Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γιακουμής
2
2%
Βίτορ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κατσικάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κίτσιου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σπυρόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαντούρο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μάρτενς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στοχ
1
1%
Νίνης
11
10%
Ολίσε
1
1%
Βούκιτς
43
39%
Σαλπιγγίδης
13
12%
Χούσεν
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλούρης
38
35%
 
Σύνολο ψήφων : 109

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:27

Μολις γυρισα απο το γηπεδο.

Μπορει να τον εχω κραξει απειρες φορες,μπορει να ειναι δανεικος στην ομάδα μας ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ενας ποδοσφαιριστης υπηρχε στο γηπεδο 90 λεπτα και αυτος ήταν ο Νινης.
Ετρεξε μαρκαρε ,ναι εκανε καποια λαθη,αλλα ηταν ο μοναδικος που δεν κρυφτηκε πισω απο αντιπαλους,ήταν ο ΜΟΝΟΣ που ζητουσε μπαλα ήταν ο μονος που ηταν κοντα στα μπακ και στους επιθετικους.


Δυστυχως καποιοι συνοπαδοι μου στην 5 που σε ολο τον αγωνα ενα ΠΑΟΚ δεν φωναξαν εβριζαν τον ποδοσφαιριστη σε ολη τη διαρκεια του αγωνα.Τοσο ξερουν θα μου πεις ...
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:29

Ευτυχως περασε χωρις απωλειες αυτο το ματς με τοσες σαρδελες μεσα που επαιζαν και οτι να ναι φοβηθηκα σοβαρα οτι θα το χασουμε το κορμι πατριωτηηηηηηη.Για αλλη μια φορα μιλησε ο Βουκαρος και φυσικα το ΠΑΟΚσακη ο κουλουρης που εδειξε σε κατι τελειωμενους και κατι δανεικους πως μπαινει ενα γκολ απο σεντερ φορ.Πρωτη φορα μιλαω τοσο σκληρα αλλα πραγματικα δεν παει αλλο με ορισμενους που φορανε την τιμημενη φανελα του ΠΑΟΚ και δυστυχως στην σημερινη 11αδα ηταν παρα πολλοι.Το κλεινουμε εδω ηρθε η ωρα του γαυρου.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:32

Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες και ειδικά με τον Αποστόλη!!! Διαφωνώ στον Μαντούρο, Σπυρόπουλο και Μάρτενς. Για μένα οι 2 πρώτοι δεν έδειξαν τπτ το ιδιάιτερο (με Καλλονή πάιζαμε στην Τούμπα) και η απόδοση του 2ου επιρρέασε την εικόνα του Μάρτενσ (το κάποιος να κόβει Αποστόλη!!!! Ε! ο Μαντούρο δεν πμορούσε σήμερα). Τώρα ο Νίνης όντως έχει πρόβλημα συνεργασίας, αλλά του λέιπουν και παιχνίδια τελευτάια, άλλωστε πειραματική η 11άδα.
Κατα τα άλλα θετικός!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:39

Δεν μπορουμε να ζηταμε πολλα απο πειραματικες ενδεκαδες.Οι πιο πολλοι ηταν ανετοιμοι κι ασυνδετοι...
Αυτα δεν πειραζουν,οι αδιαφοροι μονο πειραζουν....Παρακατω ειναι τα δυσκολα.
Κερδισαμε κι ολα καλα.
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:42

VAGGT έγραψε:Μολις γυρισα απο το γηπεδο.

Μπορει να τον εχω κραξει απειρες φορες,μπορει να ειναι δανεικος στην ομάδα μας ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ενας ποδοσφαιριστης υπηρχε στο γηπεδο 90 λεπτα και αυτος ήταν ο Νινης.
Ετρεξε μαρκαρε ,ναι εκανε καποια λαθη,αλλα ηταν ο μοναδικος που δεν κρυφτηκε πισω απο αντιπαλους,ήταν ο ΜΟΝΟΣ που ζητουσε μπαλα ήταν ο μονος που ηταν κοντα στα μπακ και στους επιθετικους.


Δυστυχως καποιοι συνοπαδοι μου στην 5 που σε ολο τον αγωνα ενα ΠΑΟΚ δεν φωναξαν εβριζαν τον ποδοσφαιριστη σε ολη τη διαρκεια του αγωνα.Τοσο ξερουν θα μου πεις ...

Απο την tv παντως φαινοτανε οτι ηταν ο χειροτερος...
Δεν ξερω πως αλλα φαινοταν χαλια.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Mapogo » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:43

VAGGT έγραψε:Μολις γυρισα απο το γηπεδο.

Μπορει να τον εχω κραξει απειρες φορες,μπορει να ειναι δανεικος στην ομάδα μας ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ενας ποδοσφαιριστης υπηρχε στο γηπεδο 90 λεπτα και αυτος ήταν ο Νινης.
Ετρεξε μαρκαρε ,ναι εκανε καποια λαθη,αλλα ηταν ο μοναδικος που δεν κρυφτηκε πισω απο αντιπαλους,ήταν ο ΜΟΝΟΣ που ζητουσε μπαλα ήταν ο μονος που ηταν κοντα στα μπακ και στους επιθετικους.


Δυστυχως καποιοι συνοπαδοι μου στην 5 που σε ολο τον αγωνα ενα ΠΑΟΚ δεν φωναξαν εβριζαν τον ποδοσφαιριστη σε ολη τη διαρκεια του αγωνα.Τοσο ξερουν θα μου πεις ...


Ακριβώς !
Ο Νίνης προσπάθησε πολύ σήμερα. Εκανε κ λάθη άλλα προσπάθησε.
Αυτός κ ο Σάλπι.
ΠΑΟΚ : Η ομάδα που ξέχασε ο ... Χρόνος

Ποιοί είστε εσείς ? Ποιοί είμαστε εμείς ? Κ Ποιοί στον π@υτσο είναι οι "άλλοι" ?
Άβαταρ μέλους
Mapogo
 
Δημοσιεύσεις: 2445
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 19:16
Τοποθεσία: Αθήνα - Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:45

Εγω είδα το ματς το τελευταίο εικόσαλεπτο σε αυτο το διάστημα ο νινης ηταν καλος εώς πολυ καλος
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:49

Θα γράψω κάτι που δεν θυμάμαι να έχω ξαναγράψει ποτέ, για κανέναν παίκτη: παίκτες Χούσεν και Μάρτενς δεν υπάρχουν. Από αυτά που έχω δει μέχρι σήμερα. Πραγματικά, μακάρι να βιάζομαι και να κάνω λάθος.

Από την άλλη, αισθάνομαι υπερηφάνια για το ότι οι ακαδημίες μας βγάζουν (όπως φαίνεται) ακόμα έναν πολύ καλό στράικερ, που αν το όνομά του τέλειωνε σε ιτς ή σε εζ θα τον πληρώναμε 1 μύριο τον χρόνο.
Μπράβο στους παίκτες και μπράβο και στους "κολλητούς" και στους "βολεμένους" των ακαδημιών για την δουλειά που έχουν κάνει και συνεχίζουν να κάνουν.

Για το ματσάκι δεν θα πω τίποτα, γιατί ήταν μια αγγαρεία που έπρεπε να τελειώσει με νίκη, για να μην ακουστούν τα συνηθισμένα σχόλια περί παραμονής της αντιπάλου.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:50

Πιαχτες οπως ο Κατσικας, ο Νινης, ο Σπυροπουλος (που σημερα δεν ηταν κακος), ο Ολισε, Ο Γεωργιαδης, Ο Χουσεν που δεν μπορουν να κανουν διαφορα σε ματς με αντιπαλους καλλονες, απολλωνες αθηνων κλπ απλα δεν κανουν για εναν ΠΑΟΚ που θα κανει πρωταθλητισμο.

Οσο νωριτερα το καταλαβουν οι ιθυνοντες, και ο Σαββιδης λιγοτερα λεφτα θα πεταξει και εμεις θα χαρουμε ποδοσφαιρο και ανταγωνιστικη ομαδα.

Το καλοκαιρι πρεπει να φυγουν οι παραπανω και γενικοτερα ολοι οι δανεικοι (ισως πλην του Ινσαουραλδε) και να αντικατασταθουν απο καλης ποιοτητας ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ (και οχι ημιποδοσφαιριστες τυπου: ειναι γρηγορος αλλα δεν ντριπλαρει, ντριπλαρει αλλα δεν μπορει να τρεξει, ειναι ονομα αλλα 36 χρονων, εχει πολλα καλα χαρακτηριστικα αλλα ειναι βλαξ και κανει κακο στα αποδυτηρια με τη συμπεριφορα του). Με λιγα λογια επαγγελματιες ποδοσφαιριστες που θα πληρωνονται για να παιζουν ποδοσφαιρο.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:54

2. Π.Α.Ο.Κ. 2
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
4. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 1
5. ΑΣΤ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0
Δεν ήξερα που αλλού να το ποστάρω... Εν τέλη κάναμε αυτό που έπρεπε, χωρίς να ρισκάρουμε την πρωτοκλασάτη 11άδα!!!!
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :pano: :pano: :pano:
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tsoupakampra » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:55

Ακομη μια ανατροπη!Πρεπει να ειμαστε η πρωτη ομαδα παγκοσμιως που εχουμε κανει τοσες ανατροπες!
Στα του αγωνα,παρατολμο να αλλαξει ολη την εντεκαδα γιατι χαθηκε η (οποια) ομοιογενεια.
Το κεντρο δεν εκοβε ουτε με βαλε και σε αυτο ευθυνονται οι οποιες επιθεσης των σαρδελων.
Ο Νινης ειναι καλος και κακος συγχρονως,ενω ηταν ο μονος που επερνε και ζητουσε μπαλα ,πολλες φορες κατεστρεφε τις φασεις.
Ο Μαρτενς μου θυμισε Λαζαρ χωρις τρεξιματα και αμυντικες λειτουργιες δηλαδη εκλαμψεις στον επιθετικο τομεα και υπερβολικο κρατημα της μπαλας.
Ο Σαλπι σημερα ηταν απιστευτος αλλα ψηφισα Βουκιτς γιατι ειναι αλλη κραμα παιχτη!Κρατημα μπαλας,ηρεμια,καθαρο μυαλο,εκτελεστηκη δεινότητα τα παντα!
Ο Κουλουρης με το γκολ μου θυμισε τον Κλαους πριν χρονια με την τριπλα που ειχε κανει στην ΑΕΛ ,μακαρι να παει ψηλοτερα!
tsoupakampra
 
Δημοσιεύσεις: 170
Εγγραφή: Τετ 15 Ιαν 2014, 23:06

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zizu10 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:56

Εγω το μονο που θελω να πω ειναι αγαπηστε τον ΠΑΟΚ και να σταματησει αυτη η ακατανοητη μιρλα για ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ποδοσφαιριστη σε καθε αγωνα.Καποιες φορες κατανταει εκνευριστικο γιατι δεν ειναι λογω του οτι δεν επιαξε καλα πχ σε εναν αγωνα απλα παντα υπαρχουν οι στοχοι που κανουν δεν κανουν καλα τους βριζουν ανελεητα.Δεν λεω να μενουν στο απυροβλητο λεω να προσπαθησουμε να αγαπησουμε την ομαδα εστω και λιγο.Ματς αγγαρεια,πολλα πειραματα αλλα παρ'όλα αυτα ορθολογικη ενδεκαδα.Τραγικος ο διαιτητης που δεν εδωσε δευτερη κιτρινη στο εγκληματικο τακλινγκ.
:nairepaok:
zizu10
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 23:19

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 30 Μαρ 2014, 16:59

Ο διαιτητής έκανε ό,τι περνούσε από το χέρι του για να χάσουμε βαθμούς.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90077
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:01

Αδερφε zizu χωρις να θελω να αντιπαρατεθω, εγω οσους κραζω αποδεδειγμενα ΔΕΝ ειναι ποδοσφαιριστες. Ειναι κατι παιδακια που προσπαθουν να κλωτσησουν τη μπαλα.

Αδυνατω να καταλαβω το λογο και τον τροπο που πληρωνονται γι αυτο που κανουν. Αλλα μετα σκεφτομαι τη σημασια υπαρξης του περηφανου επαγγελματος των μανατζαραιων.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7238
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:02

Σε ποιούς τα λες φίλε μου;;;;; ;) η αρρώστια είναι μή αναστρέψιμη!!!
Επι του αγώνα..μου άρεσε ο Νίνης που έκοβε, μοίραζε, έτρεχε, και κρατούσε γενικά όλη την ομάδα. Ο Σπυρόπουλος καλός εκτός απ'το τελευταίο 20λεπτο που κουράστηκε.Ο Κοντός μια χαρά.
Μπράβο στον Κουλούρη , θυμίζει Κλάους
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης