Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

Ποιόν θεωρείτε MVP της αναμέτρησης;

Γλύκος
8
10%
Τζαβέλλας
4
5%
Κίτσιου
26
31%
Βίτορ
4
5%
Σπυρόπουλος
4
5%
Τζιόλης
6
7%
Λάζαρ
2
2%
Κατσουράνης
5
6%
Λούκας
12
14%
Στοχ
4
5%
Αθανασιάδης
3
4%
Σαλπιγγίδης
2
2%
Λίνο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Μάρτενς
4
5%
 
Σύνολο ψήφων : 84

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pyrgioths » Δευτ 20 Ιαν 2014, 03:02

το ακριβως αντιθετο του MVP (τα χρυσα βατομουρα δηλαδη) ηταν κατα σειρα:
14)τζιολης :redcard: :redcard:
13)σπυροπουλος :redcard:
12)κατσουρανης :yellowcard:
........ :pano:
Άβαταρ μέλους
pyrgioths
 
Δημοσιεύσεις: 1779
Εγγραφή: Κυρ 09 Δεκ 2007, 01:17
Τοποθεσία: pyrgos-athina

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Realcon » Δευτ 20 Ιαν 2014, 06:19

ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΑ ΥΠΟΜΟΝΗ

Ο ΠΑΟΚ έπαιξε με την χειρότερη ομάδα επιθετικά και μας κέρδισε. Όταν χάνει ο ΠΑΟΚ χάνει με 0 !!!
Ο ΠΑΟΚ με νοιάζει. Το ξενύχτι δεν το ρίχνω για να δω προπόνηση. Αλλά αγώνα. Με τον Ηρακλή, μας κάνανε γιογιό. Με τον Πανιώνιο (χθες-προχθές) λέμε ότι παίξαμε καλά. Δεν ξέρω όταν λέτε καλά. Παίζαμε μια από της χειρότερες ομάδες σε ένα από τα χειρότερα πρωταθλήματα των τελευταίων χρόνων. Και ο ΠΑΟΚ με την ποιότητα που διαθέτει... 11 βαθμούς πίσω. Ο Άρης τσίμπησε βαθμό... Και δεν μας πλησίασε και ο Ατρόμητος. Αν νομίζεται ότι σε αυτό το πρωτάθλημα, πρέπει ο ΠΑΟΚτσής να κάνει υπομονή... Εγώ δεν μπορώ να έχω άλλο υπομονή με ομάδες που στο ροστερ τους... Είναι μεταξύ για Β άντε και Α Εθνικής. Υπομονή να έκανα και πολύ μάλιστα, όταν θα είχα υγιές τον Παναθηναϊκό, ΑΕΚ, ΑΡΗ και με της ιστορικές ομάδες της Α Εθνικής. Πανιώνιος κλπ. Τώρα τι υπομονή να κάνω;
Τα ωραία έρχονται με τον Στέφενς. Μακάρι να έρθουν. Καλός προπονητής.... Είμαι και εγώ με μεταγραφές 5 κλάσεις από τους άλλους !!!
Ξέρω κάτω τα χέρια από τον Στέφενς. Σίγουρα κάτω. Αλλά έλεος. Εδώ φτάσαμε να ξανά μιλάμε για το πόσα παίρνει ο Σάλπι, πάλι. Ενώ το μεγαθήριο "πλοίο" ΠΑΟΚ... Ταρακουνιέται σε μικρά κύματα.

Την κριτική μου θα την έχει, οποιοσδήποτε που με κάνει να στεναχωριέμαι για την ομάδα που αγαπώ ΤΕΛΟΣ!!!
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 20 Ιαν 2014, 09:04

Η πα(πα)ραφιλολογια εχει και καποια ορια...
Ελπιζω να ηρεμησετε καποιοι μεχρι την τεταρτη που ειναι το επομενο ματς.
Κλεινουμε απο εδω.
Mvp Κιτσιου.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ 2-0, MVP, Σχόλια και Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 20 Ιαν 2014, 17:27

Αδελφε realcon το γραφω και εδω και στο τοπικ του αγωνα θα το γραψω...Δεν αναφερθηκα σε εσενα με το πα(πα)ροφιλολογια αλλα στην ολη κατασταση που υπαρχει μετα το στραβο αποτελεσμα.Ημουνα μεσα στο γηπεδο και δεν εφυγα στεναχωρημενος αδελφε.Ξερεις οτι ποτε δε μιλησα και δε θα μιλαγα ετσι σε κανενα μελος και ειδικα σε εσενα που ξερω τον αγωνα σου και τις καλες και αγνες ιδεες σου.Μπορει να το πηρες προσωπικα επειδη το ποστ μου ηταν ακριβως μετα το δικο σου αλλα δεν αναφερθηκα σε σενα και γενικα σε κανενα μελος.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης