ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
13
8%
Κίτσιου
1
1%
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Τζαβέλλας
1
1%
Βίτορ
1
1%
Κατσουράνης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαντούρο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
69
43%
Μάρτενς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λούκας
2
1%
Νίνης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στοχ
68
42%
Αθανασιάδης
3
2%
Ολίσε
3
2%
 
Σύνολο ψήφων : 161

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:02

che4 έγραψε:
Χωρικός έγραψε:μου άρεσε πολύ ο Ολίσε φορ! Πολύ όμως!



η μεταγρφη που ελεγες :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

ναι!!!!!! :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:13

Δεν μπορω να καταλαβω αυτο που λετε καποιοι οτι αν εκανε γκολ η γρια στο 3-1 θα ειχαμε προβλημα.Αλλα 3 θα ετρωγε για πλακα.Η ομαδα ειχε μια φρεσκαδα χθες που ηταν αξιοζηλευτη.
Η γρια δεν ειναι ασχημη ομαδα και σιγουρα απο πολλες της Α ειναι καλυτερη.Το κεντρο του ΠΑΟΚ ηταν τοσο δυνατο χθες που ανεβασε πολυ το μεσοεπιθετικο κομματι της ομαδας.
Οσο για το μεσοαμυντικο κομματι σιγουρα δε λειτουργησε τελεια αλλα οχι ασχημα.Τα δυο προσωπικα λαθη των τζαβελλα-κατσουρανη ειναι δειγματα χαζομαρας και οχι συνολικης κακης λειτουργιας.Το γκολ που δεχθηκαμε για μενα θα μπορουσε να το δεχθει σχεδον καθε ομαδα.Καλος συνδυασμος και γκολ.

Αλλα σε ματς ανοιχτο γιατι μετα το 3-1 ανοιξαμε και εμεις και αυτοι σοβαρη ευκαιρια δε δεχθηκαμε εκτος απο αυτες με τα προσωπικα λαθη.Θα μου πεις οτι επαιζες με ομαδα β εθνικης.Ξαναλεω οτι εχουμε φαει πολυ περισσοτερες φασεις απο ομαδες χειροτερες της γριας.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:19

Το γκολ του προήλθε από μία πολύ καλή επιθετική τους ενέργεια και τέλειο πλασέ. Βέβαια ο σκόρερ ήταν εκτεθειμένος σε θέση off-side, όπως και η ευκαιρία τους 6 λεπτά αργότερα, αν και σ' εκείνη ο παίκτης ήταν αρκετά πιο μπροστά και ο επόπτης το υπέδειξε αμέσως.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:25

guardian4 έγραψε:Τι θες να καταφερεις τωρα εσυ στα καλακαθουμενα? ΒΑλτος εισαι να μας τρελανεις πρωι πρωι?
Ποιο συνθημα δεν σ αρεσε καταρχην?

ΚΑΙ ΤΙ ΔΗΑΛΔΗ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ? ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΟΥΜΕ.
Δ

Θες να ανατρεξω να βρω τι ελεγες τοσα χρονια και ποσο προβατο ησουνα φιλαρακι?
Δεν χρειαζεται καν να χαλασω την ωρα μου. ΟΣο για τους "βοσκους", για εξηγα μας ποιοι ειναι?

Θεωρω οτι με τις αποψεις που εχεις για τους συνδεσμους οτι το username σου ειναι ειρωνια προς την θυρα 4.

Την επομενη φορα που θα μιλησει καποιος για προβατα και για συνδεσμους(γιατι προς εκει αναφερεται, ειναι και γενικα η τοποθετηση του οχι η συκεκριμενη), και θα παραμεινει ετσι χωρις να μας χαιρετησει ή αυτος η αυτο που εγραψε, εχω φυγει απο δω ανεπιστρεπτη.

Σε οπαδικο σαιτ εισαι φιλαρακι, να προσεχεις πως μιλας , αλλιως να πας αλλου. γκεγκε?

Ο ΠΑΟΚ ειναι εδω λογο αυτου του λαου και των οπαδων του, που χωρις αυτους που τωρα εσυ χαρακτηριζεις θα ησουνα ενας ανυπαρκτος.

Αλλοι δυναμητιζουν και αλλοι φαινονται οι ακραιοι.


Δε μου λετε ρε παλικαρια,εσεις που ειστε υπευθυνοι γι'αυτο το forum.....

Εαν του κατεβασω οσα καντηλια δεν εχει ακουσει στη ζωη του....θα φταιω εγω?...

Ξερει σε ποιον μιλαει?...Ξερει τι λεει?....

Ειπα πως θα του απαντησω αναλογα αλλα θα σας φερω σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ δυσκολη θεση και δεν θα το κανω!

Το μονο που θα του πω,του τυπου,ειναι αυτο που ειπα και σε καποιους αλλους "μαγκες" εδω μεσα!!

"ΕΑΝ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙΚΑΡΕ....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ"!!!

Γκε-γκε?.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:32

lefis έγραψε:εγω αυτο που καταλαβαινω είναι ότι δεν του άρεσε το σύνθημα ΠΑΟΚ γεια σου εσυ και τα φυτα σου που ακουστηκε χωρις λόγω μετα το 0-1.mpafe εγω το περιμενα και κατι που περιμενεις δεν σου ερχεται κεραμιδα.


Αυτο ,φιλε lefis,ηταν το κερασακι στην τουρτα!Μεχρι τοτε....βριζουν τη μανα του παικτη....σε αποδοκιμαζει ΟΛΟ το γηπεδο...η 4α επειδη βλεπει τι παει να γινει,ξεκιναει αλλο συνθημα....και με το που σταματαει η 4α...ξαναρχιζουν να βριζουν....Με λιγα λογια,ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ ΣΤ'@@ ΤΟΥΣ!!!!

ΛΕΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΤΟΥΣ ΑΝΗΚΕΙ!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΧΑΛΑΣΕ Ο ΣΑΒΒΙΔΗΣ!!! :twisted:

Αυτο που,επισης με ενοχλει σε αυτο το παρεακι εκει κατω και ειναι πολυ παραξενο ειναι η ταυτιση αποψεων!!!Δε μπορει να συμφωνουν σε ολα....
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:33

Ρε μπαφε πραγματικα απορω που ασχολεισε αστον αυτος θεωρει οτι οι οπαδοι ειναι αγιοι με αγνα αισθηματα και δεν κανουν ποτε λαθος αγιογραφια κανει και δεν καταλαβε οτι εννοεις καποιους λιγους τους γνωστους που παντα δεν τους αρεσει τιποτε ποτε ...και οταν φυγει το θεμα σαλπι κατσε θα ασχοληθουν με το σακακι του ιβαν :):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό lefis » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:37

πιστευω ότι εκει κατω υπαρχει θεμα διαφορας πολιτικής ιδεολογίας μεταξύ της α και του κομματιου κατω στο πεταλο. και εξηγειται ετσι και ποιοι φωναζαν περισσοτερο για κατσε
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:38

Αστο,ρε φιλε...αστο ....ειμαι τοσο εκνευρισμενος με τον τυπο,που μου ερχεται να σπασω τον υπολογιστη...

Αστο να παει στο διαολο!....

ΠΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ!!!!!!!..........ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΜΟΥ!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Moko » Πέμ 23 Ιαν 2014, 11:43

ΜΒΠ Στοχ μεσοεπιθετικά, κάτσε μεσοαμυντικά.
Μακάρι να συνεχίσουν έτσι και καλύτερα.
Μούτζα και στην ΑΕΠ και όλα καλά. :lol:
Άβαταρ μέλους
Moko
 
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 01:57

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Πέμ 23 Ιαν 2014, 12:28

mpafos4 έγραψε:
guardian4 έγραψε:Τι θες να καταφερεις τωρα εσυ στα καλακαθουμενα? ΒΑλτος εισαι να μας τρελανεις πρωι πρωι?
Ποιο συνθημα δεν σ αρεσε καταρχην?

ΚΑΙ ΤΙ ΔΗΑΛΔΗ ΣΕ ΕΚΑΝΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΕΝΤΥΠΩΣΗ? ΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΝΑ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΟΥΜΕ.
Δ

Θες να ανατρεξω να βρω τι ελεγες τοσα χρονια και ποσο προβατο ησουνα φιλαρακι?
Δεν χρειαζεται καν να χαλασω την ωρα μου. ΟΣο για τους "βοσκους", για εξηγα μας ποιοι ειναι?

Θεωρω οτι με τις αποψεις που εχεις για τους συνδεσμους οτι το username σου ειναι ειρωνια προς την θυρα 4.

Την επομενη φορα που θα μιλησει καποιος για προβατα και για συνδεσμους(γιατι προς εκει αναφερεται, ειναι και γενικα η τοποθετηση του οχι η συκεκριμενη), και θα παραμεινει ετσι χωρις να μας χαιρετησει ή αυτος η αυτο που εγραψε, εχω φυγει απο δω ανεπιστρεπτη.

Σε οπαδικο σαιτ εισαι φιλαρακι, να προσεχεις πως μιλας , αλλιως να πας αλλου. γκεγκε?

Ο ΠΑΟΚ ειναι εδω λογο αυτου του λαου και των οπαδων του, που χωρις αυτους που τωρα εσυ χαρακτηριζεις θα ησουνα ενας ανυπαρκτος.

Αλλοι δυναμητιζουν και αλλοι φαινονται οι ακραιοι.


Δε μου λετε ρε παλικαρια,εσεις που ειστε υπευθυνοι γι'αυτο το forum.....

Εαν του κατεβασω οσα καντηλια δεν εχει ακουσει στη ζωη του....θα φταιω εγω?...

Ξερει σε ποιον μιλαει?...Ξερει τι λεει?....

Ειπα πως θα του απαντησω αναλογα αλλα θα σας φερω σε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ δυσκολη θεση και δεν θα το κανω!

Το μονο που θα του πω,του τυπου,ειναι αυτο που ειπα και σε καποιους αλλους "μαγκες" εδω μεσα!!

"ΕΑΝ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙΚΑΡΕ....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΣ"!!!

Γκε-γκε?.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Κοφτε και οι 2 πριν πεσει ban.Δεν μπορουμε να ασχολουμαστε συνεχεια με τα ιδια και τα ιδια...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stephanos » Πέμ 23 Ιαν 2014, 12:29

Καλή γενικά κερκίδα μετά από καιρό. Υπάρχουν βέβαια λόγοι που το εξηγούν:
1. Αν θέλεις να ενώσεις μία ομάδα ανθρώπων, το πετυχαίνεις είτε βρίσκοντας ένα κοινό εχθρό, είτε βρίσκοντας ένα κοινό όραμα, με το δεύτερο να είναι σαφώς πιο δύσκολο. Χθες είχαμε μέσα στο γήπεδό μας τους οπαδούς του αντιπάλου και βλέποντάς τους να χοροπηδάνε μετά από το οφσάιντ γκολ τους, η αντίδραση ήταν αναμενόμενη. Μπροστά στον κοινό «εχθρό» (εννοείται σε εισαγωγικά, αν υπάρχει εχθρός, αυτός είναι ο γάβρος και ό,τι αυτό αντιπροσωπεύει), η κερκίδα έβγαλε παλμό᾿ βοήθησε σ' αυτό και η ομάδα που το γύρισε γρήγορα.
2. Όσο περνούσε η ώρα, τόσο γέμιζε το γήπεδο, κάτι που με κάνει να πιστεύω ότι πολλοί ήρθαν από επαρχία, αφού τελείωσαν τη δουλειά τους και έφαγαν μια μπουκιά ψωμί. Και συνήθως η επαρχία είναι πιο εκδηλωτική και λιγότερο μίζερη από την πόλη.
3. Έπαιξε ο Κάτσε. Υπήρχε κόσμος που έδειξε την αντίδρασή του σε όσους δεν τον θέλουν. Υποθέτω ότι το χειροκρότημα σε κάθε σουτ του νεαρού Αλβανού, υποδηλώνει ταυτοχρόνως ότι «δεν ξεχνάμε, αλλά συγχωρούμε». Και το χειροκρότημα είναι πράξη που ανεβάζει την ψυχολογία, όχι μόνο αυτού που το εισπράττει, αλλά και εκείνου που το αποδίδει.
4. Δεν ξεκίνησε κανείς από τους «βάζελους». Μπήκε μόνο ο Κατσουράνης αναγκαστικά (που είναι και ο καλύτερός τους) και ο Νίνης στο τέλος που το ματς είχε κριθεί. Υποθέτω ότι για μια μερίδα κόσμου είχε κι αυτό τη σημασία του.

Για το ματς δεν έχω πολλά να γράψω, παίξαμε με μια καλή ομάδα Β' εθνικής («football league» και τα @@ μου κουνιούνται) και της ρίξαμε το φυσιολογικό τάλαρο. Ήταν μια καλή ευκαιρία για να αγωνιστούν και οι καινούριοι 90 λεπτά για να μπαίνουν στο κλίμα. Και επίσης καλή ευκαιρία για τον προπονητή να δοκιμάσει τον Νίνη δεξιά και τον Ολίσε κορυφή.
Το θετικό είναι ότι η ομάδα δείχνει να ξεκολλάει από το κακό πρόσωπο που έδειξε τον τελευταίο μήνα (από το τελευταίο ματς πριν τα Χριστούγεννα, μέχρι ΠΡΙΝ τον Πανιώνιο) και να επανέρχεται στις καλές εμφανίσεις που ΥΠΗΡΞΑΝ δύο μήνες πριν. Και το υπενθυμίζω διότι ΚΑΙ τον Ατρόμητο πατήσαμε και τον Απόλλωνα (ασχέτως αν δεν πήραμε τη νίκη), ενώ τάλαρο εισέπραξε και η Καλλονή, που δεν είναι Β' Εθνική.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό obanebane » Πέμ 23 Ιαν 2014, 12:52

Το μονο που θα γραψω ειναι κατι που μου εκανε αρνητικη εντυπωση απο τον ηρακλη ακουγωντας τις δηλωσεις ονουατσι μετα το παιχνιδι.
Ο τυπος λοιπον για οσους δεν τον ακουσατε δηλωσε οτι ειχε ενα τραυματισμο στην προπονηση της προηγουμενης μερας παρολα αυτα μπηκε βασικος με αποτελεσμα να επιδεινωσει το προβλημα.
Και ρωταω εγω ρισκαρεις ρε ογιος τον βασικο σου φορ (για ενα παιχνιδι κυπελου του οποιου το αποτελεσμα του πρωτου αγωνα δε σου επιτρεπει ουτε ονειρα να κανεις) μπροστα στον στοχο της ανοδου?
Γιαυτο και μονο σας αξιζει να εισαστε εκει που εισαστε μια τζατζικι μια πατατες και μια αρης για να παιξετε αληθινα ντερμπι του χρονου και οχι κατα φαντασια.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24592
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Πέμ 23 Ιαν 2014, 14:14

Μπάφε από πού κι ως πού ρε φίλε αυτοί που έκραξαν χθες τον Κάτσε είναι οι ίδιοι που κράζουν τον Σαλπιγγίδη και τους ρεβολούσιον..?
Οι εικασίες που κάνεις είναι ότι να'ναι..
Και λέω εικασίες γιατί αποκλείεται να ήσουν χθες στην 4 και να μην άκουσες σύνθημα για τον Σαλπιγγίδη και μετά για τον Κλασιδιάρη σαν απάντηση στο σύνθημα για τον Κάτσε..
Σε πληροφορώ από πρώτο χέρι ότι οι συγκεκριμένη μερίδα που έκραξε χθες το Αλβανάκι στο θέμα σάλπινγκ τουμπεκιάζεται άσχημα θέλοντας προφανώς να δείξει πως η προδοσία κατά του ΠΑΟΚ συγχωρείται ενώ η προδοσία κατά του έθνους, της πατρίδας, της σημαίας και να'χαμε να λέγαμε πατάσεται..
Σε λίγο θα μας πεις ότι αυτοί οι ίδιοι λένε και το ΠΑΟΚ εσύ εσύ γ@μώ την εθνική..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 23 Ιαν 2014, 14:23

sourmenetes έγραψε:Κοφτε και οι 2 πριν πεσει ban.Δεν μπορουμε να ασχολουμαστε συνεχεια με τα ιδια και τα ιδια...


Επειδη ουτε το δικαιωμα εχω δωσει εδω μεσα για να μου πει καποιος "κοφτε"....


ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ!!!

YΓ.Μονο απο σενα δεν το περιμενα αυτο!....Δε βαριεσαι...ειπαμε...στο τελος θα μεινετε με τους "γνησιους",τους "ψαγμενους" και τους επαναστατες!...
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΟΚ-Ηρακλής, 5-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Πέμ 23 Ιαν 2014, 14:40

Kranatos έγραψε:Μπάφε από πού κι ως πού ρε φίλε αυτοί που έκραξαν χθες τον Κάτσε είναι οι ίδιοι που κράζουν τον Σαλπιγγίδη και τους ρεβολούσιον..?
Οι εικασίες που κάνεις είναι ότι να'ναι..
Και λέω εικασίες γιατί αποκλείεται να ήσουν χθες στην 4 και να μην άκουσες σύνθημα για τον Σαλπιγγίδη και μετά για τον Κλασιδιάρη σαν απάντηση στο σύνθημα για τον Κάτσε..
Σε πληροφορώ από πρώτο χέρι ότι οι συγκεκριμένη μερίδα που έκραξε χθες το Αλβανάκι στο θέμα σάλπινγκ τουμπεκιάζεται άσχημα θέλοντας προφανώς να δείξει πως η προδοσία κατά του ΠΑΟΚ συγχωρείται ενώ η προδοσία κατά του έθνους, της πατρίδας, της σημαίας και να'χαμε να λέγαμε πατάσεται..
Σε λίγο θα μας πεις ότι αυτοί οι ίδιοι λένε και το ΠΑΟΚ εσύ εσύ γ@μώ την εθνική..

κακώς έπραξαν σε όλες τις περιπτώσεις που αναφέρεις. σωστό θα ήταν να φώναζαν επι 90 λεπτά, μόνο ΠΑΟΚ. άντε και καζουροσυνθήματα. :mrgreen:

τα υπόλοιπα είναι να 'χαμε να λέγαμε και απορώ πότε μερικοί θα κόψουν τους "παλιπαιδισμούς¨ .
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης