Ψευδώνυμα!

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τετ 07 Μάιος 2008, 14:14

aparadektos έγραψε:Αστα τα σπιτσι και τα μίτσι... ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ...


τα σπιτσι... :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

Δημοσίευσηαπό PAOK_IERISSOS » Τετ 07 Μάιος 2008, 14:20

PAOK_IERISSO gt eimai apo ierisso kai eimai paok :P

To nickname mou einai baremenos.To evgala ston mia mera pou ixa faei block sto thegame (mu) kai epsaxna new name gia character!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
PAOK_IERISSOS
 
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 08:17

Δημοσίευσηαπό evi » Τετ 07 Μάιος 2008, 16:54

evi προφανως απο το οναμα μου..(αν κ δεν μου αρεσει πολυ)



:?
evi
 
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 16:14
Τοποθεσία: ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑ

Δημοσίευσηαπό Platon » Σάβ 10 Μάιος 2008, 20:04

Deukalionas62 έγραψε:Λοιπόν ας γράψω και εγώ λίγα λόγια για το nickname μου.

Το έχω από τα μέσα του -90 σαν email , και προέρχεται από τον γενάρχη τον Ελλήνων και το ότι είμαι γεννημένος το -62


συν ότι είναι όνομα που πειράζει ορισμένους ρομιοχριστιανους
έτσι το πήρα και σαν δεύτερο όνομα εδώ πάνω στην άπιστοι Σουηδία

οπότε μου κάθισε καπάκι λόγο τις αντιπάθειας μου στις εβραιογενής θρησκείες που τόσο κακό έχουν κάνει στον Ελληνισμό και γενικά στον κόσμο.


Deukalion



Cool!!!!!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό stelios85 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 22:07

Από το όνομα και έτος γέννησης 1985!
ΠΑΟΚ παντού :) :)
stelios85
 
Δημοσιεύσεις: 61
Εγγραφή: Κυρ 09 Μαρ 2008, 02:45
Τοποθεσία: Salonica - Samos

Δημοσίευσηαπό reset4 » Σάβ 10 Μάιος 2008, 23:27

εγω είχα ένα pc το οποίο συνέχεια το έκανα reset γιατί κολλούσε..
μια μέρα χρειάστηκε να του κάνω 3 reset απανοτά..
στο τέλος λέω: "δεν γαμι...τε, τράβα αλλο 1", ΠΑΟΚ είσαι . . .

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
reset4
 
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Δευτ 14 Ιαν 2008, 16:49

Δημοσίευσηαπό novito » Κυρ 11 Μάιος 2008, 00:29

χαχαχαχαχαχαχα
έλεος ρε reset.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Δημοσίευσηαπό Leonidas1974 » Κυρ 11 Μάιος 2008, 08:19

Απο μικρος ασχολουμε με την ιστορια. Οταν οι φιλοι μου ειχαν ηρωες τους Spiderman, Batman, Hulk.. η τους θεατρινους της WWF (World Wrestling Federation ) Macho Man, The Ultimate Warrior, The Rush.., εγω λατρευα (και συνεχιζω να τους λατρευω ) ιστορικες και μυθολογικες μορφες οπως τον Λεωνιδα, τον Ηρακλη, τον Μεγα Αλεξανδρο, τον Αχιλλεα, τον Οδυσσεα, αλλα και τον El Cid...κτλ. Οταν ειδα σε καποια φαση της παιδικης μου ηλικιας την ταινια "The 300 Spartans" ( 1962 ) αναγεννηθηκα ως Λεωνιδας. :lol:

Βεβαια, "μεγαλωσαμε" και ενταχτηκαν και αλλες μορφες στο πανθεο των "ηρωων" μου (Παλαιολογος, Υψηλαντης, Omar Mukhtar, Simon Bolivar, Maximilian Kolbe, Mahatma Gandhi, Che, Hugo Chavez..) :lol: , αλλα οι παλιοι κατεχουν ακομα τις πρωτες θεσεις.
Γεννημενος στα τελη του 1974..., να το ψευδωνυμο! :)

ΠΑΟΚ!
Άβαταρ μέλους
Leonidas1974
 
Δημοσιεύσεις: 190
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 22:11
Τοποθεσία: Berlin

Δημοσίευσηαπό ПАРТИЗАН » Παρ 15 Αύγ 2008, 01:58

3 λογοι

ΠΑΡΤΙΖΑΝΟΙ ΕΠΙ ΤΙΤΟ ΣΤΗ ΣΕΡΒΙΑ
ΟΙ ГРОБАРИ
ΕΧΩ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΗΝ 4
Άβαταρ μέλους
ПАРТИЗАН
 
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ 31 Ιούλ 2008, 04:29
Τοποθεσία: ΚΑΤΟΙΚΩ ΜΟΝΙΜΩΣ ΣΤΗΝ 4

Δημοσίευσηαπό sepultura_4 » Παρ 15 Αύγ 2008, 02:32

Ωραιο τοπικ

Οι SePuLtUrA καποτε για μενα ηταν το αγαπημενο μου thrash συγκροτημα της Metal σκηνης. Ηταν η μπαντα που διδασκε την πραγματικη σχιζοφρενεια (τωρα ειναι μονο για κλωτσιες). Ηταν μια μπαντα που κουβαλαγε την ιδια τρελα με το λαο του ΠΑΟΚ. Ονειρο μου ηταν παντα να τους δω live. To 1992 στο Θρυλικο Ροδον το ονειρο μου εγινε πραγματικοτητα. Το ξυλο που επεφτε υπο την συνοδεια του Arise (απιστευτο κομματι) δεν εχει ξαναπεσει ποτε σε συναυλια. ΠΑΟΚ και Sepultura ειναι για μενα 2 ιδεες με πολλα κοινα στοιχεια (τρελα - ιστορια - πετρινα χρονια). Οπως ο ΠΑΟΚ βρηκε το δρομο του με το ζαγορακη και εγινε ξανα μεγαλος ετσι ευχομαι και ο Max Cavalera να επιστρεψει καποτε στους Sepultura και να τους ξανακανει και παλι μεγαλους!!!

Μεχρι να γινει αυτο πραξη...ΠΑΟΚ ΜΑΣΤΟΥΡΑ SEPULTURA
sepultura_4
 
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τρί 29 Ιαν 2008, 17:13

Δημοσίευσηαπό midenistis » Παρ 15 Αύγ 2008, 04:35

_sleeper έγραψε:όσοι δεν έχετε αυτό το album, σηκωθείτε από καρέκλες, καναπέδες, σκαμπώ, ξαπλώστρες, αιώρες, πατώματα ή κ εγώ δεν ξέρω που άλλου


χαχαχα
ντιβάνια, τρακτέρ
Λιακόπουλος! 8)
Άβαταρ μέλους
midenistis
 
Δημοσιεύσεις: 1331
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 02:49
Τοποθεσία: West Side Salonica

king

Δημοσίευσηαπό KING » Παρ 15 Αύγ 2008, 06:13

emena opws blepete to basilias to dialeksa epeidh exo kai eixa taseis panta arxhgoy.to bgala apo ena ergaki gamato [for the name of the king].paok athinas pannelinioy f.gounelas :evil:
KING
 
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τετ 19 Δεκ 2007, 01:51

Δημοσίευσηαπό Steenage » Παρ 15 Αύγ 2008, 07:12

εγω βασικα ηθελα να γραψω Stevenage ομαδα αγγλικη στην
conferens Αγγλιας που την πιανω παντα στο στοιχημα
κ ειπα να την τιμησω αλλα το 'v' το εφαγε η γατα ...
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Δημοσίευσηαπό Black_White_Heart » Παρ 15 Αύγ 2008, 08:50

emena einai aspromauri h kardia mou....
Black_White_Heart
 
Δημοσιεύσεις: 853
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:42
Τοποθεσία: Γερμανια

Η Θρυλική Ονομασία του ενός και μοναδικού DreamWarrior

Δημοσίευσηαπό dreamwarrior » Παρ 15 Αύγ 2008, 09:04

Οι ρίζες του nickname μου βρίσκονται στα βάθη των αιώνων (Ε ΝΑΙ!!!!!)
Είμαστε περίπου στα early 90's όπου ο τελοιόφοιτος λυκείου νέος από την ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ Έδεσσα περιμένει την εισαγωγή του σε ανώτατο εκπαιδευτικό ίδρυμα (βασικά για άλλο "Ίδρυμα" προοριζόμουν αλλά το πέτυχα μόνο στην πόλη!!!)
Καλοκαιράκι αραχτός σε ένα από τα πολλά beach bar της εξωτικής Έδεσσας και ακούω τον δισκοβάλτη (ο επιστημονικός όρος της λέξης DJ) να παίζει ένα τραγούδι που έμοιαζε με το γνωστό "Soul Bossa Nova" του Quincy Jones αλλά με λόγια και τρελό hip hop ρυθμό!!!!!Εξτασιάστηκα.......Τρελάθηκα......Σαγηνεύτικα!!!!!!!!!! Πάω στον ΝτιΤζεΪ και του λέω : Θα σε σκίσω - θέλω αυτό το τραγούδι.
Ο τύπος - φιλαράκι μου καλή του ώρα τώρα δεν βρίσκετε εν ζωή - μου λέει : Ρε πόντιε αυτό το τραγούδι δεν είναι για 'σένα.....για 'σένα είναι η ονομασία του συγκροτήματος!!!!!Είναι οι Dream Warriors!!!!!!Άρα κι εσύ είσαι ένας από αυτούς.
Έτσι επικράτησε το nickname DreamWarrior το οποίο το χρησιμοποιούσα και στο IRC κάποτε.
Για την ιστορία οι Dream Warriors είναι ένα συγκρότημα alternative hip hop που αποτελείτε από 2 άτομα και μεγαλούργησε στα τέλη της δεκαετίας του '80 και αρχές του '90. Το τραγούδι ονομάζετε My Definition Of A Boombastic Jazz Style. Υπάρχουν ακόμη και σήμερα αλλά δεν ακούγονται πολύ στα μέρη μας.
Όσο για το αβατάρ μου είναι η νυχτερίδα που ζωγράφιζε στο πρόσωπό του ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ Wrestling legend The Ultimate Warrior!!!!! Φένεται ότι ο Warrior ήταν γραφτό να γίνει το μισό του ονόματός μου.

Υ.Γ. : Θα ήθελα πολύ να κάνω ένα nickname όπως του ενός και μοναδικού UnderTaker αλλά κατοχυρώθηκε από άλλον αδερφό!!!!
Για μερικούς που δεν συμφωνούνε με το WWE δεν πειράζει γνώμη τους είναι.Ούτε εγώ συμφωνώ με το pro ή το coynter strike ....Τι να κάνουμε;;;;;
Τελευταία επεξεργασία από dreamwarrior και Παρ 15 Αύγ 2008, 17:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μ' ένα ονειρό θα ζωωωωωωωωωωωω
το 'πα στον τρελόγιατρόοοοοοοοοοοοοοο
να σε δω ψηλά εκείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι
ΞΑΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
dreamwarrior
 
Δημοσιεύσεις: 3136
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:04
Τοποθεσία: Έδεσσα

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες