Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
62
64%
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ
1
1%
ΛΙΝΟ
1
1%
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
2
2%
ΛΑΖΑΡ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΤΖΙΟΛΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΝΙΝΗΣ
5
5%
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
3
3%
ΛΟΥΚΑΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
8
8%
ΟΛΙΣΕ
1
1%
ΚΑΤΣΕ
7
7%
ΜΑΝΤΟΥΡΟ
7
7%
 
Σύνολο ψήφων : 97

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μακεδνός » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:25

tad έγραψε:H κατάσταση στον ΠΑΟΚ είναι τραγική και υπάρχει πρόβλημα που όποιος δεν το βλέπει απατάτε οικτρά ...


Η κατάσταση του ΠΑΟΚ είναι σχετικώς καλή για την εποχή. Έχουν γίνει προφανή βήματα προόδου απ' την αρχή της χρονιάς. Τα δυο τελευταία παιχνίδια με Ξάνθη και Γριά ήταν ένα μικρό πισωγύρισμα, αλλά αυτά είναι φυσιολογικά στην εξέλιξη μιας ομάδας. Σε μερικές εβδομάδες θα ανεβούμε ακόμα περισσότερο. Το γιατί τα βλέπεις όλα τόσο τραγικά ενώ δεν είναι δε θα το αναλύσω γιατί δε σε ξέρω προσωπικά.
ΦΕΡΤΕ ΣΑΝΤΟΣ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
Μακεδνός
 
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 17:12

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:25

tad έγραψε:η πορεία μας είναι καθαρά αποτέλεσμα ότι όλες οι ομάδες που παίξαμε ήταν πολύ χαμηλότερης ποιότητας ... και στο πρωτάθλημα και στο europa.

H κατάσταση στον ΠΑΟΚ είναι τραγική και υπάρχει πρόβλημα που όποιος δεν το βλέπει απατάτε οικτρά ...



Σχεδον δηλαδη ειναι θεμα τυχης εκει οπου ειμαστε ... Φανταζομαι οτι στις "ανωτερης ποιοτητας ομαδες" συμπεριλαμβανεις τη ΔΕΚΟ , τον Παναιτωλικο και τον Απολλωνα που εφερε Χ στην Τουμπα ....

Στον "λαθος σχεδιασμο" περιλαμβανεται ο και ο Στεφενς ? Γιατι το αν "πεφτει πρωτος στη μπαλα ο Κλαους " δεν ειναι θεμα σχεδιασμου ή μεταγραφων αλλα προπονητη ....

Το αν κανει διωξιματα στο γαμο του καραγκιοζη ο Τζαβελλας ποιος φταιει ? Ο βρυζας ?

Ακου τραγικη η κατασταση ..... 8-)
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό lefis » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:27

τοση απαισιοδοξια ουτε την χρονια των σαρδελων....τι να πω :?
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:33

tad, στο γκολ κάνει μια σωστή ενέργεια ο Νίνης. άρα είσαι άδικος να λές "-πραγματικά ούτε μια-"

όσο για τις "γιόμες" που λέτε απορώ το ότι κανένας δεν παρατήρησε ότι χθες αναλογικά με άλλες φορές γυρίσαμε τις λιγότερες φορές στο τέρμα, ώστε να ξανανοιξει το παιχνίδι. λογικά λόγω του άθλιου γηπέδου.

Επίσης για τον Γεωργιάδη, όντως, ο μόνος που ένιωσε ότι παίζει ήταν το δοκάρι που αν όμως έμπαινε, ο "Γεωργίαδης θα είχε επιστρέψει" κτλ κτλ...

Τέλος, μάλλον θέλω γυαλιά γιατί νόμιζα ότι ο Κλάους μπήκε μπροστά απο το σεντερ μπακ στο γκόλ....άρα μια φορά τουλάχιστον το έκανε....

με λιγα λόγια, μηδενίζεις. δλδ παίρνεις το 1 ή το 2 και το κάνεις 0. ;)
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Armagedonas » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:42

tad έγραψε:
Οι υπεύθυνοι Βρύζας και Τσιστιακόφ έχουν κάνει τραγικά λάθη σχεδιασμού τουλάχιστον κατά 80%.
Αυτά τα λάθη δεν διορθώνονται παρά μόνο με κόπο και χρήμα τα οποία θα κουράσουν τον μεγαλομέτοχο ...

πάνω από όλα κουράζουν εμάς οι οποίοι φέτος είμασταν πολύ καυλωμένοι να δούμε μπαλίτσα ...

Ελπίζω ο μεγαλομέτοχος να την έχει πάρει χαμπάρι και να διορθωθούν έστω και αργά τα τραγικά λάθη ... αν δεν υπήρχε αυτός και τα λάθη αυτά πληρώνονταν πάλι μόνο από εμάς τότε δεν είχαμε ελπίδα ...


Tους είδαμε,τους κρίναμε επί χρόνια
Απλά δεν μπορούν να στήσουν μια ομάδα
Από Μουν και Λεονάρντο μέχρι Σαβίνι και Λόπεθ και Λόρενς και Κουτσιανικούλη
Λαχεία,τραυματίες,χιαστούς,διωγμένους,δανεικούς,αποτυχημένους του ΠΑΟ κλπ
Παίκτες που δεν θα είχαν θέση ούτε στον πάγκο οποιασδήποτε μικρομεσαίας ομάδας στην Ελλάδα

ήδη πάλι λάθος ξεκίνησαν,αντί για μεσοεπιθετική ενίσχυση,ήρθε βαρύς μεσομαμυντικός .Μπορεί να βγει πολύ καλός,αλλά δεν ήταν η πρώτη προτεραιότητα.

Οι 6 μεταγραφές του περσυνού Ιανουαρίου και οι 10-12 του καλοκαιριού τί απέγιναν?
μετά από 20(!!!!) μεταγραφές γιατί ζητάμε ενίσχυση??????
Ποια ομάδα κάνει 20 μεταγραφές και οι 16-17 αποδεικνύονται ανεπαρκείς??
Armagedonas
 
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 20:04

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό slidar » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:49

Τα λέμε χρόνια... Δεν μπορούν να στήσουν ομάδα .. Φέρτε τεχνοκράτες.. Που να γνωρίζουν το άθλημα . Τα λεφτά υπάρχουν.. Η τεχνογνωσία μας λείπει . Φτάνει με τις μεταγραφές μέτριων .
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:49

Dinos_Liverpool έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:ΥΓ Την πίκρα μου την κρατάω μέσα μου .Τη λαλακία που έκανα πέρσι δε την ξανακάνω γιατί είδαμε πώς κατέληξε.Απ το πολεμικό κλίμα που υπήρχε μόνο ο ΠΑΟΚ έχασε.Οπότε Στέφενς και ξερό ψωμί.


Αυτό θα πει αυτοκριτική! Εύγε!

Κολιντζας αρειανος χαμηλών τόνων (;) λενε ,εκανε και εκπομπές κάποτε στο μετρόκολις νομίζω
Στον εκφωνητή του ΟΤΕ TV πήγαινε το σχολιο
Τελευταία επεξεργασία από eorptol και Παρ 10 Ιαν 2014, 12:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tad » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:50

Δεν μηδενίζω ρε K-Geo ...

βγάζω την μεγάλη μου ανησυχία για αυτά που βλέπω να γίνονται στην ομάδα και το που πάνε κάποιοι το πράγμα ...

Όσο αφορά το θέμα αισιοδοξία πολλοί άνθρωποι λειτουργούν με το ένστικτο και σε αυτούς ανήκω και εγώ.

Τα χρόνια των σαρδελών π.χ. ήμουν πάντα αισιόδοξος και έγινα ακόμα περισσότερο όταν την επόμενη χρονιά ο Ζαγόρ έφερε τις σωστές μεταγραφές ... και όταν μετά έδωσε έμφαση στις ακαδημίες ... τα αποτελέσματα των οποίων βλέπουμε σήμερα ...

Τώρα ξεκίνησα με όλα τα δεδομένα υπερ μου και από πέρσι βλέπω κινήσεις που χρεώνουν την ομάδα (τραγική περίπτωση Δώνη) και συγχρόνως απαξιώνουν ότι νοιώθει και ανεβάζει τον ΠΑΟΚ (βλέπε Γκαρσία).

Να είμαι αισιόδοξος για πιο πράγμα ???? για το ότι έδωσε ο δανεικός Νίνης μία σωστή πάσα σε όλο το ματς ? όταν όντας φτωχός είχα τον παιχταρά τον Σορλέν που ζήτημα ήταν να έκανε 1-2 λάθη ???
για το ότι παίζει στο κέντρο ο Τζιόλης με τον οποίο γελούσαμε όταν όντας φτωχοί κατάπινε ο Πάμπλο για πλάκα ?

Εμείς αποκτήσαμε έναν μεγαλομέτοχο Πόντιο και ουσιαστικά έγινε πραγματικότητα ότι ονειρευόμασταν τόσα χρόνια ... είναι ο 2ος χρόνος του ... περίμενα περισσότερα

και όταν μάλιστα αυτοί που κάνουν τραγικά "λάθη" - αν είναι λάθη - παραμένουν στις θέσεις τους τότε είμαι πολύ απαισιόδοξος ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 10 Ιαν 2014, 12:53

Armagedonas έγραψε:
tad έγραψε:
Οι υπεύθυνοι Βρύζας και Τσιστιακόφ έχουν κάνει τραγικά λάθη σχεδιασμού τουλάχιστον κατά 80%.
Αυτά τα λάθη δεν διορθώνονται παρά μόνο με κόπο και χρήμα τα οποία θα κουράσουν τον μεγαλομέτοχο ...

πάνω από όλα κουράζουν εμάς οι οποίοι φέτος είμασταν πολύ καυλωμένοι να δούμε μπαλίτσα ...

Ελπίζω ο μεγαλομέτοχος να την έχει πάρει χαμπάρι και να διορθωθούν έστω και αργά τα τραγικά λάθη ... αν δεν υπήρχε αυτός και τα λάθη αυτά πληρώνονταν πάλι μόνο από εμάς τότε δεν είχαμε ελπίδα ...


Tους είδαμε,τους κρίναμε επί χρόνια
Απλά δεν μπορούν να στήσουν μια ομάδα
Από Μουν και Λεονάρντο μέχρι Σαβίνι και Λόπεθ και Λόρενς και Κουτσιανικούλη
Λαχεία,τραυματίες,χιαστούς,διωγμένους,δανεικούς,αποτυχημένους του ΠΑΟ κλπ
Παίκτες που δεν θα είχαν θέση ούτε στον πάγκο οποιασδήποτε μικρομεσαίας ομάδας στην Ελλάδα

ήδη πάλι λάθος ξεκίνησαν,αντί για μεσοεπιθετική ενίσχυση,ήρθε βαρύς μεσομαμυντικός .Μπορεί να βγει πολύ καλός,αλλά δεν ήταν η πρώτη προτεραιότητα.

Οι 6 μεταγραφές του περσυνού Ιανουαρίου και οι 10-12 του καλοκαιριού τί απέγιναν?
μετά από 20(!!!!) μεταγραφές γιατί ζητάμε ενίσχυση??????
Ποια ομάδα κάνει 20 μεταγραφές και οι 16-17 αποδεικνύονται ανεπαρκείς??

ο γαυρος.

tad δεν είπα κάτι τέτοιο. οκ να έχει κάποιος τους προβληματισμούς του. Λογικό και -κυρίως- υγιές. απλά είπα ότι όταν το 1 ή το 2 το κάνεις 0, τότε....μηδενίζεις! 8-) :mrgreen:

τώρα για τα λάθη και το ότι μένουν στη θέση τους κτλ, δεν νομίζω ότι μερικοί μένουν στη θέση τους για κανένα άλλο λόγο πέρα απο την επίλυση των χρεών. ;)

άλλωστε είπαμε και δεν νομίζω ΚΑΝΕΙΣ να διαφωνεί, ότι τουλάχιστον απο φέτος το χειμώνα, οι μεταγραφικές επιλογές έχουν αποκλειστικά σαν τελικό διαχειριστή τον Προπονητή και τα αποτελέσματα ήδη φαίνονται πιστεύω......
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό tad » Παρ 10 Ιαν 2014, 13:11

Πρέπει να μας φέρουν πίσω την γκαύλα ... επειγόντως ...

και οι πιο άπειροι πρέπει να καταλάβετε ότι στην ζωή η γκαύλα δεν έρχεται μόνη της ...
όταν πάνε να σου την φάνε τους ορμάς να την πάρεις πίσω ...
όταν δεν την έχεις την ψάχνεις εναγωνίως να την βρεις ...

με δικαιολογίες και ημίμετρα ... γκαύλα δεν έχει ... !!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 10 Ιαν 2014, 13:11

Οι Βιτορ,Λουκας,Τζαβελλας....ο Στοχ,που παραμιλουσαμε ολοι οταν ηρθε και λεγαμε,"κλειστε τον τωρα".....ακομα και ο Σπυροπουλος που δεν αποκτηθηκε για βασικος......ειναι λαθος επιλογες?...

Μηπως ειναι λαθος επιλογη ο Στεφενς?....

Οσοι θεωρειτε πως ο Σαββιδης ειναι χαζος,γελιεστε!Και οσο ξερει πως ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ,ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!!!

Ας παμε πρωτα στο γηπεδο...ας σταματησουμε τη μιρλα απο την πρωτη λαθος πασα...ας ξανακανουμε την Τουμπα....Τουμπα και μετα ξανσυζηταμε!

Οσο εμεις δεν κανουμε τα αυτονοητα,δεν θα ζητησω απο κανεναν αλλο να τα κανει!!!!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Παρ 10 Ιαν 2014, 13:13

παιχταρά μου!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Παρ 10 Ιαν 2014, 13:25

Καλά ναι, αυτό δεν είναι επιχείρημα, συγνώμη. Αν είναι τόσο έξυπνος ο Σαββίδης ας μη διαλαλεί παντού και σε όλους τους τόνους ότι θέλει να είναι πρώτος όταν ξέρει ότι ''όσα λεφτά και να ρίξει'' θα είναι δεύτερος. Φάσκετε κι αντιφάσκετε, δεν το καταλαβαίνετε;

Τι ασχολήθηκε τότε εξ αρχής, για το μεγαλείο του Πόντου;

Φυσικά και θα είναι δεύτερος (μόνος δεύτερος) όταν όπως σωστά είπε κάποιος παραπάνω, η ομάδα παίρνει 6 μεταγραφές τον Γενάρη και οι 10-12 το καλοκαιρι και η ίδια αυτή ομάδα κράζει για ενίσχυση.
Και η απάντηση δεν είναι ''ο γαύρος'', μη τα λέτε αυτά, μια χαρά τεσσάρα σβήστη μας έριξε και είναι με την κλάνα του, δεν λέω, στους 16 του ΤσουΛου. Προφανώς οι 10 πόντοι της διαφοράς είναι πλασματικοί, αλλά μην λέτε ότι 17/20 μεταγραφές του γαύρου είναι ανεπαρκείς και μας ρίχνει τέσσερα στο ρελαντί, δεν βγαίνει νόημα. Σητν τελική στα παπάρια μας τι κάνει ο γαύρος, από παιδί μικρό στ αρχίδια μου τον γράφω τον ολυμπιακό.

Εμείς τι κάνουμε. Δηλαδή, οι ευθύνες μιας κακοχτισμένης και κακοσχεδιασμένης αγωνιστικά ομάδας, πέφτει και μετακυλάει στον κόσμο που δεν είναι εκεί ή δεν κάνει την Τούμπα ,Τούμπα; Πλάκα κάνουμε; Μια χαρά πάντα γκρίνιαζε η Τούμπα, είναι ίδιον μεγάλης ομάδας η πίεση.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Παρ 10 Ιαν 2014, 14:16

Δεν ξερω σε ποιους αναφερεσαι οταν λες "φασκετε και αντιφασκετε" και ουτε και με ενδιαφερει...

Οσον αφορα εμενα....το τι θελει καποιος και το τι λεει και γιατι απεχουν παρα πολυ απο αυτο που μπορει...

Και οχι...δεν μπορει να αρχισει να δερνει δημοσιογραφους ουτε να διωχνει διαιτητες......

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ!!!!Τι δεν καταλαβαινεις?.....

Εσυ μπορει να εχεις γραμμενο στα παπαρια σου το gayρο αλλα εγω οχι!Αυτον κυνηγαω!!!Ας με αφησει αυτη η "υπερομαδα" να παιξω στα ισια το πρωταθλημα και τοτε θα δω και γω,ποιες ειναι πραγματικα οι αδυναμιες μου και ποσο απεχω απο το υπερτιμημενο και υπερπροστατευμενο gay,συνονθυλευμα!

ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΖΩ ΩΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ!!!

ΥΓ.Φυσικα...εαν επαιζε χθες ο gayρος....στο 23',το σκορ θα ηταν 0-1 και στο 45' ο Ηρακλης θα επαιζε με 10!....0-4,τελικο...και σημερα τα Σπορ θα μιλουσαν για περιπατο!!!

ΥΓ2Οσο για αυτο που λες για την Τουμπα....μπορει να κανω λαθος αλλα η Τουμπα τα τελευταια 2-3 χρονια ειναι αλλο γηπεδο...ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΤΟΥΜΠΑ!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Ηρακλης-Π.Α.Ο.Κ. 0-1,Mvp,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 10 Ιαν 2014, 14:41

stelyk έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:ΥΓ Την πίκρα μου την κρατάω μέσα μου .Τη λαλακία που έκανα πέρσι δε την ξανακάνω γιατί είδαμε πώς κατέληξε.Απ το πολεμικό κλίμα που υπήρχε μόνο ο ΠΑΟΚ έχασε.Οπότε Στέφενς και ξερό ψωμί.


καλα δεν νομιζω να χασαμε και πολλα περυσι μονο 800 κατι .... :mrgreen:


Ασχέτως αν είχαμε δίκιο για το ΓΔ ή άδικο ,εχασες το καλό κλίμα στην ομάδα και ίσως λόγω αυτού ενα κύπελλο.Τα χρήματα ποιος τα μαμαει (αμα είσαι άπλας..)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης