Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 00:44

Να κερδιζει ο ΠΑΟΚ και να ποναει η ψυχη σου που βλεπεις ολο αυτο ,τη μιρλα την ανθρωποφαγια, την εσωστρεφεια.Πορεια στη καμαρα θα κανουμε σε λιγο γιατι μας δωσαν πεναλτι.Ουτε τις νικες δε μπορουμε να χαρουμε πλεον.,ουτε τις νικες.Καταραμενος λαος. :(
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Νοέμ 2017, 08:49

Καλημέρα και σήμερα!
Χρόνια πολλά σε όσους από τους Μάριους, Μαρίες, Παναγιώτηδες και Παναγιώτες γιορτάζουν σήμερα!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Νοέμ 2017, 08:50

kataramenos5 έγραψε:Να κερδιζει ο ΠΑΟΚ και να ποναει η ψυχη σου που βλεπεις ολο αυτο ,τη μιρλα την ανθρωποφαγια, την εσωστρεφεια.Πορεια στη καμαρα θα κανουμε σε λιγο γιατι μας δωσαν πεναλτι.Ουτε τις νικες δε μπορουμε να χαρουμε πλεον.,ουτε τις νικες.Καταραμενος λαος. :(

Υπομονή!
Όπως σε όλα τα θέματα πάντοτε θα υπάρχουν και αυτοί με την άλλη άποψη. Δικαίωμά τους. Εσύ γιατί να στενοχωριέσαι;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 09:52

Μα το εξηγω.
kat5 έγραψε:Ουτε τις νικες δε μπορουμε να χαρουμε πλεον.,ουτε τις νικες.

Μπαινεις στο φορουμ και πιανεται η καρδια σου.Στο τσατ δε τολμαω καν.Λες και φαγαμε καμια 4ρα.
Κι αρχιζεις ν αναρωτιεσαι ποιος ο λογος ν ασχολεισαι αφου δε το αντεχεις αλλο?Γιατι να αντιδικεις και
να χαλας τη ζαχαρενια σου με φιλους και συνοπαδους.Αξιζει?
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 10:03

Καλημέρα σε όλους...
Είμαι ένας ευτυχής άνθρωπος-Π.Α.Ο.Κ.τσής μετά την χθεσινή νίκη επί του υπομπουρδελ@κίου του περιστεριού...
Μιας και δεν είδα τον αγώνα, αλλά ούτε και τα στιγμιότυπα ακόμα, αν το πέναλτι δεν ήταν, θα είμαι ακόμα πιο...
Ε Υ Τ Υ Χ Η Σ !!!! :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 10:23

Το μεγάλο ερώτημα για τον Παοκτση είναι να πανυγηρισει την νίκη η όχι επειδή έχουμε λουτσεσκου στον πάγκο; εικόνα από το μέλλον.... Μάιος πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ αλλά το ερώτημα παραμένει.....
Καλημερα σε όλους πάντα με νίκες ο ΠΑΟΚ.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τρί 21 Νοέμ 2017, 11:32

Ναι ρε eorptol
Μην σε πω πανηγυρισαν και το γκολ του Ατρομητου

Θα σταματήσετε επιτέλους με αυτές τις μπαρούφες;
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15514
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 11:38

eorptol1 έγραψε:Το μεγάλο ερώτημα για τον Παοκτση είναι να πανυγηρισει την νίκη η όχι επειδή έχουμε λουτσεσκου στον πάγκο; εικόνα από το μέλλον.... Μάιος πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ αλλά το ερώτημα παραμένει.....
Καλημερα σε όλους πάντα με νίκες ο ΠΑΟΚ.....

Τον Πουρλιοτόπουλο που τον βάζεις ? τον Κάμπος ?
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 11:40

Καλημέρα .
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Νοέμ 2017, 13:27

kataramenos5 έγραψε: Μπαινεις στο φορουμ και πιανεται η καρδια σου.Στο τσατ δε τολμαω καν.Λες και φαγαμε καμια 4ρα.
Κι αρχιζεις ν αναρωτιεσαι ποιος ο λογος ν ασχολεισαι αφου δε το αντεχεις αλλο?Γιατι να αντιδικεις και
να χαλας τη ζαχαρενια σου με φιλους και συνοπαδους.Αξιζει?

Και δεν χαίρεσαι που εσύ τουλάχιστον δεν είσαι τόσο άρρωστος και μπορεί να χαίρεσαι μ' αυτές τις νίκες; Σκέψου πόσο δυστυχισμένα είναι αυτά τα πλάσματα που δεν μπορούν να χαρούν κάτι και εφευρίσκουν κάθε φορά και μια αιτία για να δικαιολογήσουν τη μιζέρια τους.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό theo G4 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 13:40

ΑποστόληςΑ έγραψε:
kataramenos5 έγραψε: Μπαινεις στο φορουμ και πιανεται η καρδια σου.Στο τσατ δε τολμαω καν.Λες και φαγαμε καμια 4ρα.
Κι αρχιζεις ν αναρωτιεσαι ποιος ο λογος ν ασχολεισαι αφου δε το αντεχεις αλλο?Γιατι να αντιδικεις και
να χαλας τη ζαχαρενια σου με φιλους και συνοπαδους.Αξιζει?

Και δεν χαίρεσαι που εσύ τουλάχιστον δεν είσαι τόσο άρρωστος και μπορεί να χαίρεσαι μ' αυτές τις νίκες; Σκέψου πόσο δυστυχισμένα είναι αυτά τα πλάσματα που δεν μπορούν να χαρούν κάτι και εφευρίσκουν κάθε φορά και μια αιτία για να δικαιολογήσουν τη μιζέρια τους.

+ 1926
theo G4
 
Δημοσιεύσεις: 3260
Εγγραφή: Δευτ 30 Μάιος 2011, 08:15

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό kayde » Τρί 21 Νοέμ 2017, 13:58

Καλησπερα,και ευχαριστω goran,katarameno και Αποστολη για αυτα που γραψαν,γιατι ετσι οπως παει στο τελος θα νομισω οτι εχω κανα προβλημα και ειμαι χαζος.Στημενοι "Αλητες,Ρουφιανοι,Δημοσιογραφοι".
Το γκολ του Λιβαγια το Σαββατο ηταν "γκολαρα τιτλου,μεγας παιχτης",το γκολ του Καμπος τη Κυριακη "κατα λαθος,το εβαλε ο παιχτης του Ατρομητου",μεταξυ αλλων πολλων που γραφτηκαν απο χθες το βραδυ.Φτου σας,στημενα υποκειμενα.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 21 Νοέμ 2017, 14:03

Έχει πολύ δρόμο ο φετινός τίτλος. Επειδή πλέον δεν υπάρχουν οι γνωστές προωθητικές ενέργειες υπέρ του Ολυμπιακού και επειδή γενικά υπάρχει σχετική ισότητα, κανείς δεν ξέρει το του ξημερώνει η επομένη μέρα. Ο γαύρος έχασε μέσα στον ΠΑΟ, στην ΑΕΚ (όπου μάλιστα προηγήθηκε 0-2) και από τον Ατρόμητο η ΑΕΚ έχασε στην Τρίπολη και από τον Ατρόμητο, ενώ και οι δύο έχουν να περάσουν από την Τούμπα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90086
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 21 Νοέμ 2017, 23:46

ΑποστόληςΑ έγραψε:Και δεν χαίρεσαι που εσύ τουλάχιστον δεν είσαι τόσο άρρωστος και μπορεί να χαίρεσαι μ' αυτές τις νίκες; Σκέψου πόσο δυστυχισμένα είναι αυτά τα πλάσματα που δεν μπορούν να χαρούν κάτι και εφευρίσκουν κάθε φορά και μια αιτία για να δικαιολογήσουν τη μιζέρια τους.

Συνοπαδοι ειναι Αποστολε και με στεναχωρει αν καποιοι δε μπορουν να χαρουν με τις νικες του Ραζβαν.Δε τα δεχομαι τα περι δυστυχιας των αλλων που εχουν θεματα κι εμεις οχι.Λες κι εμεις ειμαστε μες στην καλη χαρα.
Το χω περπατησει το μονοπατι ,εχω βρεθει κι εγω στην αντιπερα οχθη(με Δωνη) και δεν ειναι ωραια εκει.δε στεναχωρηθηκα ποτε που κερδισε ο ΠΑΟΚ αλλα πιστευα, οπως πολλοι τωρα, οτι μ αυτον προπονητη δε θα βλεπαμε χαϊρι.Οταν ανακοινωθηκε ομως οτι φευγει και μπηκα στο φορουμ διαβασα κατι σχολια του στυλ "τωρα θα μπει ο Κατ και θα γινει ..." που με ταρακουνησαν.Λες και τον μισουσα,λες και θα το ευχαριστιομουνα.Το αντιθετο.Στεναχωρια ειχα.Γιατι ..
ΟΚ ο δώνης έφυγε ,ελπίζω οτι είναι για το καλύτερο,ομως το κλίμα που δημιουργήθηκε είναι το χειρότερο και
σ αυτό συντελέσαμε κι εμείς που γράφαμε κατά ,άλλος λιγο άλλος περισσότερο.Απ την άλλη κάναμε μια επιλογή που οδήγησε(ελάχιστα η πολύ δε ξέρω) σε μια κατάσταση που ΘΕΩΡΟΥΜΕ οτι ήταν για το καλό της ομάδας ,αλλα δε θα μάθουμε ποτέ τι θα γινόταν αν του δίναμε 2-3 χρόνια όπως έδωσαν οι οπαδοί την Man. United στον Σερ Άλεξ.,που την πρώτη του χρονια κόντεψε να τους ρίξει κατηγορία.

ΥΓ Ειμαι κι εγώ απ τους "μπερδεμένους"..

Δε ξερεις αν οντως κανεις καλο στο ΠΑΟΚ .Αυτο διατυπανιζεις αλλα μεσα σου την εχεις την αμφιβολια.Κι αυτο ειναι μεγαλο βασανο ειδικα αν δικαιωθεις."Δικαιωθηκα" τοτε αλλα 4 χρονια μετα λυτρωση ακομα δε βρηκα.Και το φερε η μοιρα μου καθε χρονο να βλεπω αλλους να "δικαιώνονται" αλλα κι εναν ΠΑΟΚ να μη μπορει να σταθει στα ποδια του.Θλιψη.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26765
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό BigBaby » Τετ 22 Νοέμ 2017, 02:45

Μωρη φαλακου κατ που εχεις χαθει?? δεν μας κανεις την τιμη να μπεις στο Discord??
Άβαταρ μέλους
BigBaby
 
Δημοσιεύσεις: 1222
Εγγραφή: Τετ 22 Οκτ 2014, 23:36

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες