Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γιακουμής
2
2%
Βίτορ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κατσικάς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κίτσιου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σπυρόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μαντούρο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μάρτενς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Στοχ
1
1%
Νίνης
11
10%
Ολίσε
1
1%
Βούκιτς
43
39%
Σαλπιγγίδης
13
12%
Χούσεν
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλούρης
38
35%
 
Σύνολο ψήφων : 109

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zizu10 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:09

buffalobill4 έγραψε:Αδερφε zizu χωρις να θελω να αντιπαρατεθω, εγω οσους κραζω αποδεδειγμενα ΔΕΝ ειναι ποδοσφαιριστες. Ειναι κατι παιδακια που προσπαθουν να κλωτσησουν τη μπαλα.

Αδυνατω να καταλαβω το λογο και τον τροπο που πληρωνονται γι αυτο που κανουν. Αλλα μετα σκεφτομαι τη σημασια υπαρξης του περηφανου επαγγελματος των μανατζαραιων.

ΣΑφως και δε μιλαω για κανεναν απο το forum ουτε εχω καποιον συγκεκριμενο στο μυαλο μου.Αλλα αυτη η ακατανοητα μιρλα που συνεχιζεται σε καθε αγωνα με ολους τους παιχτες (δε λεω συγκεκριμενα ονοματα) οταν κανουν κατι στραβο κλπ εχει καταντησει γραφικη ασε που ενοχλει και τους γυρω ετσι;Η αγαπας την ομάδα η όχι.Αλλη η κριτικη κι αλλο η γκρινια και οι βρισιες προς τους παιχτες που φορανε τον ΔΙΚΕΦΑΛΟ.Για παιχτες αλλων ομάδων τετοιο μενος δεν εχω ακούσει απο κανεναν συνοπαδο
zizu10
 
Δημοσιεύσεις: 343
Εγγραφή: Πέμ 14 Ιούλ 2011, 23:19

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Gimnistis » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:14

Έπρεπε είναι μια εύκολη νίκη απέναντι σε μια αδιάφορη ομάδα...και δεν ήτανε.
Το να σχολιάσουμε τον καθένα ξεχωριστά δεν έχει νόημα τη συγκεκριμένη στιγμή πριν από το παιχνίδι με τον gay όταν μάλιστα πολλοί από αυτούς δεν θα ξεκινήσουν στην ενδεκάδα.

Μόνο ένα σχόλιο για αυτόν τον Σέρβο: λυπάμαι που ήρθε σε αυτή την ηλικία. Παίκτης ολοκληρωμένος, με ταλέντο και προσωπικότητα. Απόλυτα συγκεντρωμένος, ψυχρός και ψύχραιμος, εμπνέει κόσμο και συμπαίκτες.

Με ηρεμία να πάμε στο επόμενο, το παιχνίδι της χρονιάς! :pano:
Άβαταρ μέλους
Gimnistis
 
Δημοσιεύσεις: 1112
Εγγραφή: Σάβ 28 Δεκ 2013, 14:03

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό buffalobill4 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:17

Καταλαβαινω τι εννοεις.

Η διαφορα ειναι οτι στο γηπεδο κι εγω δεν τη μπορω τη μιρλα αλλα εδω σε ενα φορουμ θα πω την αποψη μου (ακομα κι αν φαινεται οτι μιρλιαζω).

Δε θα βρισω κανεναν παιχτη του ΠΑΟΚ. Αλλωστε χαζος ειναι καποιος να μην παει σε μια ομαδα οπως ο ΠΑΟΚ? Το θεμα ειναι να καταλαβουν αυτοι που διοικουν οτι ομαδα ετσι ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ. Καθε χρονο τετοια περιοδο θα ψαχνουμε να βρουμε τι εφταιξε. Ομαδα με 5+ δανεικους και παλαιμαχους ετων 26- δεν εκανε κανεις.

Η που θα στησουν ενα πλανο και θα το στηριξουν μεχρι τελους (βλεπε Ζαγορακης με Σαντος), ή που θα βαρεθει και ο Σαββιδης καποια στιγμη και θα κλεισει τις στροφιγγες (τις οποιες στροφιγγες εχει ανοιξει τελοσπαντων).

Και στην τελικη απο το να βλεπω τον καθε τυχαιο Χουσεν και Ολισε, προτιμω τον Κουλουρη τον Ποζογλου, τον Πελκα, τον Ποποβιτς κλπ που πονανε και την ομαδα.
Προσέχουμε τα λόγια μας στη δημοκρατία
Επαιτεία στα πεζοδρόμια και φιλανθρωπία
Άβαταρ μέλους
buffalobill4
 
Δημοσιεύσεις: 7237
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ilovegame4 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:24

Απαράδεκτος δεύτερο συνεχόμενο μάτς ο Γεωργιάδης!Άφησε ένα ολόκληρο ενενηντάλεπτο τον τουρίστα Νίνη!Τους έσωσε και τους 2 ο πιτσιρικάς!Επίσης δεν ξέρω αν το είπε κανείς αλλά ο Φουρλάνος την γλίτωσε την 2 κίτρινη κάρτα?Δεν έχει ξαναγίνει αυτό!Εχεις κανείς κανένα τρόπο να κλωνοποιήσουμε Λίνο και Βούκιτς?
MVP Βούκιτς!
ilovegame4
 
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 26 Ιαν 2011, 16:59

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tzelas » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:28

Ματς αγγαρεία με μεγάλο κέρδος τον Κουλούρη που έδρασε ξανά. Μετά το σημερινό δικαιολογημένα θα πρέπει να λογίζεται ως δεύτερος μετά τον Κλάους αφήνοντας πίσω του τον Χόσεν. Η κίνηση του στο γκόλ είναι εκπληκτική και το γκόλ πανέμορφο. Η ευκαιρία με την κεφαλιά θα μας βάλει να λέμε τα κλισέ για δουλειά, δείχνει όμως να πατάει γερά. Καλή και η συντήρηση της ομάδας αλλά και το ξεμούδιασμα για ετοιμότητα όλης της ομάδας.

Μόνο θετικά από αυτό το μάτς αλλά και να μην το γυρίζαμε δεν έτρεχε τίποτε. Με αφήνει αδιάφορο η βαθμολογία για τα playoff αφού τι νόημα έχει να σκίζεσαι να πάρεις 10-15 βαθμούς διαφορά και να χάσεις το πλεονέκτημα σε ένα και μόνο μάτς στο οποίο θα μπεις χλιαρός κάτι που το συνηθίζουμε. Αν έρθει η διαφορά καλώς, αλλιώς στην τσίτα και συγκεντρωμένοι παρά μπλαζέ και αιφνιδιασμένοι. Με τον Ατρόμητο την Κυριακή θέλω νίκη περισσότερο για να τους κόψουμε τον βήχα από τώρα.

Όμως πρώτα Τετάρτη το κύπελο και ας το δούμε σαν ευκαιρία να καθαρίσουμε από το πρώτο μάτς.
:nairepaok: :nairepaok: :nairepaok:

Υ.Γ. Να μην αφήσουμε να περάσει στο ντούκου η κάρτα στον Φουρλάνο, και τα 2 φάουλ πριν το 0-1.
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:29

βουκα στοχ και κπ που απλα υπαρχουν
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:39

πραγματικα σημερα ειμαι παρα πολυ τσατισμενος αλλα και στεναχωρημενος.
τελικα ειμαστε ο πιο αμπαλος λαος που υπαρχει με διαφορα απο τον δευτερο.
με μια ενδεκαδα που δεν εχει παιξει μαζι ουτε σε οικογενιακο διτερμα,απο το πρωτο λεπτο υπηρχε γκρινια,μουρμουρα και μιρλα.
ποσο δυσκολο ειναι σε καποιους να καταλαβουν οτι το ποδοσφαιρο ειναι ενα ομαδικο αθλημα και για να αποδοσει ενα συνολο πρεπει να εχει ομοιογενεια μεταξυ του.
πραγματικα ειναι απιστευτα αυτα που ακουω και στο γηπεδο και στα φορουμ και στα φεισμπουκ και παντου.
εναν μαμημενο ελληνα δεν εχω γνωρισει ακομα που να πει εγω δεν εχω ιδεα απο ποδοσφαιρο και αρα δεν μπορω να κρινω την αποδοση του Χ μαντουρο ,του Χ νινη,του Χ μακακα.
ο κλασικος ο μακακας ο ελληνας...νομιζει οτι τα ξερει ολα.βλεπεις ενα γελαδι διπλα σου 120 κιλα που περπαταει και λαχανιαζει και περναει τους παντες γενεες δεκατεσσερις γ@μω το μικροβιο του νεοελληνα.

να καθησεις και να κανεις μια ποδοσφαιρικη αναλυση για ποιον λογο?αφου ολοι ειναι αχρηστοι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 30 Μαρ 2014, 17:48

Αν θα γκρινιαζα για καποιον σημερα θα ηταν ο γεωργιαδης..
Για τον απλο λογο...Ποσο δυσκολο θα ηταν να κανουν ενα 45 λεπτο οι στοχ-λουκας να κανεις δυο γκολ και τελειωσε το πραγμα???

Να περιμενω απο τον ολισε να γινει στοχ ή τον μαντουρο να μην χανει τον λεοζινιο ειναι ατοπο ή τον σπυροπουλο να μην χανει τον παιχτη του..Αρα 7 αλλαγες σε μια 11αδα δεν ειναι πολλες??
Δηλαδη ο στοχ δεν αναγκαστηκε να παιξει???
Τον λουκας αν τον ειχε στον παγκο δε θα τον εβαζε??

Αρα ποιος ο λογος για τοσες πολλες αλλαγες σε ενα ευκολο ματς αν το παιζαμε σοβαρα.

Τεσπα πηραμε το τριποντο και παμε για γαυρο..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Κυρ 30 Μαρ 2014, 18:06

desperando έγραψε:πραγματικα σημερα ειμαι παρα πολυ τσατισμενος αλλα και στεναχωρημενος.
τελικα ειμαστε ο πιο αμπαλος λαος που υπαρχει με διαφορα απο τον δευτερο.
με μια ενδεκαδα που δεν εχει παιξει μαζι ουτε σε οικογενιακο διτερμα,απο το πρωτο λεπτο υπηρχε γκρινια,μουρμουρα και μιρλα.
ποσο δυσκολο ειναι σε καποιους να καταλαβουν οτι το ποδοσφαιρο ειναι ενα ομαδικο αθλημα και για να αποδοσει ενα συνολο πρεπει να εχει ομοιογενεια μεταξυ του.
πραγματικα ειναι απιστευτα αυτα που ακουω και στο γηπεδο και στα φορουμ και στα φεισμπουκ και παντου.
εναν μαμημενο ελληνα δεν εχω γνωρισει ακομα που να πει εγω δεν εχω ιδεα απο ποδοσφαιρο και αρα δεν μπορω να κρινω την αποδοση του Χ μαντουρο ,του Χ νινη,του Χ μακακα.
ο κλασικος ο μακακας ο ελληνας...νομιζει οτι τα ξερει ολα.βλεπεις ενα γελαδι διπλα σου 120 κιλα που περπαταει και λαχανιαζει και περναει τους παντες γενεες δεκατεσσερις γ@μω το μικροβιο του νεοελληνα.

να καθησεις και να κανεις μια ποδοσφαιρικη αναλυση για ποιον λογο?αφου ολοι ειναι αχρηστοι


Σωστος!
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sotiris1960 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 18:06

Τελος καλα,ολα καλα.Παιχταρας ο ΒΟΥΚΙΤΣ,πολλα υποσχομενος ο ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ.Παμε τωρα για τα μεγαλα ματς.Αειντε ΠΑΟΚΑΡΑ στο τελικο. :nairepaok:
Άβαταρ μέλους
sotiris1960
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 30 Δεκ 2010, 15:09
Τοποθεσία: Αγιος Δημητριος-Αθηνα.

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό thanos-xanthi » Κυρ 30 Μαρ 2014, 18:07

τελος καλο ολα καλα..
αν και πειραματικη εντεκαδα, ηταν επιβεβλημενο να γινει αυτο..
πρωτη και τελευταια φορα παιξανε αυτοι μαζι.. Ολισε, για τα πανηγυρια κλασικα
τεραστιος Βουκιτς, αλλαξε ολο το ματς
Στοχ επιτελους ξανα δραστηριος και ανακατωσουρας, τον χρειαζομαστε καλο και στο γαβρο
Χουσεν δεν υπαρχει σαν σεντερ φορ, ωραια τα στοπαρισματα, η εκρηξη με τη μπαλα, το κοντρολ
η κινηση στο χωρο, ολα καλα, αλλα.... χωρις τελειωμα δεν ειναι σεντερ φορ, αν ειναι και σοβαρος τραυματισμος
μπορει απο σημερα να επιστρεψει Ολλανδια!
μπραβο στον μικρο, ωραιο τελειωμα..
Άβαταρ μέλους
thanos-xanthi
 
Δημοσιεύσεις: 8159
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 21:41

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 30 Μαρ 2014, 18:08

sourmenetes έγραψε:Αν θα γκρινιαζα για καποιον σημερα θα ηταν ο γεωργιαδης..
Για τον απλο λογο...Ποσο δυσκολο θα ηταν να κανουν ενα 45 λεπτο οι στοχ-λουκας να κανεις δυο γκολ και τελειωσε το πραγμα???


Πολύ.Κίτρινη για ψύλλου πήδημα, δεύτερη κίτρινη- κόκκινη για διαμαρτυρία.Κι ύστερα κράξιμο στο ΓΧ γιατί τους έβαλε.Παίζουμε αλλο παιχνίδι στο Ελλάντα είπαμε.

desperando έγραψε:ποσο δυσκολο ειναι σε καποιους να καταλαβουν οτι το ποδοσφαιρο ειναι ενα ομαδικο αθλημα και για να αποδοσει ενα συνολο πρεπει να εχει ομοιογενεια μεταξυ του.

Στο FM ισχυει αυτό?Μη κατηγορούμε άδικα..


Να πώ και δυό λόγια για το παιχνίδι: Δεν το δα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DarkBishop » Κυρ 30 Μαρ 2014, 18:12

VAGGT έγραψε:Μολις γυρισα απο το γηπεδο.

Μπορει να τον εχω κραξει απειρες φορες,μπορει να ειναι δανεικος στην ομάδα μας ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ενας ποδοσφαιριστης υπηρχε στο γηπεδο 90 λεπτα και αυτος ήταν ο Νινης.
Ετρεξε μαρκαρε ,ναι εκανε καποια λαθη,αλλα ηταν ο μοναδικος που δεν κρυφτηκε πισω απο αντιπαλους,ήταν ο ΜΟΝΟΣ που ζητουσε μπαλα ήταν ο μονος που ηταν κοντα στα μπακ και στους επιθετικους.


Δυστυχως καποιοι συνοπαδοι μου στην 5 που σε ολο τον αγωνα ενα ΠΑΟΚ δεν φωναξαν εβριζαν τον ποδοσφαιριστη σε ολη τη διαρκεια του αγωνα.Τοσο ξερουν θα μου πεις ...

Σε αντίθεση με το πνεύμα που επικρατεί, θα πω το εξής: τραγικός ο Μαντούρο, Κατσικάς δεν υπάρχει-φοβούνταν να του δώσουν πάσα, Νίνη είσαι απογοήτευση,δεν ξέρω τι είδαν οι άλλοι, αλλά εγώ δεν είδα σιγουριά ποδοσφαιριστή. Όποτε έπαιρνες την μπάλα,70% να την έχανες, τα'παιξα στη φάση ασυνεννοησίας με τον Ολίσε. Μέχρι κι ο Σαλπιγγίδης σήμερα φάνηκε καλύτερός σου. Βέβαια ελαφρυντικό όπως είπαν κι άλλοι το ότι μπορεί και να παίζουνε πρώτη φορά μεταξύ τους αυτοί αλλά υπάρχει κι ένα όριο. Να χρειαστεί να μπουν Στοχ-Βούκιτς για να κερδίσουμε?
Α και κερκίδα πότε θα φτιάξουμε? Κάποτε είχαμε θύρα 4:σύνδεσμοι και λαός. Τώρα έχουμε τσιμέντα θύρας 4, 2-3 πανιά, 3-4 σημαίες, κάποιους να ψιθυρίζουνε και 2-3 συνδέσμους να λένε ο καθένας ό,τι θέλει. Μην περιμένετε να στηρίξει το γήπεδο με συνθήματα όταν οι ίδιοι οι σύνδεσμοι είναι "ψόφιοι".
Great power involves great responsibility.
Άβαταρ μέλους
DarkBishop
 
Δημοσιεύσεις: 323
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 22:13
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mitsotakis » Κυρ 30 Μαρ 2014, 18:17

Πάλι μίρλα ... Πολύ εκνευριστικό φόρουμ

Ελπίζω όλοι αυτοί που κράζουν να μην μπουν την Τετάρτη ούτε για να πανηγυρίζουν. Αν σιχτίρ κομπλεξάρες.

Ξεκουράσου για ένα μήνα, αφού βρίζεις συνοπαδούς!

Ντίνος
Άβαταρ μέλους
mitsotakis
 
Δημοσιεύσεις: 352
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 19:15

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Καλλονή, 2-1, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 30 Μαρ 2014, 18:34

desperando έγραψε:πραγματικα σημερα ειμαι παρα πολυ τσατισμενος αλλα και στεναχωρημενος.
τελικα ειμαστε ο πιο αμπαλος λαος που υπαρχει με διαφορα απο τον δευτερο.
με μια ενδεκαδα που δεν εχει παιξει μαζι ουτε σε οικογενιακο διτερμα,απο το πρωτο λεπτο υπηρχε γκρινια,μουρμουρα και μιρλα.
ποσο δυσκολο ειναι σε καποιους να καταλαβουν οτι το ποδοσφαιρο ειναι ενα ομαδικο αθλημα και για να αποδοσει ενα συνολο πρεπει να εχει ομοιογενεια μεταξυ του.
πραγματικα ειναι απιστευτα αυτα που ακουω και στο γηπεδο και στα φορουμ και στα φεισμπουκ και παντου.
........


Μόλις μπήκα για να πω τις σκέψεις μου για τον αγώνα , αλλά και για την συμπεριφορά των οπαδών μας στο γήπεδο (από την TV που άκουγα τις γιούχιες), αλλά και στα social media (και στο φόρουμ μας εδώ) που διάβαζα τ' απίστευτα αρνητικά σχόλια , αλλά είδα ότι με πρόλαβε ο desp KAI TA EIΠΕ ΟΛΑ!!!! (Μάλιστα αν δείτε από τα πρώτα σχόλια έλεγα πως θα το γυρίσουμε το ματσάκι και δεν χρειάζονται όλα τα σχόλια χολής. Μέχρι και το 70 έλεγα πως θα έρθει η ανατροπή!)
Ας αγαπήσουμε την ομάδα μας, ας αγαπήσουμε τους παίχτες μας (ΌΛΟΥΣ), ας αγαπήσουμε τον προπονητή και ΌΛΑ θα πάρουν τον δρόμο τους! Η ομάδα αυτή, ειδικά τώρα που έχουμε αφεντικό με χρήμα, όραμα και ΑΓΑΠΗ για την φανέλα, θα πάει πολύ μπροστά! Πρέπει ΌΛΟΙ μαζί όμως να το πιστέψουμε και να σταματήσουμε επιτέλους την συνεχόμενη μίρλα και την "προπονητική της εξέδρας" !!!
ΠΑΟΚ ΡΕ ......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9522
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης