Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Ποιόν θεωρείτε MVP της αναμέτρησης;

Γλύκος
8
10%
Τζαβέλλας
4
5%
Κίτσιου
26
31%
Βίτορ
4
5%
Σπυρόπουλος
4
5%
Τζιόλης
6
7%
Λάζαρ
2
2%
Κατσουράνης
5
6%
Λούκας
12
14%
Στοχ
4
5%
Αθανασιάδης
3
4%
Σαλπιγγίδης
2
2%
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μάρτενς
4
5%
 
Σύνολο ψήφων : 84

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mariotsaggal91 » Κυρ 19 Ιαν 2014, 22:42

Athens έγραψε:
psykoman έγραψε:
Armagedonas έγραψε:κανένα χτίσιμο δεν γίνεται,όταν στις θέσεις του άξονα είσαι μονίμως γυμνός
μόνο μερεμέτια και πασαλείματα
30 μεταγραφές σε 12 μήνες είναι δείγμα προχειρότητας και ανικανότητας


Περιμενω τα 30 ονοματα που ηρθαν στο 12μηνο...
Για να μην λεμε μαλακιες και αερολογιες...και να δημιουργουμε εντυπωσεις....

υ.γ.Συγνωμη για το υφος μου απο τα παιδια του φορουμ και τους αναγνωστες και θα δεχτω την οποια παρατηρηση αλλα περιμενω και την ιδια αντιδραση σε αποψεις αποπροσανατολισμου οπως η παραπανω...

λοιπον απο περσι εχουν φυγει και εχουν ερθει...
αποστολοπουλος
ετο
Σταφυλλίδης
ιντζιδης
ιτανζ
σκονδρας
σπυροπουλος
τζαβελλας
βιτορ
τζιολης
Νινης
Κατσουρανης
Νετσιντ
Γκαρσια
Λορενς
Λοπεθ
βιβιαν
Κουμαλο
Σιντεφελντ
Ρομπερ
ποποβιτς
πελκας
Καμαρά
Στοχ
Βίτορ
Μαντούρο
Μαρτενς
Λούκας
Βούκιτς
Φωτάκης


Α) το ποιοι ΗΡΘΑΝ με το ποιοι ΕΦΥΓΑΝ έχει μεγάλη διαφορά. από τα 30 ονόματα που αράδιασες τα 20 είναι αυτοί που ήρθαν. Και από τους 20 οι 11 είναι απαραίτητοι ΦΕΤΟΣ (πρόσεξε λέω φέτος γιατί περσι δεν είχες και πολλά πολλά περιθώρια για μεταγραφές γιατί αν θυμάμαι καλά δεν βγήκαμε ευρώπη. Οπότε νομίζω ότι και φέτος με τα ίδια σταθμά δημιούργησες ομάδα το καλοκαίρι. Ότι η Ευρώπη δεν είναι σίγουρη (αν θυμάμαι καλά 15αύγουστο μάθαμε ότι τελικά θα αποκλειστεί η Μέταλιστ και θα έχουμε 6 εκατ απο το Europa σίγουρα. Μέχρι τότε περιμέναμε να παίξουμε με τους Εβραίους... Δηλαδή ρε παιδιά δεν υπάρχει ο δανεισμός στο ποδοσφαιρικό λεξιλόγιο? Σε δανείζομαι, μου κάνεις μένεις. Δε νομίζω ότι εκτός από Νίνη και Νέτσιντ (μπορούμε να καταλάβουμε νομίζω το σκεπτικό και στα δύο) δεν είχες το δικαίωμα να αγοράσεις... Τόσα έχεις τόσα ξοδεύεις. Τέλος!! :!: :!: :!: :!:
Θα το φωνάζω και θα το λέω Π.Α.Ο.Κ. ολε Π.Α.Ο.Κ. ολε Π.Α.Ο.Κ. ολεο......

Ανώνυμος
Άβαταρ μέλους
mariotsaggal91
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 21:15
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη- Πτολεμαΐδα

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:10

hasio_john έγραψε:Παιδιά εγώ το έχω πει πολύ καιρό τώρα πως κάποια στιγμή θα σταματήσει το φάρδος της τελευταία στιγμής που είχαμε και τότε θ΄αρχίσουν οι φάπες, ακόμα και από ομαδούλες! Μακάρι να κάνω λάθος και να δούμε την ομάδα να ρολάρει καλύτερα, ειδικά μετά τους 2 τελευταίους παίχτες που πήραμε! (Ειδικά ο Μάρτενς πιστεύω θα βγάζει φωτιές!)
Να πω και κάτι άλλο και δεν με νοιάζει που θα παρεξηγηθείτε πολλοί, εξάλλου είναι προσωπική γνώμη!! ΔΕΝ μου αρέσει καθόλου ο προπονητής μας ως τώρα! Αρκετά λάθη στις τοποθετήσεις των παιχτών, αρκετά λάθη στις αλλαγές που κάνει και στο πότε τις κάνει και το ΒΑΣΙΚΟΤΕΡΟ ..., δεν τον σέβονται, δεν του δίνουν σημασία καθόλου και αυτό φαίνεται από την ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ που δείχνουν! Παίζουν λες και είναι δημόσιοι υπάλληλοι!! Και επιτέλους ρε προπονητή , βάλε ένα STOP στις γιόμες/καντήλια από το κέντρο και στα χαζά εκτελεσμένα φάουλ/κόρνερ που στις 9/10 περιπτώσεις πάνε χαμηλά στο πρώτο αντίπαλο παίχτη!


Φιλε στον ΠΑΟΚ αναφερεσαι ή σε καποια άλλη ομαδα?
Γιατι εμεις ειμαστε η περισσοτερο δουλεμενη ομαδα στα στημενα εξ ου και τα πολλα γκολ απο στημενα που εχουμε.
Στην Νεα Σμυρνη ειδες πιο πολλες γιομες ή πιο πολλες φασεις που προηλθαν απο συνδυασμους με την μπαλα κατω?
Οσο για το οτι δεν σεβονται τον προπονητη.....,τι να πω .....αστο καλυτερα....
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:31

Επειδη αρχιζω και τρελαινομαι λιγο...
Ειπατε απο το ποσα παιρνει ο σαλπι,μεχρι ποσοι παιχτες περασανε την τελευταια διετια μεχρι τις καλτσες του ενος τα τατου του αλλου κτλ κτλ...

Ενας το διδυμο λουκας κιτσιου που κενταγε χθες,ειδικα στο πρωτο ημιχρονο δεν το ειδε ρε??Τι μιζερια ειναι αυτη ρε??Ολα τα στραβα τα ειπατε μεχρι τελειας και ενα σχολιο για καποιους που πραγματικα δουλευουν και το αξιζουν δεν...???

ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27827
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:42

kastrakis έγραψε:.....,τι να πω .....αστο καλυτερα....


'Όντως άστο καλύτερα!
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9506
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stelyk » Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:51

sourmenetes έγραψε:Επειδη αρχιζω και τρελαινομαι λιγο...
Ειπατε απο το ποσα παιρνει ο σαλπι,μεχρι ποσοι παιχτες περασανε την τελευταια διετια μεχρι τις καλτσες του ενος τα τατου του αλλου κτλ κτλ...

Ενας το διδυμο λουκας κιτσιου που κενταγε χθες,ειδικα στο πρωτο ημιχρονο δεν το ειδε ρε??Τι μιζερια ειναι αυτη ρε??Ολα τα στραβα τα ειπατε μεχρι τελειας και ενα σχολιο για καποιους που πραγματικα δουλευουν και το αξιζουν δεν...???



+1926 οχι τοσο για το διδυμο που (?)κενταγε(?) οσο με το πνευμα αυτου που λες!!!

:nairepaok:
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Κυρ 19 Ιαν 2014, 23:58

η ομαδα σερνετε...η μαλλον ο καθενας κανει του κεφαλιου του..σε 180 λεπτα αγωνα ειδαμε δυο αυτοματισμους...ελεος..δηλαδη τι περιμενουν και δεν κανουν μεταγραφες?να πεσουν οι τιμες?εγω εχω βαρεθει τον παπα που μας πουλανε...τουλαχιστον να μην μας τα λενε να ξερουμε απο δευτεροι μεχρι πεμπτοι μια ζωη....αν ολοι ερχονται για διακοπες στον παοκ ,αστους ρε ιβαν απληρωτους κανα τριμηνο να σφιξουν λιγο οι κωλοι...και πρωτον και καλυτερο τον προπονητη μας..μετα λενε να γεμισει η τουμπα...να παω να δω τι??????να σπασουν τα νευρα μου?οποτε παω πρεπει να πινω κανα δυο τρια κιλα μαλαμο για να ειμαι απαθεστατος...αποκορυφωμα που ειπα δεν ξαναπαταω ηταν οι καθυστερησεις που καναμε με τον παναιτωλικο..ελεοςςςςςς..υπομονη εχει και τα ορια της..θα τελειωσει η σεζον και ο αλλος ακομα θα ψαχνει την ενδεκαδα που πρεπει να κατεβασει,και οχι μονο αυτο αλλα και σε ποια θεση θα παιζει ο καθενας τους..οτι να ναι..Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ,Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ,Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΘΕΡΟΣ,Η ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΘΕΡΗ,ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ!!!με τον καλυτερο προπονητη που εχει περασει ποτε απο ελλαδα..ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ..και γω να μουνα προπονητης παλι δευτερος θαμουνα και δεν θα τρωγα 4 απο τον γαυρο με το συστημα πλημυρρα που κατεβασαι ο αλλος..και ερωτω εγω ο εγκαθετος,αμα ειχαμε γκαρσια και βειρινια,και σταφυλιδη και μαλεζα και σου βαζω και τον κατσε ,και αγγελο στον παγκο η χαβο η δερμιτζακη παλι 4 θα τρωγαμε?δεν νομιζω...αλλα εχουμε φαι τον παπα και περιμενουμε..αντι να δινει τοσα λεφτα σε προπονητη προτιμω να τα δωσει για μια παικτουρα..

Υ.Σ πως γινετε οι αλλες μικρομεσαιες ομαδες να βρισκουν ταλεντα ,κατι παικτες που δεν τους ξερει η μανα τους ,και τους βλεπεις να τρεχουν και να ματωνουν ,και μεις δεν μπορουμε να βρουμε εναν νεαρο ξενο ταλεντο ?αλλα εδω δεν βλεπουν τους ελληνες πιτσιρικαδες θα βρουν εξω?
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1900
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 20 Ιαν 2014, 00:14

Ο αποπανω...τρολαρει!....Μηπως να τον προσεξουμε λιγο?....

Παλικαρε....το ΠΑΟΚ,με κεφαλαια! :twisted: :twisted:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Δευτ 20 Ιαν 2014, 00:18

ν αι προσεξε με..απο 6 χρονων στο γηπεδο τοτε που επαιζε ο θειος μου στον ΠΑΟΚ ..τρολαρει δεν ξερω τι σημαινει αλλα ειμαι αγανακτησμενος και αυτο δεν μπορεις να μου το διορθωσεις εσυ..
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1900
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 20 Ιαν 2014, 00:22

theodorsalonika έγραψε:η ομαδα σερνετε...η μαλλον ο καθενας κανει του κεφαλιου του..σε 180 λεπτα αγωνα ειδαμε δυο αυτοματισμους...ελεος..δηλαδη τι περιμενουν και δεν κανουν μεταγραφες?να πεσουν οι τιμες?εγω εχω βαρεθει τον παπα που μας πουλανε...τουλαχιστον να μην μας τα λενε να ξερουμε απο δευτεροι μεχρι πεμπτοι μια ζωη....αν ολοι ερχονται για διακοπες στον παοκ ,αστους ρε ιβαν απληρωτους κανα τριμηνο να σφιξουν λιγο οι κωλοι...και πρωτον και καλυτερο τον προπονητη μας..μετα λενε να γεμισει η τουμπα...να παω να δω τι??????να σπασουν τα νευρα μου?οποτε παω πρεπει να πινω κανα δυο τρια κιλα μαλαμο για να ειμαι απαθεστατος...αποκορυφωμα που ειπα δεν ξαναπαταω ηταν οι καθυστερησεις που καναμε με τον παναιτωλικο..ελεοςςςςςς..υπομονη εχει και τα ορια της..θα τελειωσει η σεζον και ο αλλος ακομα θα ψαχνει την ενδεκαδα που πρεπει να κατεβασει,και οχι μονο αυτο αλλα και σε ποια θεση θα παιζει ο καθενας τους..οτι να ναι..Ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ,Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ,Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΤΑΘΕΡΟΣ,Η ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΘΕΡΗ,ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ!!!με τον καλυτερο προπονητη που εχει περασει ποτε απο ελλαδα..ΚΛΑΙΝ ΜΑΙΝ..και γω να μουνα προπονητης παλι δευτερος θαμουνα και δεν θα τρωγα 4 απο τον γαυρο με το συστημα πλημυρρα που κατεβασαι ο αλλος..και ερωτω εγω ο εγκαθετος,αμα ειχαμε γκαρσια και βειρινια,και σταφυλιδη και μαλεζα και σου βαζω και τον κατσε ,και αγγελο στον παγκο η χαβο η δερμιτζακη παλι 4 θα τρωγαμε?δεν νομιζω...αλλα εχουμε φαι τον παπα και περιμενουμε..αντι να δινει τοσα λεφτα σε προπονητη προτιμω να τα δωσει για μια παικτουρα..

Υ.Σ πως γινετε οι αλλες μικρομεσαιες ομαδες να βρισκουν ταλεντα ,κατι παικτες που δεν τους ξερει η μανα τους ,και τους βλεπεις να τρεχουν και να ματωνουν ,και μεις δεν μπορουμε να βρουμε εναν νεαρο ξενο ταλεντο ?αλλα εδω δεν βλεπουν τους ελληνες πιτσιρικαδες θα βρουν εξω?

Πόσα έφαγε ο βάζελος στην τούμπα;ο αστέρας πόσα;Τον ατρόμητο δεν τον είχαμε βάλει μέςα στο τέρμα του στο δεύτερο;Μπά γίναμε και ξάνθη τώρα;Άσε φίλεμην πάς τούμπα την άλλη φορά!Αλλα είμαι χαζος εγώ που ανεβοκατεβαίνω τούμπα απο αθήνα για να στηρίξω την ομάδα που αγαπάω!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Δευτ 20 Ιαν 2014, 00:25

Ηρεμήστε, Παόκια... pls.
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 20 Ιαν 2014, 00:55

theodorsalonika έγραψε:ν αι προσεξε με..απο 6 χρονων στο γηπεδο τοτε που επαιζε ο θειος μου στον ΠΑΟΚ ..τρολαρει δεν ξερω τι σημαινει αλλα ειμαι αγανακτησμενος και αυτο δεν μπορεις να μου το διορθωσεις εσυ..

Αν εισαι αγανακτισμένος τωρα που έχεις να ελπίζεις σε πολυ καλλιτερες μερεςεπι γουμενου θα εισουν έτοιμος να φουνταρεις απο το μπαλκόνι ; :):)
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό curtis » Δευτ 20 Ιαν 2014, 01:09

1ον ΠΑΟΚ ειναι κ οχι με μικρα μικραινετε την ομαδα κ γινεστε κ εσεις μικροι.2ον αρα αμαφουλε που σας χρειαζετε......μερκοι εδω μεσα ειστε εγκαθετοι δεν το συζητω.....κ τελος αν θελετε νικες κ μονο να γινετε γαβροι που καθαριζουν ολα τα ματς πριν γινουν κ αν στραβωσει κατι υπαρχει κ πεναλτυ κ οφσαιντ κ χιλια δυο ελεος ρε πουστη πια εδω μεσα.....ελεοοοοοοοοοοοοοοςςςςς.προπονηταραδες μου τις υποδειξεις σας σε αλλες ομαδες αντε παντε κανα γηπεδο κ αφειστε τα πληκτρολογια.ΑΓΑΠΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΠΑΟΚ τιποτα αλλο,αν δεν μπορειτε μην μας τα ζαλειζετε!!!!!
curtis
 
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 09 Δεκ 2010, 23:52

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό curtis » Δευτ 20 Ιαν 2014, 02:22

α κ στο γηπεδο να φωναζετε ΠΑΟΚ κ οχι να βριζετε παιχτες ενταξει ΠΑΟΚαρες μου?αντε γιατι η τουμπα εχει γινει εκκλησια κ μονο φοβο δεν προκαλει......
curtis
 
Δημοσιεύσεις: 288
Εγγραφή: Πέμ 09 Δεκ 2010, 23:52

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Δευτ 20 Ιαν 2014, 02:25

eorptol έγραψε:
theodorsalonika έγραψε:ν αι προσεξε με..απο 6 χρονων στο γηπεδο τοτε που επαιζε ο θειος μου στον ΠΑΟΚ ..τρολαρει δεν ξερω τι σημαινει αλλα ειμαι αγανακτησμενος και αυτο δεν μπορεις να μου το διορθωσεις εσυ..

Αν εισαι αγανακτισμένος τωρα που έχεις να ελπίζεις σε πολυ καλλιτερες μερεςεπι γουμενου θα εισουν έτοιμος να φουνταρεις απο το μπαλκόνι ; :):)



ειχα φουνταρει μια φορα επι βουλινου!!!!! :P :P :P
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1900
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ant » Δευτ 20 Ιαν 2014, 02:33

theodorsalonika έγραψε:
Υ.Σ πως γινετε οι αλλες μικρομεσαιες ομαδες να βρισκουν ταλεντα ,κατι παικτες που δεν τους ξερει η μανα τους ,και τους βλεπεις να τρεχουν και να ματωνουν ,και μεις δεν μπορουμε να βρουμε εναν νεαρο ξενο ταλεντο ?αλλα εδω δεν βλεπουν τους ελληνες πιτσιρικαδες θα βρουν εξω?


Vitor?
Άβαταρ μέλους
ant
 
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 21:46

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης