ΝΤΟΥ για ψήφο! Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό BlackBlockAttack » Τετ 29 Νοέμ 2017, 02:33

Μπηκα στο προφιλ της Πορτογαλιδας στο ΦΒ και ειδα οτι προμοταρει αλλες υποψηφιες απο διαφορετικες γεωγραφικες περιφερειες....Τακιμιασε οπως κανουν οι πολιτικοι με τους σταυρους στις εκλογες...
Κατσαρής:Αν δεν έρχονταν στον ΠΑΟΚ ο Σαββίδης τη χρονική στιγμή που ήρθε, τώρα δεν θα υπήρχε ούτε ΠΑΟΚ, ούτε ερασιτέχνης. Δεν θα υπήρχαν οι ομάδες που έχουμε. Θα διαλύαμε σιγά-σιγά τα τμήματα.
Άβαταρ μέλους
BlackBlockAttack
 
Δημοσιεύσεις: 1428
Εγγραφή: Κυρ 07 Ιουν 2015, 08:13

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Τετ 29 Νοέμ 2017, 02:50

BlackBlockAttack έγραψε:Μπηκα στο προφιλ της Πορτογαλιδας στο ΦΒ και ειδα οτι προμοταρει αλλες υποψηφιες απο διαφορετικες γεωγραφικες περιφερειες....Τακιμιασε οπως κανουν οι πολιτικοι με τους σταυρους στις εκλογες...

Ειναι η 4η φορα που παιρνει μερος στο διαγωνισμο και εχει εμπειρια και μεγαλη απογνωση.

Φετος το ξεφτιλισαν και εφτιαξαν ομαδα με 1 υποψηφια απο καθε περιοχη για να αλληλοστηριχθούν με ψηφους.
Μπορεις να ψηφισεις εναν απο καθε περιοχη .
Οι διοργανωτες δεν εχουν προβλημα με την συναψη συμμαχιας αρκει να μην υπαρχουν ψηφοι απο bot.

Τις τελευταιες μερες της ψηφοφοριας το παιχνιδι γινεται ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ σκληρο με συμμαχιες -προμοταρισμα ψηφων απο το πουθενα.
Εμεις στην κατηγορια mediterannean ειμαστε σε μεγαλο ντερμπι με την πορτουγκαλα.Μην ξεχνατε εχει πισω της εναν ηθοποιο με 1 μυριο ακολουθους στο φβ που θα ξαναποσταρει 2-3 μερες πριν το τελος της ψηφοφοριας για να την βοηθησει να μπουσταρει πριν τον τερματισμο.Εκει πρεπει να ειμαστε ηδη πολυ μπροστα για να μην μας φτασει.
Ευχομαι να βοηθησει ολος ο κοσμος οπως τωρα.Δυναμικα.Μακαρι να πηγαινει και η ομαδα καλα που ειναι το πιο σημαντικο για να εχουμε κ ολοι ψυχολογια!!!
Παμε γεραα ΠΑΟΚ ΘΡΗΣΚΕΙΑ ΚΑΙ ΝΤΟΥ ΣΤΗΝ ΝΟΡΒΗΓΙΑ :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 29 Νοέμ 2017, 12:16

«Ψηφίζουμε για να πάει η ΠΑΟΚτσήδικη τρέλα στον Αρκτικό Κύκλο»
Και η ΠΑΕ στο πλευρό του Βαγγέλη, στον αγώνα που δίνει...

ΠΑΟΚ24 - 29-11-2017, 09:15

Vote for Vaggelis και από την "ασπρόμαυρη" ΠΑΕ.

"Συμμετοχές υπάρχουν από όλο τον κόσμο. Μόνο 20... τρελοί θα καταφέρουν να διανύσουν 300 χιλιόμετρα με έλκηθρο σ'έναν ξεχωριστό αγώνα στον Αρκτικό Κύκλο.

Και μόνο ένας από αυτούς μπορεί να υψώσει τη σημαία του ΠΑΟΚ. Ο Βαγγέλης Βασιλειάδης. Ως έτσι κι αλλιώς τρελός έχει το πλεονέκτημα, αλλά για να πετύχει τον στόχο του πρέπει να βγει πρώτος σε ψήφους.

Ας τον βοηθήσουμε όλοι μέσα από αυτό εδώ το link" αναφέρει το χαρακτηριστικό μήνυμα της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 29 Νοέμ 2017, 12:35

Ας συμπληρώσω κι εγώ το link, μιας και κατά τα γραφόμενα του Βαγγέλη, η προσπάθεια πρέπει να ενταθεί... ;)
http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Εδώ ψηφίζεις Βαγγέλη...
Ψηφίζεις Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ...Μέχρι και στον Αρκτικό κύκλο, κάτω απ το Βόρειο Σέλας...



Φαντάσου ένα παρόμοιο βιντεάκι με το παρακάτω, με μια σημαία του :pano: να κυματίζει μέσα στα χιόνια...

Άμα το φέρεις στο μυαλό σου και δεν ανατριχιάσεις, τότε μην ψηφίζεις ρε Π.Α.Ο.Κ.τσή, αν σε πάει η καρδιά... :mrgreen:

:nairepaok:

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Πάμε ρε Π.Α.Ο.Κ.τσάκια...Πάμε γερά ρε...Βαγγέλης._

:nairepaok:

Διατηρώ ψηλά το topic, παράλληλα όμως, ομορφαίνοντας το και λιγάκι... :D :opaokara: :opaokara:


:pano: είσαι... :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 29 Νοέμ 2017, 12:47

Ψήφισα και εγώ και έκανα κοινοποίηση το λινκ στο Facebook μακάρι να περάσεις....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:12

eorptol1 έγραψε:Ψήφισα και εγώ και έκανα κοινοποίηση το λινκ στο Facebook μακάρι να περάσεις....

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστω πολυ τρελοκομειο μου.

Παμε γερα να κρατηθουμε ψηλα.
Ειναι αμαρτια να ειμαστε στο τοπ 5 του κοσμου και να μεινουμε απεξω γαμωτο ειδικά απο μια πορτουγκαλα
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Τετ 29 Νοέμ 2017, 20:25

stelyk έγραψε:εχουμε ψηφισει τοσα χρονια πασοκ, νδ, συριζες, λεβεντηδες, μπουταρηδες κτλ, ε, ριξαμε μια ψηφο και στον Βαγγελη. :opaokara:

Χαθηκαμε ρε φιλε.

Σ ευχαριστώ πολυ αδερφέ μου!!!
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 17:06

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Εδώ ψηφίζεις Βαγγέλη...
Ψηφίζεις Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ...Μέχρι και στον Αρκτικό κύκλο, κάτω απ το Βόρειο Σέλας...



Φαντάσου ένα παρόμοιο βιντεάκι με το παρακάτω, με μια σημαία του :pano: να κυματίζει μέσα στα χιόνια...

Άμα το φέρεις στο μυαλό σου και δεν ανατριχιάσεις, τότε μην ψηφίζεις ρε Π.Α.Ο.Κ.τσή, αν σε πάει η καρδιά... :mrgreen:

:nairepaok:

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Πάμε ρε Π.Α.Ο.Κ.τσάκια...Πάμε γερά ρε...Βαγγέλης._

:nairepaok:

Διατηρώ ψηλά το topic, παράλληλα όμως, ομορφαίνοντας το και λιγάκι... :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 19:48

goran 64 έγραψε:
http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Εδώ ψηφίζεις Βαγγέλη...
Ψηφίζεις Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ...Μέχρι και στον Αρκτικό κύκλο, κάτω απ το Βόρειο Σέλας...



Φαντάσου ένα παρόμοιο βιντεάκι με το παρακάτω, με μια σημαία του :pano: να κυματίζει μέσα στα χιόνια...

Άμα το φέρεις στο μυαλό σου και δεν ανατριχιάσεις, τότε μην ψηφίζεις ρε Π.Α.Ο.Κ.τσή, αν σε πάει η καρδιά... :mrgreen:

:nairepaok:

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Πάμε ρε Π.Α.Ο.Κ.τσάκια...Πάμε γερά ρε...Βαγγέλης._

:nairepaok:

Διατηρώ ψηλά το topic, παράλληλα όμως, ομορφαίνοντας το και λιγάκι... :D :opaokara: :opaokara:


Παιδιά κολλησαμε λίγο και ειναι αμαρτία που έχουμε το πλεονέκτημα τωρα (ειναι banαρισμενη η πορτουγκαλα απο το φβ μεχρι 2 Δεκεμβρη) να μην φτιάξουμε μια διαφορά 1500 ψήφων.
Μολις μπει ενεργά θα μας γ@μήσει στα ποσταρισματα.
Νιωθω σαν το ματς με την Λάρισσα ένα πράμα.
Ξερω οτι είμαι μπροστά και θα το κάνω ντέρμπι στο τέλος ρε πστ μου
Βοηθάτε ρεεεεε να ξεκολήσουμε(μπηκαν και 2 ιταλοι στον διαγωνισμο και ανεβαινουν τρενο)

1)Κλικ στον σύνδεσμο που βλέπετε παρακάτω
2)Ισως χρειαστεί να κάνετε σύνδεση στο facebook. (αν σας βγαλει ενδειξη ρομποτ πατηστε δεν ειστε,εκτος αν ειστε :lol: )
3) VOTE

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664&backpage=1&order=popular&region=3
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό kerk » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 20:34

Ζήτησα απο κάποιους φίλους να ψηφίσουν & ενας μου έστειλε αυτό :
https://nit.pt/out-of-town/viagens/ajud ... mos-grecia

Το έχουν πάρει λίγο πατριωτικά οι πορτογάλοι ...
" Let's help Monica win an expedition to the Arctic (or we still lose to Greece)
No one wants a repeat of what happened at Euro 2004 " :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kerk
 
Δημοσιεύσεις: 140
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 19:40

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 20:45

kerk έγραψε:Ζήτησα απο κάποιους φίλους να ψηφίσουν & ενας μου έστειλε αυτό :
https://nit.pt/out-of-town/viagens/ajud ... mos-grecia

Το έχουν πάρει λίγο πατριωτικά οι πορτογάλοι ...
" Let's help Monica win an expedition to the Arctic (or we still lose to Greece)
No one wants a repeat of what happened at Euro 2004 " :lol: :lol:


Και που να τους πω κ ολας οτι ημουν παρών στον ημιτελικό ΚΑΙ στον ΤΕΛΙΚΟ!!!
:opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Hermann » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 20:50

Ας πει καποιος στη σαυρα οτι δε τα βαζουμε με ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ
Άβαταρ μέλους
Hermann
 
Δημοσιεύσεις: 3493
Εγγραφή: Δευτ 12 Δεκ 2016, 18:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 22:46

Hermann έγραψε:Ας πει καποιος στη σαυρα οτι δε τα βαζουμε με ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ



Βαζει 4η φορα και εχει τρελαθει
Οι πορτογαλοι το εχουν παρει πατριωτικα και ηδη βλεπω κλεινει την διαφορά.
Θελει να το κοινοποιησουμε σε ολους τους φιλους μας για να παρουμε ψηφους και απο αλλο κοσμο
Αν θελετε μαζι με το λινκ ανεβαστε και το κειμενακι που σας δινω για να καταλαβει ο κοσμος οτι σε 10 δευτερολεπτα ψηφιζει και βοηθαει εναν Ελληνα να παει αντι να παει η τριχωτη Μονικα.

1) Πατάτε στο παρακάτω λινκ
http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664&backpage=1&order=popular&region=3
2) Πατατε σύνδεση με FACEBOOK(δεν ειμαι ρομποτ)
3) Πατάτε VOTE
Τελευταία επεξεργασία από VAGGT και Παρ 01 Δεκ 2017, 01:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό astnord » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 23:01

+1 κι από μένα ΠΑΟΚτσάκι μου και κοινοποίηση στο φατσοβιβλίο.
Τελευταία επεξεργασία από astnord και Πέμ 30 Νοέμ 2017, 23:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
astnord
 
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 02:24

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό White Ranger » Πέμ 30 Νοέμ 2017, 23:06

+1 και από εμένα επίσης!
The White Ranger= Colors of PAOK
Άβαταρ μέλους
White Ranger
 
Δημοσιεύσεις: 534
Εγγραφή: Κυρ 12 Νοέμ 2017, 17:59

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες