Συζήτηση πολιτισμένη

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Kolokotronis_4 » Πέμ 10 Ιουν 2010, 17:30

ρε φίλε, τι αβάσιμες κακεντρέχειες είναι αυτές που γράφεις? έχεις αποδείξεις ή ότι σούρχεται στο μυαλό βάζεις?
σε παρακαλώ είσαι και γιατρός!
Άβαταρ μέλους
Kolokotronis_4
 
Δημοσιεύσεις: 4365
Εγγραφή: Δευτ 06 Οκτ 2008, 22:50
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ, Ασπρόμαυρη πόλη

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Πέμ 10 Ιουν 2010, 17:44

οι φωτογραφιες που βγηκαν για να διαφημιστουν τα μπλουζακια εχουν σατιρικο περιεχομενο και μια δοση αυτοσαρκασμου θα ελεγα...σε οποιοδηποτε αλλη περιπτωση χρησης του συγκεκριμενου ''κονσεπτ'' απο αλλου δεν θα ακουγοταν τπτ...δλδ οταν ο αλλος βγαινει φωτογραφια πχ ληστης σε διαφημιση αυτοματα τον κανει και ληστη???απλα λογω τον τελευταιων ντου απο αστυνομια στους συνδεσμους και λογω αυτων που ακουγονται γυρω απο τους συνδεσμους τον τελευταιο καιρο επελεξαν να κανουν κατι τετοιο γιατι παρουσιαζονται σαν γιαφκες και τρομοκρατικες οργανωσεις...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13637
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Πέμ 10 Ιουν 2010, 17:45

τις μπλούζες ανεβάστε τες κανονικα....

μονο τις μπλούζες ομως...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Bono » Πέμ 10 Ιουν 2010, 18:01

Εδώ και πολύ καιρό και σε διάφορα θέματα (Σάλπι,επεισόδια Λαμίας,ανακοινώσεις συνδέσμων) κάποιοι αυτοανακηρυχθέντες ΠΑΟΚάρχες,οι οποίοι έχουν και αντιπροσώπους εδώ μέσα, προσπαθούν να κάνουν το μαύρο-άσπρο,να μας πείσουν ότι αυτό που ευκρινώς,ευκρινέστατα βλέπουμε δεν είναι αυτό αλλά κάτι άλλο που "εμείς" οι επονομαζόμενοι και "φίλαθλοι του καναπέ" δεν μπορούμε να κατανοήσουμε....προσπαθούν με λίγα λόγια να μας περάσουν για ηλίθιους.
Μπορεί και να μαστε, δε λέω,όμως για εντελώς διαφορετικό λόγο απ' αυτόν που νομίζουν.

Ο αγώνας σας για το πισωγύρισμα και την καταστροφή του ΠΑΟΚ μπορεί και να δικαιωθεί...ιδίως όταν η βλακεία και η βλαχομαγκιά κάποιων που νομίζουν ότι υπηρετούν τον Σύλλογο ανακατεύεται και αγκαλιάζεται με την εμπάθεια και τον συγκεντρωτισμό της Αθήνας το μίγμα που προκύπτει είναι εκρηκτικό και αλληλοσυμπληρούμενο.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό bob » Πέμ 10 Ιουν 2010, 18:06

Ο αγώνας σας για το πισωγύρισμα και την καταστροφή του ΠΑΟΚ μπορεί και να δικαιωθεί


Αυτά μόνος σου τα σκέπτεσαι ή έχεις και άλλους γύρω σου να σου λένε τι να γράφεις???Ήμαρτον πια με αυτές τις χαζομάρες που πετάτε...Άντε κάνε έντιτ το ποστ σου γιατί εκτίθεσαι!!!
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Πέμ 10 Ιουν 2010, 18:09

Πολλες φορες,εκνευριζομαι γιατι κανουμε πως δεν καταλαβαινουμε.....Δεχομαι οτι ειναι σατιρικου περιεχομενου.Αυτο,ομως,το ξερουμε ΜΟΝΟ εμεις εδω μεσα και τα παιδια στο συνδεσμο.Ομως,ποσο δυσκολο πιστευετε οτι ειναι να παρει την φωτογραφια ενας γελοιος -πχ ο Καρπετοπουλος-,να την βαλει στην στηλη του και να γραψει ενα αρθρο "Το "μεγαλειο" του λαου του ΠΑΟΚ".........Και να τρεχουμε μετα να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες....
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Bono » Πέμ 10 Ιουν 2010, 18:09

Ηταν 2-3 ρε συ γύρω μου και μου τα υπαγόρευαν αλλά τώρα φύγανε και δεν μπορώ να κάνω edit....
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό bob » Πέμ 10 Ιουν 2010, 18:17

Με εσένα δεν ασχολούμαι άλλο γιατί φαίνεσαι τι φυντάνι είναι...Εμάς μας μάθανε από μικρούς ότι αν δεν ξέρουμε τι μας γίνεται δεν μιλάμε και δεν πεταγόμαστε σαν την τσαπου να βγάλουμε το κόμπλεξ μας...

Υ.Γ.Προς αντμιν και μοντερειτορ σβήστε τίποτα ρε σεις...Έστω αυτά που δεν ισχύουν και δεν πρέπει να έχεις μεγάλες γνώσεις για να καταλάβεις!
Υ.Γ.1 Βονο αν θέλεις να κάνεις παράπονα πάνε στον σύνδεσμο ρε φίλε μην κράζεις εδώ μόνο για τις εντυπώσεις!
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό Bono » Πέμ 10 Ιουν 2010, 18:22

bob έγραψε:Με εσένα δεν ασχολούμαι άλλο


Και πολύ θα κάνεις γιατί οι ασυναρτησίες που λες διαδέχονται η μία την άλλη...
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό DaFFy_NaSH » Πέμ 10 Ιουν 2010, 19:05

Τι έχετε να χωρίσετε ρε; Ελεος δηλαδή με αυτο το τραγούδι. Αν έχετε σκοπό να φαγώνεστε μη γράφετε, φαγωθείτε σε ΠΜ, εμείς δεν φταίμε σε τίποτα. Σεβαστείτε και αυτους που θέλουν να κάνουν ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗ επιτέλους.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DaFFy_NaSH
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Δευτ 23 Ιουν 2008, 20:43
Τοποθεσία: N. Σερρών

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό Bono » Πέμ 10 Ιουν 2010, 19:39

Daffy δεν το κόβεις το παραμύθι??
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό DaFFy_NaSH » Πέμ 10 Ιουν 2010, 21:40

Ποιο παραμύθι αδερφέ; Μηπως είναι παράλογα αυτά που λέω; Αυτοί που έχουν προδιάθεση για να φαγωθούν κάνουν ΜΠΑΜ. Τώρα γιατι εσύ σκάλωσες σε αυτα που είπα εγώ και μου λες να κόψω το παραμύθι δεν ξέρω. Αλλα δεν θα κάτσω να κάνω αυτο που κάνετε τις τελευταίες μερες. Καλη συνέχεια στον παραληρημα σας.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DaFFy_NaSH
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Δευτ 23 Ιουν 2008, 20:43
Τοποθεσία: N. Σερρών

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό Bono » Πέμ 10 Ιουν 2010, 22:34

Για ποιό παραλήρημα μιλάς??Σε ποιόν ακριβώς απευθύνεσαι??
Εχεις δει πολλά post δικά μου εδώ??
Εχω πάρει μέρος σε κάτι τις τελευταίες μέρες σ' αυτό το topic??
Tην άποψη μου είπα και ο άλλος μου την έπεσε γιατί δεν του άρεσε και γιατί αναγνώρισε τον εαυτό του σαν καταστροφέα του ΠΑΟΚ.
Αν δεν του άρεσαν αυτά που είπα ξυδάκι...
Ποστάρουμε όλο περηφάνια φωτό με ρόπαλα και μετά αρχίζουμε τα κοκοκο.
Χαζοί δεν είμαστε,καταλαβαίνουμε τι θέλει να πει ο ποιητής...
Οσο για σένα σταμάτα την κατήχηση και τη δημιουργία εντυπώσεων με πομπώδη post...δεν προσφέρει κάτι να το παίζεις αγανακτισμένος χρήστης.
Τελευταία επεξεργασία από Bono και Πέμ 10 Ιουν 2010, 22:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Συζήτηση πολιτισμένη

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Πέμ 10 Ιουν 2010, 22:39

Γ@μω αυτον που ανακαλυψε το ιντερνετ :evil:
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: Σ.Φ. Π.Α.Ο.Κ. "Μακεδόνες"

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 10 Ιουν 2010, 23:22

mpafos4 έγραψε:Πολλες φορες,εκνευριζομαι γιατι κανουμε πως δεν καταλαβαινουμε.....Δεχομαι οτι ειναι σατιρικου περιεχομενου.Αυτο,ομως,το ξερουμε ΜΟΝΟ εμεις εδω μεσα και τα παιδια στο συνδεσμο.Ομως,ποσο δυσκολο πιστευετε οτι ειναι να παρει την φωτογραφια ενας γελοιος -πχ ο Καρπετοπουλος-,να την βαλει στην στηλη του και να γραψει ενα αρθρο "Το "μεγαλειο" του λαου του ΠΑΟΚ".........Και να τρεχουμε μετα να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες....



να πω οτι εχεις αδικο ....??δε θα το κανω!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες