Συζήτηση πολιτισμένη

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:18

Τώρα πάτε στο άλλο άκρο...

επειδή έγιναν επισόδεια είναι λεβέντες και δεν τους πάμε?

είναι λάθος στο θέμα σαλπιγγίδη...

αλλά εδώ δεν βλέπω κάτι λάθος...

όλοι ξέρουμε οτι αν δεν έχει αστυνομία,αν δεν χτυπήσεις πρώτος θα χτυπηθείς..[κατακριτέο,μπλα μπλα μπλα...]
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό lefis » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:24

Ο κ. Μπιτσαξής δήλωσε στην κρατική τηλεόραση ότι ``παρακολουθούμε τα γεγονότα από το πρωί. Προκάλεσαν την οργή των πολιτών της Λαμίας. Δεν καταφέραμε να γίνει η διοργάνωση. Τα γεγονότα είχαν πολύ απρόβλεπτη έκταση. Θα δούμε τις θα γίνει με τις ομάδες. Το βέβαιο είναι ότι θα επανεξεταστεί το θέμα των μετακινήσεων των οπαδών``.

http://www.paok24.com/newsitem.asp?s=16&id=75

καλύτερα λέω εγώ να μην γίνονται μετακινήσεις γιατί δεν μας βλέπω να βλέπουμε ματς από το γήπεδο ούτε το μάρτη...
και για να μην ξεχαστώ σαλπιγγίδη προδότη φταίει η αστυνομία. :x
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό araya4 » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:27

Φιλε zoom, ποια ειναι ακριβως η μεταμελεια του ποδοσφαιριστη δ.σ.; Το οτι εκανε λαθος το παραδεχεσαι εσυ οπως εγραψες.....πολλοι απο αυτους που την εκαναν γυριστη (και καλα εκαναν αν εκριναν πως ειχαν αδικο παλια) δεν παραδεχονται πλεον πως υπαρξε ποτε λαθος απο τον ποδοσφαιριστη και ολα μελι-γαλα! Η μεταμελεια λοιπον εκφραζεται απο τη μειωση αποδοχων και μονο και ετσι παει να τη βγαλει ζουλα ωστε να παιξει στην αγαπημενη του ομαδα (την οποια χεχεχε, αρε πως σας αρεσει να τα ακουτε χτυπητα παντα) και να μπορει να κυκλοφορει με ψηλα το κεφαλι στη Σαλονικα; Το θεμα ειναι πολυ σοβαρο, αν νομιζει ο ιδιος, η διοικηση και η προπαγανδα επιστροφης του απο τα μ.μ.ε πως θα μπορεσει να καταχρηστει τη μνημη πολλων συνοπαδων μας.......γιατι δεν ειναι μονο συνδεσμητες. Αν απο τα παραπανω πανε νταιλικι να μας τον φερουν δαφνοστεφανωμενο τον συγκεκριμενο ποδοσφαιριστη στην Τουμπα, χωρις εστω μια διευκρινηση, τοτε καταλαβαινετε και οι ιδιοι τη μελει γενεσθαι. Το θεμα ειναι ΟΦΕΙΛΕΙ η διοικηση μια διευκρινηση; Θα πεταχτουν φυσικα παλι πολλοι και θα με πουνε......και ποιος εισαι εσυ ρε που θελεις διευκρινηση, θα σε ρωτησει κιολας ο Ζαγορ και μπλαμπλαμπλα. Οκ ρε μαγκες, δεν αντιλεγω, εχετε δικαιο. Μην ψαχνετε ομως γιατι γινονται ολα αυτα, γιατι θα γινονται και θα εχουν και οι δυο πλευρες ΠΑΝΤΑ δικαιο, με μονο χαμενο τον ΠΑΟΚ.
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό gate4mitsos » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:30

Ηταν γνωστο εδω και καιρο τι επροκειτο να συμβει στην λαμια αν δεν υπηρχε αρκετη αστυνομικη δυναμη μονο που για αλλη μια φορα τα μετρα οπως φαινεται ειναι ανυπαρκτα.Σαφως και δεν επαινω οτι συμβαινει απο το πρωι στη λαμια αλλα ολοι ξερουμε πως δεν θελει και πολυ για να αναψει η φλογα μιας διαμαχης οπαδων(ειδικα ΠΑΟΚτσηδων και αεκτζηδων που εχουν να βρεθουν στο ιδιο γηπεδο πανω απο 4 χρονια).Σιγουρα δεν ειναι και οι 700 δικοι μας αληταραδες και αναρχικα στοιχεια κτλ αλλα απο τη στιγμη που αρχιζουν μπαχαλα δεν θελει και πολυ για να ενσωματωθουν σε αυτα ολοι οσοι εκαναν πανω απο 300 χλμ για εναν αγωνα χαντμπολ...

ΥΓ ας μην συγχεουμε τις ανακοινωσεις της Πτολεμαιδας ή της Τριανδιας ή οποιανου συνδεσμου για να μην ερθει ο Σ με το οτι συμβαινει αποψε στη λαμια...
gate4mitsos
 
Δημοσιεύσεις: 2113
Εγγραφή: Σάβ 15 Μαρ 2008, 19:46

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:31

ω ρε πουστη μου κουραση με τον κοντο.......
αλλα θεματα οι συνδεσμοι δεν εχουνε?
ολα καλα πανε? στη σνυναντηση με τη ΠΑΕ τι σκατα λενε??? για γκομενες?

ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΔΗΜΗΤΡΗ ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗ....ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ....ΞΕΚΟΛΛΑΤΕ....
γκαγκατση γυρνα μπας και κληρωθουμε με τη μπραγκα
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό adam04 » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:36

Eγω λοιπον,που παρεπιπτοντως εχω το δικαιομα να λεω την γνωμη μου,οπως κανει καθε σφ,πιστευω οτι καποιοι αποφασισαν να επιτρεψουν της μετακεινισης οπαδων,ακριβως επειδη ξερουν ποιοι ειμαστε.
Αφου δεν μπορουν αλλιως να μας σταματησουν,θα μας σταματησουν με τιμωριες.
Σημερα μια ασχετη πολη μετατραπηκε σε πεδιο μαχης,με τραυματιες και εμεις θεωρουμε την κριτικη το αλλο ακρο :shock:
Δεν λεω οτι οι αλλοι ειναι αγγελοι,αλλα εμενα με ενδιαφερη καταρχην,τι κανουν οι δικοι μας αλανθαστοι οπαδοι.
Μια ζωη να δικαιολογουμαι τα αδικαιολογητα.
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό Bono » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:38

Καλά αυτό ότι όλα τα κάνει "για να μπορεί να κυκλοφορεί στη Θεσσαλονίκη" είναι ατράνταχτο επιχείρημα...βλέπεις ο δήμαρχος Πειραιά είχε μεγάλες δυσκολίες να κυκλοφορήσει όταν ανέβαινε.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό araya4 » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:42

Αν το ανεφερες και σωστα οπως το εγραψα, θα καταλαβαινες και τι εννοουσα φιλε μου. Ακομα και αν δε σε αρεσουν τα λεγομενα μου.
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό Bono » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:44

Ακόμα και έτσι όπως το γραψες δλδ "με ψηλά το κεφάλι"...ξέρεις πολλούς να χαρίζουν περίπου 500 χιλ. για να έχουν ψηλά το κεφάλι?? δεν λέει κάτι αυτό??
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:45

araya4 έγραψε:Φιλε zoom, ποια ειναι ακριβως η μεταμελεια του ποδοσφαιριστη δ.σ.; Το οτι εκανε λαθος το παραδεχεσαι εσυ οπως εγραψες.....πολλοι απο αυτους που την εκαναν γυριστη (και καλα εκαναν αν εκριναν πως ειχαν αδικο παλια) δεν παραδεχονται πλεον πως υπαρξε ποτε λαθος απο τον ποδοσφαιριστη και ολα μελι-γαλα! Η μεταμελεια λοιπον εκφραζεται απο τη μειωση αποδοχων και μονο και ετσι παει να τη βγαλει ζουλα ωστε να παιξει στην αγαπημενη του ομαδα (την οποια χεχεχε, αρε πως σας αρεσει να τα ακουτε χτυπητα παντα) και να μπορει να κυκλοφορει με ψηλα το κεφαλι στη Σαλονικα; Το θεμα ειναι πολυ σοβαρο, αν νομιζει ο ιδιος, η διοικηση και η προπαγανδα επιστροφης του απο τα μ.μ.ε πως θα μπορεσει να καταχρηστει τη μνημη πολλων συνοπαδων μας.......γιατι δεν ειναι μονο συνδεσμητες. Αν απο τα παραπανω πανε νταιλικι να μας τον φερουν δαφνοστεφανωμενο τον συγκεκριμενο ποδοσφαιριστη στην Τουμπα, χωρις εστω μια διευκρινηση, τοτε καταλαβαινετε και οι ιδιοι τη μελει γενεσθαι. Το θεμα ειναι ΟΦΕΙΛΕΙ η διοικηση μια διευκρινηση; Θα πεταχτουν φυσικα παλι πολλοι και θα με πουνε......και ποιος εισαι εσυ ρε που θελεις διευκρινηση, θα σε ρωτησει κιολας ο Ζαγορ και μπλαμπλαμπλα. Οκ ρε μαγκες, δεν αντιλεγω, εχετε δικαιο. Μην ψαχνετε ομως γιατι γινονται ολα αυτα, γιατι θα γινονται και θα εχουν και οι δυο πλευρες ΠΑΝΤΑ δικαιο, με μονο χαμενο τον ΠΑΟΚ.


κουράστηκα να προσπαθώ μεμονομένα να σας δώσω να καταλάβετε.. κάποια πράγματα δυστυχώς δεν θα καταλάβετε ποτέ μερικοί... σαν τα μικρά τα μωρά κάνετε, πρέπει κάποιος να σας λέει αυτό έτσι το άλλο γιουβέτσι..
δεν καταλαβαίνετε ποιό είναι το καλό του ΠΑΟΚ? οκ το δέχομαι, τουλάχιστον αφήσετε τον Πρόεδρο πού έχουμε εμπιστοσύνη να κάνει ΚΟΥΜΑΝΤΟ επιτέλους.
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2192
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό araya4 » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:47

Και δλδ αυτο εσενα σε αρκει για να ξεχαστουν ολα τα υπολοιπα; Με τη μειωση αποδοχων στον προσωπικο του λογαριασμο θα με κανει εμενα και καθε ενα απο εμας να ξεχασουμε τα προηγουμενα (στα οποια και εγω ειχα τρεξει απο κοντα) και με αυτο τον τροπο δειχνει την αγαπη του για την ομαδα; Αυτο λες;
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό araya4 » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:49

zoom σου επιστρεφω το φιλοφρονισμο φιλε μου. Ακριβως αυτα ηθελα σκεφτομαι και εγω για εσας. Μα δεν μπορειτε επιτελους να καταλαβετε καποια πραγματα τελικα;
araya4
 
Δημοσιεύσεις: 281
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 03:21

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:50

+ τον Σαλπιγκίδη δεν θα τον χειροκροτήσω και θα τον κάνω Θεό αν έρθει στην Τούμπα,
θα τον χειροκροτήσω όμως όταν το παστελώνει.... και όταν θα βοηθάει την ομάδα μου
και θα παίρνω πρωτάθλημα, απλά είναι τα πράγματα. ας αλλάξουμε το τοπικ να το κάνουμε
απόψεις οργανωμένων και μη οργανωμένων στο θέμα Σαλπιγγίδη

:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2192
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Σάβ 29 Μάιος 2010, 14:53

εσύ σαν araya4 φίλε μου , δέχεσαι ή όχι οτι ο Σαλπιγκίδης θα βοηθήσει την ομάδα?
αν δέχεσαι οτι θα βοηθήσει αλλά δεν τον θέλεις για χ ψ λόγους, σημαίνει ότι βάζεις το συμφέρον σου πάνω από τον ΠΑΟΚ, αν δεν δέχεσαι ότι θα βοηθήσει σίγουρα δεν γνωρίζεις από ποδόσφαιρο..
τελικά θέλετε ΠΑΟΚ πάνω από όλα? η ΠΑΟΚ πάνω από όλα και εγώ πάνω από τον ΠΑΟΚ?
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2192
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: Ανακοινώσεις συντονιστικής συνδέσμων και γενικά νέα

Δημοσίευσηαπό Bono » Σάβ 29 Μάιος 2010, 15:02

Αυτό λέω ακριβώς...είναι έμπρακτη συγνώμη αυτό που κάνει και εμένα μου αρκεί.
Γιατί από γυρισμούς άλλων "προδοτών" στα τριανταφεύγα και από λόγια χόρτασα και δε θα πάρω άλλο.

Ακόμα είναι ο μοναδικός παίκτης που έφτυσε τον βάζελο πολλάκις στις επανειλλημένες προτάσεις του προέδρου τους να ανανεώσουν το συμβόλαιο και όχι μόνο δεν τον έβαλαν στο ψυγείο όπως ήταν η πάγια τακτική τους (βλ. κηπουρό και τόσους άλλους που ο βάζελος μέχρι που τους έκοψε τη μπάλα) αλλά τον έβαζαν μέχρι το τέλος.
Και είμαι σίγουρος ότι ακόμα και σήμερα σε περίπτωση που άλλαζε γνώμη και ζητούσε να παραμείνει στο βάζελο, θα ξεχνούσαν τα φτυσίματα που τους έριξε και θα κάνανε κωλοτούμπες απ' τη χαρά τους.
Μέχρι και ο Τεν Κάτε το πήρε χαμπάρι...Κάτι λένε όλα αυτά.

Αλλά σε σας ρε μάγκες εύχομαι στη ζωή σας να βρείτε συγχώρεση για την όποια μικρή ή μεγάλη μαλακία σας γιατί αλλιώς είναι πολύ σκληρό....
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες