Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
1
1%
ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗΣ
5
4%
ΣΚΟΝΔΡΑΣ
1
1%
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
16
12%
ΚΙΤΣΙΟΥ
1
1%
ΚΑΤΣΕ
41
31%
ΜΑΝΤΟΥΡΟ
10
8%
ΛΟΥΚΑΣ
2
2%
ΒΟΥΚΙΤΣ
1
1%
ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ
44
33%
ΟΛΙΣΕ
8
6%
ΤΖΙΟΛΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
3
2%
ΝΙΝΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 133

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 27 Ιαν 2014, 23:23

Kranatos έγραψε:Όλα ξεκινάν μετά το 4ο γκολ και το καθιερωμένο μπινελίκι σ'αυτόν που εμείς που τον βρίζουμε θεωρούμε ότι προσβάλλει το σύλλογο φορώντας τη φανέλα του όχι για αγωνιστικούς αλλά για ηθικούς λόγους τους οποίους έχω αναλύσει αρκετές φορές και ειλικρινά βαριέμαι να ξαναγράψω..


kranate αν σε μπινελικώσει κάποιος εσένα στα γήπεδο για ηθικούς λόγους , θεωρώντας ότι ντροπιάζεις την έννοια "οπαδός του ΠΑΟΚ" ... λόγους τους οποίους είναι δύσκολο να αναλυθούν και να συμφωνήσουμε όλοι, είμαστε οκ?
Κάτι αντίστοιχο με το κοντό που προσβάλλει το σύλλογο ...
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Δευτ 27 Ιαν 2014, 23:27

Όταν θα κάνεις έρανο να με δώσεις φράγκα για να μείνω στον ΠΑΟΚ κι εγώ τα πάρω και την κάνω αλέκος τότε όχι μόνο να με βρίσεις φίλε, αλλά όπου με πετύχεις τρέλανέ με και στα σούτια..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 27 Ιαν 2014, 23:32

Εγώ προσωπικά σαν giapas θα σε αγνοούσα και θα έκανα ότι απλά δεν υπάρχεις. Αόρατος...
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό black death » Δευτ 27 Ιαν 2014, 23:37

Kranatos έγραψε:Όταν θα κάνεις έρανο να με δώσεις φράγκα για να μείνω στον ΠΑΟΚ κι εγώ τα πάρω και την κάνω αλέκος τότε όχι μόνο να με βρίσεις φίλε, αλλά όπου με πετύχεις τρέλανέ με και στα σούτια..

Υπεκφεύγεις.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4393
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Δευτ 27 Ιαν 2014, 23:44

Έτσι αντιδράς δηλαδή και τώρα με τον Σαλπιγγίδη..?
Δεν κατηγορώ τη στάση σου αδερφέ..
Ο καθένας όπως θεωρεί πιο σωστά αντιδράει..
Εγώ τότε αδερφέ ορκίστηκα να μην ξεχάσω ποτέ..
1-2 μήνες μετά, με το πέναλτυ στο ΟΑΚΑ υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι όπου τον πετυχαίνω θα τον ξεφτυλίζω..

black καθόλου δεν υπεκφεύγω..
Δε γίνεται να συγκριθεί ένας απλός οπαδός που μια ζωή τα σκάει με έναν ποδοσφαιριστή που λαμβανέι όχι μόνο από την παε αλλά και από τον κόσμο..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Δευτ 27 Ιαν 2014, 23:48

.....και το σαλιγκάρι περπατάει, περπατάει, περπατάει.....
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό black death » Δευτ 27 Ιαν 2014, 23:54

Δεν είναι θέμα σύγκρισης. Είναι θέμα του σε ποιο σημείο ακριβώς κάνουμε έκπτωση στον εγωισμό μας για το καλό της ομάδας, τουλάχιστον στο γήπεδο. Πήγαινε έξω απ' το σπίτι του και κάνε συλλαλητήριο, δεν με ενδιαφέρει.
Πήγαινε έξω απ' τα γραφεία της ΠΑΕ, κάνε αποχή όπως κάνουν για άλλους λόγους, δεν ξέρω...
Διαφορετικά χωριζόμαστε σε ομάδες και κάνουμε "πόλεμο" μέχρι να μείνει μόνο η μία στο γήπεδο.
Αυτή η κατάσταση - νταηλίκι για ότι του καπνίσει του καθενός, δεν βγάζει πουθενά.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4393
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό amanaoua4 » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:00

Κρανατε εχεις καταλάβει οτι με αυτή σου τη στάση για τον Σαλπιγγίδη η για τον χ Σαλπιγγίδη ζημιωνεις την ομάδα? Σε νοιάζει αυτό?

ΥΓ Έχω στείλει sms, έχω πάρει το λεωφορείο με φιλαράκια απο επαρχεία και έχω φαει κι'εγω σουβλάκια για πάρτι του όπως επίσης να σου πω οτι αγωνιστικά δεν τον θελω στην ομαδα
και τα κουκια μπαγκλαν ...
Άβαταρ μέλους
amanaoua4
 
Δημοσιεύσεις: 255
Εγγραφή: Πέμ 12 Φεβ 2009, 22:44

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:04

Αδερφέ αυτό να το σκέφτονταν οι διοικούντες την παε ΠΑΟΚ όταν μας τον κουβάλησαν..
Και τότε έδειξα την άρνησή μου όπως και τότε υπήρχαν καλοθελητές που τραγούδησαν το όνομά του όντας παίχτης του βάζελου..
Οπότε αυτά τα περί εκπτώσεων του εγωισμού τώρα που το μπαλάκι είναι στη δικιά μου πλευρά πλέον, για μένα δεν υπάρχουν..

amanaoua την ομάδα τη ζημιώνουν αυτοί που τον κουβάλησαν και αυτοί που τον συντηρούν ακόμη..
Το ότι θα υπάρξει διχασμός ήταν βέβαιο και προτίμησαν να κάνουν του κεφαλιού τους..
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:04

O λογος που τον συγχωρατε ορισμενοι ειναι επειδη αρνηθηκε περισσοτερα λεφτα απο τον βαζελο?

Δηλαδη εκεινα τα 1.4 που του δινε ο βαζελος ποιος μας το λεει εμας οτι ισχυει? Επειδη το εγραψαν οι ΑΡδ και οι φυλλαδες της Αθηνας?

Υ.Γ Προς πληροφορηση ορισμενων, ο κοντος ζητουσε απο τον βαζελο 1.4 για να μεινει ενω πληρονοταν με 900.000

Τελικα δεν .. δεχτηκε τα 1.4 :lol: , και ηρθε σε μας με την τρομερη εκπτωση των 800 000 .

ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΛΕΩ.
Τελευταία επεξεργασία από guardian4 και Τρί 28 Ιαν 2014, 00:12, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:07

....και το σαλιγκάρι περπατάει, περπατάει, περπατάει.....

καλά είπε. κάντε συλλαλητήριο. όχι μέσα στη Τούμπα. εκεί, όποιος μπαίνει, μόνο ΠΑΟΚ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό black death » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:08

Τότε κάποιοι θα βρίζουν τον Σαλπιγγίδη, άλλοι τον Κάτσε, άλλοι αυτούς που βρίζουν τον Σάλπιγγίδη ή τον Κάτσε, άλλοι την κυβέρνηση, την αστυνομία, άλλοι την εθνική, άλλοι αυτούς που βρίζουν την εθνική, άλλοι το Βρύζα, άλλοι το Ζαγοράκη, άλλοι τα πρόβατα, άλλοι τους χασικλήδες-ρετσινάκηδες, και πάει λέγοντας...
Άντε και εις ανώτερα.
Άβαταρ μέλους
black death
 
Δημοσιεύσεις: 4393
Εγγραφή: Παρ 17 Σεπ 2010, 08:43

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Kranatos » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:11

:nairepaok:
ΠΑΟΚ Θρησκεία Γκοντζάρεβα Μαρία :.
Kranatos
 
Δημοσιεύσεις: 767
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 04:48

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό rou » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:17

αρα κρανατε με την λογικη σου ο σαλπι και καθε σαλπι που τεταρτη-κυριακη του βριζεις τη μανα κτλ. , αν σε πετυχει πουθενα με κανα 2 φουσκωτους φιλους τους και σε τουλουμιασει εσενα δεν θα σε πειραξει οκ? γιατι οπως λες οταν καποιον τον βριζουν (παραδειγμα με τον τυφλο) ο αλλος καλα κανει και δερνει..... αν εχεις προβλημα με καποιον να του τα λες στα μουτρα φιλε μου και οχι απο την κερκιδα.. πανε στο σπιτι του και πες του τα . Εμεις οι υπολοιποι γιατι να σε ανεχομαστε?? τα αφτιακια μας πονανε καθε φορα με εσενα και τους αλλους που βριζετε ολη την ωρα. και οχι μονο τον σαλπι , τον οποιοδηποτε.. δεν πανε ξερεις γηπεδο μονο οσοι θελουν να ξεσπασουν..............
http://footballworld24.blogspot.com/ (υπο κατασκευη) Τα παντα για τις Ξενες ομαδες!
Άβαταρ μέλους
rou
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2008, 11:09
Τοποθεσία: Ελλαδα, Θεσσαλονικη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Βεροια 4-1,Mvp-Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 28 Ιαν 2014, 00:21

Kranatos έγραψε:Έτσι αντιδράς δηλαδή και τώρα με τον Σαλπιγγίδη..?
Δεν κατηγορώ τη στάση σου αδερφέ..
Ο καθένας όπως θεωρεί πιο σωστά αντιδράει..
Εγώ τότε αδερφέ ορκίστηκα να μην ξεχάσω ποτέ..
1-2 μήνες μετά, με το πέναλτυ στο ΟΑΚΑ υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι όπου τον πετυχαίνω θα τον ξεφτυλίζω..

όχι δεν αντιδρώ έτσι γιατί ποτέ δε το πήρα τόσο βαριά όσο εσύ. Απλά ο ΠΑΟΚ ρε κρανάτε είναι τόσο μεγαλύτερη έννοια από το κάθε Σαλπιγγίδη που δεν αξίζει να χαλάς τη ζαχαρένια σου... Να τη χαλάσεις για την οικογένειά σου, να τη χαλάσεις για τους φίλους σου , να τη χαλάσεις για την ομάδα που όταν χάνεις δε μιλιέσαι , να τη χαλάσεις για τα φιλαράκια σου που άδικα χτυπάνε κάρτα στα Α.Τ χωρίς λόγο και αιτία. Εκει ναι αξιζει... Αλλά να χαλάς τη ζαχαρένια σου ( και των γύρω σου) για το -κάθε- κοντό , είναι κάτι που δε το καταλαβαίνω.

Σορυ για το οφτοπικ αλλά δε πάει άλλο ρε παιδιά...αντίδραση εσύ, κόντρα αντίδραση εγώ, καντήλια εσύ, σούτια εγώ , τυφλοί που βρίζουνε, παλικαράδες που δέρνουνε.. ρδέλομπου είμαστε μόνο και μόνο επείδη δεν έχουμε την ωριμότητα απλά να αγνοήσουμε μια κατάσταση που έχει πια μπαγιατέψει
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9451
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες