Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
62
64%
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
1
1%
ΛΙΝΟ
1
1%
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
2
2%
ΛΑΖΑΡ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΤΖΙΟΛΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΝΙΝΗΣ
5
5%
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
3
3%
ΛΟΥΚΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
8
8%
ΟΛΙΣΕ
1
1%
ΚΑΤΣΕ
7
7%
ΜΑΝΤΟΥΡΟ
7
7%
 
Σύνολο ψήφων : 97

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kap » Παρ 10 Ιαν 2014, 14:50

Καμιά φορά πρέπει να δεις τις αιτίες της (πράγματι) κακής εμφάνισης.
(1) Ξέρεις ότι είσαι καλύτερη ομάδα και ότι θα βρεις την ευκαιρία να κερδίσεις, όσο πάθος και να δείξουν οι άλλοι.
(2) Παίκτες που δεν έχουν την απαραίτητη ποδοσφαιρική χημεία, αφού έμαθαν να παίζουν με διαφορετικό τρόπο ο καθένας στις ομάδες τους και δυστυχώς δεν αλληλοσυμπληρώνονται τα ποδοσφαιρικά τους στοιχεία.
(3) Παίκτες που δεν έχουν την απαραίτητη ποιότητα για να υποστηρίξουν το σχέδιο του προπονητή.
(4) Εσφαλμένες, εντέλει (κατά την άποψη μου), επιλογές του προπονητή σε σχέση με τη διάταξη της ομάδας. Π.χ. δεν είναι θέσφατο ότι ο κάθε δεξιοπόδαρος μπορεί να παίξει αριστερά και το αντίθετο. Το νόημα του να βάλεις δεξιοπόδαρο αριστερά είναι το ότι μπορεί αυτός να ντριπλάρει και να συγκλίνει προκειμένου να σουτάρει. Ο Γεωργιάδης π.χ δεν έχει την απαραίτητη ικανότητα μεταφοράς της μπάλας με το εξωτερικό ώστε να συγκλίνει, αφού η κίνηση για ντρίπλα που κάνει είναι σχεδόν πάντα με το εσωτερικό και πάνω στην γραμμή (συνήθως αποτυχημένα). Συνεπώς είναι αποκομμένος και δεν βοηθάει ούτε επιθετικά ούτε και κεντρικά αφού απομονώνεται από την υπόλοιπη ομάδα.
(5) Το βασικό μας αμυντικό χαφ δεν κάνει σχεδόν ποτέ κίνηση προς την μπάλα, αλλά την περιμένει να έρθει σε αυτόν (αν το έχει κάνει 2 φορές μέσα στο ματς, οκ, μην μου το θυμίσετε για να μου την πείτε, δείτε την εικόνα) με αποτέλεσμα επειδή είναι αργός να τον προφταίνουν οι αντίπαλοι και να υπερφορτώνεται το κέντρο.
(6) Σχεδόν κανένας δεν μπορεί να κουβαλήσει σωστά την μπάλα για 5 - 10 μέτρα με αποτέλσμα να λείπει σχεδόν τελείως η προσωπική ενέργεια. Χωρίς το απροόπτο δεν μπορούν να δημιουργηθούν συνθήκες αιφνιδιασμού και ρήγματα στον αντίπαλο αφού αυτός σε περιμένει συντονισμένα στην άμυνα.
(7) Τα σέντερ μπακ μας διώχνουν την μπάλα αφού δεν έχουν κάποιον να την δώσουν στα σίγουρα στο κέντρο και διότι φοβούνται ότι θα χάσουμε την μπάλα και θα δεχθούμε και άλλη επίθεση.

Ποια είναι η λύση; Νομίζω ότι ο Στέφενς έχει ήδη δει το πρόβλημα και οι μεταγραφικές κινήσεις δείχνουν ότι επιχειρείται η προσθήκη ποιότητας στην ομάδα. Εν κατακλείδι θα στηρίξουμε την ομάδα και θα περιμένουμε. Δεν νομίζω, σε αντίθεση με πολλούς, ότι βαδίζουμε λάθος. Σε μένα τουλάχιστον ο Στέφενς δείχνει ότι έχει ένα σχέδιο και φέρνει παίκτες για να μπορεί να το υποστηρίξει. Για να πω την αλήθεια και εγώ πολλές φορές αναρωτήθηκα πως είναι δυνατόν να παίζει ο Τζιώλης και να μην παίζει ο Γκαρσία αλλά τώρα τελευταία αντιλαμβάνομαι τι πάει να κάνει ο Στέφενς και παρόλο που έχω τις ανησυχίες μου, αποδέχομαι το σωστό των ενεργειών του.

ΥΣ. Πείθομαι ότι η θέση που ταιριάζει στον Ολίσε είναι αυτή του δεξιού εξτρέμ, φτάνει να παρατήσει τις εξεζητημένες κινήσεις και να αρκεστεί στα βασικά.
Ο Νίνης όντως δεν κάνει καλό παιχνίδι, αλλά ως δεκάρι που έπαιξε, σχεδόν ποτέ δεν είχε κάποιον κοντά ώστε να συνδυαστεί και να βγάλει τα καλά χαρακτηριστικά που έχει ως παίκτης. Είπαμε, δεν είναι ο Μέσι ενώ έχει χάσει την εκρηκτικότητα του και δεν μπορεί, συνήθως, να βγάλει προσωπική ενέργεια.
Ο Σκόνδρας απρόσμενα κακός. Είμαι από αυτούς που πίστευαν ότι θα πρέπει να παίζει περισσότερο, αλλά, βλέποντας τον χτες, κλονίστηκα.
Ο Μαντούρο δεν χρειάζεται φυσικά κριτική για όποιον τον έχει δει στα καλά του. Τεράστια ποιότητα, αλλά εμφανώς ανέτοιμος αφού ορισμένες φορές περπατούσε ενώ η μπάλα παιζόταν κοντά του.
Ελπίζω τέλος να μην ισχύει ότι ο Κατσουράνης έκλεισε στην ΑΕΚ και να μείνει και του χρόνου. Δεν έχουμε άλλον σαν αυτόν. Αποδεικνύεται γιατί ήταν βασικός σε όποια ομάδα και εάν έπαιξε.
Kap
 
Δημοσιεύσεις: 447
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 10:39

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Παρ 10 Ιαν 2014, 15:26

Sera4 έγραψε:δεν μπορω να κατανοησω αυτη την περιβοητη εννοια της "αγγαρειας"...ενας ποδοσφαιριστης δεν πληρωνεται για να κανει αγγαρεια ακομα και οταν παιζει φιλικο με τη δευτερη ομαδα...εγω προσωπικα ας πουμε αν στη δουλεια μου με πετυχουν να αγγαρευομαι κατα αυτον τον τροπο το πιο πιθανο ειναι να ξαναενεργοποιησω την καρτα ανεργιας μου στον οαεδ την επομενη μερα...

υπαρχει μια τεραστια διαφορα μεταξυ αγγαρειας και επαγγελματικης εμφανισης...και το χθεσινο δεν ηταν επαγγελματικη εμφανιση...

ουτε στην ξανθη ηταν επαγγελματικη εμφανιση...ουτε στον τελευταιο αγωνα πρωταθληματος ηταν επαγγελματικη εμφανιση...με τετοιες επαγγελματικες εμφανισεις,αηττητα τουμπας,νικησαμε τι γκρινιαζετε παλι κλπ δικαιολογουσαμε και τον δωνη περισυ αντι να δουμε το προβλημα στα ματια...

ουτε θα καταστροφολογουμε ουτε ομως θα αγιαζουμε τα παντα...οσο κακο κανει το ενα τοσο κακο κανει και το αλλο...αποδεδειγμενα...


+++++++++++ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...
να θυμησω λοιπον...για αυτους που ξεχνανε ευκολα...ειδικα τον τελευταιο μηνα...
Αλκμαρ-Ατρομητος-Ξανθη-Ηρακλης....απο το κακο στο χειροτερο...πονεσαν τα ματια μας...κολυριο και παλι κολυριο...μαυρο χαλι....με εξαιρεση τον Γλυκο...φαντασου που φτασαμε...mvp ο τερματας...
τωρα καποιοι πειτε οτι εμεις που γκρινιαζουμε δεν ειμαστε Παοκτσιδες και παρακαλαμε να χασει ο ΠΑΟΚ....

sorry αλλα εγω αλλον ΠΑΟΚ περιμενω με Σαββιδη και Στεφενς.....και το εργο που βλεπω τελευταια με κουραζει παρα πολυ...
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 10 Ιαν 2014, 15:28

Γερασες ταγμα κουραζεσε ευκολα :):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό potamda » Παρ 10 Ιαν 2014, 15:33

Τάγμα έχεις δίκιο σε πολλά, αλλά να σου θυμίσω την πρώτη χρονιά του Σάντος; Πολύ μέτριο ποδόσφαιρο, παίκτες σαρδέλες που ψάχνονταν μέσα στο γήπεδο, γκρίνια στην εξέδρα, μια από τα ίδια. Η μόνη διαφορά ότι τώρα έχουμε καλύτερο ρόστερ, ίσως γι' αυτό παίρνουμε και τα αποτελέσματα χωρίς να παίζουμε.
Νομίζω ότι θέλει περισσότερη υπομονή και στήριξη σ' αυτό που χτίζεται. Κινήσεις σωστές έγιναν (Μαντούρο, Μάρτενς), έρχονται κι άλλες και πιστεύω θ α δούμε ωραία πράγματα.
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5177
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 10 Ιαν 2014, 15:40

Να μην ξεχνάμε ότι φέτος η ομάδα πάει καλύτερα από κάθε άλλη χρονιά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90105
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 10 Ιαν 2014, 15:40

Υπομονη τουλαχιστον τωρα εχουμε βασιμες ελπιδες για καλλιτερα χρονια παοκτσηδικα
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό AlexanderAthens » Παρ 10 Ιαν 2014, 15:44

Νινης για σπάσιμο σε όλους όσους εκραζαν ενώ προσπάθησε πολύ και έκανε και κάποιες καλές ατομικές ενέργειες! δυστυχώς ήταν αποκομμένος...
ΥΓ τα έχετε καλύψει όλα και δεν νομίζω ότι χρειάζεται περισσότερη ανάλυση!το μόνο που θα πω ειναι ότι για να γίνουμε μεγάλη ομάδα πριν από το αγωνιστικό χρειαζόμαστε στηριξη από τον κόσμο,σύγχρονο προπονητικό κέντρο,σύγχρονο γήπεδο και καθαρή ΠΑΕ δηλαδή χωρίς χρέη!
Π.Α.Ο.Κ. και στην Αθήνα
Άβαταρ μέλους
AlexanderAthens
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Πέμ 02 Ιαν 2014, 13:31
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό psykoman » Παρ 10 Ιαν 2014, 15:52

kataramenos5 έγραψε:Επειδή διαβάζω οτι χρειαζόμαστε παίκτες με πάθος και @@δια όπως παλιά να υπενθυμίσω οτι εκείνος ο ΠΑΟΚ είχε απο πίσω του ενα κόσμο με κατι Α@@@ΔΙΑ ΝΑ με το συμπάθιο.Ενας κόσμος που στήριζε την ομάδα ακόμα κι οταν έχανε 3-0 στο 30'Αυτός έπαιρνε την ομάδα στηις πλάτες του και έκανε ακόμα και τους μέτριους να φαίνονται τιτάνες.Δε τα λέω εγώ οι ίδιοι οι παλαίμαχοι τα λένε.Αν λοιπόν θέλετε ξανά ομάδα με πάθος και @@@@ ελάτε πρωτα να δείξετε τα δικά σας αφήνοντας τα λαρύγγια σας στα τσιμέντα της Τουμπας.Την Κυριακή με τον παναιτωλικό και τον κάθε παναιτωλικό ,όχι μόνο με το γαύρο και το iphone να "γραφει".

ΥΓ Την πίκρα μου την κρατάω μέσα μου .Τη λαλακία που έκανα πέρσι δε την ξανακάνω γιατί είδαμε πώς κατέληξε.Απ το πολεμικό κλίμα που υπήρχε μόνο ο ΠΑΟΚ έχασε.Οπότε Στέφενς και ξερό ψωμί.


+ΑΠΕΙΡΟ...
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 10 Ιαν 2014, 16:06

potamda έγραψε:Τάγμα έχεις δίκιο σε πολλά, αλλά να σου θυμίσω την πρώτη χρονιά του Σάντος; Πολύ μέτριο ποδόσφαιρο, παίκτες σαρδέλες που ψάχνονταν μέσα στο γήπεδο, γκρίνια στην εξέδρα, μια από τα ίδια. Η μόνη διαφορά ότι τώρα έχουμε καλύτερο ρόστερ, ίσως γι' αυτό παίρνουμε και τα αποτελέσματα χωρίς να παίζουμε.
Νομίζω ότι θέλει περισσότερη υπομονή και στήριξη σ' αυτό που χτίζεται. Κινήσεις σωστές έγιναν (Μαντούρο, Μάρτενς), έρχονται κι άλλες και πιστεύω θ α δούμε ωραία πράγματα.


Ποια πρωτη χρονια του ΠΑΟΚ,ρε φιλε?.....ΠΛΑΚΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?.....

ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΤΕ?...... :twisted: :twisted: :twisted:

ΕΙΧΑΜΕ Γ@ΜΗΘΕΙ ΣΤΟ 1-0 ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ?......

Δε μιλαω...δε μιλαω αλλα με αυτα που διαβαζω εδω μεσα.....ΜΠΕΙΤΕ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΞΕΧΑΣΑΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ,ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ!!!!

ΥΓ.ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ Γ@ΜΗΜΕΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό psykoman » Παρ 10 Ιαν 2014, 16:42

Sick Bastard έγραψε:Καλά ναι, αυτό δεν είναι επιχείρημα, συγνώμη. Αν είναι τόσο έξυπνος ο Σαββίδης ας μη διαλαλεί παντού και σε όλους τους τόνους ότι θέλει να είναι πρώτος όταν ξέρει ότι ''όσα λεφτά και να ρίξει'' θα είναι δεύτερος. Φάσκετε κι αντιφάσκετε, δεν το καταλαβαίνετε;

Τι ασχολήθηκε τότε εξ αρχής, για το μεγαλείο του Πόντου;

Φυσικά και θα είναι δεύτερος (μόνος δεύτερος) όταν όπως σωστά είπε κάποιος παραπάνω, η ομάδα παίρνει 6 μεταγραφές τον Γενάρη και οι 10-12 το καλοκαιρι και η ίδια αυτή ομάδα κράζει για ενίσχυση.
Και η απάντηση δεν είναι ''ο γαύρος'', μη τα λέτε αυτά, μια χαρά τεσσάρα σβήστη μας έριξε και είναι με την κλάνα του, δεν λέω, στους 16 του ΤσουΛου. Προφανώς οι 10 πόντοι της διαφοράς είναι πλασματικοί, αλλά μην λέτε ότι 17/20 μεταγραφές του γαύρου είναι ανεπαρκείς και μας ρίχνει τέσσερα στο ρελαντί, δεν βγαίνει νόημα. Σητν τελική στα παπάρια μας τι κάνει ο γαύρος, από παιδί μικρό στ αρχίδια μου τον γράφω τον ολυμπιακό.

Εμείς τι κάνουμε. Δηλαδή, οι ευθύνες μιας κακοχτισμένης και κακοσχεδιασμένης αγωνιστικά ομάδας, πέφτει και μετακυλάει στον κόσμο που δεν είναι εκεί ή δεν κάνει την Τούμπα ,Τούμπα; Πλάκα κάνουμε; Μια χαρά πάντα γκρίνιαζε η Τούμπα, είναι ίδιον μεγάλης ομάδας η πίεση.


Η ΠΙΕΣΗ ΟΠΩΣ ΣΩΣΤΑ ΛΕΣ...ΟΧΙ Η ΙΣΟΠΕΔΩΣΗ...
ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΤΕ ΔΝ ΕΧΕΙ 5.000 ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ...ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΣΕ ΦΙΛΙΚΟ
ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΤΗΣ ΣΗΜΕΡΙΝΗΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΕΜΕΝΑ ΔΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΓΤ ΔΝ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΕΤΣΙ...
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 10 Ιαν 2014, 16:51

Σιγά ρε παιδιά, να μην κάνουμε ντοκυμαντέρ για την ''πραγματική'' Τούμπα και εξεταστική επιτροπή για τις όποιες ευθύνες μπορεί να έχει ο κόσμος που κάθεται στα καρεκλάκια της για το αν ο Στοχ είναι εξαφανισμένος και οι επιθετικοί μας έχουν τα ίδια γκολ με τον Πετρόπουλο ξέρω γω.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 10 Ιαν 2014, 16:53

mpafos4 έγραψε:ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ,ΤΗΝ ΘΥΜΑΣΤΕ?...... :twisted: :twisted: :twisted:

ΕΙΧΑΜΕ Γ@ΜΗΘΕΙ ΣΤΟ 1-0 ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!!!!!ΘΑ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΤΕ?......



Είχαμε γ@μήσει στο 1-0 θες να πεις. Οι αντίπαλοι ήταν σαν να μην υπήρχαν. Καμία ψυχή στο στόμα, τα ματς ξεκινούσαν απ το 1-0.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό psykoman » Παρ 10 Ιαν 2014, 16:54

Μιας και εχεις δει το ΠΑΟΚ πρωταθλητη για θυμησε μας λιγο για την στηριξη του κοσμου....
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 10 Ιαν 2014, 17:03

Μην πας αλλού την κουβέντα.
Μιλάω για συγκεκριμένο πράγμα.

Οι ευθύνες μια κακοσχεδιασμένης αγωνιστικά ομάδας δεν μετακυλούν στον κόσμο που την παρακολουθεί, τον κώλο μας να χτυπάμε από κάτω.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό psykoman » Παρ 10 Ιαν 2014, 17:15

Οταν κανουμε μια καινουργια αρχη και ο κοσμος αντι να την υποστηριξει την υποβαθμιζει και την χαντακωνει εχει και αυτος μεριδιο ευθυνης...αλλωστε :<<Μεγαλε ΠΑΟΚ η δυναμη σου ειμαστε εμεις οι χιλαδες οπαδοι σου>> η κανω λαθος...

Το σωστο ειναι στηριζω και περιμενω(δν γινετε ομαδα σε 6-7 μηνες)...αν δω οτι δν παει κατι καλα γκρινιαζω...
Εμεις εδω το αρχισαμε αλλιως γκρινια και ισοπεδωση και περιμενουμε την μεγαλη μπαλαρα για να παμε στο γηπεδο και φυσικα να στηριξουμε την ομαδα...

Εγω αγαπω την ομαδα...κανεναν σαββιδη κανεναν βρυζα κανεναν στεφενς...
Και την κυριακη θα ειμαι εκει...για να στηριξω...για να δειξω οτι θα ειμαι εκει να υποστηριξω την οποια προσπαθεια γινετε και να φωναξω ΠΑΟΚ οσο αντεχω....
Ο πολεμος ξεκινησε:
Αν προχωρησω, ακολουθηστε με
Αν υποχωρησω, σκοτωστε με
Αν σκοτωθω, εκδικηθειτε με


υ.γ.Ολα στον βωμο της εξελιξης:Μετα τα γενοσημα φαρμακα αποκτησαμε και γενοσημους οπαδους.
Άβαταρ μέλους
psykoman
 
Δημοσιεύσεις: 2632
Εγγραφή: Τρί 05 Φεβ 2008, 22:39
Τοποθεσία: Σερρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες