Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΑΤΣΙΚΑΣ
7
8%
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
22
26%
ΛΙΝΟ
2
2%
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
4
5%
ΚΑΤΣΕ
16
19%
ΛΑΖΑΡ
5
6%
ΝΑΤΧΟ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΜΑΡΤΕΝΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΤΟΧ
23
27%
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
2
2%
ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ
2
2%
ΣΑΛΠΙΓΙΔΗΣ
2
2%
 
Σύνολο ψήφων : 85

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:12

Pablito έγραψε:Τις θεωρω επικινδυνες κινησεις αυτες..μπορει να το παρουν σοβαρα και να ανανεωσει

Αυτο θελουμε κι εμεις :mrgreen:
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:28

το παραθετω κ εδω, αφου ειναι το πιο πολυσυχναστο τοπικ των ημερων.


ας με βοηθησει καποιος με νομικες γνωσεις (αν και δεν γνωριζω κατα ποσο ειναι απαραιτητες) για να κατανοησω την ελληνικη γλωσσα.


ΑΠΟΦΑΣΗ ΕΠΟ http://inpaok.com/wp-content/uploads/2014/05/apofasi-EPO.pdf


Σύμφωνα με το άρθρο 15 παρ. 6 περ. στ” του Πειθαρχικού Κώδικα της ΕΠΟ, «στ) Δεν συντρέχει περίπτωση εκτεταμένων επεισοδίων αν σε αυτά δεν εμπλέκεται σημαντικός αριθμός προσώπων ή αν δεν υπάρχει έστω απλή σωματική βλάβη ή αν αυτά δεν λαμβάνουν χώρο στον κυρίως χώρο του γηπέδου ή/και στις κερκίδες». Η απόφαση της Επιτροπής Εφέσεων αναφέρει τα ακόλουθα (σελ. 3): «… για να χαρακτηρισθούν τα επεισόδια ως «εκτεταμένα» αρκεί να συντρέχει έστω και μία από τις προϋποθέσεις που αναφέρονται στην παράγραφο 6 του άρθρου 15 Π. Κ. / ΕΠΟ, καθόσον οι προϋποθέσεις αυτές (να εμπλέκεται σημαντικός αριθμός προσώπων, ή να υπάρχει έστω απλή σωματική βλάβη, ή τα επεισόδια να λαμβάνουν χώρα στον κυρίως χώρο του Γηπέδου, ή και στις κερκίδες) τίθενται διαζευτικά και όχι συμπλεκτικά. Κατόπιν αυτού αν τα επεισόδια λαμβάνουν χώρα στον κυρίως χώρο του Γηπέδου αρκεί για να χαρακτηρισθούν αυτά ως «εκτεταμένα», χωρίς να απαιτείται να συντρέχει κάποια ή και όλες οι υπόλοιπες προαναφερθείσες προϋποθέσεις όπως αβάσιμα ισχυρίζεται η εκκαλούσα ΠΑΕ ΠΑΟΚ».

με τα απλα μου ελληνικα, η διαζευξη αναφερεται στο ποτε τα επεισοδια ΔΕΝ ειναι εκτεταμενα. αρα αρκει μια απο τις προϋποθέσεις αυτές για να ΜΗΝ χαρακτηριστουν τα επεισοδια εκτεταμενα.

Not? :D
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:33

kataramenos5 έγραψε::lol: :lol: Δε τη παλεύουμε ΛΑΙΜΑΙ.Τρολάρισμα στη δική μας ΠΑΕ.
Και θα το πάρει ο Σπυρο και θα λέει "Ευχαριστώ τον προπονητή,τους γονείς μου κλπ κλπ" :lol:


:D ρε μ@κ@κε$!!!!!! :D δεν την παλευετε καστανο λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!ποσο ΠΑΟΚ ειστε??????? :shock: χχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχα!!!!Θεουλιδες!!!!! :lol:

Βεβαια πολυ φοβαμαι τα ακολουθα:

1)
Asimos έγραψε:Δώστε λινκ να τη ρίξω στο Σπυροπουλο μπας κι ανοίξει ο δρόμος για το Βυντρα, το γνωστό ΠΑΟΚτσάκι


2)
Pablito έγραψε:Τις θεωρω επικινδυνες κινησεις αυτες..μπορει να το παρουν σοβαρα και να ανανεωσει


Για πρωτη φορα ισως μας παρουν στα σοβαρα.... :o τωρα που δεν πρεπει .. . . . . . . . . :roll: :P


:opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:36

Αντε ακομα να ανακοινωθει
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:39

Αν ο Στοχ παρακολουθει τις ψηφοφοριες παιζει να φυγει και απο σημερα
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:44

paokovios1974 έγραψε:Αν ο Στοχ παρακολουθει τις ψηφοφοριες παιζει να φυγει και απο σημερα

Αδελφέ δεν είναι βλάκας ούτε και οι τις ΠΑΕ!ξέρουν ότι τους τρολάρουν (ένα είδος αντίδρασης λέμε)!Και το χειρότερο ειναι ότι θα γελάνε κιόλας!Έκει είναι να τραβάς τα βυζιά σου!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:45

Μιας και ο καθένας εδώ μέσα έχει το αναφαίρετο δικαίωμα στην προσωπική άποψη, όσοι θέλουν μπορούν ελεύθερα να πιστεύουν ότι αν είχε παραμείνει ο Χουμπ θα παίρναμε το Κύπελλο και θα τερματίζαμε πρώτοι στα play-off πραγματοποιώντας εκπληκτικές εμφανίσεις. Επειδή όμως είμαστε όλοι σκασμένοι και με γ..νη ψυχολογία, μπορείτε σας παρακαλώ να δείξετε αυτοσυγκράτηση στα σχόλιά σας σχετικά με τον πρών προπονητή μας; Δε μπορώ άλλα δάκρυα για τον Στέφενς ρε παιδιά. Άλλωστε φεύγοντας μας άφησε Μαντούρο, Χούσεν και Μάρτενς, αλλά και μια έτοιμη, άρτια δουλεμένη και πολύ καλά στημένη ομάδα ώστε να μην τον ξεχάσουμε ποτέ.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:48

Εγώ γιατί πιστεύω οτι θα βγούμε τσού λού;Μα γιατί;Και έχω και καλό προαίσθημα!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό danirifle » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:51

guardian, συγγνώμη αλλά εγώ δε θα ψηφίσω σπυρόπουλο.

θα ψηφίσω το φιλαράκι που ψηφίζω πάντα σε κάθε poll :D :D
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10173
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 15 Μάιος 2014, 14:54

alex ntepo έγραψε:Μιας και ο καθένας εδώ μέσα έχει το αναφαίρετο δικαίωμα στην προσωπική άποψη, όσοι θέλουν μπορούν ελεύθερα να πιστεύουν ότι αν είχε παραμείνει ο Χουμπ θα παίρναμε το Κύπελλο και θα τερματίζαμε πρώτοι στα play-off πραγματοποιώντας εκπληκτικές εμφανίσεις. Επειδή όμως είμαστε όλοι σκασμένοι και με γ..νη ψυχολογία, μπορείτε σας παρακαλώ να δείξετε αυτοσυγκράτηση στα σχόλιά σας σχετικά με τον πρών προπονητή μας; Δε μπορώ άλλα δάκρυα για τον Στέφενς ρε παιδιά. Άλλωστε φεύγοντας μας άφησε Μαντούρο, Χούσεν και Μάρτενς, αλλά και μια έτοιμη, άρτια δουλεμένη και πολύ καλά στημένη ομάδα ώστε να μην τον ξεχάσουμε ποτέ.

Αν εννοεις εμενα φιλε μου ειπα οτι αν ερχοταν ο Αγγελος μετα την αποπομπη στεφενς θα γινοταν αυτα οχι αν εμενε ο στεφενς
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 15 Μάιος 2014, 15:01

Δε θέλω να μπω σε καμιά προσωπική αντιπαραθεση αδερφέ, και δεν αναφέρομαι προσωπικά σε κάποιον. Απλώς κάνω μια προτροπή, γιατί υπάρχουν υποστηρικτές και των δυο απόψεων, και δε νομίζω ότι αυτή την ώρα το μείζον θέμα είναι να μαλώνουμε για το τι θα είχε γίνει ΑΝ είχε μείνει ο Στέφενς, ή ΑΝ το ένα, ή ΑΝ το άλλο. Και το λέω αυτό επειδή δε θα ήθελα να δω άλλη μια οξεία αντιπαράθεση ή πόλωση και διχόνοια μεταξύ μας. Τον ήπιαμε φέτος, η χρονιά ήταν αποτυχημένη 100%, να κοιτάξουμε να συμμαζευτούμε, κι αυτοί που έχουν τις τύχες της ομάδας στα χέρια τους να αναλάβουν τις ευθύνες τους και να κάνουν αυτό που πρέπει. Κι ο Λαός του ΠΑΟΚ θα είναι πάντα εκεί.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Asimos » Πέμ 15 Μάιος 2014, 15:05

Ekatnetworkltd έγραψε:Εγώ γιατί πιστεύω οτι θα βγούμε τσού λού;Μα γιατί;Και έχω και καλό προαίσθημα!


Ειναι απο το σοκ. Το παθαινα κι εγω νεότερος.

:)))
Asimos
 

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Pablito » Πέμ 15 Μάιος 2014, 15:08

Asimos έγραψε:
Ekatnetworkltd έγραψε:Εγώ γιατί πιστεύω οτι θα βγούμε τσού λού;Μα γιατί;Και έχω και καλό προαίσθημα!


Ειναι απο το σοκ. Το παθαινα κι εγω νεότερος.

:)))



:lol: :lol: :lol: :lol:
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 15 Μάιος 2014, 15:15

alex ntepo έγραψε:Δε θέλω να μπω σε καμιά προσωπική αντιπαραθεση αδερφέ, και δεν αναφέρομαι προσωπικά σε κάποιον. Απλώς κάνω μια προτροπή, γιατί υπάρχουν υποστηρικτές και των δυο απόψεων, και δε νομίζω ότι αυτή την ώρα το μείζον θέμα είναι να μαλώνουμε για το τι θα είχε γίνει ΑΝ είχε μείνει ο Στέφενς, ή ΑΝ το ένα, ή ΑΝ το άλλο. Και το λέω αυτό επειδή δε θα ήθελα να δω άλλη μια οξεία αντιπαράθεση ή πόλωση και διχόνοια μεταξύ μας. Τον ήπιαμε φέτος, η χρονιά ήταν αποτυχημένη 100%, να κοιτάξουμε να συμμαζευτούμε, κι αυτοί που έχουν τις τύχες της ομάδας στα χέρια τους να αναλάβουν τις ευθύνες τους και να κάνουν αυτό που πρέπει. Κι ο Λαός του ΠΑΟΚ θα είναι πάντα εκεί.

ΟΚ αδερφε κατανοητο και μακαρι να γινει κιολας
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Αστερας Τριπολης-Π.Α.Ο.Κ. 1-0,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό gabriello » Πέμ 15 Μάιος 2014, 15:23

Sick Bastard έγραψε:Ανοίγω να δω σχόλια και βλέπω κάτι του στύλ ''εντάξει, δεν τα πήγαμε άσχημα στα playoff''
Δεν υπάρχει σωτηρία καμιά.

αν παλι βγαιναμε πρωτοι στα play off φαντασου τι θα ακουγοταν...." η χρονια ηταν πετυχημενη ,η ομαδα καταφερε να βγει ξανα στα προκριματικα του cl ,εφτασε μεχρι τον τελικο του κυπελλου αλλα εχασε λογω ελλειψης σημαντικων παικτων και στο europa φτασαμε μεχρι τους 32 και αποκλειστηκαμε απο τη φιναλιστ του τελικου....Συνεπως οι αχαριστοι παοκτσηδες φταινε που δεν ειναι ποτε ικανοποιημενοι απο την ομαδα τους.Καμια σωτηρια συμφωνω κι επαυξανω :pano:
ΠΑΟΚ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ
Άβαταρ μέλους
gabriello
 
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 22:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης