Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
2
2%
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
7
8%
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
6
7%
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
2
2%
ΚΙΤΣΙΟΥ
1
1%
ΚΑΤΣΕ
6
7%
ΜΑΝΤΟΥΡΟ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΣΤΟΧ
2
2%
ΛΟΥΚΑΣ
1
1%
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
15
18%
ΜΑΡΤΕΝΣ
1
1%
ΒΟΥΚΙΤΣ
8
10%
ΛΙΝΟ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΝΑΤΧΟ
32
39%
 
Σύνολο ψήφων : 83

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Δευτ 03 Φεβ 2014, 14:19

Photis έγραψε:
sakis_the_fraud έγραψε:Καλησπερα μαγκες. Μηπως υπαρχει κανενα λινκ για να κατεβασουμε να δουμε τον αγωνα; γιατι τον ακουσα απο το ραδιοφωνο και θα ηθελα να τον δω γιατι απο 4-5 φασεις στα χαιλαιτς της νοβα δεν βγαινει ασφαλες συμπερασμα...

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

θες να δεις αγώνα που ο ΠΑΟΚ έχασε με κάτω τα χέρια και παίζοντας κάκιστα???!!!
:pano:

Θελω να δω ΠΩΣ παιξαμε, γιατι μου φαινεται παραξενο την πεμπτη οι παικτες να ειναι παικταραδες και την κυριακη παλτα...

Αν θελω να δω μπαλα βαζω κανενα ισπανικο ματσακι, το τσουλανε το τοπι ακομα και οι μικρες ομαδες.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό B&W » Δευτ 03 Φεβ 2014, 14:20

B&W έγραψε:
Σε παρακαλώ πάρα πολύ να συμμορφωθείς με τη σύσταση:

http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=2&t=1711&p=794168#p794168

Ντίνος

Δεν συμφωνώ με τη σύσταση, αλλά αφού κάποιοι είναι τόσο ευαίσθητοι, δεν έχω πρόβλημα.
Δεν νομίζω ότι υφίσταται προσβολή στο πρόσωπο του Κλάους επειδή έτυχε να του μοιάζει κάποιος άλλος άνθρωπος που στη τελική μας είναι και άγνωστος. Εμένα απλώς μου έκανε εντύπωση η ομοιότητα και έτσι έκανα την επιλογή αυτού του avatar. Δεν σας καταλαβαίνω...
B&W
 

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Δευτ 03 Φεβ 2014, 14:25

εγω παντως ειμαι της αποψης (σαν μεγαλος προπονητης κερκιδας που ειμαι) οτι ο τζαβελας και ο σκορδας πρεπει να παιζουνε δεξια αριστερα,και μαζι με τον στοπερ που πηραμε και εναν ακομα,και εδεσε η αμυνα...δηλαδη αυτους που εχουμε μπροστα δεν φτανουν για να κανουν το γκολ?πρεπει να ανεβαινουν και τα μπακ μας ?

η ομαδα ειναι ακομα ασυνδετη και συμφωνω με προλαλησαντες..τελειωνει το πρωταθλημα και ακομα ψαχνομαστε..ευελπιστω να μαστε ετοιμοι για τα πλευ οφ..τη μια παιζουμε καλο ποδοσφαιρο,τη μια ειμαστε αδιαφοροι,την μια σερνομαστε,δεν μπορω να βγαλω συμπερασμα...το μονο που εχω καταλαβει οτι αμυνα δεν υπαρχει,και αμα δεν υπηρχε και ο κατσε να τρεχει πανω κατω στο κεντρο,θα μασταν τελειως χωνι...εχουμε σε φορμα τον τερματοφυλακα μας και παλι η αμυνα τρωει γκολ..φανταστειτε να μην ηταν και σε φορμα ο γλυκος..εαν δεσει η αμυνα ,πιστευω οτι μπροστα το εχουμε το γκολ ετσι και αλλιως...

στηριζω τον προπονητη αλλα θα κριθει και αυτος στο τελος οπως ολοι..

Υ.Σ ΡΕ ΠΑΙΞΤΕ ΛΙΓΟ ΜΕ ΠΑΘΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩΙΣΜΟ.ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΡΕΙΤΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΙ
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 03 Φεβ 2014, 14:56

Να είσαι καλά, αδελφέ B&W. Σ' ευχαριστώ πολύ!
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό rou » Δευτ 03 Φεβ 2014, 15:03

Μια ηττα και καποιοι κανουν λες και χασαμε το πρωταθλημα.. εδω και 3-4 ματς εχουμε αρχισει και βλεπουμε καλη μπαλλα (χωρια απο τον αντιπαλο) και ξαφνικα παλι ολα κατέρρευσαν.. Εγω μονο να θυμισω (οσο κουραστικο και γραφικο ειναι , αλλα ειναι η αληθεια) οτι και ο γαυρος ΔΕΝ θα κερδιζε σε φυσιλογικες συνθηκες.. αλλα με το ζορι κερδισε..
http://footballworld24.blogspot.com/ (υπο κατασκευη) Τα παντα για τις Ξενες ομαδες!
Άβαταρ μέλους
rou
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:09
Τοποθεσία: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Δευτ 03 Φεβ 2014, 15:31

Εγώ θέλω να πω υπομονή ,να ενσωματωθούν οι καινούργιοι σε όλες τις γραμμές ,αυτό πιστεύω να γίνει την επόμενη εβδομάδα με τον Παναθηναϊκό .Με άμυνα Κίτσιου,Κατσουράνη,Σκονδρα,Σπυροπουλο δεν πάμε καλά .Για μένα αν και έχουμε 3 αριστερα μπακ θα θέλουμε αριστερό μπακ το καλοκαίρι. Υπομονή και στήριξη.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6904
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό SePuLtUrA_4_ » Δευτ 03 Φεβ 2014, 16:15

Πιο ψυχραιμος απο εχτες που αν εγραφα με τα νευρσ που ειχα μπορει να ετρωγα μπαν και για την επομενη ζωη θελω να πω οτι ετσι οπως πηγε το παιχνιδι καλύτερα που χασαμε μηπως και σφίξουν καποιοι λωκοι μεσα στην ομαδα γιατι καποιοι δυστηχως δεν εχουν καταλάβει που παίζουν. Εγω δεν θελω ο παιχτης του ΠΑΟΚ να περναει ολη την αντιπαλη ομαδα αλλα να σεβεται και να τα δινει ολα για αυτον που τους πληρωνει και για τον κοσμο που ψαχνει χιλιους δυο τροπους για να δει την ομαδα και τους μαμιεται ολη η εβδομαδα ψάχνοντας το γιατι και το πως. Εγω λυπαμαι τα παλικάρια που εχτες ηταν στο γηπεδο που αντι για ευχαριστώ εισεπραξαν ντροπη. Νοοτροπια δημοσιων υπαλληλων και δηλωσεις οτι φταει που βαλαμε νωρις γκολ να σου γυρνανε ακομα περισσότερο τα μυαλα. Δεν γινεται να εισαι παιχτης του ΠΑΟΚ και να δεχεσαι να σου κανει πλακα η παω για φουντο ομαδα του ρεξονα. Δεν χρειαζεται ουτε να δωσεις το 100%. Μονο λιγο τσιπα να εχεις ειναι αρκετο.
Άβαταρ μέλους
SePuLtUrA_4_
 
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:06

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Δευτ 03 Φεβ 2014, 16:32

SePuLtUrA_4_ έγραψε:Πιο ψυχραιμος απο εχτες που αν εγραφα με τα νευρσ που ειχα μπορει να ετρωγα μπαν και για την επομενη ζωη θελω να πω οτι ετσι οπως πηγε το παιχνιδι καλύτερα που χασαμε μηπως και σφίξουν καποιοι λωκοι μεσα στην ομαδα γιατι καποιοι δυστηχως δεν εχουν καταλάβει που παίζουν. Εγω δεν θελω ο παιχτης του ΠΑΟΚ να περναει ολη την αντιπαλη ομαδα αλλα να σεβεται και να τα δινει ολα για αυτον που τους πληρωνει και για τον κοσμο που ψαχνει χιλιους δυο τροπους για να δει την ομαδα και τους μαμιεται ολη η εβδομαδα ψάχνοντας το γιατι και το πως. Εγω λυπαμαι τα παλικάρια που εχτες ηταν στο γηπεδο που αντι για ευχαριστώ εισεπραξαν ντροπη. Νοοτροπια δημοσιων υπαλληλων και δηλωσεις οτι φταει που βαλαμε νωρις γκολ να σου γυρνανε ακομα περισσότερο τα μυαλα. Δεν γινεται να εισαι παιχτης του ΠΑΟΚ και να δεχεσαι να σου κανει πλακα η παω για φουντο ομαδα του ρεξονα. Δεν χρειαζεται ουτε να δωσεις το 100%. Μονο λιγο τσιπα να εχεις ειναι αρκετο.



συμφωνω και επαυξανω :opaokara:
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1932
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό PAPA TSIBIKOS » Δευτ 03 Φεβ 2014, 17:24

Dinos_Liverpool έγραψε:Ε, προφανώς και ΔΕΝ φταίνε ΜΟΝΟ οι παίκτες! Δηλαδή, ήμαρτον! Δεν έχει και τις ευθύνες του ο προπονητής; Να μην τα βλέπουμε όλα όπως θέλουμε; Εάν ήταν άλλος στον πάγκο, θα λέγαμε τα ίδια;

Εάν ήταν άλλος στον πάγκο δεν θα τρώγαμε γκολ σε κόντρα επίθεση ενώ το σκορ είναι 0-1.
Και δεν λέω να παίξουμε ταμπούρι αλλά να είναι στην θέση τους η άμυνα και έστω ένας κόφτης.
Μην τρώγεστε μεταξύ σας φάτε τους πλούσιους......λεφτά υπάρχουν.
Άβαταρ μέλους
PAPA TSIBIKOS
 
Δημοσιεύσεις: 1454
Εγγραφή: Παρ 11 Φεβ 2011, 20:30

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό maceio » Δευτ 03 Φεβ 2014, 18:15

rou έγραψε:Μια ηττα και καποιοι κανουν λες και χασαμε το πρωταθλημα.. εδω και 3-4 ματς εχουμε αρχισει και βλεπουμε καλη μπαλλα (χωρια απο τον αντιπαλο) και ξαφνικα παλι ολα κατέρρευσαν.. Εγω μονο να θυμισω (οσο κουραστικο και γραφικο ειναι , αλλα ειναι η αληθεια) οτι και ο γαυρος ΔΕΝ θα κερδιζε σε φυσιλογικες συνθηκες.. αλλα με το ζορι κερδισε..

συμφωνω απολυτως, με αλλο παθος παιζεις καταρχιν οταν ελπιζεις οτι κερδιζοντας εσυ μπορει να γκελαρει ο αντιπαλος και αλλιως ειναι οταν βλεπεις οτι ο προπορευομενος οπως χθες που τα βρηκε σκουρα θα παρει το πεναλτακι του και θα καθαρισει . και μην μου πειτε οτι ο γαυρος μετα το ξεπουλημα δεν θα ειχε γκρινια σημερα με ενα χ
και βγαινει μετα και ο θεοδωριδης και δηλωνει πολυ καλη η διαιτησια σημερα!!!!παρε να εχεις θρασος,
οπως επισης η κουραση υπηρχε απο το κυπελλο ,γιατι αραγε εμεις παιζαμε πεμπτη κι αλλοι τεταρτη οεο?
''Η φαντασια ειναι πιο σημαντικη απο τη γνωση γιατι δεν εχει ορια " Aινσταιν
maceio
 
Δημοσιεύσεις: 1488
Εγγραφή: Τρί 11 Μάιος 2010, 18:57

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Δευτ 03 Φεβ 2014, 18:38

rou έγραψε:Μια ηττα και καποιοι κανουν λες και χασαμε το πρωταθλημα.. εδω και 3-4 ματς εχουμε αρχισει και βλεπουμε καλη μπαλλα (χωρια απο τον αντιπαλο) και ξαφνικα παλι ολα κατέρρευσαν.. Εγω μονο να θυμισω (οσο κουραστικο και γραφικο ειναι , αλλα ειναι η αληθεια) οτι και ο γαυρος ΔΕΝ θα κερδιζε σε φυσιλογικες συνθηκες.. αλλα με το ζορι κερδισε..



Σωστος.... Αλλα εδω με το που θα χασει η ομαδα αρχιζουν τα οργανα....Παλτα, αδιαφοροι , δημοσιοι υπαλληλοι , αμπαλοι και παει λεγοντας ....

Μεχρι φυσικα το επομενο ματς που οταν θα κερδισουμε θα μεταμορφωθουν σε παικταραδες , πουλεν , μαχητες , "συμβολαιο μεχρι το 2050 " και ολα τα συναφη αναλογα με το εργο καθε φορα...

Απλως τωρα παιζει η "κασετα της ηττας "..... Φυσιολογικο το βρισκω....


Υ.Γ. Για τη ΔΕΚΟ μην τρεφετε αυταπατες ....Εξασφαλισε με τοτς γνωστους τροπους την μεγιστη δυνατη διαφορα , ξεπουλησε ομορφα και ωραια και παει τωρα για νεα ρεκορ και αλλες @ρχιδιες καμαρωτες...

Αν θα γκελαρει θα ειναι με τον Πλατανια λογω αγαπης και παραδοσης με τις ομαδες του Ρεξονα και εντοπιοτητας του μοσχαριου...
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 03 Φεβ 2014, 20:43

stephanos έγραψε:
sakis_the_fraud έγραψε:Καλησπερα μαγκες. Μηπως υπαρχει κανενα λινκ για να κατεβασουμε να δουμε τον αγωνα; γιατι τον ακουσα απο το ραδιοφωνο και θα ηθελα να τον δω γιατι απο 4-5 φασεις στα χαιλαιτς της νοβα δεν βγαινει ασφαλες συμπερασμα...


Αν το βρεις πουθενά, γράψε εδώ, το θέλω κι εγώ.

περιμενετε μερικες μερες και ισως ανεβει στο καπακι οπου εχει τους περισσοτερους αγωνες της ομαδας
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Δευτ 03 Φεβ 2014, 22:09

desperando έγραψε:
stephanos έγραψε:
sakis_the_fraud έγραψε:Καλησπερα μαγκες. Μηπως υπαρχει κανενα λινκ για να κατεβασουμε να δουμε τον αγωνα; γιατι τον ακουσα απο το ραδιοφωνο και θα ηθελα να τον δω γιατι απο 4-5 φασεις στα χαιλαιτς της νοβα δεν βγαινει ασφαλες συμπερασμα...


Αν το βρεις πουθενά, γράψε εδώ, το θέλω κι εγώ.

περιμενετε μερικες μερες και ισως ανεβει στο καπακι οπου εχει τους περισσοτερους αγωνες της ομαδας

Ποιο ειναι αυτο το σαιτ despe;

Να ξεκινησω τα f5 απο τωρα αν ειναι :-P


Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 03 Φεβ 2014, 22:59

πατα καπακι με λατινικους στο γουγλε και θα στο βγαλει
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Πλατανιας-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό karl » Δευτ 03 Φεβ 2014, 23:21

Οποιος ξέρει ας πει κάτι - όχι μονο για τον αγώνα με Πλατανια. Ειδικά φέτος είναι ελάχιστα τα παιχνίδια που μπορεί κανεις να τα δει ολόκληρα.
Η μπάλα είναι στρογγυλή για να αλλάζει η τροπή του παιχνιδιού
Άβαταρ μέλους
karl
 
Δημοσιεύσεις: 2268
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιαν 2011, 23:32
Τοποθεσία: Αμβούργο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης