Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 10:58

ΑποστόληςΑ έγραψε:Καλημέρα!
Το απόγευμα, πρώτα ο Θεός, πλέω προς Τήνο για να συναντήσω την οικογένεια για το ΣΚ. Απόγευμα Κυριακής επιστρέφω για να φάω όλο τον καύσωνα.
Το απόγευμα της Πέμπτης όμως, 26 του μήνα, φεύγω για τις θερινές μου διακοπές και αναμένεται να επιστρέψω Κυριακή 19 Αυγούστου.
Πριν 2-3 χρονια απ αυτα που εγραφες εδω μεσα καταφερα να βρω το τηλέφωνο σου και σε πήρα λεγοντας να μην ανεβαζεις προσωπικές πληροφορίες στο Web. Γνωριζοντας το τηλεφωνο γνωριζω και τη διευθηνση. Τωρα μας λες και ποτε θα λειπεις απ το σπιτι..... Φαντάζομαι τις ιδιες πληροφορίες θα τις εχουν κι αλλοι που σε ξερουν απο δω μεσα η σε αλλα σαιτ που ανεβαζεις αναλογα στοιχεια. Παιρνεις ορκο οτι ολοι αυτοι (ατομα που δεν εχεις γνωρισει απο κοντα) ειναι καλοι και τιμιοι?
Βασικα ισχυει περισσότερο για σαιτ οπως faceb κλπ που εκει δινεις πολλα στοιχεια στη φορα αλλα ποτε δε ξερεις.

ΥΓ Καλημερα. :)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 11:09

Έχει καλό γείτονα ο ψηλός κι ένα ροντβάιλερ μέσα στο σπίτι, που του το ταΐζει για όσο και όποτε λείπει... :ugeek:

Υπογραφή: " Ένας κακός και άτιμος, πληροφορημένος απ το F/B, που..............δοκίμασε"... :twisted: :D :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 20 Ιούλ 2018, 12:12

Ισχύει. Ο γείτονάς μου στην ίδια πολυκατοικία είναι συνταξιούχος αστυνομικός, αλλά έχει το μικρόβιο μέσα του. Ακόμη και πριν λίγα χρόνια που ήταν εν υπηρεσία, κάθε βράδυ, μετά τα μεσάνυχτα, έκανε έλεγχο σε όλο το οικοδομικό τετράγωνο. Το ίδιο κάνει ακόμη και τώρα, μάλιστα μαζί με τον σκύλο του (pit-bull).
Παρ' όλο που είναι ιδιότροπος ως άνθρωπος είναι από τις φορές που λες ευτυχώς που τον ξέρω και τον έχω γείτονα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Παρ 20 Ιούλ 2018, 12:43

Εσύ είσαι από τους τυχερούς Αποστόλη.
Εμείς στο Αγρίνιο σε πολυκατοικία 6 διαμερισμάτων με τρεις εν ενεργεία αστυνομικούς, είχαμε την ευτυχία να βρούμε παραβιασμένη την εξώπορτα μας. Δεν είχαν πάρει τίποτα, ευτυχώς.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:08

Εμ γι' αυτό δεν πήραν ρε Σπύρο! Άκουσαν τον θόρυβο οι μπάτσοι και οι άλλοι τράπηκαν σε φυγή.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:19

:mrgreen:

Εγώ πάλι νόμιζα ότι ο Σπύρος εννοούσε πως δεν είχαν πάρει τίποτα...χαμπάρι οι 3 μπάτσοι... :roll: :D :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:25

Κανένα θόρυβο δεν άκουσε κανείς. Σε όλα τα δωμάτια είχαν μπει.
Απλώς δεν είχαμε τίποτα αξίας.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:31

Ε τότε, αυτοί οι αλητήριοι, θα δούλευαν με σιλανσιέ... :o
Δεν εξηγείται αλλιώς... :roll: :P
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Παρ 20 Ιούλ 2018, 13:36

Εξηγείται, αλλά δεν είναι εδώ το μέρος να τα πούμε.
Πάω να δω τί γίνεται με τις φανέλες.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 20 Ιούλ 2018, 14:18

ΑποστόληςΑ έγραψε:Ισχύει. Ο γείτονάς μου στην ίδια πολυκατοικία είναι συνταξιούχος αστυνομικός, αλλά έχει το μικρόβιο μέσα του. Ακόμη και πριν λίγα χρόνια που ήταν εν υπηρεσία, κάθε βράδυ, μετά τα μεσάνυχτα, έκανε έλεγχο σε όλο το οικοδομικό τετράγωνο. Το ίδιο κάνει ακόμη και τώρα, μάλιστα μαζί με τον σκύλο του (pit-bull).
Παρ' όλο που είναι ιδιότροπος ως άνθρωπος είναι από τις φορές που λες ευτυχώς που τον ξέρω και τον έχω γείτονα.


Α ΟΚ τωρα ξερουμε οτι εκτος απο τα σχετικα εργαλεια αντικλειδια κλπ χρειαζονται και μπιφτεκια με υπνωτικα για το σκυλο και ωραριο... εργασιαςμετα τα μεσανυχτα. Συνεχιστε.


ΥΓ ΣΒΗΣΤΑ ΡΕΕΕΕ.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Παρ 20 Ιούλ 2018, 14:41

Καλησπέρα στα ΠΑΟΚια.
Καλό Παρασκευο-Σαββατό-Κύριακο να έχετε ξεχωριστά ο καθένα σας σε ότι κάνετε.
:pano: :pano: :pano: :pano:
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Ιούλ 2018, 08:21

Καλημέρα σε όλους και καλό Σαββατοκύριακο να περάσουμε...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 22 Ιούλ 2018, 11:03

Καλημέρα σε όλους...

Μία κι απόψε... :opaokara:

:pano:


Υ.Γ. Την έκανε ο ψηλός κι άδεισσε ο καφενές...Παίζει να χει ρεύμα και δεν μπορώ να σολάρω δίχως αυτόν... :lol: :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 22 Ιούλ 2018, 14:48

Πόσο τανγκαλάκια είμαστε?

Γκορανιε καμια 30 χρονια ειχα να τ ακούσω. Το λεγε ενας παιδικός φιλος? Θυμασαι τι σημαίνει?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 22 Ιούλ 2018, 15:08

Εμένα πάντως, ο σχωρεμένος ο πατέρας μου το χρησιμοπούσε πολύ συχνά, εννοώντας "κουτοί"... 8-) ;)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες