Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
3
3%
Κίτσιου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ινσουαράλδε
2
2%
Μαντούρο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σπυρόπουλος
1
1%
Κάτσε
2
2%
Νάτχο
77
80%
Ολίσε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λούκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αθανασιάδης
9
9%
Χούσεν
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λάζαρ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλούρης
2
2%
 
Σύνολο ψήφων : 96

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Δευτ 17 Φεβ 2014, 08:02

passaris4 έγραψε:
Τα γκολ ειναι και τα 2 λαθη του Γλυκου.



Kαι με τον Βαζελο στο πρώτο αν δει κανεις το κορνερ, βγαίνει οπου να ναι, τι να το κανω μετα που επιασε τα δυσκολα, εγω θελω εναν γκολκίπερ σταθερά θετικο και σίγουρο και οχι οτι βγάλει το ματς και αν εχει βρέξει ή όχι , δεν λέω ότι φταει για την ήττα μονο ο Γλύκος αλλα οι μεγάλες ομάδες χτίζονται σε μεγάλους γκολκιπερς.
Οσο για το ματς το είδα με πάρα πολύ ηρεμία,..................αφου αυτην την φορα πήρα τα αντιπηκτικά φάρμακα για την καρδια,....................γιατι διαφορετικά αυτο το "θαυμα" που λέγετε ενδεκάδα Π.Α.Ο.Κ δεν μπορείς να το δεις-αντέξεις.
Τελευταία επεξεργασία από stathis73 και Δευτ 17 Φεβ 2014, 10:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 17 Φεβ 2014, 09:56

Αυτός ο Μπίμπρας Νατχο (Bibras Natkho σύμφωνα με τα sites - Natcho γράφει η φανέλα του) είναι παίκτης που κάλλιστα θα μπορούσε να παίζει σε οποιαδήποτε ομάδα της Ευρώπης και είμαστε πολύ τυχεροί που τον έχουμε στην ομάδα μας.
Η ομάδα για ένα ακόμη παιχνίδι ήθελε να χάσει. Δεν εξηγείται αλλιώς. Είμασταν μία κλαση καλύτεροι από τον Αστέρα και έπρεπε να δεχθούμε δύο γκολ που δεν τα τρώει ούτε ο Πιερικός για να χάσουμε. Το ότι η διαιτησία είναι εχθρική το βλέπουμε σε κάθε αγώνα και δεν μας προκαλεί εντύπωση, αλλά είναι πλέον ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ το ότι το συνηθίζουμε και δεν διαμαρτυρόμαστε καν. Εννοώ η επίσημη ΠΑΕ.
Κάτω του μετρίου οι Hoessen, Oliseh, Lucas και όλη η άμυνα πλην του Αργεντίνου. Μέτριοι οι Kace, Αθανασιάδης. Ο Γλύκος έχει ευθύνη και στα δύο γκολ.
Η ομάδα μεσοεπιθετικά έχει ανέβει πολύ, αλλά, όπως είχα προγράψει στο topic των μεταγραφών, χρειαζόμασταν καλά εξτρέμ, που δεν έχουμε. Πήραμε πολλά χαφ (Maduro, Natkho, Martens + επιστροφή kace) αλλά δυστυχώς δεν πήραμε εξτρέμ, παρά έναν επιθετικό που κάνει τα ίδια και χειρότερα με αυτά των Αθανασιάδη και Σαλπι.
Αντίθετα ο Γιάννης - Μανώλης φαίνεται να είναι το αριστερό στόπερ που χρειαζόμασταν.
Με την επάνοδο των Martens και Vitor και την τοποθέτηση του Τζαβέλα αριστερά πιστεύω ότι θα έχουμε ένα αρκετά καλο σύνολο, ανώτερο του Ολυμπιακού, αλλά αυτό μένει να φανεόι στα μεταξύ μας παιχνίδια. Ουσιαστικά η μόνη θέση στην οποία θα είμαστε κατώτεροι θα είναι αυτή του δεξιού μπακ, όπου υστερούμε.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89927
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 17 Φεβ 2014, 10:33

διαβασα κάποια πρώτα ποσταρίσματα.

ο Αποστόλης παραπάνω με καλύπτει για τα του αγώνα.

το μόνο που θα σχολιάσω είναι ότι έχω δει σίγουρα πάνω απο 1000-1500 αγώνες ποδοσφαίρου στη ζωή μου, ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΒΛΕΠΩ παίχτη να ΚΑΝΕΙ 4 φορές ΧΕΡΙ και να μην ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ κίτρινη.

αυτό και τπτ αλλο.

και τα 2 χθεσινά γκολ εξαιτίας της κακής ημέρας του Γλύκου. shit happens. συνεχίζουμε.

φταιει το υλικό, φταιει ο Προπονητής, φταίνε οι παίχτες, πλέον για τον ΠΑΟΚτσή, δε φταίει καθόλου αυτός που δεν δίνει τις κάρτες, τα πέναλτι και τα φάουλ έξω απο την περιοχή....οκ.....τι να πει κανείς.....

ΥΓ: αλήθεια, για αυτό το τραγικό φαινόμενο μετά τον σπάθα να μην έχουμε κερδίσει πέναλτι δεν θα κάνει τπτ η ΠΑΕ:;;;;;;;;;
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 17 Φεβ 2014, 10:51

Γνωρίζει κανείς το url των highlights (και των αμφισβητούμενων φάσεων) που συνήθως είναι σε dailymotion;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89927
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Δευτ 17 Φεβ 2014, 10:53

ΑποστόληςΑ έγραψε:
Με την επάνοδο των Martens και Vitor και την τοποθέτηση του Τζαβέλα αριστερά πιστεύω ότι θα έχουμε ένα αρκετά καλο σύνολο, ανώτερο του Ολυμπιακού, αλλά αυτό μένει να φανεόι στα μεταξύ μας παιχνίδια. Ουσιαστικά η μόνη θέση στην οποία θα είμαστε κατώτεροι θα είναι αυτή του δεξιού μπακ, όπου υστερούμε.



Aπόστολε τόσο καιρο αυτο λέω οτι ακόμη δεν εχει καταλήξει ο άνθρωπος σε εναν κορμό, στα παιχνίδια που λές θα ειναι σχεδόν στο τελος του πρωταθλήματος και εμεις ακόμη θα στρώνουμε την ομάδα μας ;) ...........ετσι δεν μπορεις να εχεις απαιτήσεις για φετος εκτος και αν ολα ειναι προ-αποφασισμένα.
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 17 Φεβ 2014, 11:00

Αφού άλλαξε όλο το κέντρο στον β΄ γύρο, ναι, έχουμε μια νέα ομάδα που θέλει χρόνο να δεθεί. Με Natkho, Kace και Maduro (και Martens καθ' οδόν) που δεν υπήρχαν στον πρώτο γύρο έχουμε κάνει μεταμόσχευση σπονδυλικής στήλης. Υπομονή. Και η άμυνα όμως θα αλλάξει αρκετά γιατί η τετράδα Σκόνδρας - Vitor - Insaurralde - Τζαβέλας δεν έχει αγωνιστεί ποτέ μαζί.
Πιστεύω ότι με Ολυμπιακό (αν όχι στο πρωτάθλημα,οπωσδήποτε στο κύπελλο) θα έχουμε αρκετά στρωμένη ομάδα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89927
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 17 Φεβ 2014, 11:10

stathis73 έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:
Με την επάνοδο των Martens και Vitor και την τοποθέτηση του Τζαβέλα αριστερά πιστεύω ότι θα έχουμε ένα αρκετά καλο σύνολο, ανώτερο του Ολυμπιακού, αλλά αυτό μένει να φανεόι στα μεταξύ μας παιχνίδια. Ουσιαστικά η μόνη θέση στην οποία θα είμαστε κατώτεροι θα είναι αυτή του δεξιού μπακ, όπου υστερούμε.



Aπόστολε τόσο καιρο αυτο λέω οτι ακόμη δεν εχει καταλήξει ο άνθρωπος σε εναν κορμό, στα παιχνίδια που λές θα ειναι σχεδόν στο τελος του πρωταθλήματος και εμεις ακόμη θα στρώνουμε την ομάδα μας ;) ...........ετσι δεν μπορεις να εχεις απαιτήσεις για φετος εκτος και αν ολα ειναι προ-αποφασισμένα.


ρε συ Στάθη πως να καταλήξει σε κορμό όταν έχει τόσες αλλαγές το ρόστερ μέσα στη χρονιά;;;;;;;; με παίχτες που πολλοί παίζουν πάνω απο μια και δύο θέσεις;;;;;;; με παίχτες με ειδικά θέματα πχ ηλικία ή τραυματισμούς;;;;;;

πιστεύω σε 20-25 ημέρες απο τώρα θα αρχίσουμε να βλέπουμε αποτελέσματα.....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Δευτ 17 Φεβ 2014, 11:26

K_geo έγραψε:
stathis73 έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:
Με την επάνοδο των Martens και Vitor και την τοποθέτηση του Τζαβέλα αριστερά πιστεύω ότι θα έχουμε ένα αρκετά καλο σύνολο, ανώτερο του Ολυμπιακού, αλλά αυτό μένει να φανεόι στα μεταξύ μας παιχνίδια. Ουσιαστικά η μόνη θέση στην οποία θα είμαστε κατώτεροι θα είναι αυτή του δεξιού μπακ, όπου υστερούμε.



Aπόστολε τόσο καιρο αυτο λέω οτι ακόμη δεν εχει καταλήξει ο άνθρωπος σε εναν κορμό, στα παιχνίδια που λές θα ειναι σχεδόν στο τελος του πρωταθλήματος και εμεις ακόμη θα στρώνουμε την ομάδα μας ;) ...........ετσι δεν μπορεις να εχεις απαιτήσεις για φετος εκτος και αν ολα ειναι προ-αποφασισμένα.


ρε συ Στάθη πως να καταλήξει σε κορμό όταν έχει τόσες αλλαγές το ρόστερ μέσα στη χρονιά;;;;;;;; με παίχτες που πολλοί παίζουν πάνω απο μια και δύο θέσεις;;;;;;; με παίχτες με ειδικά θέματα πχ ηλικία ή τραυματισμούς;;;;;;

πιστεύω σε 20-25 ημέρες απο τώρα θα αρχίσουμε να βλέπουμε αποτελέσματα.....


Ευχομαι ολα να πανε κατ ευχην..................
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 17 Φεβ 2014, 11:45

stathis73 έγραψε:
passaris4 έγραψε:
Τα γκολ ειναι και τα 2 λαθη του Γλυκου.



Kαι με τον Βαζελο στο πρώτο αν δει κανεις το κορνερ, βγαίνει οπου να ναι, τι να το κανω μετα που επιασε τα δυσκολα, εγω θελω εναν γκολκίπερ σταθερά θετικο και σίγουρο και οχι οτι βγάλει το ματς και αν εχει βρέξει ή όχι , δεν λέω ότι φταει για την ήττα μονο ο Γλύκος αλλα οι μεγάλες ομάδες χτίζονται σε μεγάλους γκολκιπερς.
Οσο για το ματς το είδα με πάρα πολύ ηρεμία,..................αφου αυτην την φορα πήρα τα αντιπηκτικά φάρμακα για την καρδια,....................γιατι διαφορετικά αυτο το "θαυμα" που λέγετε ενδεκάδα Π.Α.Ο.Κ δεν μπορείς να το δεις-αντέξεις.


Κανείς αθλητής δεν γίνεται να είναι ΣΤΑΘΕΡΑ θετικός!
Θα έρθει και η μέρα που ο Νatkho θα δίνει πάσες στον φανταστικό του φίλο!
Το θέμα είναι να έχει διάρκεια η καλή του πορεία και όταν είναι κακός να μην είναι τραγικός, ενώ όταν είναι καλός να *αμάει και να δέρνει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό stephanos » Δευτ 17 Φεβ 2014, 11:51

Ξανακάνω παράθεση αυτόν που με έπεισε ότι είδε όλο το ματς, όχι μόνο τα γκολ:
marley 4 έγραψε:εγω ειδα να πιεζουμε να δημιουργουμε αναπτυξη με διαρκη κινηση απο ολους κοντινες πασες και πιεση μπροστα εστω και κατα διαστηματα

γκολ ισοφαρησης απο στημενη μπαλα με τον αλλον να βρισκει με το καλαμι και μπαινει γκολ
αν νομιζετε οτι το ηθελε...
γκολ ηττας διπλη βλακεια μας και κολομπαλα παει δοκαρι οχι εξω και στρωνεται για γκολ κιολας

απο αποτελεσμα κρινετε?
δεν ειδατε μπαλα σημερα τιποτα?
και επειδη στοχοσ ειναι ο ολλανδος
ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ
ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΤΕΦΕΝΣ


+1 και για το καλοψημένο τοστ του καταραμένου.
Ξέρει ο Φρανκ.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 17 Φεβ 2014, 12:07

Κι εγώ τα είδα αυτά που λέει ο marley, αν και είδα μόνο από το 47' και ύστερα..
Μια χαρά παίζαμε, δόξα τω Νάτχω, αλλά είχαμε ατυχία στα δύο γκολ που φάγαμε!


Και φτάνει με τα τοστ, πεινάω!
Έβαλες και το "καλοψημένο" δίπλα...μ'έκαψες! :twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46914
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό stathis73 » Δευτ 17 Φεβ 2014, 12:09

RoMaN έγραψε:
stathis73 έγραψε:
passaris4 έγραψε:
Τα γκολ ειναι και τα 2 λαθη του Γλυκου.



Kαι με τον Βαζελο στο πρώτο αν δει κανεις το κορνερ, βγαίνει οπου να ναι, τι να το κανω μετα που επιασε τα δυσκολα, εγω θελω εναν γκολκίπερ σταθερά θετικο και σίγουρο και οχι οτι βγάλει το ματς και αν εχει βρέξει ή όχι , δεν λέω ότι φταει για την ήττα μονο ο Γλύκος αλλα οι μεγάλες ομάδες χτίζονται σε μεγάλους γκολκιπερς.
Οσο για το ματς το είδα με πάρα πολύ ηρεμία,..................αφου αυτην την φορα πήρα τα αντιπηκτικά φάρμακα για την καρδια,....................γιατι διαφορετικά αυτο το "θαυμα" που λέγετε ενδεκάδα Π.Α.Ο.Κ δεν μπορείς να το δεις-αντέξεις.


Κανείς αθλητής δεν γίνεται να είναι ΣΤΑΘΕΡΑ θετικός!
Θα έρθει και η μέρα που ο Νatkho θα δίνει πάσες στον φανταστικό του φίλο!
Το θέμα είναι να έχει διάρκεια η καλή του πορεία και όταν είναι κακός να μην είναι τραγικός, ενώ όταν είναι καλός να *αμάει και να δέρνει.



Εχει πολλους τερματαδες να σου αναφέρω αμα θελεις, που ηταν οχι κορυφαίοι αλλα απο τους μόνιμα διακριθέντες και επειδη το ανεφερες εγω με Γλυκο δεν βλέπω μελλον, ειναι ενας μετριος τερματοφύλακας που εξω απο τα δοκαρια υστερεί παρα πολύ, οσο περνά ο καιρός πρόσεχε τον σε ολες τις εξόδους, οχι μονο οταν τρώμε γκολ, αλλα και στις αποφάσεις που παίρνει να βγει και ξαφνικά κολλαει μεσα στο τερμα, εγω δεν βλέπω μονο οπου παίζεται το τοπι φιλε μου, ....................και αν θες την γνώμη μου η δουλεια χωρίς μπάλα ειναι αυτη που δείχνει ποιος το κατέχει και ποιος οχι το αθλημα, και στο ξαναλέω με Γλύκο δεν μπορεις να πας ψιλα, κάποια στιγμή θα το αντιληφτούν και αυτοι που πρεπει, μόνο να μην ειναι αργα. ;)
Άβαταρ μέλους
stathis73
 
Δημοσιεύσεις: 1316
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 10:16

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 17 Φεβ 2014, 12:21

οντως και εγω πιστεύω ότι ο Γλύκος πρέπει να ανέβει άλλα 2 λέβελ για να μπορώ να λέω ότι έχω τερμάρη φερστ κλασ.

το θετικό όμως, είναι το ότι ανεβαίνει. το που θα φτάσει....ίδωμεν!
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 17 Φεβ 2014, 13:19

stathis73 έγραψε:
ΑποστόληςΑ έγραψε:
Με την επάνοδο των Martens και Vitor και την τοποθέτηση του Τζαβέλα αριστερά πιστεύω ότι θα έχουμε ένα αρκετά καλο σύνολο, ανώτερο του Ολυμπιακού, αλλά αυτό μένει να φανεόι στα μεταξύ μας παιχνίδια. Ουσιαστικά η μόνη θέση στην οποία θα είμαστε κατώτεροι θα είναι αυτή του δεξιού μπακ, όπου υστερούμε.



Aπόστολε τόσο καιρο αυτο λέω οτι ακόμη δεν εχει καταλήξει ο άνθρωπος σε εναν κορμό, στα παιχνίδια που λές θα ειναι σχεδόν στο τελος του πρωταθλήματος και εμεις ακόμη θα στρώνουμε την ομάδα μας ;) ...........ετσι δεν μπορεις να εχεις απαιτήσεις για φετος εκτος και αν ολα ειναι προ-αποφασισμένα.

Σταθη επειδη την ιδια συζητηση καναμε και στο παιχνιδι με τον βαζελο και παρεθεσα καποια στοιχεια με τις συμμετοχες των παικτων μεχρι 31/12 αλλα δεν απαντησες,αν θες μπορεις να μου απαντησεις εδω?
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Αστέρας Τρίπολης – ΠΑΟΚ 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 17 Φεβ 2014, 13:22

δεν νομίζω να ισχύει αυτό το επιχείρημα περι μη ύπαρξης βασικού κορμού. τους τελευταίους 2 μήνες δεν τους κ΄ρινω γιατί είπαμε, μιλάμε για ομάδα με μεταγραφές καλοκαιριού, παραθέτωντας λογική χειμώνα. είναι δλδ νωρίς ακόμα για να κρίνουμε το squad μετά απο 6 αλλαγές το χειμωνα. θέλει ένα μήνα ακόμα μινιμουμ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες