Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Που μένετε αδέρφια ???

Θεσσαλονίκη, Νομός Θεσσαλονίκης
336
34%
Μακεδονία (Καβάλα,Σέρρες,Ημαθία,Πέλλα,Κοζάνη κλπ)
210
21%
Θράκη (Έβρος,Ροδόπη,Ξάνθη,Σαμοθράκη)
34
3%
Θεσσαλία, Ήπειρος (Λάρισα,Μαγνησία,Ιωάννινα κλπ)
50
5%
Στερεά Ελλάδα, Εύβοια (Λαμία,Βοιωτία,Αγρίνιο κλπ)
17
2%
Αθήνα, Πειραιάς, Νομός Αττικής
129
13%
Πελοπόννησος (Αχαία,Αρκαδία,Ηλεία,Λακωνία κλπ)
31
3%
Νησιά (Θάσος,Κέρκυρα,Χίος κλπ), Κρήτη, Κύπρος
60
6%
Ευρώπη (Γερμανία,Ελβετία,Σερβία,Σουηδία κλπ)
97
10%
Υπόλοιπος κόσμος (Αυστραλία,ΗΠΑ,Καναδάς κλπ)
20
2%
 
Σύνολο ψήφων : 984

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 14 Οκτ 2015, 16:31

pxp920 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:
pxp920 έγραψε:Νέα Υόρκη τα τελευταία 5 χρόνια. Μεγαλωμένος Αθήνα - Αχαρνές

Περυσι ειχα ερθει...
Οχι αχαρνες... :lol:
Ειχαμε δει με τον new yorker το ματς με τη φιορεντινα σε ενα καφε στην αστορια... ;)


Που? Flo, Avenue ή Grand φαντάζομαι...?

Αστορια ηταν..θυμαμαι ηταν αρκετα μεγαλο με πολλες τηλεορασεις,και μπιλιαρδα μεσα.
Το avenue μου λεει κατι αλλα οχι πολυ σιγουρος..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27849
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Τετ 14 Οκτ 2015, 19:21

danirifle έγραψε:
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- έγραψε:49 χρονια Τουμπαιος :.......αντε να γλυτωσεις απο την αρρωστια που λεγεται ΠΑΟΚ :mrgreen: :mrgreen: mrgreen:
Καταγωγη....Αριδαια απο πατερα...Γιαννιιτσα απο μητερα


αμάν.. έχουμε και κοινή καταγωγή? (από πατέρα)
ωραία πράγματα




....για σου ρε δασκαλε αλανι......
...τιμη και δοξα στους ''εκτος'' SALONIKA Παοκτσιιδες...... :opaokara: :opaokara:
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Οκτ 2015, 10:06

kostas nafplio έγραψε:καλησπερα ειμαι ο κωστας , ειμαι απο το ναυπλιο οπως λεει και το , οχι και τοσο πετυχημενο, ψευδωνυμο μου. Ειμαι στα 35 και παρακολουθω το φορουμ καμια πενταετια . Καλως σας βρηκα και επισημα λοιπον.


Καλώς όρισες συνονόματε!
Πολύ όμορφο το Ναύπλιο, θέλω χρόνια να πάω και δεν έκατσε όταν ψιλοείχαμε λεφτά (α ρε ΠΑΣΟΚ :mrgreen: ) και έχω γνωρίσει και άτομα από εκεί..


sourmenetes έγραψε:
pxp920 έγραψε:
sourmenetes έγραψε:[
Περυσι ειχα ερθει...
Οχι αχαρνες... :lol:
Ειχαμε δει με τον new yorker το ματς με τη φιορεντινα σε ενα καφε στην αστορια... ;)


Που? Flo, Avenue ή Grand φαντάζομαι...?

Αστορια ηταν..θυμαμαι ηταν αρκετα μεγαλο με πολλες τηλεορασεις,και μπιλιαρδα μεσα.
Το avenue μου λεει κατι αλλα οχι πολυ σιγουρος..



Μη λέτε μέρη, διαβάζουν αλλόθρησκοι! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 15 Οκτ 2015, 10:18

Νεοι.... :mrgreen:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kazampoukou » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:11

Γεια σας παιδες!!!! Ζω στο Μιλανο-Ιταλια-τα τελευταια 5 χρονια περιπου. Με την γυναικα μου -Ιταλιδα-εχουμε 2 παιδακια τερατακια...την Κατερινα και τον Δημητρη. Μου κανετε παρεα περισσοτερο απο 5 χρονια τωρα...!!!!!! Γεννηθηκα και μεγαλωσα στην Αθηνα, πλατεια Βικτωριας μεχρι 11 χρονων και μετα Νεα Σμυρνη. Ειμαι 40 χρονων. Τα τερατακια ειναι 5 και 7 χρονων αντιστοιχα...Ωραιοτερες στιγμες στο Ιταλια, εκτος απο τα γεννητουρια των παιδιων μου,...η επισκεψη μου στην Ρωμη για το φιλικο με την αθλια Λατσιο και περσυ στην Φλωρεντια εναντιον της συμπαθεστατης Φιορεντινα!!!!!! :nairepaok: υ.γ. Η μικρη ειναι αρρωστο ΠΑΟΚι...σε λιγα χρονια θα κανουμε μαζι εξεδρα :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara: ... ο μεγαλος-το κωλοπαιδο-το αγαπημενο του χρωμα ,απο μωρο, ειναι το κοκκινο :o :o :o ... :redcard: ...Απετυχα ως πατερας... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kazampoukou
 
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Παρ 19 Δεκ 2014, 16:42

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kazampoukou » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:19

...Ααα, να συμπληρωσω οτι η καταγωγη μου ειναι απο Ποντο και Μανη...εν Ελλαδι απο ΚΙλκις! Επισης νιωθω την αναγκη να σας πω οτι η παρεα σας, ολα τα χρονια που σας διαβαζω, ειναι ανεκτιμητης αξιας! :) Ευχαριστω και υγεια και αγαπη σε ολους σας/μας!
Άβαταρ μέλους
kazampoukou
 
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Παρ 19 Δεκ 2014, 16:42

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:20

Να 'σαι καλά kazampoukou!! Και κάνε κάτι με το γιο... Άρχισε να δίνεις παραπάνω σοκολάτα στη μικρή και να λες "Είναι Π.Α.Ο.Κ. αφού"! :mrgreen:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kazampoukou » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:37

RoMaN έγραψε:Να 'σαι καλά kazampoukou!! Και κάνε κάτι με το γιο... Άρχισε να δίνεις παραπάνω σοκολάτα στη μικρή και να λες "Είναι Π.Α.Ο.Κ. αφού"! :mrgreen:

Ο ατιμος ο παππους φταει...-πρωην τερματοφυλακας του Ακατανομαστου-...καλη ομως η συμβουλη σου ...θα την εφαρμοσω κυριως με τα πιτογυρα :twisted: ...αυτο θα τον πονεσει πραγματικα τον μικρο...! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
kazampoukou
 
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Παρ 19 Δεκ 2014, 16:42

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kostas nafplio » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:37

RoMaN έγραψε:
Καλώς όρισες συνονόματε!
Πολύ όμορφο το Ναύπλιο, θέλω χρόνια να πάω και δεν έκατσε όταν ψιλοείχαμε λεφτά (α ρε ΠΑΣΟΚ :mrgreen: ) και έχω γνωρίσει και άτομα από εκεί..



Ευχαριστω RoMan , κανονισε αν θες κ θα σου φτιαξω οικονομικό πακετο μη μασας.. εχουμε ξενοδοχο ΠΑΟΚΙ κ ιδιοκτητη καφε μπαρ ΠΑΟΚΙ !!!
Άβαταρ μέλους
kostas nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τετ 14 Οκτ 2015, 14:25

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kazampoukou » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:48

Ekatnetworkltd έγραψε:
Lacedaemonian έγραψε:ΜΗ χασεις τη διαδρομη Σπαρτη-Καλαματα μεσα απ τον Ταυγετο.Προκειται για μια απ τις ομορφοτερες διαδρομες στην Ελλαδα(και δεν το λεω με καμια τοπικιστικη διαθεση,απλα ειναι το κατι αλλο)


ΑΥΤΟ

Πανεμορφη ολη η Μανη!!!! και τα περιξ αυτης τα οποια δεν λογιζοντε ως Μανη γεωγραφικα. Επισης μαγειρευουν πολυ νοστιμα αν και παραδοσιακα δεν φημιζοντε για την κουζινα τους αυτα τα μερη!
Άβαταρ μέλους
kazampoukou
 
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Παρ 19 Δεκ 2014, 16:42

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:53

kostas nafplio έγραψε:
RoMaN έγραψε:
Καλώς όρισες συνονόματε!
Πολύ όμορφο το Ναύπλιο, θέλω χρόνια να πάω και δεν έκατσε όταν ψιλοείχαμε λεφτά (α ρε ΠΑΣΟΚ :mrgreen: ) και έχω γνωρίσει και άτομα από εκεί..



Ευχαριστω RoMan , κανονισε αν θες κ θα σου φτιαξω οικονομικό πακετο μη μασας.. εχουμε ξενοδοχο ΠΑΟΚΙ κ ιδιοκτητη καφε μπαρ ΠΑΟΚΙ !!!


Για πες, για πες... δηλαδή π.χ. για ένα 4ήμερο how much will go the wool for a diklinon? Οι mod έχουν extra ekptosis, άμα λάχει να 'ουμ'; Να ξέρω για τον Ρόμαν, ερωτώ... :roll: :roll: :roll:
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 15 Οκτ 2015, 11:57

Kazampoukou, μήπως πήγαινε στο γήπεδο Νέα Σμύρνη;

Παλιότερα είχα γνωρίσει έναν ΠΑΟΚτση που ερχόταν συχνά μέχρι και 2008-9, χάθηκε μετά. Δεν είμαστε και πολλοί στη Νέα Σμύρνη :P
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11451
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kostas nafplio » Πέμ 15 Οκτ 2015, 12:02

Dinos_Liverpool έγραψε:


Για πες, για πες... δηλαδή π.χ. για ένα 4ήμερο how much will go the wool for a diklinon? Οι mod έχουν extra ekptosis, άμα λάχει να 'ουμ'; Να ξέρω για τον Ρόμαν, ερωτώ... :roll: :roll: :roll:

Δωσε μου ημερομηνιες και θα σου δωσω κανα δυο προσφορες απο φιλους...ολα γινονται...
Άβαταρ μέλους
kostas nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τετ 14 Οκτ 2015, 14:25

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό kazampoukou » Πέμ 15 Οκτ 2015, 12:18

Ναι φιλε μου, πηγαινα σε ολα τα παιχνιδια ΠΑΝ.-ΠΑΟΚ... και καμια φορα στα του Πανιωνιου λογω φιλων, γειτονιας και συμπαθειας στην τοπικη ομαδα καθοτι επαιζα στα πιτσιρικια...εως τις αρχες του 2013 ειχα και ενα καφε-μπαρ πανω στην πλατεια το οποιο στεγαζε πολλα ΠΑΟΚσακια της Αθηνας και οχι μονο...Παντως θυμαμαι κατι παλικαρακια απο Φαληρο και Βουλα, αν δεν κανω λαθος ...,Εσενα Πετρο σε λενε? Σωστα? :)
Άβαταρ μέλους
kazampoukou
 
Δημοσιεύσεις: 289
Εγγραφή: Παρ 19 Δεκ 2014, 16:42

Re: Που μένετε αδέρφια?? (πείτε την/το πόλη/χωριό σας)

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 15 Οκτ 2015, 12:52

Ναι φίλε, με τον πατέρα μου (Δημήτρης) μέχρι πριν λίγα χρόνια πήγαινα συνέχεια, φανατικός πάνθηρας. Κάποτε στην 4 και μετά στην 6
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11451
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες