Αγγελίες

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Αγγελίες

Δημοσίευσηαπό Boomer44 » Κυρ 20 Ιαν 2019, 19:00

Αδερφε Lacedemonian θελω να ρθουμε για επικοινωνια για χονδρικη στο λαδι σου στο εξωτερικο .Ψαχνω να σου στειλω pm αλλα βλεπω δε γινεται πως θα μπορουσαμε να επικοινωνησουμε;
Boomer44
 
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Κυρ 19 Αύγ 2018, 21:43

Re: Αγγελίες

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Πέμ 21 Μαρ 2019, 19:46

TOYOTA YARIS Live Plus, 998 cc, μοντ. 7/'16, 69 hp, μεταλλικό χρώμα, 25.000 χλμ., Euro6, χειροκίνητο κιβώτιο, κίνηση μπροστά, 5θυρο, υδρ. τιμόνι, ABS, ESP, αερόσακοι 6 πλευρικοί, ηλεκ. παράθυρα - κλειδαριές, a/c, immobilizer, ράδιο-cd, συναγερμός, καταλυτικό, βενζίνη, άριστη κατάσταση, μεγάλη ευκαιρία για ένα μεταχειρισμένο (σαν καινούριο), πρώτο χέρι με τριάμισι τουλάχιστον ακόμη χρόνια εργοστασιακή εγγύηση από την Toyota, με όλα τα σέρβις, με άριστη συντήρηση,με συναγερμό , σε καταπληκτικό μοναδικό χρώμα . Άριστη οδηγική συμπεριφορά, σταθερότητα στο δρόμο, ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ, πολύ εύκολο τιμόνι, πολύ καλές αναρτήσεις. Πωλείται μόνο και μόνο λόγω αγοράς αυτοκινήτου μεγαλύτερης κατηγορίας. ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6944691019

https://www.car.gr/21161638-toyota-yaris-live-plus-1000cc

Εικόνα


ΕΧΕΙ ΠΟΥΛΗΘΕΙ
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Αγγελίες

Δημοσίευσηαπό milhouse777 » Πέμ 21 Μαρ 2019, 22:08

πολυ καλο, αλλα με κασ ντουκου θες ε?
Άβαταρ μέλους
milhouse777
 
Δημοσιεύσεις: 379
Εγγραφή: Πέμ 03 Ιαν 2008, 17:15

Re: Αγγελίες

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 22 Αύγ 2021, 21:26

Γνωρίζει κανείς στη Θεσσαλονίκη κάποιο λογιστικό γραφείο, εταιρεία ή οπουδήποτε αλλού χρειάζονται άτομο να εργαστεί σε τομέα οικονομικών, full time;; Δεν είναι για εμένα, αλλά για απόφοιτο Παντείου, στο τμήμα Οικονομικής και Περιφερειακής Ανάπτυξης.

Γράψτε από κάτω και θα στείλω εγώ! Ευχαριστώ πολύ! :D
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες