Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Ό,τι άλλο κρίνετε απαραίτητο προς συζήτηση και δεν έγκειται στις παραπάνω Θεματικές Ενότητες...

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό prist64 » Σάβ 21 Ιαν 2017, 22:02

Ale-ξιε,εχεις μεηλ.

Τσατ-πατ ,τι 'ναι αυτα ρε?

Πετρο ποτε θα ερθεις να δεις τους παπουδες
μπας και κανουμε κι εμεις......τσατ? :D
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7026
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 21 Ιαν 2017, 23:42

Πάτερ, πάνε στην σελίδα 19 του topic "chat" και θα βρεις πλήρεις οδηγίες του Πέτρου... 8-)
Εύκολο είναι, αφού το κατάφερα κι εγώ, φαντάσου... :P
Όλοι εκεί μέσα είναι τώρα... ;)
Νέα μόδα... :ugeek:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Κυρ 22 Ιαν 2017, 00:41

One scotch,one bourbon,one beer... :mrgreen:
Ρε Goran πότε θα τα πιούμε εκείνα τα τσιπουρα;;
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 22 Ιαν 2017, 10:43

Καλημέρα Π.Α.Ο.Κ.τσάκια και καλή Κυριακή αργία να χουμε με υγεία, δύναμη και καμιά μεταγραφή...


Υ.Γ. Κυριακή δίχως Π.Α.Ο.Κ., φαγητό νερόβραστο κι ανάλατο συνάμα... :(
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Κυρ 22 Ιαν 2017, 10:48

Μην μιλατε παλι για φαγητο...Παλι πειναω.

Καλημερα παιδια
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 22 Ιαν 2017, 10:50

:opaokara:

Καλημέρα ρε...φαγάνα... :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Kostas_Peraia4 » Κυρ 22 Ιαν 2017, 10:53

Το βραδυ εχει chat να σχολιασουμε την αγωνιστικη
Ανήκω κι εγώ στο παρεάκι του chat
Άβαταρ μέλους
Kostas_Peraia4
 
Δημοσιεύσεις: 4817
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2014, 20:40

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 22 Ιαν 2017, 10:56

Μάλλον θα μπω για να σας ακούσω, αλλά αφού δεν βλέπω τα άλλα ματσάκια, επί αυτών δεν μπορώ να έχω άποψη...Τώρα, για βαθμολογίες κ.τ.λ., όλο και κάτι θα βρω να πω... :D

Τι ώρα ξεκινάτε???
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 22 Ιαν 2017, 10:59

Kostas_Peraia4 έγραψε:Μην μιλατε παλι για φαγητο...Παλι πειναω.

Καλημερα παιδια

Μόνιμα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11451
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό aoratos » Κυρ 22 Ιαν 2017, 11:17

Pater έγραψε:Έχω πάθει πλάκα με τον λαό της ομαδάρας μας, με όλους εσάς και σκέφτομαι κάτι που περνάει νομίζω από το μυαλό πολλών εδώ μέσα. Ο Κώστας(peraia) πήρε συνέντευξη από παίκτη που μας ενδιαφέρει, ο Simba ανεβάζει βιντεάκι με φάσεις από όλη την καριέρα του σχεδόν. Πολλοί μέσα στο forum κάνουν αναλύσεις, εκτιμήσεις και προβλέψεις με ποδοσφαιρική ματιά. Από την άλλη οι αρδ δεν παίρνουν μυρωδιά στο τι γίνεται στον ΠΑΟΚ και γράφουν άσχετα και κακογραμμένα κείμενα που (μάλλον εσκεμμένα) κάνουν κακό στην ομάδα. Πρέπει οι νέοι αθλητικογράφοι- αθλητικοί παραγωγοί του ΠΑΟΚ να βγουν από εδώ μέσα και να είναι πραγματικά ένας από εμάς. Κι επειδή δεν γίνεται να πετύχει αυτό σε κανένα άλλο media που θα πρέπει να συμβιβαστείς με τα συμφέροντα του επιχειρηματία ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΤΩΝ ΠΑΟΚΤΣΗΔΩΝ ας είναι διαδικτυακό στην αρχή. Είναι κρίμα ο πιο κμπάρης λαός του κόσμου να έχει αρδ της πλάκας για την ενημέρωσή του


Νεοι αθλητικογραφοι & αθλητικοι παραγωγοι?? Που ακριβως? Στην Ελλαδα??
Για την κοινωνια μας την ριμαγμενη φιλαρακο μου και απο οτι καταλαβαινω και για σενα ολος αυτος ο επαγγελματικος κλαδος ειναι ΑΡΔ ΑΡΔ ΑΡΔ ΑΡΔ.
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Pater » Κυρ 22 Ιαν 2017, 11:35

goran 64 έγραψε:Πάτερ, πάνε στην σελίδα 19 του topic "chat" και θα βρεις πλήρεις οδηγίες του Πέτρου... 8-)
Εύκολο είναι, αφού το κατάφερα κι εγώ, φαντάσου... :P
Όλοι εκεί μέσα είναι τώρα... ;)
Νέα μόδα... :ugeek:

ευχαριστώ goran θα το δοκιμάσω με την πρώτη ευκαιρία
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό Pater » Κυρ 22 Ιαν 2017, 11:42

aoratos έγραψε:
Pater έγραψε:Έχω πάθει πλάκα με τον λαό της ομαδάρας μας, με όλους εσάς και σκέφτομαι κάτι που περνάει νομίζω από το μυαλό πολλών εδώ μέσα. Ο Κώστας(peraia) πήρε συνέντευξη από παίκτη που μας ενδιαφέρει, ο Simba ανεβάζει βιντεάκι με φάσεις από όλη την καριέρα του σχεδόν. Πολλοί μέσα στο forum κάνουν αναλύσεις, εκτιμήσεις και προβλέψεις με ποδοσφαιρική ματιά. Από την άλλη οι αρδ δεν παίρνουν μυρωδιά στο τι γίνεται στον ΠΑΟΚ και γράφουν άσχετα και κακογραμμένα κείμενα που (μάλλον εσκεμμένα) κάνουν κακό στην ομάδα. Πρέπει οι νέοι αθλητικογράφοι- αθλητικοί παραγωγοί του ΠΑΟΚ να βγουν από εδώ μέσα και να είναι πραγματικά ένας από εμάς. Κι επειδή δεν γίνεται να πετύχει αυτό σε κανένα άλλο media που θα πρέπει να συμβιβαστείς με τα συμφέροντα του επιχειρηματία ΑΣ ΓΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟ ΓΝΗΣΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΤΩΝ ΠΑΟΚΤΣΗΔΩΝ ας είναι διαδικτυακό στην αρχή. Είναι κρίμα ο πιο κμπάρης λαός του κόσμου να έχει αρδ της πλάκας για την ενημέρωσή του


Νεοι αθλητικογραφοι & αθλητικοι παραγωγοι?? Που ακριβως? Στην Ελλαδα??
Για την κοινωνια μας την ριμαγμενη φιλαρακο μου και απο οτι καταλαβαινω και για σενα ολος αυτος ο επαγγελματικος κλαδος ειναι ΑΡΔ ΑΡΔ ΑΡΔ ΑΡΔ.

αόρατε δεν ξεχνώ τις δυσκολίες που έχει η πρόταση που κάνω, άλλωστε είναι νομίζω σκέψη πολλών εδώ μέσα να γίνει ένας δικός μας φορέας. Αν όμως γίνει κατορθωτό θα μας ξεχαρμανιάσει τουλαχιστον. Επίσης δεν πιστεύω ότι είναι όλοι αρδ αλλά δυστυχώς η γραμμή αρδ επιβάλεται και φαίνεται και κάνει κακό στην ομάδα μας. Γι αυτό είπα ότι αυτό πρέπει να γίνει εδώ μέσα για να μην κατευθύνεται το νέο media από τα συμφέροντα κάποιου επιχειρηματία
ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CHAMPIONS LEAGE
Pater
 
Δημοσιεύσεις: 425
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιούλ 2016, 20:21

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 22 Ιαν 2017, 12:59

Καλημέρα και καλή Κυριακή!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό prist64 » Δευτ 23 Ιαν 2017, 15:12

26 ωρες δεν πατησε ψυχη,
ουτε καν ο Αποστολης.
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7026
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Καφενείο ΠΑΟΚΜΑΝΙΑ

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 23 Ιαν 2017, 15:31

Πολλοι δε μπορουν παπα μου :?

Καλημερα
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11451
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γενική Συζήτηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες