Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό markos4 » Τετ 06 Αύγ 2014, 14:26

Ας ελπισουμε στα μεσα της χρονιας να μην ανοιξουμε τοπικ
"καφενειο ο ΠΑΟΚ"
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2951
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό tzelas » Τετ 06 Αύγ 2014, 14:28

Ale έγραψε:
tzelas έγραψε:Αφού πήρα καφέ και είναι καφενειακή η συζήτηση θα σας πω και ένα καλοκαιρινό μου περιστατικό. Πήγα διακοπές στην Μήλο. Κατι ταπα, μαπα ταλκ και τέτοια δεν τα μπορώ και έτσι διάβαζα paokmania αλλά δεν έγραφα. Σας διάβαζα ανελλιπώς όμως λέμε, δεν έχασα ποστ, βουτιά, κινητό και paokmania. Έτυχε μια μέρα λοιπόν να βρώ στην διπλανή ξαπλώστρα μου τον ακατανόμαστο μανούρα παίκτη του γάβρου και της εθνικής. Και βέβαια δεν του μίλησα, του κρατάω μούτρα από την απαράδεκτη συμπεριφορά του στους παίκτες μας. Κορυφαίο της κυράς, που της γκρίνιαζα για την ξαπλώστρα που διάλεξε (δεν είχε μείνει καί άλλη) ότι κάνω λάθος αφού αυτός είναι πολύ κοντός και δεν μοιάζει με ποδοσφαιριστή. Τεσπά, αφού είδε ότι τον χαιρέτισαν κανά δυό με το μικρό του άλλαξε γνώμη. (Γαβροφωλιά το νησίίίί.... πέφτεις συνεχώς στον παραπολιτικό σταθμό του φαταούλ, αφού δεν πιάνει και πολλούς εκεί). Την άλλη μέρα άλλαξα παραλία, άλλαξε όμως και αυτός και δυστυχώς τον πέτυχα πάλι ενώ εξερευνούσα με την κάμερα μου την διπλανή μικρή ερημική παραλία στην οποία λιάζονταν μακριά από κόσμο. Θα με πέρασε με την κάμερα και την συχνότητα που συναντιόμαστε για παρατσι. Φτου φτου στον κόρφο μου σας λέω.... χαλάστηκαααα ......

Φρουουου (ρουφηξιά καφέ με χαρακτηριστικό ήχο τελειώματος στο καλαμάκι). :ugeek:

:nairepaok:

Να του πάρεις μακριά τα μπρατσάκια έπρεπε, να αρχίσει να κλαίει πάλι και να φωνάζει τον κυρΣ@ββα.


Ευτυχώς το συναπάντημα κράτησε λιγοτερο απο οσο μια παράταση. Μετα πήρε την κυρά του, τα κουβαδακια του και πήγε για αλλη παραλία. Υπηρχε κάτι στην ατμόσφαιρα που έδειχνε οτι δεν μας χώρα δίπλα διπλα..... :lol:
:opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
tzelas
 
Δημοσιεύσεις: 9803
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 23:27
Τοποθεσία: Καστοριά

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Patron » Τετ 06 Αύγ 2014, 14:39

paok kerkyra έγραψε: ... εγώ παρότι Κερκυραίος δεν έχω καμία σχέση με το εν λόγω άθλημα ...


Δηλαδή δεν παίξαμε ποτέ μαζί στην κάτω πλατεία! Καθότι ως Κερκυραίος (κατά το ήμισυ) περνούσα τα καλοκαίρια εκεί πιτσιρικάς.
Patron
 
Δημοσιεύσεις: 3287
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2014, 11:16

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό avenger_4 » Σάβ 09 Αύγ 2014, 14:09

sourmenetes έγραψε:
avenger_4 έγραψε:Βλέπω ότι η ινδιάνικη κληρονομιά είναι δυνατή ακόμη.

Αν θες να πεις κατι να το πεις στα ισα.Στειλε mail και πες το προβλημα σου.Ειρωνειες και ποσταρισματα δηθεν οχι εδω μεσα.Αν δεν ηταν οι Ινδιανοι και πολλοι αλλοι εδω μεσα δε θα ειχες κανενα λογο και θα μιλαγες σαν να ησουν σε καφενε.
Καφενες δε θα γινει εδω μεσα.


Για να μη βγαίνουμε και οφ τόπικ στο νήμα του Ιβάν να στα πω από εδώ, από το καφενείο. Στα ίσα λοιπόν, η κληρονομιά που άφησε ο δήθεν ινδιάνος πρώην μοντ κι εγώ δεν ξέρω τι, που προσωπικά λίαν επιεικώς την χαρακτηρίζω αυταρχική, που κατάφερε να μπανάρει τα πιο αξιόλογα και πολυγραφότα μέλη που έχτισαν ουσιαστικά αυτό το σάιτ και φόρουμ, που κατάφερε να ξενερώσει άλλα τόσα αξιόλογα μέλη, αυτή η κληρονομιά λοιπόν βλέπω να συνεχίζεται όταν μπανάρονται μέλη επειδή οι μοντς δε συμφωνούν με την άποψή τους, όποια κι αν είναι αυτή. Τώρα που στα είπα στα ίσα λοιπόν αν θέλεις μπορείς να μπανάρεις κι εμένα.
Άβαταρ μέλους
avenger_4
 
Δημοσιεύσεις: 126
Εγγραφή: Δευτ 16 Δεκ 2013, 07:07

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 09 Αύγ 2014, 23:16

avenger_4 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
avenger_4 έγραψε:Βλέπω ότι η ινδιάνικη κληρονομιά είναι δυνατή ακόμη.

Αν θες να πεις κατι να το πεις στα ισα.Στειλε mail και πες το προβλημα σου.Ειρωνειες και ποσταρισματα δηθεν οχι εδω μεσα.Αν δεν ηταν οι Ινδιανοι και πολλοι αλλοι εδω μεσα δε θα ειχες κανενα λογο και θα μιλαγες σαν να ησουν σε καφενε.
Καφενες δε θα γινει εδω μεσα.


Για να μη βγαίνουμε και οφ τόπικ στο νήμα του Ιβάν να στα πω από εδώ, από το καφενείο. Στα ίσα λοιπόν, η κληρονομιά που άφησε ο δήθεν ινδιάνος πρώην μοντ κι εγώ δεν ξέρω τι, που προσωπικά λίαν επιεικώς την χαρακτηρίζω αυταρχική, που κατάφερε να μπανάρει τα πιο αξιόλογα και πολυγραφότα μέλη που έχτισαν ουσιαστικά αυτό το σάιτ και φόρουμ, που κατάφερε να ξενερώσει άλλα τόσα αξιόλογα μέλη, αυτή η κληρονομιά λοιπόν βλέπω να συνεχίζεται όταν μπανάρονται μέλη επειδή οι μοντς δε συμφωνούν με την άποψή τους, όποια κι αν είναι αυτή. Τώρα που στα είπα στα ίσα λοιπόν αν θέλεις μπορείς να μπανάρεις κι εμένα.

Μπραβο πολυ ωραια τα ειπες...
Ο λογος του να σε μπαναρω δεν τον ξερω.Χωρις να εχω λογο δεν μπαναρω και το ξερουν ολοι πολυ καλα εδω μεσα.
Τωρα...
Απο πισω τα αξιολογα μελη να σου πω ποσο αξιολογα ητανε...???
Επειδη εχουμε στοιχεια σου τα αποδεικνυουμε αν θες.Τα πραγματα ή δεν τα γνωριζεις καλα ή κανεις πως δεν τα γνωριζεις.Το paokmania ξερει πολυ καλα τι ειχε στηθει πισω απο την πλατη του και για ποιον λογο κοπηκανε pm και διαγραφτηκανε μελη και μπαναριστηκανε οριστικα.Πολυ εχουν επανελθει με αλλα ονοματα(καλα εκαναν) και το γνωριζουμε.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27850
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό mpouJr » Δευτ 11 Αύγ 2014, 05:02

Φρεσκος ειμαι στο φορουμ κ απο οσο εγω βλεπω μπαν τρως αμα το παρακανεις,δεν ειδα καμμια αυταρχικη συμπεριφορα ουτε μπαν χωρις λογο,ισα ισα αρκετες φορες εχουν χαριστει σε αρκετους οι μοντ κ αυτο ειναι αλλες φορες καλο αλλες κακο (αναλογα την πλευρα που διαλεγεις),τωρα για τις παλιες αμαρτιες του φορουμ δεν νομιζω να φταει κανενας "νεος" μοντ.

"βλέπω να συνεχίζεται όταν μπανάρονται μέλη επειδή οι μοντς δε συμφωνούν με την άποψή τους, όποια κι αν είναι αυτή"
Δωσε μας κανα 2 παραδειγματα αδερφε να ξερουμε κ εμεις τι ακριβως εννοεις
Sarcasm:the ability to insult idiots without them realizing it.
Άβαταρ μέλους
mpouJr
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Δευτ 09 Δεκ 2013, 05:27

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Δευτ 18 Αύγ 2014, 13:43

Ημουν στον ..εξωτικο Σταυρο λοιπον.. τιγκα στους Σερβους εκει.. και ειχαν μαζευτει οι πιτσιρικαδες να παιξουν Ελλαδα-Σερβια.. Πηγα να χαζεψω αφου επαιζε κι ο γιος μου.. Ηλικιες 14 μεχρι 16-17... αντρακια δηλαδη, οχι πολυ σπορια.. οι δικοι μας, ΠΑΟΚτσακια σχεδον ολοι... εναν σκωληκα ειχαν και τον ειχαν ταραξει στο δουλεμα.. τον λυπηθηκα τον καημενο.. χε χε.. κι εναν Βαζελο.. Ηταν γυρω στο 180 και ειχε μια φανελα Κωνσταντινου αλλα μαλλον την ειχε απο πριν παρει μποϊ και ειχε πολυ γελιο.. Τα Σερβακια προσπαθουσαν να παιξουν ποδοσφαιρο και οι δικοι μας οι μπαγλαμαδες ηθελαν μια μπαλα ο καθενας. Ειχαμε κανα 2-3 που ηταν καλοι τεχνιτες και θα μπορουσε να γινει δουλεια αλλα πασα δεν εδιναν ουτε για πλακα. Μεχρι και ο τερματοφυλακας μας τριπλες ηθελε να κανει. Να τους παρεις και να τους κοπανας εναν-εναν. Και δωστου μπινελικια ολη την ωρα ο ενας με τον αλλον να τρωγονται και να μουρμουρανε... Για πολυ ξυλο σε λεω.. Τα αλλα τα εβλεπες μια χαρα προσπαθουσαν να αναπτυχθουν ομορφα, με πασουλες, στρωτα, ηρεμα...

Η μ@λ@κια ειναι οτι τελικα οι δικοι μας νικησαν.. Δεν πολυκαταλαβα πως και γιατι αλλα νικησαν τα κωλοπαιδα..
Τελευταία επεξεργασία από sic-4 και Δευτ 18 Αύγ 2014, 14:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Αύγ 2014, 14:13

:lol: :lol: :lol: :lol: Άμπαλος λαός και κερδίσαμε! :mrgreen:
Στο ποδόσφαιρο αλάνας είναι κλασσικό το να ζητάς συνέχεια μπάλα για να κάνεις τρίπλες και σουτ συνέχεια...
Εγώ που παίζω συνέχεια άμυνα, με έχουν κάνει τοτέμ! 8-)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 18 Αύγ 2014, 14:38

Όντως, η άμυνα είναι η θέση για τους πραγματικούς μερακλήδες της μπάλας.
Όλα τα λεφτά είναι να είναι κανείς στόπερ. Να βλέπει το παιχνίδι να παίζεται μπροστά του, να επεμβαίνει όποτε χρειάζεται, να ρίχνει καμμιά ψιλή χωρίς κανείς να τον λέει τίποτα, να βγάζει γρήγορες μπαλιές για αντεπίθεση, να τραβάει και κανα βρωμόσουτο, ή καμμιά κεφαλιά αν βρεθεί στην σωστή θέση...
Γκαύλα, λαίμαι.
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Αύγ 2014, 14:42

Ale έγραψε:Όντως, η άμυνα είναι η θέση για τους πραγματικούς μερακλήδες της μπάλας.
Όλα τα λεφτά είναι να είναι κανείς στόπερ. Να βλέπει το παιχνίδι να παίζεται μπροστά του, να επεμβαίνει όποτε χρειάζεται, να ρίχνει καμμιά ψιλή χωρίς κανείς να τον λέει τίποτα, να βγάζει γρήγορες μπαλιές για αντεπίθεση, να τραβάει και κανα βρωμόσουτο, ή καμμιά κεφαλιά αν βρεθεί στην σωστή θέση...
Γκαύλα, λαίμαι.


Αυτά με bold δεν τα κάνω γιατί σουτ καλό δεν είχα ποτέ.. :mrgreen: Επίσης αν κάνω φάουλ, ζητάω 100 συγγνώμη σαν άλλος Lino.. Αν δεν κάνω και πάνε να πάρουν φάουλ από το πουθενά, τα παίρνω όμως! :twisted:
Τις μπαλιές για αντεπίθεση τις προσπαθώ..

Ρε πότε θα πάμε για ένα 5x5 εδώ μέσα;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό adam04 » Δευτ 18 Αύγ 2014, 16:17

markos4 έγραψε:Ας ελπισουμε στα μεσα της χρονιας να μην ανοιξουμε τοπικ
"καφενειο ο ΠΑΟΚ"


:lol: :lol: :lol:
Ολα καλα θα πανε μην μασας.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Δευτ 18 Αύγ 2014, 16:19

Επιτέλους, το Ότι να 'ναι, φαίνεται να ξαναζωντανεύει... Έστω και με άλλο "ΑΦΜ"... Με αφορμή αυτό, καθώς και τα σχόλια των Avenger και Sourmenetes έχω να πω ότι το forum του paokmania.gr παρ' ότι πέρασε μία πολύ βαθιά κρίση και παρ' ότι έφτασε στο τσακ να κλείσει, έχει πάρει επιτέλους το δρόμο του και έχει διορθώσει πολλά από τα κακώς κείμενα που συνέβησαν πριν μερικούς μήνες.

Μεγάλωσε, εξελίχτηκε, άλλαξε, οι αλλαγές ενόχλησαν, υπήρξαν αντιδράσεις, έγιναν εκ νέου αλλαγές και επιτέλους φαίνεται να βρήκε το δρόμο του. Από το παρείστικο site που ήταν, όταν αυξήθηκαν τα μέλη του έπρεπε να μπει μία "τάξη". Τα μπαν των Gash, Novito κτλ ενόχλησαν, ηρέμησαν λίγο τα πράγματα, υπήρχε και το Ότι να ναι για να ξεδίνουμε -α ρε Dream..- αλλά μάλλον κι αυτό δεν ήταν αρκετό.

Η σοβαροφάνεια που επιβλήθηκε, προσωπικά, δεν μου άρεσε και το είχαμε συζητήσει κι όλας. Δεν πάρθηκε εύκολα η απόφαση να κλείσει το Ότι να ναι, το ξέρω, από κοντά τα λέγαμε, αλλά όπως και να το κάνεις είχαμε γίνει μια παρέα που με τον καιρό χάλασε χωρίς το τόπικ αυτό. Ο Ναφπλιώτης, η Αλεξάνδρα, ο Dream.. Καφέδες (...), γήπεδο παρέα.. Ο free, o DimisK, η α/μ.. Και πόσοι ακόμα.. Δεν άξιζε να χαθούν όλα αυτά.. Κρίμα!

Από εκεί και πέρα, έγιναν μαλακίες, πάρθηκαν αυταρχικά αποφάσεις, αποχώρησαν μέλη που δεν έπρεπε να αποχωρήσουν, άλλοι εκδιώχθηκαν ενώ δεν θα έπρεπε σύμφωνα μόνο με τους κανόνες του φόρουμ. Από εκεί και πέρα έγιναν και πολλά που δεν τα ξέρουν όλοι. Όταν βρίζεις τους γονείς του άλλου, ενώ πχ έχουν πεθάνει, μη περιμένεις να σου φερθεί σωστά και σύμφωνα με τους "κανόνες". Άνθρωπος είναι. Διαφωνώ σε πάρα πολλά από όσα έγιναν, αλλά μπορώ να τα δικαιολογήσω σχεδόν όλα. Τον Moican, ούτε φίλο μου θα τον χαρακτήριζα, ούτε τίποτα. Διαφωνούσαμε σχεδόν στα πάντα. Είχε όμως τα δίκια του σε πολλά πράγματα.

Τελος πάντων.. Καλή καρδιά, που λένε. Εμπειρίες μαζεύουμε, άτομα μπαίνουν και φεύγουν από την καθημερινότητά μας, άλλοι αφήνουν τα σημάδια τους, άλλοι είναι σαν να μην υπήρξαν ποτέ, άλλους τους θυμάσαι και χαμογελάς, άλλους τους ξεχνάς κι όλας..

Ένα ευχαριστώ, πάντως, χρειάζεται όπως και να έχει στα άτομα που έφτιαξαν αυτό το site και σε αυτούς που τράβηξαν το κουπί όλα αυτά τα χρόνια για να το έχουμε ακόμα κοντά μας. Έχουν τα καλά τους, έχουν και τα στραβά τους.

ΥΓ: Ένα από τα άτομα που "τους θυμάσαι και χαμογελάς", όπως έγραψα παραπάνω, είναι ο ΑΑ.. Να σ' έχει ο θεός γερό ρε Αποστόλη..
ΥΓ2: Ένα δεύτερο τέτοιο άτομο είναι ο DimisK.. ΒΤW χρόνια πολλά για τα γεννέθλια σου Δημήτρη... Να είσαι πάντα γερός και δυνατός, εσύ κι η οικογένεια σου..

Gika



Επεξεργάστηκα τη τοποθεσία που έγραψες, για ευνόητους λόγους. Οκ, το ξέρουν πολλοί, αλλά ας μην γίνουν περισσότεροι.
Roman
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Αύγ 2014, 16:25

Κι έλεγα, δεν θα εμφανιζόσουν εσύ σε τέτοιο topic; :mrgreen: :opaokara:
Έχω ακούσει ότι γράφεις αλλού πάντως...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47093
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 18 Αύγ 2014, 16:31

Paoki94 έγραψε:
ΥΓ: Ένα από τα άτομα που "τους θυμάσαι και χαμογελάς", όπως έγραψα παραπάνω, είναι ο ΑΑ..



Ποιόν λες; Τον Άκη Απάζογλου; :D
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Καφενείο "ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ"

Δημοσίευσηαπό Paoki94 » Δευτ 18 Αύγ 2014, 16:33

Η τοποθεσία δεν είναι, ούτε ήταν ποτέ, μυστική.. Υπάρχει και στην κεντρική, άλλωστε. :D Όχι δεν γράφω αλλού. Το είχα ξεκινήσει.. Μετά κατάλαβα ότι αυτό που με έκανε να μπαίνω, να γράφω, να ασχολούμαι, ήταν κάποια άτομα. Δεν είχε νόημα πια. Άλλωστε, μεγαλώνοντας ξεκολλάς κι απ' το pc. Σταματάς να είσαι 24 ώρες τη μέρα στο σπίτι και το pc. Τώρα με σχολές, δουλειά, φίλους, υποχρεώσεις κτλ άντε να βρεις χρόνο να μ@λ@κίζεσαι.. :D Μεγιά και το αξίωμα. :D
Paoki94
 
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:40

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες