ΝΤΟΥ για ψήφο! Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Δευτ 04 Δεκ 2017, 22:54

Αδερφέ έχεις και από μένα βοήθεια, το κοινοποίησα και σε ένα ξένο τεχνολογικό φόρουμ ... ελπίζω να βοηθήσουν!
Όσο για τον αστροναύτη που λες, έχει χιλιάδες γνωστούς στα media και ήταν πανεύκολο να μαζέψει ψήφους.
Αν κάνεις search στο web είναι και διάσημος, οπότε σίγουρα θα έχει και άκρες, ακόμα και στα κανάλια που σίγουρα θα εμφανιστεί και εκεί. Αν θες την γνώμη μου, ίσως βιάστηκες να κάνεις την ""επίθεσή"" σου και όπως βλέπεις τώρα τις τελευταίες μέρες διαλέγουν μερικοί για την στρατηγική τους. ΜΑΚΑΡΙ να πάνε όλα καλά και να ταξιδέψει η ΠΑΟΚΑΡΑ μας στην άκρη του κόσμου! :mrgreen: Να περιμένεις πάντως τρελή αντεπίθεση ακόμα και την τελευταία μέρα. :|
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό teacher » Δευτ 04 Δεκ 2017, 23:40

Έχεις τη στήριξη της σελίδας, το κείμενο θα εμφανίζεται συχνά στα πρώτα της κεντρικής, για να μην ξεχνιόμαστε!
Μεγάλε Π.Α.Ο.Κ. η δύναμή σου είμαστε εμείς οι χιλιάδες οπαδοί σου...

Διαβάστε τους όρους χρήσης του site
https://www.paokmania.gr/article/1190-oroi-hrisis
Άβαταρ μέλους
teacher
 
Δημοσιεύσεις: 2221
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 06:25
Τοποθεσία: Μόνιμος κάτοικος Paokmania

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Δευτ 04 Δεκ 2017, 23:48

hasio_john έγραψε:Αδερφέ έχεις και από μένα βοήθεια, το κοινοποίησα και σε ένα ξένο τεχνολογικό φόρουμ ... ελπίζω να βοηθήσουν!
Όσο για τον αστροναύτη που λες, έχει χιλιάδες γνωστούς στα media και ήταν πανεύκολο να μαζέψει ψήφους.
Αν κάνεις search στο web είναι και διάσημος, οπότε σίγουρα θα έχει και άκρες, ακόμα και στα κανάλια που σίγουρα θα εμφανιστεί και εκεί. Αν θες την γνώμη μου, ίσως βιάστηκες να κάνεις την ""επίθεσή"" σου και όπως βλέπεις τώρα τις τελευταίες μέρες διαλέγουν μερικοί για την στρατηγική τους. ΜΑΚΑΡΙ να πάνε όλα καλά και να ταξιδέψει η ΠΑΟΚΑΡΑ μας στην άκρη του κόσμου! :mrgreen: Να περιμένεις πάντως τρελή αντεπίθεση ακόμα και την τελευταία μέρα. :|

Δεν αντιλεγω αλλα
Εμφανιζεται ενα ποστ στην σελιδα που χειριζεται ο ιδιος στο facebook με 6,2Κ likes και ολα τα υπολοιπα ποστ εχουν 3 και 4 like ρε φιλε.
Σελιδα με 50 χιλιάδες ακόλουθους έχει μόνο μια κριτική 5 αστέρων και καμία άλλη κριτική.
Απο τις 4 το μεσημερι που ειχε 1500 ψήφους στις 9 το βράδυ είχε 2577 ψήφους.
Εχει πάει 12 παρα 15 και παραμενει στους 2577 ψήφους.
Ειναι λογικό αυτό;;;;Προφανως εχει βάλει κάποιο bot να κοπαναει ψήφους και όποτε θέλει το σταματάει.
Σελίδα Γαλλου εκπαιδευτη αστροναυτών με 90% κοινο με ασιατες πρώτη φορά βλέπω να πω την αμαρτία μου...
Βγαζεις καποιο συμπερασμα απ ολα αυτα που σου λεω;;;
Οσους γνωστους και να εχει στα media ποσταρισμα γι αυτον δεν υπάρχει πουθενα ουτε στο twitter ουτε πουθενα.
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Δευτ 04 Δεκ 2017, 23:59

hasio_john έγραψε:Αδερφέ έχεις και από μένα βοήθεια, το κοινοποίησα και σε ένα ξένο τεχνολογικό φόρουμ ... ελπίζω να βοηθήσουν!
Όσο για τον αστροναύτη που λες, έχει χιλιάδες γνωστούς στα media και ήταν πανεύκολο να μαζέψει ψήφους.
Αν κάνεις search στο web είναι και διάσημος, οπότε σίγουρα θα έχει και άκρες, ακόμα και στα κανάλια που σίγουρα θα εμφανιστεί και εκεί. Αν θες την γνώμη μου, ίσως βιάστηκες να κάνεις την ""επίθεσή"" σου και όπως βλέπεις τώρα τις τελευταίες μέρες διαλέγουν μερικοί για την στρατηγική τους. ΜΑΚΑΡΙ να πάνε όλα καλά και να ταξιδέψει η ΠΑΟΚΑΡΑ μας στην άκρη του κόσμου! :mrgreen: Να περιμένεις πάντως τρελή αντεπίθεση ακόμα και την τελευταία μέρα. :|

Η στρατηγικη μου ηταν να απομακρυνθω οσο περισσοτερο γινεται απο την πορτουγκαλα γιατι έχει κολλητη αυτην που ειναι πρωτη σε ψηφους και στο τελος θα δωσει συνθημα να περασουν ψηφοι σ αυτην απο τους ψηφοφορους της.
Κανενας δεν υπολογιζε εναν εκπαιδευτη αστροναυτων με κολλητο τον Τομας Πεσκετ να μπει στον διαγωνισμό.
Εχω κανει συμμαχια με τον δευτερο-τριτο στην UK την πρωην πρωτη στην Ασια που ξαφνικα μου λεει φευγω ταξιδι με την εταιρια που με χορηγει καλλυντικα και την τριτη στην The World που ξαφνικα εφυγε 15 μερες ταξιδι για το μπλογκ της στην Ταιλάνδη το ζώον.
Μια χαρα το έπαιξα το χαρτί της στρατηγικής απλά με κρέμασαν τα φύλλα που πόνταρα και πρέπει να ανακατέψω τώρα.
Χθές μιλούσα με τον Ρουμάνο που είναι δεύτερος στην Central Europe αλλά ο τύπος είναι πιο καρακοσμάρα και απο τον Λουτσεσκου που δεν έβγαζε τον Ζαμπράνο μεσα στο ΟΑΚΑ. :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τρί 05 Δεκ 2017, 00:12

εχεις τον ..δικό σου στην Αριδαία που μας εχει κινητοποιήσει..μη φοβού! Αυτός εχει το κοκκαλάκι της νυχτερίδας! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό hasio_john » Τρί 05 Δεκ 2017, 00:29

Αν συνεχίσει έτσι ο αστροναύτης να κάνεις αναφορά γιατί σίγουρα θα κάνει κάτι παράνομο για ν' ανεβαίνει έτσι γρήγορα. ΜΑΚΑΡΙ αν πάνε όλα καλά αδερφέ!! Έχεις την θετική ενέργεια ΌΛΩΝ ΜΑΣ. :pano:
Μέρα χωρίς χαμόγελο, μέρα χωρίς ελπίδα,
σε κάνει και μαζεύεσαι, σαν να 'χει καταιγίδα
Άβαταρ μέλους
hasio_john
 
Δημοσιεύσεις: 9532
Εγγραφή: Σάβ 13 Δεκ 2008, 21:16
Τοποθεσία: ΧΑΝΙΑ

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Τρί 05 Δεκ 2017, 00:50

hasio_john έγραψε:Αν συνεχίσει έτσι ο αστροναύτης να κάνεις αναφορά γιατί σίγουρα θα κάνει κάτι παράνομο για ν' ανεβαίνει έτσι γρήγορα. ΜΑΚΑΡΙ αν πάνε όλα καλά αδερφέ!! Έχεις την θετική ενέργεια ΌΛΩΝ ΜΑΣ. :pano:



Ακομα εχει 2577 ψήφους ρε φίλε.
Εχω κάνει ήδη αναφορά με print screen ως άλλος λάμπρος σκόρδας για ένσταση!!!!

Αυριο πρωί μολις πάει στην δουλειά θα φτάσει στους 5 χιλιάδες ψήφους μέχρι το μεσημέρι κοκ
Τι να πω;;;
Το θέμα ειναι οτι οι διοργανωτές σπάνια αποκλείουν διαγωνιζομενους κατα την διάρκεια της ψηφοφορίας και βγάζουν τελικά αποτελέσματα 3 με 4 μέρες μετά αφού υποτίθεται θα ελέγξουν ολες τις ψήφους...
Σουηδοί είναι.Τώρα ή θα κάνουν τους Σουηδούς που λεμε και μείς ή θα είναι πραγματικοί Σουηδοί και όλα θα γίνουν νομότυπα. Εμείς συνεχίζουμε μέχρι τελευταία στιγμή.Ψηφίστε εδώ ρε να πουμε να πουμε :opaokara: :opaokara:

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664&backpage=1&order=popular&region=3

Ολη η μαγκια ειναι να κοινοποιείτε εσείς και αυτοί που ψηφίζουν να κάνουν κοινοποιηση να πάει σαν πυραμίδα φάση και να απλωθεί παντού. :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Τρί 05 Δεκ 2017, 00:51

Χωρικός έγραψε:εχεις τον ..δικό σου στην Αριδαία που μας εχει κινητοποιήσει..μη φοβού! Αυτός εχει το κοκκαλάκι της νυχτερίδας! :mrgreen:


Ποιός ρε τρελέ;;;;Ο Γιώργος στο ιεκ;;;;
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τρί 05 Δεκ 2017, 01:07

Aυτός ναι! Ποιός άλλος; :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Τρί 05 Δεκ 2017, 01:20

Χωρικός έγραψε:Aυτός ναι! Ποιός άλλος; :mrgreen:

Ημασταν μαζι στο φροντιστηριο 3η λυκείου και μετά χαθήκαμε για πολλά χρόνια.
Πριν 3-4 χρόνια τον κάναμε γαμπρό στο σόι απο το πουθενα!!!Θεός!!!
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 05 Δεκ 2017, 01:28

Δεν αφήνετε λέω γω το κουτσομπολιό να "φανεί" λιγάκι κι ο ιερός :pano: σκοπός του παρόντος topic? :D :opaokara:

VAGGT έγραψε:
hasio_john έγραψε:Αν συνεχίσει έτσι ο αστροναύτης να κάνεις αναφορά γιατί σίγουρα θα κάνει κάτι παράνομο για ν' ανεβαίνει έτσι γρήγορα. ΜΑΚΑΡΙ αν πάνε όλα καλά αδερφέ!! Έχεις την θετική ενέργεια ΌΛΩΝ ΜΑΣ. :pano:



Ακομα εχει 2577 ψήφους ρε φίλε.
Εχω κάνει ήδη αναφορά με print screen ως άλλος λάμπρος σκόρδας για ένσταση!!!!

Αυριο πρωί μολις πάει στην δουλειά θα φτάσει στους 5 χιλιάδες ψήφους μέχρι το μεσημέρι κοκ
Τι να πω;;;
Το θέμα ειναι οτι οι διοργανωτές σπάνια αποκλείουν διαγωνιζομενους κατα την διάρκεια της ψηφοφορίας και βγάζουν τελικά αποτελέσματα 3 με 4 μέρες μετά αφού υποτίθεται θα ελέγξουν ολες τις ψήφους...
Σουηδοί είναι.Τώρα ή θα κάνουν τους Σουηδούς που λεμε και μείς ή θα είναι πραγματικοί Σουηδοί και όλα θα γίνουν νομότυπα. Εμείς συνεχίζουμε μέχρι τελευταία στιγμή.Ψηφίστε εδώ ρε να πουμε να πουμε. :opaokara:

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664&backpage=1&order=popular&region=3

Ολη η μαγκια ειναι να κοινοποιείτε εσείς και αυτοί που ψηφίζουν να κάνουν κοινοποιηση να πάει σαν πυραμίδα φάση και να απλωθεί παντού. :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Τρί 05 Δεκ 2017, 01:29

τον είχα διευθυντή για χρόνια! και μπορεί να τον ξαναέχω δηλαδή..
υ.γ Είναι μια Ιταλίδα που εχει ..τρεις ψήφους. Μια ΓΚαμάτε ή κάπως έτσι! κρίμα το κορίτσι και κρίμα και το επίθετο :lol:
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3202
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 05 Δεκ 2017, 10:25

VAGGT έγραψε:η αντίπαλος μολις βγήκε σε πρωινάδικο στην Πορτογαλική τηλεόραση

Θελετε λινκ να σας δώσω;;;
Δεν ειμαι σιγουρος αλλα πρέπει να είναι πιο στραβοστόμα και απο τον Μανάβη τον στρατηγό :opaokara: :opaokara:
Επειδη θα σφίξουν τα πράγματα τις υπολοιπες 10 μερες που εχουν μεινει για το τέλος του διαγωνισμού παιδιά ειλικρινά θελω ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΑ με κοινοποιησεις παντου σε ολα τα φορουμ ,τα γκρουπ και τις ομάδες που είστε γραμμένοι.
Μιλώνταςμε τον Ελληνα που πήγε πέρσι και την κέρδισε τελευταία μέρα το φετινό μαξιλαράκι για την πρώτη θέση είναι οι 10 χιλιαδες ψήφοι :o ενω περσι πηγε ο πρωτος με 6 χιλιαδες !!!!

ψηφίζετε εδώ.Κανε κλικ στο λινκ πατατε VOTE μετά πατάτε οτι δεν ειστε ρομποτ και παμε τρένο

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664&backpage=1&order=popular&region=3

Καλημέρα Π.Α.Ο.Κ.τσάκια, σήμερα απ αυτό το topic, που πρέπει να εστιάσουμε την προσοχή μας...Κρατώντας το λοιπόν ψηλά, απευθύνομαι στην αντίπαλο μας, με λόγια που μόνο απ τον "στρατηγό" θα άκουγα πριν χρόνια:
"Μαδαμίτσα, κατάλαβες μήπως που έμπλεξες ξέρω γω ξέρω γω? Άιντε ζουμπαδιάσου και σακουλέψου μωρή πορτούγκα και μην μας κάνεις χάλι γκάλι την καρδιά να πώμε!!!! Κατάαλλλλαββββες μμμμωωωωρρρρεεεέ?" :opaokara:

"Βαράτε" Π.Α.Ο.Κ.τσάκια...Για Π.Α.Ο.Κ.-θρησκεία, με έλκηθρο στην Νορβηγία λλλλαίμαιιι...Μπούκα στο F/Booki και εκτός από κάνα στραγάλι στην Τούμπα ξέρω γω ξέρω γω, ρίχτε και κάνα κουκί στον Βαγγέλη να ππώώμμε"...

:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 05 Δεκ 2017, 12:23

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Εδώ ψηφίζεις Βαγγέλη...
Ψηφίζεις Π.Α.Ο.Κ. ΠΑΝΤΟΥ...Μέχρι και στον Αρκτικό κύκλο, κάτω απ το Βόρειο Σέλας...



Φαντάσου ένα παρόμοιο βιντεάκι με το παρακάτω, με μια σημαία του :pano: να κυματίζει μέσα στα χιόνια...

Άμα το φέρεις στο μυαλό σου και δεν ανατριχιάσεις, τότε μην ψηφίζεις ρε Π.Α.Ο.Κ.τσή, αν σε πάει η καρδιά... :mrgreen:

:nairepaok:

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664

Πάμε ρε Π.Α.Ο.Κ.τσάκια...Πάμε γερά ρε...Βαγγέλης._

:nairepaok:

Διατηρώ ψηλά το topic, παράλληλα όμως, ομορφαίνοντας το και λιγάκι...
:pano: θρησκεία και με έλκηθρο στην Νορβηγία... :D :opaokara:


Υ.Γ.
teacher έγραψε:Έχεις τη στήριξη της σελίδας, το κείμενο θα εμφανίζεται συχνά στα πρώτα της κεντρικής, για να μην ξεχνιόμαστε!


:nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βοήθεια σε παλιό μέλος για διαγωνισμό

Δημοσίευσηαπό VAGGT » Τρί 05 Δεκ 2017, 15:24

teacher έγραψε:Έχεις τη στήριξη της σελίδας, το κείμενο θα εμφανίζεται συχνά στα πρώτα της κεντρικής, για να μην ξεχνιόμαστε!


Ευχαριστώ πολύ Κώστα μου να σαι καλά.Η αληθεια ειναι οτι βοηθάει ΠΑΡΑ πολυ.
Σημερα βρηκα 2 ΠΑΟΚτσακια που με λενε καναμε like στο ποστ και νομιζαμε οτι ηταν οκ

Παιδια θελει να ψηφίσουμε οχι like.
Μπαινουμε στο link παταμε VOTE
Μετά συνδεση με Facebook
παταμε δεν ειμαστε ρομποτ και ειμαστε κομπλε

Τα μυαλα μου πονανε γιατι μειωνει την διαφορα η πορτουγκαλα και εκνευριζομαι γαμω.

Ψηφίζουμε και κοινοποιούμε το λινκ

http://polar.fjallraven.com/contestant/?id=664&backpage=1&order=popular&region=3
Άβαταρ μέλους
VAGGT
 
Δημοσιεύσεις: 729
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: SALONICA!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες