Π.Α.Ο.Κ.-Παναθηναϊκός 1-4,Mvp-Σχολια&παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Παναθηναϊκός 1-4,Mvp-Σχολια&παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 28 Απρ 2014, 18:20

Όλος ο αγώνας (δεν το κρεμάω) :

https://www.youtube.com/watch?v=kN10Upz2xlY
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Παναθηναϊκός 1-4,Mvp-Σχολια&παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Δευτ 28 Απρ 2014, 18:37

Λιγο πριν κλειδωσει το τοπικ λιγα λογακια.Η πιο ντροπιαστικη ηττα στην ιστορια απο το 70 και μετα σιγουρα.ΓΧ εισαι τοσο λιγος που δεν αξιζει ουτε να σε βρισω,σαλπι εισαι τοσο λιγος που δεν αξιζει ουτε να σε βρισω,λαζαρ εισαι τοσο λιγος που δεν αξιζει ουτε να σε βρισω,τζαβελα,λουκας,σκονδρα,οτι και να πω θα ναι λιγο επισης ποτε περιμενετε να δειξετε τα ποδοσφαιρικα σας κακαλα?Στοχ κατσε κιτσιου ειστε οι μονοι που διασωθηκατε ειδικα ο στοχ ακομα και στο 92 παιρνει την μπαλλα και προσπαθει να επιτεθει...οι υπολοιποι καθονται και τον κοιτανε.Βουκαρε Λιναρε ξερω οτι θελατε αλλα δεν μπορουσατε.Κουλουρη,αγορι μου μην στεναχωριεσαι θα ερθει η ωρα σου...ελπιζω συντομα.Γλυκο... Βιτορ,Τσακο γιατι ρε αλανια τοσο χαλια?βρηκατε αγωνα να κανετε κακο παιχνιδι.Α να μην το ξεχασω Κυριε μιζερογλου αυτο που ειπατε σημερα ειναι το λιγοτερο υποπτο,ειπατε οτι βαζετε στοιχημα πως οτι και να γινει ο ΠΑΟΚ θα αποτυχει και πως φταιει ο Ιβαν που μπηκε στο ημιχρονο να τα ψαλει στα καμαρια μας,κανονιστε φαγατε τον Στεφενς,για την ακριβεια φαγωθηκατε μεχρι να φυγει για να ερθει ο πως ειπαμε πως τον λενε?Αυτα που ειπατε σημερα δεν τα λεει ο χειροτερος εχθρος του ΠΑΟΚ,τουλαχιστον τους εχθρους μου τους ξερω αλλα αυτα τα υπονοουμενα και αυτα τα γελακια και αυτα που λετε με κανουν πολυ επιφυλακτικο για τους ...σκοπους σας.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Παναθηναϊκός 1-4,Mvp-Σχολια&παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 28 Απρ 2014, 19:29

Άλλος ένας τίτλος πεταμένος στα σκουπίδια κυριολεκτικά. Ευθύνες πολλές σε παίκτες και σε προπονητή.

MVP ο κανένας, φυσικά!

Ας πούμε ότι συνεχίζουμε...
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης