Συζήτηση πολιτισμένη

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 09 Ιουν 2010, 17:44

bob έγραψε:Όποιος θέλει να βρίσει ή να καταθέσει γνώμη στους συνδέσμους μπορεί πολύ εύκολα να έρθει στην Κατερίνη στο ''Παγκόσμιο Συνέδριο Συνδέσμων Φίλων ΠΑΟΚ'' ότι θέλετε πολύ εύκολα μπορείτε να το πείτε χωρίς nick name και κυριότερο οι απαντήσεις θα έρθουν κατευθείαν χωρίς να κρυφτούμε πίσω από την ανωνυμία μας...μην το τραβάτε πολύ το σχοινί με χαρακτηρισμούς! ;)


Αδερφέ ξέρεις τι προκαλεί εντύπωση?
Τελευταία με 4-5 ποστ χρήστες κάνουνε εισβολή σε ένα σάιτ και δημιουργούνε κλίμα.
Σαν πολύ επιλεκτικοί γίνατε με το συγκεκριμένο σάιτ ενώ σχόλια θα δείτε και σε όλα τα σάιτ που ασχολούνται με τον ΠΑΟΚ και μάλιστα χειρότερα.

Εδώ υπάρχουν όλοι οι σύνδεσμοι στο φόρουμ αλλά κανένας δεν έχει μπει ποτέ να ενημερώσει την θεματολογία τους πέρα τον Νοβίτο που είναι διαχειριστής (εκτός απο ορισμένους χρήστες αραιά και που) για το πως πάτε κλπ.

Κανείς σας δεν εχει κάνει τον κόπο να ρίξει μια ματιά και να δει πως οι χρήστες μιλάνε για τους συνδέσμους.

Αλλά μάλλον όταν κάποιος διαφωνεί μαζί σας τότε είναι φυτό και κρύβεται πίσω απο το πληκτρολόγιο και τον βρίζουμε.
Ωραία καραμέλα βρήκαμε να ασχολούμαστε με κάτι.
Να βοηθήσουμε όμως την κατάσταση δεν βλέπω διάθεση.

Δεν είδα κανέναν να βρίζει σύνδεσμο του ΠΑΟΚ.
Και αν υπήρχε χαρακτηρισμός απο κάποιον ας ψάξει να βρει τα αίτια όχι μόνο εδώ αλλά και σε άλλα σάιτς που ισχύει το ίδιο.

Τουλάχιστον ας σκεφτεί μήπως όντως υπάρχει κάπου λάθος.
Καλό θα του κάνει....
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό bob » Τετ 09 Ιουν 2010, 17:53

Εγώ δεν έχω να κρυφτώ από κανένα ρε φίλε και ούτε επίθεση έχω κάνει μέχρι τώρα...παλιό μέλος είμαι απλά οι παλιοί αντμιν μου έριξαν μπαν...για πιο λόγο και το ποιος είμαι ας μου στείλετε προσωπικό μήνυμα!


Υ.Γ. Αν δεν με θέλεις ρε φίλε στο σαιτ σου πολύ ευχαρίστως διέγραψε με!
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό gash04 » Τετ 09 Ιουν 2010, 18:01

Άλλο είπα ρε μαν.
Καμία σχέση.
Απλά είναι προκλητικότατο τον τελευταίο καιρό να ασχολούμαστε με περίεργους κάθε τρείς και λίγο.
Και ειδικά απο χρήστες που εμφανίστηκαν απο το πουθενά και δεν έχουν συμμετάσχει πουθενά και σε καμία συζήτηση.

Οι συνδεσμίτες επειδή γνωρίζω αρκετούς είναι πρώτα απο όλα περήφανοι για ότι κάνουν.
Και δεν θα σταθούν στο τι είπε κάποιος για αυτούς πίσω απο ένα άβαταρ και ένα user name.
Το τι λέγετε και αν λέγετε ας το ψάξουν σε όλα τα σάιτ που μιλάνε για ΠΑΟΚ και μετά ας κατηγορήσουν και το συγκεκριμένο που γράφουμε.

Περίεργο κλίμα παρατηρώ τελευταία και δεν μ αρέσει.

Επίσης.

Όταν κάνει κάποιος κριτική θα πρέπει να μάθει να δέχεται κιόλας.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό bob » Τετ 09 Ιουν 2010, 18:06

και εγώ από την μεριά μου σου λέω άλλο κριτική και άλλο θάψιμο και συκοφαντικά σχόλια...
και η κριτική αν θέλεις να την κάνεις θα πας εκεί που πρέπει να την κάνεις όχι σε ένα μέλος συνδέσμου που μπορεί μόνο το νικ νειμ να έχει το όνομα του συνδέσμου!


Περίεργο κλίμα παρατηρώ τελευταία και δεν μ αρέσει.

Φιλικά στα λέω αν νομίζεις ότι προκαλώ κλίμα τι να πω!
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό interad » Τετ 09 Ιουν 2010, 18:10

bakunin4 έγραψε:inerad o συσχετισμος που κανεις ειναι για κλαματα,στο ενα καταρχας μιλαμε για γεγονοτα και στο αλλο για κατηγοριες ενος μαγκα του νετ χωρις βαση.ειναι σαν να λεω οτι παιρνει ο interad χαρτζιλικι με τον navigator παρεα απο βιολιδη και κανουν προπαγανδα στα σαιτ.τοσο βαση εχουν αυτα που λεει....


OK ρε μαν...

sorry αν σε έκανα και έκλαψες...

μια ανακοινωσούλα συνδέσμου όμως πριν λίγες ημέρες την πήρες χαμπάρι;;;

αυτή μωρέ που έλεγε για τους επαγγελματίες που γράφουν στα παοκμανια και τα ιντερνέτια...

ε, σε αυτήν αναφέρθηκα μπρε... που όταν αντιδράσαμε εμείς οι ιντερνετάκηδες καναπεδάκηδες, μας έγραφαν κάποιοι ότι "αν δεν έχετε τη μύγα ας μη μυγιάζεστε"


τέσπα... η γνώμη ΤΗΣ ΣΥΝΤΡΙΠΤΙΚΗΣ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑΣ των οπαδών μας δεν έχουμε κανένα πρόβλημα με τους συνδέσμους και τους οργανωμένους ΟΤΑΝ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ στο ύψος τους...

είμαστε πολύ λίγοι (όχι αριθμητικά) για να πιάνουμε στο στόμα μας το οργανωμένο οπαδικό κίνημα του ΠΑΟΚ μας (δεν το λέω ειρωνικά φυσικά)


όλα αυτά όμως ΟΤΑΝ δεν βλέπουμε σουπεράδικες και χατζηχρήστιες-21 συμπεριφορές...

αν νομίζεις ότι ΔΕΝ τις έχεις / έχετε τότε δεν έχετε λόγο να αγχώνεσαι / στε...


απλά νομίζω τα πράγματα....
Εικόνα
πουτ$α και ξύλο και σούβλα, ΛΑΙΜΑΙ!!!
Άβαταρ μέλους
interad
 
Δημοσιεύσεις: 1254
Εγγραφή: Τετ 13 Φεβ 2008, 17:13
Τοποθεσία: Πιτσούνι City

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Τετ 09 Ιουν 2010, 18:34

η αποψη μου ειναι δεδομενη και αδιαπραγματευτη...
πληρης διαφανεια σε οτι αφορα τη ΠΑΕ, οπως ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ
ο παπαδοπουλος καλα κανει και ζηταει ελεγχο για τη ΠΑΕ αλλα τον εχει προλαβει η ΠΑΕ που βαζει ορκωτους καθε χρονο....θεμα ληξαν καραγκιοζης ο παπαδοπουλος

σε οτι αφορα τον ΑΣ και τη ΚΑΕ, στον μεν πρωτο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ δικαιουται να κανει ερωτηση για τα οικονομικα, ενω νομιζω οτι πρεπει για να κανει προταση μομφης πρεπει να εχει και στοιχεια και μια εξασφαλισμενη πλειοψηφια....
στη πραξη ο παπαδοοπουλος ΚΑΛΑ κανει και ζηταει ενημερωση ή επιτροπη (εφοσον κατι τετοια προβλεπεται) αλλα ακομη καλυτερο θα ηταν να μας ελεγε αν υπαρχει (ΚΑΤ'ΑΥΤΟΝ) ΠΡΟΒΛΗΜΑ και αν εχει τσονταρει ποτε για ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΠΟΡ ΤΟΥ ΠΑΟΚ....και γω το παιζω εξυπνος δια βηματος ερασιτεχνη αλλα αν φοραω παντελονια ΤΣΟΝΤΑΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ ΠΑΟΚ....τσαμπα μαγκες χορτασαμε.....τον κατσαρη δεν τον εχω σε μαγαλη εκτιμηση αλλα κατσαρη στη θεση του κατσαρη δεν ψαχνω...ψαχνω καλυτερο

για τη ΚΑΕ καλα καλει και ζηταει ελεγχο ο παπαδοπουλος, αλλα ακομη καλυτερο θα ειναι αν ΖΗΤΟΥΣΕ Ο ΠΑΠΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΓΧΟ απο 7 εως 2 χρονια πριν που καιγομασταν, και οχι τωρα που εχουμε ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ η οποια αποπληρωσε απο παλια χρεη σχεδον οσα χρεωσε τη ΚΑΕ τη φετινη χρηση (με ελαφρυ θετικο ισοζυγιο). εκτος και αν εγινε ΠΑΟΚ περσι ο παπαδοπουλας. επισης οι συμμαχοι του στην ΑΜΘ εκτος απο κωμικοι ειναι και παρωχημενοι....

ο ΠΑΟΚ θελει διαφανεια και καλα κανει και ζηταει στην ΚΑΕ και στο ΑΣ διαφανεια....μονο που διοικειν εστι προβλεπειν και βλεπβ οτι οταν ψαχνουν στελεχη-παραγοντες ειναι στην απ'εξω ο παπαδοπουλας....αρα εκτος απο κριτης-ελεγκτης ειναι και μονος...και θα αποτυχει σιγουρα προς ΖΗΜΙΑΝ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΕ ΠΑΟΚ....
αν θελει να βοηθησει στις τραγικες καταστασεις που βιωνει ΑΣ και ΚΑΕ ας βγει και να πει θελω αυτο και αυτο και αναλαμβανω αυτο και θα δωσω τοσα και κλπ κλπ....τα αλλα ειναι μεσοβεζικα να θεωρεις οτι η ΚΑΕ με 700κ μπατζετ κακοδιαχειριζεται κιολας...για γελια δυστυχως....

το θεμα της καε θα το συνεχισω στο τοπικ της καε
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Τετ 09 Ιουν 2010, 18:37

emeissaspsirizoume4 πρεπει να εισαι πολυ σκληροπυρηνικος να πουμεεεεε .............
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Θεόδωρος Ζαγοράκης

Δημοσίευσηαπό emeissaspsirizoume4 » Τετ 09 Ιουν 2010, 18:41

yiannisPAOKitalia έγραψε:Ενώ αν έχεις διαφορετική άποψη από κάποιο μέλος του forum, το γαμωσταυρίζεις με τη μια, έτσι?

τι ειναι αυτο παλι? ποτε ειπα κατι τετοιο?

Όσο για την ικανότητα των διαχειριστών, εξαιρώντας τον εαυτό μου, είναι άτομα που δίνουν ότι μπορούν για το forum, εις βάρος της προσωπικής ζωής τους.


φιλε οι MOD πρεπει να τροποποιουνε καποια ποστ με χαρακτηρισμους (οπως αυτο του navi)για να μην υπαρχει το μπαχαλο που εγινε τωρα με τα ατελειωτα ποστ
αντιθετως εσυ σαν mod μας ειπες μπολεκ λολεκ βασιλω κτλ απο αυτο και μονο εγω μπορω ν κρινω τις δικες σου ικανοτητες σαν Mod

Και βέβαια, όντας 10 ολόκληρες ημέρες στο forum, νομίζεις ότι είσαι ο καθ ην αρμόδιος και μπορείς να κρίνεις τους ίδιους και την ικανότητά τους άφοβα, με αντικειμενικότητα και εμπειρία...


φιλε μην αγχωνεσαι για την εμπειρια μου,ειμουνα και παλιοτερα μελος εδω και πριν γινω μελος παντα διαβαζα το φορουμ γιατι ειναι ανοιχτο προς αναγνωση και σε μη μελη αλλα παιζει ουτε καν αυτο να ξερεις

ΥΓ:αυτα που λεει ο gash για κλιμα κτλ ειναι μονο για εντυπωσεις
Άβαταρ μέλους
emeissaspsirizoume4
 
Δημοσιεύσεις: 535
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:00

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Τετ 09 Ιουν 2010, 18:47

ιντεραντ αν μπορουσες να τεκμηριωσεις και τις κατηγοριες σου αντι να γραφεις αερολογιες θα ταν καλυτερα,επισης το κομματι που παρεθεσες δεν πηγαινε την μετεπειτα εξηγηση σου.

Η ανακοινωση των μακεδονων ειναι το θεμα και αρχισαμε τα χατζηχριστεικα κτλ που δεν εχουν καμια βαση ?τοσο πολυ πειραξε ? φιλε οταν γραφεις δημοσια κρινεσαι και το παοκμανια με τοσα χιλιαδες μελη και κατα καιρους με λασπολογια κατα των οργανωμενων κρινετε και οι σφ κρινονται και ολοι.εγω παντως πριν απο αυτην την ανακοινωση δεν θυμαμαι να επιτεθηκε κανεις σφ σε καποιο σαιτ αντθετως απο τα σαιτ εβγαινε ενα κλιμα περιεργο,καπου υπαρχει μια γραμμη στην μπουρδολογια,καποτε το ποτηρι ξεχειλιζει.Αγνοεις οτι τα εχωσαν και σε εκπομπη ρααδιοφωνου που κανουν οι Ουλτρας που υποτιθεται ειναι σφ.
Εν παση περιπτωση ασχετο με την συγκριση που εκανα εγω και παρεθεσες.
Δεν εχω καμια διαθεση για αντιπαραθεση και προσπερναω τις μπιχτες του Γκας που δεν το περιμενα απο αυτον αλλα ειναι προκλητικο να εκτοξευονται κατηγοριες ασαφες διατυπωμενες και να μην επεμβαινει κανεις ενω αν βρισει καποιος τον κοντο τρωει μεχρι και διαγραφη(εγινε και αυτο).
Οσο μενουν οι χαρακτηρισμοι και οι λασπολογια τοσο ευθηνη εχετε για αντιπαραθεσεις και καβγαδες που δηθεν 3-4 μελη επιδιωκουν.Οταν προκαλεσω πρωτος να μου την πεις ,ψεματα αλλου.
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Τετ 09 Ιουν 2010, 19:01

Στο μπάνιο πηγαίνετε παρέα, ή ένας-ένας?
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 09 Ιουν 2010, 19:07

Με τρώει να απαντήσω αλλά κρατιέμαι... Πάντως η αυτοσυγκράτηση πρέπει να είναι και το πιο δύσκολο πράγμα...
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17230
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Τετ 09 Ιουν 2010, 19:08

τα μεγαλα πνευματα συναντιουνται,τι να κανουμε....
συνεχισε ειρωνιουλα.....αλλοι προκαλουν κατα τα αλλα.

στον γιαννη παει γκικα οχι σε σενα :pano: :pano: :pano:
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 09 Ιουν 2010, 19:11

Και μένα Γιάννη με λένε... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17230
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό bakunin4 » Τετ 09 Ιουν 2010, 19:12

:lol: :lol: εσενα γκικα σε λεω
Άβαταρ μέλους
bakunin4
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Πέμ 27 Μάιος 2010, 03:08

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 09 Ιουν 2010, 19:15

Καλά... :lol:
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17230
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες