γνησιους",τους "ψαγμενους" και τους επαναστατες!...

Βασικα ηθελα να γραψω κοφτε το.. :mrgreen: :mrgreen:
Μην τα παιρνεις.Ξερεις ποια ειναι η αποψη μου και τι σταση κραταω παντα.Απλα το να συνεχιζετε την κουβεντα εσεις οι 2 δε θα τελειωσει ποτε.Ο guardian δε μιλησε καλα και μετα συνεχιζετε η λογομαχια.
Το "τα ιδια και τα ιδια" αναφεροταν οχι σε αυτα που λετε αλλα στις λογομαχιες...

Χαλαρωνουμε ολοι και παμε παρακατω...

Γκε γκε???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. :redcard: :redcard: :redcard: Σε μενα..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Ιαν 2014, 15:37

Υπενθυμίζω ότι φέτος έχουμε κάνει 8 ανατροπές:
1. ΠΑΟΚ - ΣΑΚΤΕΡ 2-1
2. ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 2-1
3. ΠΑΟΚ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΧΑΙΦΑ 3-2
4. ΠΑΟΚ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2-1
5. ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ 3-1
6. ΑΕΛ ΚΑΛΛΟΝΗΣ - ΠΑΟΚ 2-5
7. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΟΚ 1-2
8. ΠΑΟΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ 5-1

Ενώ έχουμε και 6 ισοφαρίσεις:
1. ΜΕΤΑΛΙΣΤ - ΠΑΟΚ 1-1
2. ΣΑΛΚΕ - ΠΑΟΚ 1-1
3. ΟΦΗ - ΠΑΟΚ 1-1
4. ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ - ΠΑΟΚ 1-1
5. ΠΑΟΚ ΑΖ ΑΛΚΜΑΑΡ 2-2
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΟΚ 1-1
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90088
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 23 Ιαν 2014, 15:52

τα 3 από τα 5 γκολ μπήκαν ενώ παίζαμε με 10 ή κάνω λάθος;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Ιαν 2014, 15:59

Μόνο το 5ο
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90088
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Othin » Πέμ 23 Ιαν 2014, 16:20

Αβόλευτε και Αποστόλη η αλήθεια, ως συνήθως, είναι κάπου στη μέση! :)

Εκτός από το 5ο γκολ, που το βάλαμε προφανώς με 10 παίκτες, αφού είχε ήδη αποβληθεί ο Τζαβέλλας, υπάρχει και το γκολ της ισοφάρισης που πάλι το βάλαμε παίζοντας με δέκα παίκτες (!), επειδή είχε αποχωρήσει απρόσμενα λόγω τραυματισμού ο Βιτόρ και δεν είχε προλάβει ακόμα να μπει ο Κατσουράνης. Ο τελευταίος μπήκε μόλις λίγα δευτερόλεπτα πριν πετύχουμε και το δεύτερο γκολ, οπότε τυπικά αυτό επιτεύχθηκε με 11 εναντίον 11.

Τελικά και στο 10 εναντίον 11 είμαστε καλύτεροι από την γριά, αφού το επιμέρους σκορ είναι 2-0!!!
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:31

Ρε παιδια επιτελους ημαρτον με την παρτη σας ουτε με πενταρα στην σατανογρια δεν μπορειτε να χαρειτε λιγο?τι πραγμα ειναι αυτο ρε μαγκες?τι δηλητηριο ειναι αυτο που εχει μπει στο μυαλο του ΠΑΟΚση γιατι παντα υποβαθμιζουμε τις επιτυχιες μας και μεγαλοποιουμε τις αποτυχιες μας ημαρτον ρε παιδια ημαρτον.Παλι ψαχνομαστε να βρουμε τα στραβα αντι να πουμε ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΚΑΤΣΕ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΝΤΟΥΡΟ ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΜΑΡΤΕΝΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ,που εδειξε οτι εχει ΠΑΘΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΣΑΓΑΝΟ,το παρτι αρχιζει οποιος θελει ακολουθει οποιος δεν θελει ας κατσει σπιτη του,εγω παντως θα ειμαι εκει ετοιμαστειτε να δειτε τον πραγματικο ΠΑΟΚ ηρθε η ωρα,ενα μεγαλο ευχαριστω στην σατανογρια που μας ξυπνησε :nairepaok:
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:38

δυστυχως μια φορα ακομη .....απο τις κοντρες των τελευταιων σελιδων....
βλεπουμε οτι το προβλημα του ΠΑΟΚ δεν ειναι ουτε το συστημα ουτε ο γαυρος ουτε η τυχη μας μεσα
ουτε ζζ ουτε ο ιβαν ουτε ο αρδ...οι οποιοι χωρις να το εχουν καταλαβει πατωντας πανω σε αυτο γραφουν οτι παπαρια τους κατεβει απο μιρτσους εως φαλακροτσορμπατσοτζατζαραδες......

δυστυχως φιλοι και αδερφοι οπαδοι του ΠΑΟΚ το μεγαλητερο προβλημα θεωρω οτι ειμαστε εμεις οι οπαδοι του ΠΑΟΚ
εξαλλου το φωναξαμε ...άπλα ειμαστε....και εχθες
ΠΑΟΚ παιξε την μπαλα της ζωης σου γιατι θα σε μαμισουμε εμεις οι ΟΠΑΔΟΙ σου
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 6011
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:54

nikolasf έγραψε:Ρε φίλε paokovios1974 αν δεν κάνεις πλάκα τότε με παρεξήγησες!!!!
Τα 3 λάθη στην άμυνα είναι τραγικά και ξέρεις γιατί;
Γιατί γίνανε από μ@λ@κί@ !!!!! Αυτό στυλιτεύω και αν σκεφτείς ότι πάιζουμε με καθαρό στόπερ μόνο τον Βίτορ (υποτροπίασε ακούω) επισημάινω ότι κατα τη γνώμη μου διαφάινεται πρόβλημα πίσω!
Τώρα να πώ ότι ήταν καταπληκτική εμφάνιση!!! Να το πάω αλλά δεν θα προσθέσω τπτ καινούριο!!!
Οταν ο αντίπαλος παίζει ανοιχτά και όχι λεωφορείο τότε μπορεί να φάει πολλά γκολ από τον παρών ΠΑΟΚ
Η αρχή είναι το 0 πίσω και τότε μόνο αναγκάζεις τον αντίπαλο να ανοιχτεί !!! Εκτός αν είναι η φιλοσοφία του βλέπε Μακάμπι.
Τώρα αν τα ίδια ή παρόμοια λάθη τα κάνεις με γα'υρο ή Μπενφίκα τα 2 στα 3 θα γράψουν!!!

Αδερφε και με τη σαλκε ελεγαν καποιοι πως παμε για παλαμη,αλλιως παιζεις με πραγματικα μεγαλο αντιπαλο αλλιως με την γριουλα με μπενφικα γραψτο η προκριση θα κριθει στις λεπτομερειες,κατα τα αλλα εισαι αδερφος και ναι που και που το ριχνω στην πλακα γιατι μαυτα που διαβαζω εδω μεσα ορισμενες φορες αναρωτιεμαι τι στο διαολο εχουμε παθει και εχουμε μιζεριασει τοσο πολυ ολοι μας, ο γαυρος κανει τριτη συνεχομενη τραγικη εμφανιση και ομως κοιτα τις εφημεριδες τους ακου τα ραδια τους,τοτε ισως καταλαβεις-καταλαβουμε τι μας εχει κανει ο μαρινακηςΔΙΧΟΝΙΑ ΛΕΓΕΤΑΙ διαιρει και βασιλευε λεγεται,τελος παντων μετα το ματσακι με την γρια πιστευω θα ειναι η απαρχη για την αλλαγη του κλιματος,στηριξτε ρε παιδες ολοι στηριξτε.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Othin » Πέμ 23 Ιαν 2014, 17:59

Μια που ανέφερες φίλε καρπουζά για την χθεσινή κερκίδα, θα αναφέρω κάτι που οφείλω στον εαυτό μου να το κάνω, όσο κι αν δίστασα αρχικά λόγω του κινδύνου να θεωρηθεί «εμπρηστικό». Από τη στιγμή όμως που οι άλλοι φωνάζουν κάτι εξαιρετικά προσβλητικό δημόσια, εγώ θα ντραπώ να τους «ασκήσω κριτική»?

Όποιος από αυτούς τους ΓΕΛΟΙΟΥΣ που φώναξαν τα συνθήματα κατά της μάνας του Κάτσε το έκανε συνειδητά (προσωπικά πιστεύω πως ζήτημα να είναι το 1% αυτοί που το φώναξαν συνειδητά και αυτοί είμαι σίγουρος ότι το έκαναν για ΙΔΙΟΝ όφελος, εντελώς ξένο από τον ΠΑΟΚ), θα ήθελα να εξηγήσει σε όλους εάν αυτό το σύνολο καθαρμάτων τύπου κλασιδιάρη που αυτοαποκαλείται κόμμα (μη χέσω), δρώντας ως ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ, ΧΑΦΙΕΣ και ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΚΟΛΛΗΤΟΣ είναι υπεύθυνο ή όχι για την φυλάκιση 46 αδερφών τους.

Να πάτε στο μπουρδέλο του Πειραιά ρε καραγκιόζηδες να αντλήσετε (ηλίθιους) ψηφοφόρους και όχι στην Τούμπα. Και αυτοί οι λίγοι που σας πιστεύουν ακόμα, θα σας καταλάβουν σύντομα και τότε να δω ποιος θα σας γλιτώσει λαμόγια. Είστε η μάστιγα του ΠΑΟΚ, αλλά θα εκλείψετε σύντομα.

Θα έλεγα το κείμενο να αποτελέσει τροφή για σκέψη, αλλά προέχει να υπάρχει η δυνατότητα σκέψης. Και όταν κάποιος συστρατεύεται με καθάρματα, προφανώς έχει απολέσει ή για κάποιον λόγο έχει αναστείλει την ικανότητα σκέψης. Αυτός που κερδίζει όμως είναι το κάθαρμα.

ΥΓ Κι εγώ εξοργίστηκα με την φωτογραφία του Κάτσε με το μπλουζάκι, αλλά καταλαβαίνω πως αν ήταν συνειδητοποιημένος και φανατικός ΔΕΝ θα ζητούσε συγγνώμη ούτε θα έκανε πίσω. Αν πάλι δεν είναι φανατικός, αλλά "όπου φυσάει ο άνεμος", προφανώς με καλύπτει η αλλαγή πλεύσης του. Κι αν, όπως έγραψε κι ο αδερφός Κρανάτος, ο παίχτης δείχνει τόσο πάθος αγωνιζόμενος με την ασπρόμαυρη φανέλλα ύστερα από τόσο κράξιμο, τότε με υπερκαλύπτει.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ale » Πέμ 23 Ιαν 2014, 18:20

Othin έγραψε:Μια που ανέφερες φίλε καρπουζά για την χθεσινή κερκίδα, θα αναφέρω κάτι που οφείλω στον εαυτό μου να το κάνω, όσο κι αν δίστασα αρχικά λόγω του κινδύνου να θεωρηθεί «εμπρηστικό». Από τη στιγμή όμως που οι άλλοι φωνάζουν κάτι εξαιρετικά προσβλητικό δημόσια, εγώ θα ντραπώ να τους «ασκήσω κριτική»?

Όποιος από αυτούς τους ΓΕΛΟΙΟΥΣ που φώναξαν τα συνθήματα κατά της μάνας του Κάτσε το έκανε συνειδητά (προσωπικά πιστεύω πως ζήτημα να είναι το 1% αυτοί που το φώναξαν συνειδητά και αυτοί είμαι σίγουρος ότι το έκαναν για ΙΔΙΟΝ όφελος, εντελώς ξένο από τον ΠΑΟΚ), θα ήθελα να εξηγήσει σε όλους εάν αυτό το σύνολο καθαρμάτων τύπου κλασιδιάρη που αυτοαποκαλείται κόμμα (μη χέσω), δρώντας ως ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ, ΧΑΦΙΕΣ και ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΚΟΛΛΗΤΟΣ είναι υπεύθυνο ή όχι για την φυλάκιση 46 αδερφών τους.

Να πάτε στο μπουρδέλο του Πειραιά ρε καραγκιόζηδες να αντλήσετε (ηλίθιους) ψηφοφόρους και όχι στην Τούμπα. Και αυτοί οι λίγοι που σας πιστεύουν ακόμα, θα σας καταλάβουν σύντομα και τότε να δω ποιος θα σας γλιτώσει λαμόγια. Είστε η μάστιγα του ΠΑΟΚ, αλλά θα εκλείψετε σύντομα.

Θα έλεγα το κείμενο να αποτελέσει τροφή για σκέψη, αλλά προέχει να υπάρχει η δυνατότητα σκέψης. Και όταν κάποιος συστρατεύεται με καθάρματα, προφανώς έχει απολέσει ή για κάποιον λόγο έχει αναστείλει την ικανότητα σκέψης. Αυτός που κερδίζει όμως είναι το κάθαρμα.

ΥΓ Κι εγώ εξοργίστηκα με την φωτογραφία του Κάτσε με το μπλουζάκι, αλλά καταλαβαίνω πως αν ήταν συνειδητοποιημένος και φανατικός ΔΕΝ θα ζητούσε συγγνώμη ούτε θα έκανε πίσω. Αν πάλι δεν είναι φανατικός, αλλά "όπου φυσάει ο άνεμος", προφανώς με καλύπτει η αλλαγή πλεύσης του. Κι αν, όπως έγραψε κι ο αδερφός Κρανάτος, ο παίχτης δείχνει τόσο πάθος αγωνιζόμενος με την ασπρόμαυρη φανέλλα ύστερα από τόσο κράξιμο, τότε με υπερκαλύπτει.

+4×1926 εις την χιλιοστή εννιακοσιοστή εικοστή έκτη.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Απ: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nothu » Πέμ 23 Ιαν 2014, 18:46

ΑποστόληςΑ έγραψε:Μόνο το 5ο


Και το 1-1. Την ωρα που εφυγε ο Βιτοε εγινε.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
nothu
 
Δημοσιεύσεις: 5028
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 23 Ιαν 2014, 19:17

Othin έγραψε:Μια που ανέφερες φίλε καρπουζά για την χθεσινή κερκίδα, θα αναφέρω κάτι που οφείλω στον εαυτό μου να το κάνω, όσο κι αν δίστασα αρχικά λόγω του κινδύνου να θεωρηθεί «εμπρηστικό». Από τη στιγμή όμως που οι άλλοι φωνάζουν κάτι εξαιρετικά προσβλητικό δημόσια, εγώ θα ντραπώ να τους «ασκήσω κριτική»?

Όποιος από αυτούς τους ΓΕΛΟΙΟΥΣ που φώναξαν τα συνθήματα κατά της μάνας του Κάτσε το έκανε συνειδητά (προσωπικά πιστεύω πως ζήτημα να είναι το 1% αυτοί που το φώναξαν συνειδητά και αυτοί είμαι σίγουρος ότι το έκαναν για ΙΔΙΟΝ όφελος, εντελώς ξένο από τον ΠΑΟΚ), θα ήθελα να εξηγήσει σε όλους εάν αυτό το σύνολο καθαρμάτων τύπου κλασιδιάρη που αυτοαποκαλείται κόμμα (μη χέσω), δρώντας ως ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ, ΧΑΦΙΕΣ και ΤΩΝ ΜΠΑΤΣΩΝ ΚΟΛΛΗΤΟΣ είναι υπεύθυνο ή όχι για την φυλάκιση 46 αδερφών τους.

Να πάτε στο μπουρδέλο του Πειραιά ρε καραγκιόζηδες να αντλήσετε (ηλίθιους) ψηφοφόρους και όχι στην Τούμπα. Και αυτοί οι λίγοι που σας πιστεύουν ακόμα, θα σας καταλάβουν σύντομα και τότε να δω ποιος θα σας γλιτώσει λαμόγια. Είστε η μάστιγα του ΠΑΟΚ, αλλά θα εκλείψετε σύντομα.

Θα έλεγα το κείμενο να αποτελέσει τροφή για σκέψη, αλλά προέχει να υπάρχει η δυνατότητα σκέψης. Και όταν κάποιος συστρατεύεται με καθάρματα, προφανώς έχει απολέσει ή για κάποιον λόγο έχει αναστείλει την ικανότητα σκέψης. Αυτός που κερδίζει όμως είναι το κάθαρμα.

ΥΓ Κι εγώ εξοργίστηκα με την φωτογραφία του Κάτσε με το μπλουζάκι, αλλά καταλαβαίνω πως αν ήταν συνειδητοποιημένος και φανατικός ΔΕΝ θα ζητούσε συγγνώμη ούτε θα έκανε πίσω. Αν πάλι δεν είναι φανατικός, αλλά "όπου φυσάει ο άνεμος", προφανώς με καλύπτει η αλλαγή πλεύσης του. Κι αν, όπως έγραψε κι ο αδερφός Κρανάτος, ο παίχτης δείχνει τόσο πάθος αγωνιζόμενος με την ασπρόμαυρη φανέλλα ύστερα από τόσο κράξιμο, τότε με υπερκαλύπτει.

Αψογη άποψη συμφωνώ απόλυτα!!!!!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης