Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
3
4%
Ινσουαράλδε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βίτορ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σκόνδρας
3
4%
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
11
15%
Νάτχο
12
16%
Μάρτενς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λούκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στοχ
45
60%
Αθανασιάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βούκιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλούρης
1
1%
Τζαβέλλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 75

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό geodo » Τετ 30 Απρ 2014, 22:36

eorptol έγραψε:Τα ψάρια ηταν μια χαζομάρα η φοτοβολιδα στον μεγερι μια ηλιθιότητα και η εισβολή στο τέλος που όμως δεν ηταν για να την πέσουν στους γαβρους κατα τα αλλα δεν έγινε και τιποτε συγκλονιστικό μανούρες απλα των παικτών στο γήπεδο ,ετσουξε η ήττα στους γαβρους και αντιδράνε σαν να τους δέρναμε 90 λεπτά



όλα και όλα αυτά έγιναν...+ η μεγάλη μπανάνα (καταδικαστέα)
ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΜΑ!
όσο για την ρίψη των πυρσών κτλ...κάπου πρέπει να τον πετάξεις, τι να τον κ΄ανεις? να τον καταπιείς? δεν είμαστε ζογκλερ!
ένα ακόμη περιστατικό που δεν είδα πουθενά, και εννοείται ότι δνε έγινε επίτηδες αλλά δείχνει την επικινδυνότητα του αντικειμένου είναι μια ακόμη ίδια φωτοβολίδα η οποία πήρε τέτοια τροχιά μπούμερανγκ που γύρισε στην πάνω μεριά της κερκίδας και βρήκε κάποιον χωρίς να γίνει τίποτα περαιτέρω...
όσο για το όλο σκηνικό...δεν είμαστε Αγγλία...οπότε σε αγώνες με τόσο μίσος και ένταση αυτα θα συμβαίνουν απο ΟΛΕΣ τις ομάδες
geodo
 
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τρί 23 Μαρ 2010, 22:45
Τοποθεσία: Κ. Τούμπα

Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Τετ 30 Απρ 2014, 22:39

Εγω εκνευριστικά κάποτε παρα πολυ με τον ηλιθιο που επιχηρουσε να κάψει τον σαχα της αεκ στο ματς στο ΚΥΠΕΛΟ ,και το εκανε συνέχεια χωρις κάποιος να τον σταματήσει τον ηλιθιο
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό ZamanFou » Τετ 30 Απρ 2014, 22:40

ΣΚΑΝΔΑΛΟ Η ΑΠΟΦΑΣΗ
Τελευταία επεξεργασία από ZamanFou και Τετ 30 Απρ 2014, 23:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τι εισαι για μενα...........κανεις δεν ξερεις
Άβαταρ μέλους
ZamanFou
 
Δημοσιεύσεις: 586
Εγγραφή: Δευτ 20 Ιαν 2014, 22:15

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό TheoGv4 » Τετ 30 Απρ 2014, 22:46

Μαγκες πολλες μαλακιες εγιναν στον ημιτελικο μην λεμε ο,τι θελουμε...
1ον)Ψαρια στον παγκο
2ον)Πυροτεχνημα στον τερματα του γαυρου στο τελος...
3ον)Εισβολη οπαδων-ξυλο στην φυσουνα
4ον)Μπανανα στον σαλινο
5ον)Πυρσοι στον αγωνιστικο χωρο ΣΥΝΕΧΩΣ
Δεν λεω μισω τον γαυρο οσο δεν παει,εχει καταστρεψει το ελληνικο ποδοσφαιρο,ειναι η απολυτη βρωμια αυτος και η ΕΠΟ αλλα σε τετοια ματς που ξες οτι στην εχουν στημενη δεν πρεπει να τσιμπας!
TheoGv4
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Κυρ 15 Δεκ 2013, 19:53

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 30 Απρ 2014, 23:08

Μην γράφεις τέτοια φίλε γιατί θα σε βγάλουν και τρολ!
Και γω τα λέω συνεχώς, αλλά μόνο ειρωνεία και βρισιές εισπράττω!
Άσε που με έχουν πείσει πως έχουν πρόβλημα τα μάτια μου, επειδή λέει δεν ήμουν στο γήπεδο!
Λες και δεν έχουμε μάτια, ή δεν έχουμε έρθει ποτέ σε ανάλογο ματς στο ναό!
Τέλος πάντων! Μην το ξύνουμε τώρα! Έχει δίκιο ο καταραμένος5 στην προηγούμενη σελίδα που λέει πως αντί να ενωθούμε ΌΛΟΙ μαζί, εμείς τρωγόμαστε μεταξύ μας! Όπως επίσης πόσο δίκιο έχει που λέει για το επίπεδό μας σαν οπαδούς που πάμε στο γήπεδο για να βρίσουμε μάνες και παίχτες και ότι άλλο! ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ!!! :(
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό TheoGv4 » Τετ 30 Απρ 2014, 23:14

Συμφωνουμε αδερφε,και οντως πρεπει να συσπειρωθουμε για το καλο του ΠΑΟΚ μας εναντια σε ΕΠΟ και αν ειναι δυνατον να απαιτησουμε να φυγουν καποιοι επικινδυνοι απο την διοικηση!
***Οσο ζουμε στο κρατος της Ελλαδας,οπου κανενας νομος δεν εφαρμοζεται(σιγα τους νομους δηλαδη αμα θελεις ψηφιζεις νομους και αναγκαζεις τον καθενα να σοβαρευτει και απο χουλιγκανος να γινει αρνακι,βλεπε Αγγλια),οσο δεν αποκτουμε παιδεια σαν λαος τοσο θα βλεπεις συμπεριφορες παρομοιες στα γηπεδα ολων των ομαδων ανεξαιρετως
TheoGv4
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Κυρ 15 Δεκ 2013, 19:53

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό cellophan » Τετ 30 Απρ 2014, 23:16

desperando έγραψε:όσοι καναν πόλεμο στον προηγούμενο προπονητή,όσοι σιγονταραν αυτόν τον πόλεμο και όσοι πίστευαν αυτούς που έκαναν πόλεμο δεν έχουν κανένα δικαίωμα να γκρινιάζουν για το χάλι της ομάδας.

υγ και φυσικά αυτί όουεν γράφω δεν έχει να κάνει με τον στεφενς αλλά με το ποια θα πρέπει να είναι η λειτουργία μιας ομάδας που θέλει να λέγετε μεγάλη.
δυστυχώς κάποιοι αφελείς νόμιζαν ότι αν πάρει τον μπουλο ο στεφενς η ομάδα θα παίζει μπαλαρα


Να αγιάσει το στόμα σου ρε φίλε.....να αγιάσει γαμώ το φελέκι μου μέσα με τα μυαλά που κουβαλάμε.....οι μισοί δε τον ήθελαν και έβλεπα πέντε πράγματα μέσα στο γήπεδο και τα ευχαριστιόμουνα και ας έχανα στο τέλος.....έλεος πια που αποφασίσαμε να πάμε στους πιο κρίσιμους αγώνες μιας ολόκληρης χρονιάς με τα φαντάσματα.....βλέπω τώρα τον Αναστασίου στο ΝΟΒΑ και ακούω έναν άνθρωπο με σκπετικό, με κουβέντες με αρχή, μέση και τέλος....δεν ξέρω αν είναι καλός προπονητής, χέστηκα, το σίγουρο είναι πως δεν είναι ακατοίκητος από το λαιμό και πάνω......και αυτό όταν έχεις να μανατζάρεις 22 παιδιά σε σώμα μαντράχαλου είναι το Α και το Ω...εδώ μέχρι και ο Παναγούλιας έκανε τον προπονητή επειδή είχε δυό δράμια μυαλό παραπάνω, τι να λέμε τώρα.....
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό thoumas » Τετ 30 Απρ 2014, 23:18

Για να φρεσκαρουν τη μνήμη τους τα αδέρφια μου και συνοπαδοι μου που ζουν στο Λουξεμβούργο.

ΕΘΝΟΣΠΟΡ. 12-05-2010
Σκηνές ντροπής στο «Καραϊσκάκης»!

ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΠΑΠΑΔΑΚΟΥ

Το τελευταίο σφύριγμα του Γιώργου Δαλούκα στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης», έφερε ένταση. Την ώρα που οι παίκτες του ΠΑΟΚ πανηγύριζαν στο κέντρο του γηπέδου τη νίκη επί του Ολυμπιακού και ορισμένοι ήταν ήδη στο δρόμο για τα αποδυτήρια, ξέσπασαν επεισόδια στη φυσούνα, με παίκτες να πλακώνονται!

Η κατάσταση ήταν εκτός ελέγχου, οι οπαδοί του Ολυμπιακού πετούσαν αντικείμενα, ο Βαγγέλης Μπαλόκας (υπάλληλος της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ) έλεγε στους παίκτες του ΠΑΟΚ να μην πανηγυρίζουν, οι Τσιρίλο και Πάμπλο Γκαρσία γιόρταζαν με τα χέρια ψηλά προς τον κόσμο και η κατάσταση ήταν εκτός ελέγχου.

Πώς άρχισε το σκηνικό; Ο Ιβιτς δέχθηκε μπουκάλι από την εξέδρα και το επέστρεψε, με τον Γιάννη Παπαδόπουλο να τρέχει πάνω του. Ο Μήτρογλου κλώτσησε μια μπάλα στον Ουρουγουανό, ο οποίος έκανε χειρονομίες προς τον επιθετικό του Ολυμπιακού και όρμησε πάνω του.

Το ίδιο έκανε και ο Ντουντού και έπεσε ξύλο ανάμεσα στους δύο, με τον Ραούλ Μπράβο να τρέχει από τον αγωνιστικό χώρο και να τρέχει και αυτός στον Γκαρσία. Η σύρραξη γενικεύτηκε, όλοι οι παίκτες συμμετείχαν στο ξύλο και για αρκετή ώρα τα πράγματα ήταν εκτός ελέγχου.

Την ίδια στιγμή νέα εστία έντασης ξέσπασε ανάμεσα στους οπαδούς του Ολυμπιακού και τα ΜΑΤ. Τα αντικείμενα ήταν πολλά, οι αστυνομικές δυνάμεις ανέβηκαν στις εξέδρες και οι μάχες ήταν σώμα με σώμα. Οι οπαδοί ήταν πολύ περισσότεροι και επιτέθηκαν, χτυπώντας και παίρνοντας ακόμα και κράνη και ασπίδες από τους αστυνομικούς, οι οποίοι απάντησαν με χρήση χημικών αλλά και με δικές τους επιθέσεις.

Μια διμοιρία εγκλωβίστηκε στο κέντρο του γηπέδου και δέχθηκε μαζική επίθεση, με την κατάσταση να είναι εκτός ελέγχου για αρκετή ώρα! Τα επεισόδια συνεχίστηκαν για λίγη ώρα και στο πάρκινγκ έξω από το γήπεδο, αλλά τα πνεύματα στη συνέχεια ηρέμησαν.

Ξύλο και πριν την έναρξη!

Η αναμέτρηση του Ολυμπιακού με τον ΠΑΟΚ (σέντρα στις 16:45 για την 4η αγωνιστική των πλέι οφ) στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» άρχισε, δυστυχώς, περίπου 40 λεπτά πριν τη σέντρα με ξύλο. Οπαδοί των «ερυθρόλευκων» μπήκαν στον αγωνιστικό χώρο την ώρα της προθέρμανσης των Κώστα Χαλκιά και Ντάριο Κρέσιτς και ένας εξ' αυτών έπαιρνε τις μπάλες!

Αποτέλεσμα ήταν να συγκρουστεί με τον υπεύθυνο ιματισμού του «δικεφάλου», Γιασέρ Ζέινο. Οι δύο άνδρες έπαιξαν ξύλο (μπουνιές, κλωτσιές κλπ) με τον γυμναστή του ΠΑΟΚ να πέφτει στον αγωνιστικό χώρο και στη συνέχεια να σηκώνεται και να κυνηγά τον οπαδό!

Ο Αντώνης Νικοπολίδης, που ήταν στην άλλη εστία για τη δική του προθέρμανση, διέσχισε όλο το γήπεδο για να προστατεύσει τον Χαλκιά, αλλά αυτός είχε ήδη φύγει για τα αποδυτήρια. Οι οπαδοί του Ολυμπιακού αντέδρασαν, πέταξαν πολλά αντικείμενα και η κατάσταση ξέφυγε. Ο Ζέινο αποχώρησε αιμόφυρτος για τα αποδυτήρια.

Την ίδια ώρα η υπόλοιπη ομάδα του ΠΑΟΚ ήταν στα αποδυτήρια, καθώς δεν είχε βγει στον αγωνιστικό χώρο για τη δική της προθέρμανση, ενώ και η διαιτητική τετράδα ήταν στα αποδυτήρια.

Μετά από λίγα λεπτά η κατάσταση ηρέμησε και η ομάδα του «δικεφάλου» βγήκε κανονικά στον αγωνιστικό χώρο για να κάνει την προθέρμανση.

Αξίζει να σημειωθεί ότι οι οργανωμένοι οπαδοί του Ολυμπιακού έβριζαν, στη συνέχεια, τον υπεύθυνο ασφαλείας της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ, Γιάννη Τσιρώνη, μετά το επεισόδιο!
thoumas
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: Κυρ 03 Φεβ 2008, 00:26

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό TheoGv4 » Τετ 30 Απρ 2014, 23:26

Αδερφε thoumas θυμαμαι χαρακτηριστικα το σκηνικο με τον γιασερ σε εκεινο το ματς(ειχε τρελαθει ο κοντος :opaokara: ) αλλα και την επιστροφη του μπουκαλιου στην κερκιδα απο το ιβιτς καθως εμπαιναν στην φυσουνα,δεν μπορω να κατανοησω ομως για ποιο λογο το ποσταρεις αυτο τωρα.Εγω με τον hasio ειμαστε γαυροι δηλαδη και θες να μας βαλεις στην θεση μας?Αδερφε καταδικαζω αυτα τα γεγονοτα οπουδηποτε,και λογικο το βρισκω πανω στη ενταση του παιχνιδιου να κανουμε πραγματα που δεν επρεπε,αλλα φανταζομουν πως σε τετοιες στιγμες χαλαρης συζητησης ολοι μας θα συμφωνουσαμε πως αυτα ειναι καραγκιοζιλικια :D
TheoGv4
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Κυρ 15 Δεκ 2013, 19:53

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό desperando » Τετ 30 Απρ 2014, 23:44

hasio_john έγραψε:
DASKALOS4 έγραψε:μοντς μαζεψτε τα τρολλ ρε σεις..αιντε παιδακι μου
αντε απο εκει με τις αποψεις σας εχετε διαλυσει τον ΠΑΟΚ


Αδερφέ, ΔΕΝ έβαλα εγώ ψάρια στον πάγκο, ΔΕΝ πέταγα συνεχώς πυρσούς και φωτοβολίδες ΜΕΣΑ στον αγωνιστικό χώρο (ακόμα και όταν κερδίζαμε), ΔΕΝ μπούκαρα μέσα στον αγωνιστικό χώρο και να πάρω κυνήγι τους αντιπάλους, ΔΕΝ σημάδεψα εγώ τον τερματοφύλακα τους στο 90κάτσε που αν την έτρωγε τώρα θα τρώγαμε 20 αγωνιστικές, ΔΕΝ πέταξα ΜΠΑΝΑΝΑ σε κανέναν!!
Θα σε παρακαλούσα πολύ, αν δεν συμφωνείς με αυτά που διαβάζεις, να γράψεις κόσμια την αντίθεσή σου και όχι να είσαι ειρωνικός και να λες χαρακτηρισμούς! Ούτε με ξέρεις, ούτε θέλω να με μάθεις! Φιλικά είπα την γνώμη μου σε ένα ΔΗΜΟΣΙΟ φόρουμ και ούτε περιμένω ΕΣΥ να με κρίνεις! Το κατάλαβες αγαπητέ?

μετα απ ολα αυτα που εγραψες παραπανω πολυ αμφιβαλω για το τι ομαδα εισαι
εκτος και αν εισαι τοσο αφελης και την αποψη σου μπορουν τα γνωστα ΄΄καναλια ΄΄ να στην καθοριζουν με τοση ευκολια.εκει παω πασο
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 30 Απρ 2014, 23:48

ΚΟΦΤΕ ΤΟ
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τετ 30 Απρ 2014, 23:54

desperando έγραψε: μετα απ ολα αυτα που εγραψες παραπανω πολυ αμφιβαλω για το τι ομαδα εισαι
εκτος και αν εισαι τοσο αφελης και την αποψη σου μπορουν τα γνωστα ΄΄καναλια ΄΄ να στην καθοριζουν με τοση ευκολια.εκει παω πασο


Υπό άλλες συνθήκες θα είχα ΕΚΡΑΓΕΙ με την "αμφιβολία" σου, που είναι σα να μου βρίζεις την μάνα και θα σου απαντούσα καταλλήλως παίρνοντας μόνιμο ban από τους διαχειριστές! Θα σεβαστώ όμως το site που με φιλοξενεί και απλά θα σε αγνοήσω από δω και πέρα! Κρίμα γιατί σε συμπαθούσα κιόλας και το εχω ξαναγράψει!
Τι να πω ρε παιδιά! Καταλαβαίνω την πίκρα όλων μας, αλλά με τέτοιες συμπεριφορές μεταξύ μας έχω την εντύπωση πως μας αξίζουν αυτά που παθαίνουμε! :(
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9541
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό eagle4 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:01

MVP σήμερα ο Στοχ ...Μάλλον ήταν και το τελευταίο εντός με κόσμο για φέτος μετά την πιθανή τιμωρία ΣΚΑΝΔΑΛΟ.
Γενικά η ομάδα έπιασε καλή απόδοση κυρίως στο β' ημίχρονο με πολύ ανεβασμένους Νάτχο,Κάτσε
για Βούκιτς, Λίνο τι να πεις κλασικές αξίες! ο πρώτος με το που μπήκε κούμπωσε το κέντρο με την επίθεση. Πολύ καλές ενέργειες και με θράσος ο Κουλούρης ,μακάρι να συνεχίσει να δουλεύει! Κρίμα που δεν εκμεταλλευτήκαμε το χ του άλλου αγώνα. Πρέπει να ξεχάσουμε τον τελικό και να επικεντρωθούμε πλέον στην έξοδο στα προκριματικά γιατί μόνο αυτό μας έμεινε σαν στόχος (που δεν είναι πιο ασήμαντος από το κύπελλο).
Ο Λούκας (ο οποίος τον τελευταίο καιρό ακούει πολλά από εμένα) πρέπει να πεισμώσει και να δώσει απαντήσεις μέσα στο γήπεδο αλλά μάλλον δύσκολα στα πλέυ οφ.Μου δίνει δυστυχώς την αίσθηση ότι δεν έχει ισχυρή προσωπικότητα .. Περιμένω να είναι βελτιωμένος την 2η χρονιά μετά την προετοιμασία , όπως είμαι αισιόδοξος ότι θα μιλάμε για άλλον Μάρτενς και άλλον Μαντούρο τη νέα χρονιά (αν μείνει) όπως έγινε και με Σέρτζιο.

ΥΓ1. Αναμένω με ανυπομονησία τις αλλαγές που προανήγγηλε ο μεγαλομέτοχος γιατί δεν μπορούμε να συνεχίσουμε έτσι.
ΥΓ2. Εύχομαι να έχουν ξεκινήσει (για να μη πω καταλήξει) την αναζήτηση του νέου προπονητή , μην τρέχουμε πάλι τελευταία στιγμή να παρακαλάμε κάποιον να έρθει.
eagle4
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 15:36

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:04

Αυτό με τους 15 βαθμούς που λέτε μερικοί δεν το καταλαβαίνω.. Πώς γίνεται αυτό; :?
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47072
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό TheoGv4 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:10

Roman εννοουμε πως αν αφαιρεθουν 3 ποντοι απο την ειδικη βαθμολογια των πλευ οφφ,ουσιαστικα αφαιρουνται 15 ποντοι απο την ομαδα μας,γιατι για καθε 5 ποντους στο πρωταθλημα κερδιζεις ενα στα πλευ οφφ
TheoGv4
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Κυρ 15 Δεκ 2013, 19:53

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης