Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
3
4%
Ινσουαράλδε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βίτορ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σκόνδρας
3
4%
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
11
15%
Νάτχο
12
16%
Μάρτενς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λούκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στοχ
45
60%
Αθανασιάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βούκιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλούρης
1
1%
Τζαβέλλας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 75

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό stelyk » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:18

RoMaN έγραψε:Αυτό με τους 15 βαθμούς που λέτε μερικοί δεν το καταλαβαίνω.. Πώς γίνεται αυτό; :?



Για να εχεις 3 βαθμους στα playoff θα πρεπει στο πρωταθλημα να εχεις 15 βαθμους διαφορα απο τον 5ο αρα 15/5=3 ;)
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:32

hasio_john έγραψε:
desperando έγραψε: μετα απ ολα αυτα που εγραψες παραπανω πολυ αμφιβαλω για το τι ομαδα εισαι
εκτος και αν εισαι τοσο αφελης και την αποψη σου μπορουν τα γνωστα ΄΄καναλια ΄΄ να στην καθοριζουν με τοση ευκολια.εκει παω πασο


Υπό άλλες συνθήκες θα είχα ΕΚΡΑΓΕΙ με την "αμφιβολία" σου, που είναι σα να μου βρίζεις την μάνα και θα σου απαντούσα καταλλήλως παίρνοντας μόνιμο ban από τους διαχειριστές! Θα σεβαστώ όμως το site που με φιλοξενεί και απλά θα σε αγνοήσω από δω και πέρα! Κρίμα γιατί σε συμπαθούσα κιόλας και το εχω ξαναγράψει!
Τι να πω ρε παιδιά! Καταλαβαίνω την πίκρα όλων μας, αλλά με τέτοιες συμπεριφορές μεταξύ μας έχω την εντύπωση πως μας αξίζουν αυτά που παθαίνουμε! :(

σεβεσαι του διαχειριστες του σαιτ αλλα δεν σεβεσαι το ιδιο του σαιτ το οποιο ειναι ΠΑΟΚτσιδικο και εσυ κανεις προπαγανδα κατα του ΠΑΟΚ.
και επειδη ειπες οτι θες διαλογο με επιχειρηματα,ας προσπαθσουμε να κανουμε.αλλα θα δωσεις και συ επιχειρηματα και δεν θα πετας αυθαιρετες εκφρασεις.
η συγκεκριμενη αποφαση που βγηκε ειναι η ποιο βαρια που βγαινει τα τελευταια τουλαχιστον 10 χρονια και αν πραγματικα ισχυει οτι η αφαιρεση βαθμων ειναι για τα πλει οφ τοτε ειναι η πιο βαρια τιμωρια που εχει βγει ποτε στην ελλαδα γιατι μιλαμε για ουσιαστικη αφαιρεση 17 βαθμων.
μπορεις να μου πεις σε παρακαλω πολυ ποια ειναι τα εκτεταμενα επεισοδια που γιναν στην Τουμπα?
τα ψαρια ειναι επεισοδια?οχι φυσικα,ειναι μια μορφης κααζουρα οπως πριν μερικα χρονια καναμε στα σκουλικια με την τουρτα.εχεις καμια διαφωνια σε αυτο.
λες για πυρσους που πεταγοντουσαν διαρκως στον αγωνιστικο χωρο.εγω δεν θυμαμαι να επεσε αλλος πυρσος πλην αυτου στο 90 κοντα στον μεγερη.μπορεις εσυ να μου πεις σε ποια αλλη φαση του αγωνα πετχτηκαν πυρσοι εντος αγωνιστικου χωρου?
μιλας για ντου των οπαδων για να δειρουν τους παικτες του γαυρου.κατι που καμια σχεση με την πραγματικοτητα δεν εχει .οι οπαδοι μπηκαν μεσα για να πανηγυρησουν με του παικτες μας.ενω οι μανωλας και καποιος ακομα που δεν θυμαμαι ποιος αντι να φυγουν προς την φυσουνα πηγαν και παιζαν ξυλο με τους σεκιουριταδες μας 10 μετρα μακρια απο αυτην.
οσο για την μπανανα κατακριτεα κινηση αλλα η τιμωρια για μια τετοια κινηση ειναι απλα χρηματικο προστημο.

σιγουρα και το γηπεδο δεν ηταν εκκλησια αλλα εκτος απο τηνκαζουρα με τα ψαρια δεν εγινε κατι παραπανω απ οτι συνηθως συμβαινει σε παιχνιδια με τον γαυρο.
μπορεις τωρα εσυ να μου πεις γιατι ο ΠΑΟΚ να τιμωρηθει με πανω απο μια αγωνιστικη κεκλεισμενων?

υγ εχε στα υπ οψην σου και την δηλωση του εκπροσωπου των μπατσων,οτι ο γαυρος επιτειδες καθυστερησε 40 λεπτα την προγραμματισμενη αφιξη του για να γινουν επεισοδια στο γηπεδο της Τουμπας.
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό TheoGv4 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:37

Αδερφε επειδη ημουν μεσα στην 4,θυμαμαι περα απο την εισοδο ομαδων και την φαση με τον μεγιερι,τουλαχιστον αλλες 2 φορες,εκ των οποιων η μια ηταν στο γκολ μας που πεταχτηκαν μεσα πυρσοι και οχι ενας μονος αλλα αρκετοι καθε φορα....Δεν λεω πως αποτελει και εγκλημα(γηπεδο εισαι στο ΠΑΟΚ-γαυρος) αλλα οσο να ναι παρανομο ειναι μονο και μονο η κατοχη τους ποσο μαλλον να πεταγονται μες τον αγωνιστικο χωρο.Συμπληρωνομαι απλα επειδη λες πως δεν θυμασαι
TheoGv4
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Κυρ 15 Δεκ 2013, 19:53

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό PAOKhead » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:38

Επεισοδια που στοιχησαν αφαιρεση βαθμων και κλειστο γηπεδο τα τελευταια χρονια ηταν νομιζω σε ενα ματς στο ΟΑΚΑ μεταξυ βαζελου-γαυρου το 2012. Εκει ειχαν γινει οργια στην κυριολεξια. Υπηρξε επεμβαση απο τα ματ, ο αγωνας διακοπηκε κι εγω δεν ξερω για ποση ωρα και το ντου οχι απλα ηταν εκτεταμενο αλλα ξεχειλωμενο.

Ψαξτε τα να τα βρειτε. Αν κατι απ'ολα αυτα σας θυμιζει την Τουμπα της μεγαλης τεταρτης τοτε παω πασο...
Να μην ξεχναμε και τον τελικο κυπελλου του 2011 με πρωταγωνιστες τους οπαδους της ομαδας που μας απεκλεισε στα ημιτελικα...

ΥΓ Και νομιζω μαλιστα οτι οι βαθμοι αφαιρεθηκαν στο επομενο πρωταθλημα
PAOKhead
 
Δημοσιεύσεις: 968
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 20:26
Τοποθεσία: Τούμπα, Ιράν, Καμπότζη, Βιετνάμ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:41

Δεν μου κανει "κουκου" να κατσω να σχολιασω ιδιαίτερα ενα παιχνιδι που κριθηκε απο την διαιτησια.......

Ματια εβγαλε το φαουλ στον σκονδρα.......το παιχνιδι πηγαινε για ευκολη νικη του ΠΑΟΚ.....τοσο κακο αστερα δεν περιμενα να δω σημερα......που αν συνεχισει να παιζει ετσι και στα αλλα παιχνιδια,δυστυχως για εμας,θα ειναι ο "σακος του μποξ" των πλει οφ και αυτο δεν μας ευνοει μιας και χασαμε ειδη 2 βαθμους απο αυτους.....
Ειδα εναν διαιτητη που φαινοταν "βαλτος" με τα σφυριγματα εναντιον μας, μεχρι το αποκορυφωμα που εβαλε το γκολ ο αστερας......μετα το επαιξε εδρα.........
Θεωρω πως ηθελαν να βοηθησουν τον αστερα να προηγηθει για να παιξουν με τα νευρα μας,να χασουμε τον ελεγχο του αγωνα λογω πιεσης του κοσμου και αγχους, και να χασουμε βαθμους.....και τα καταφεραν....

Τραγικος Γλυκος..... :redcard: χρυσο βατομουρο.....παλι γκολ στην κλειστη γωνια ρε μανα μου????????βελτιωμενος πολυ φετος.....τριβω τα ματια μου πραγματικα απο εκλπληξη,αλλα Χακομπο,οσο και να σε σπρωχνουν, δεν θα γινεις ποτε.......

MvP δινω κατσε...απλα γιατι ο στοχ και ο νατσο εκαναν παρα παρα πολλα λαθοι,παρα την καλη τους παρουσια...επισης ο Μιγκελ ηταν εξαιρετικος,αλλα ειναι στην φαση του γκολ του αστερα...

Πολυ αγχος η ομαδα.....φανηκε με τις νευρικες λαθος πασες.....η ομαδα ειναι εντελως αναρχη.....δεν εχει πλανο....δεν ξερουν τι ρολο εχουν οι ποδοσφαιριστες μεσα στο γηπεδο......κανανε στημένα και εκανα τον σταυρο μου......δεν πιστευω πως με γεωργιαδη μπορουμε να ανακαμψουμε....αλλα οποιος προπονητης και να ερθει αυτη την στιγμη δεν προλαβαινει να κανει κατι......Αν και δεν βλεπω τον τροπο να τερματισουμε 1οι ή εστω 2οι ισως ενας προπονητης ψυχολογιας σαν τον Αγγελο,που ΔΕΝ εχω καθολου σε προπονητικη εκτιμηση,για αυτους τους 5 αγωνες ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ, να ηταν καλη επιλογη ψυχολογικα και μονο.......

Καραγκιόζηδες τεραστιοι αυτοι που πανε γηπεδο και αποδοκιμαζουν τους παιχτες μας.......αποδοκιμαστε τους,αλλα οχι την ωρα του αγωνα...............ΠΑΟΚ ειστε εσεις ρε????????????????????????? :(
:pano:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό alex ntepo » Πέμ 01 Μάιος 2014, 00:51

Ήμουνα μέσα στο γήπεδο με το γαύρο, στην 5. Πυρσοί εντός αγωνιστικού χώρου πετάχτηκαν αρκετές φορές, εγώ είδα τουλάχιστον 5-6, απλώς η επέμβαση ατόμων της ασφάλειας ήταν ακαριαία, ήταν όλοι σε αυξημένη εγρήγορση λόγω της προειδοποίησης από τον διαιτητή με την έναρξη του αγώνα ότι θα τον διέκοπτε αν έπεφτε οτιδήποτε μέσα. Μη λέμε όμως κι ότι δεν έπεσε τίποτα. Βαρεθήκαμε να κράζουμε κόσμο που πετούσε πυρσούς, οι περισσότεροι από τους οποίους έπεφταν εκτός αγωνιστικού χώρου, αλλά όπως είπα και πριν αρκετοί έπεσαν και μέσα. Αυτό προς αποκατάσταση της αλήθειας, αν και γενικότερα πιστεύω κι εγώ ότι τα όσα έγιναν στην Τούμπα στον ημιτελικό σε καμία περίπτωση δε δικαιολογούν τον ντόρο που ακολούθησε επί τόσες ημέρες από τα Αθηναϊκά ΜΜΕ. Η ενορχηστρωμένη επίθεση προπαγάνδας, διαστρέβλωσης και διόγκωσης των γεγονότων που ακολούθησε τον αγώνα κάνει και τον πιο καλοπροαίρετο και ανυποψίαστο από μας να αναρωτιέται. Η απάντηση βέβαια είναι απλή και επαληθεύτηκε: ήθελαν την εξοντωτική μας τιμωρία και φαίνεται πως την πέτυχαν.
Συγγνώμη για το off topic.
Άβαταρ μέλους
alex ntepo
 
Δημοσιεύσεις: 792
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:13
Τοποθεσία: Λήμνος

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό TheoGv4 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 01:01

alex ntepo έγραψε:Ήμουνα μέσα στο γήπεδο με το γαύρο, στην 5. Πυρσοί εντός αγωνιστικού χώρου πετάχτηκαν αρκετές φορές, εγώ είδα τουλάχιστον 5-6, απλώς η επέμβαση ατόμων της ασφάλειας ήταν ακαριαία, ήταν όλοι σε αυξημένη εγρήγορση λόγω της προειδοποίησης από τον διαιτητή με την έναρξη του αγώνα ότι θα τον διέκοπτε αν έπεφτε οτιδήποτε μέσα. Μη λέμε όμως κι ότι δεν έπεσε τίποτα. Βαρεθήκαμε να κράζουμε κόσμο που πετούσε πυρσούς, οι περισσότεροι από τους οποίους έπεφταν εκτός αγωνιστικού χώρου, αλλά όπως είπα και πριν αρκετοί έπεσαν και μέσα. Αυτό προς αποκατάσταση της αλήθειας, αν και γενικότερα πιστεύω κι εγώ ότι τα όσα έγιναν στην Τούμπα στον ημιτελικό σε καμία περίπτωση δε δικαιολογούν τον ντόρο που ακολούθησε επί τόσες ημέρες από τα Αθηναϊκά ΜΜΕ. Η ενορχηστρωμένη επίθεση προπαγάνδας, διαστρέβλωσης και διόγκωσης των γεγονότων που ακολούθησε τον αγώνα κάνει και τον πιο καλοπροαίρετο και ανυποψίαστο από μας να αναρωτιέται. Η απάντηση βέβαια είναι απλή και επαληθεύτηκε: ήθελαν την εξοντωτική μας τιμωρία και φαίνεται πως την πέτυχαν.
Συγγνώμη για το off topic.

Αυτα ηθελα να πω εν ολιγοις +1926
TheoGv4
 
Δημοσιεύσεις: 85
Εγγραφή: Κυρ 15 Δεκ 2013, 19:53

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό desperando » Πέμ 01 Μάιος 2014, 01:14

σορρυ αλλα εγω παντως εντος των τεσσαρων γραμμων ειδα μονο εναν
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 02:00

PAOKhead έγραψε:Επεισοδια που στοιχησαν αφαιρεση βαθμων και κλειστο γηπεδο τα τελευταια χρονια ηταν νομιζω σε ενα ματς στο ΟΑΚΑ μεταξυ βαζελου-γαυρου το 2012. Εκει ειχαν γινει οργια στην κυριολεξια. Υπηρξε επεμβαση απο τα ματ, ο αγωνας διακοπηκε κι εγω δεν ξερω για ποση ωρα και το ντου οχι απλα ηταν εκτεταμενο αλλα ξεχειλωμενο.

Ψαξτε τα να τα βρειτε. Αν κατι απ'ολα αυτα σας θυμιζει την Τουμπα της μεγαλης τεταρτης τοτε παω πασο...
Να μην ξεχναμε και τον τελικο κυπελλου του 2011 με πρωταγωνιστες τους οπαδους της ομαδας που μας απεκλεισε στα ημιτελικα...

ΥΓ Και νομιζω μαλιστα οτι οι βαθμοι αφαιρεθηκαν στο επομενο πρωταθλημα
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 02:04

Στα θετικα,
το γκολ του στοχ,
η ασσιστ του νατχο(ο παιχτης ειναι ΑΛΛΟΥ)
οι αλλαγες στη διοικηση
..

στα αρνητικα η ισοπαλια
η απουσια προπονητη
η αφαιρεση βαθμων.

συνεχιζουμε

ζητουμενο η πρωτη θεση

ΜΑΣ ΣΦΑΞΑΝΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΒΑΘΜΩΝ, ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΣΑΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ.

ΤΙ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΒΑΘΜΩΝ???? ΓΙΑΤΙ???????

ΜΗΝ ΤΡΩΤΕ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 10:33

Της πλακας ειμαστε ολοι μας ανεξαιρετως,εχουμε πολεμο το φωναζουμε καποιοι εδω και πολυ καιρο ο γαυρος εχει στρεψει την προσοχη του επανω μας δεν το καταλαβαινεται δηλαδη?Και εφοσον λοιπον εχουμε πολεμο θα φας και τα χτυπηματα σου δεν γινεται ακομα και ο Μεγας Αλεξανδρος πληγωθηκε απειρες φορες στις μαχες εσφιγγε τα δοντια του ομως και ορμουσε μαζι με τους συμπολεμιστες του,εμεις τι κανουμε?οταν δεχομαστε χτυπημα βριζομαστε μεταξυ μας...Ξυπνα Ιβαν γραφει ο αλλος , ο Ιβαν ειναι ο πιο ξυπνιος και ο μονος που εχει χαραξει μια στρατηγικη και την ακολουθει τι δεν καταλαβαινεται?1926 χιλλιαδες συν σε αυτα που ειπε ο Ιβαν χθες τους πεταξε την καυτη πατατα σβηστε τα χρεη τωρα γιατι αλλιως γεια σας.αΝ Ισχυσει η ποινη στα πλει οφ θα αντιδρασει πολυ σκληρα ειπε,οτι αγαπαει την φανελα και του ΠΑΟΚ και την φοραει παντα με υπερηφανια ειπε,οτι οτι και να γινει ο ΠΑΟΚ θα γινει μεγαλη ομαδα ειπε,οτι θα τα αλλαξει ολα ειπε,με λιγα λογια λεει οτι δεν μασαει απο τον πολεμο που δεχομαστε και εχει σε ολα απαντησεις και εμεις λεμε...Ιβαν ξυπνα...εμεις να ξυπνησουμε πρεπει ακουτε ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΟΥΜΕ.Ιβαν ειμαι μαζι σου σε ολα σε πιστευω και σε εμπιστευομαι ξερω οτι αν το αντιληφθουμε ΟΛΟΙ μας θα νικησουμε,οχι ομως ετσι οχι οπως ειμαστε τωρα ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΙ,φτανει πια με το σανο που μας ταιζουν και τον τρωμε αμασητο ΞΥΠΝΑΤΕ.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 01 Μάιος 2014, 10:38

Αν αφαιρεθούν βαθμοί στα play of θα ειναι μεγάλη αλήτεια
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό giapas » Πέμ 01 Μάιος 2014, 11:03

αν και δεν είδα το ματς χτες, πριν λίγο είδα τις φάσεις.

Το γκολ που τρώμε είναι ευθύνη τερματοφύλακα νομίζω, ενώ απο το ριπλέι δε φαίνεται τόσο ξεκάθαρα αν είναι φάουλ ή όχι. Αλλά και αν είναι , πάει αμέσως ο Βιτορ και τον καλύπτει .. άρα το γκολ το τρως ενώ παίζει άμυνα ο Βιτορ και ο Γλύκος είναι στο τέρμα.. αστείο γκολ , άσχετα με το αν είναι φάουλ ή όχι.

Στο υπόλοιπο ματς πρέπει να ήμασταν καλοί...κλασσικό φετινό ματς ΠΑΟΚ στη Τούμπα που κάνει 20 τελικές και αντί για 3-4 γκολ βάζει ένα. Ωραίος ο Κουλούρης , καλός και ο Κλάους.... Ο Νάτχο με το Στοχ είναι οι μόνοι λόγοι που έχω ελπίδες να κάνω κάτι , φαίνεται να το έχουν πάρει προσωπικά.


Αν η ομάδα είναι κομπλε και χάσει απο βάζελο αδικεί τον εαυτό της. Κρίμα να έχουμε τόσο καλούς παίκτες ατομικά, αλλά από σύνολο τίποτα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9428
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 01 Μάιος 2014, 11:11

giapas έγραψε:ενώ απο το ριπλέι δε φαίνεται τόσο ξεκάθαρα αν είναι φάουλ ή όχι

Giapas μιλάμε για σκηνοθέτη επιπέδου Martin Scorsese και βάλε.Δε πίστευα στα μάτια μου οταν είδα τα ριπλέι.Ζούμε σε μια εικονική πραγματικότητα.Μπροστά στη φάση ήμουν στο γήπεδο




desperando έγραψε:σορρυ αλλα εγω παντως εντος των τεσσάρων γραμμών ειδα μονο εναν

Despe πέσανε αρκετοί απο δύο συγκεκριμένα σημεια σε 4 και 5 .Το θυμάμαι καλά γιατι έγινε ειδικά μετα το γκόλ :shock: και παρά το κραξιμο στην 5 ο άλλος συνέχισε να πετάει εντος εντελώς προκλητικά.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης, 1-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμ

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Πέμ 01 Μάιος 2014, 11:54

Κι εγω ημουν κοντα στην φαση κι οπως ολοι εκει ημασταν σιγουροι για φαουλ στον Σκονδρα.
Οταν το ειδα το βραδυ στις φασεις επαθα σοκ,πως εξαφανιστηκε το φαουλ.... :shock:
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης