poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητή

poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητή

1) Μπολονι
58
28%
2) Σαντος
56
27%
3 )Αναστασιάδης
24
11%
4) Άλλος
72
34%
 
Σύνολο ψήφων : 210

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό adam04 » Πέμ 09 Μάιος 2013, 15:31

bane1980 έγραψε:Εγώ σκέφτομαι και κάτι άλλο:

Εάν ο Σάντος θέλει χρόνο να σκεφτεί κλπ και υποτίθεται οτι θα περιμένει να δώσει η εθνική τα παιχνίδια τον Ιούνιο κλπ, μην την πατήσουμε 2η φορά και περιμένουμε μέχρι τότε και μετά τρέχουμε να βρούμε προπονητή να ξεκινήσει προετοιμασία...

Γιατί δεν νομίζω οτι προπονητής στο βεληνεκές που θέλουμε θα κάτσει να περιμένει ως δεύτερη λύση να ενεργοποιηθεί συμφωνία εάν δεν κάτσει αυτή με την πρώτη σου επιλογή...


Μεσα στο μυαλο μου εισαι.Δηλαδη θα κατσουμε να περιμενουμε μεχρι τελος Ιουνιου τι θα αποφασισει ο μεγαλος?Νομιζα οτι στις μεταγραφες πρωτο λογο θα εχει ο καινουργιος προπονητης.Τι σοι σχεδιασμος ειναι αυτος δηλαδη. :(
Κατω τα χερια απο τον Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
adam04
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 17:17
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Πέμ 09 Μάιος 2013, 15:39

Μην βιάζεστε, ακόμα τα play offs δεν ξεκίνησαν.
Υπάρχει χρόνος για όλα προς τι η βιασύνη?
Ο Σάντος δεν έχει δει την ομάδα, δεν ξέρει τι μεταγραφές πρέπει να γίνουν δεν γνωρίζει παίκτες που θα μπορούσαν να αγωνιστούν?
Το θέμα ενδεχομένως να θέλει να το λύσει ο ίδιος ο Σάντος με τον Σαρρή.
Για να ξέρουν μερικοί τι εστί Σαρρής, ένα σας λέω, ιδρυτής της ΠΕΦΟ ΧΙΟΥ.
Σκ@τογαβρος του κερατά, εμένα λοιπόν δεν με πείθετε ότι δυσκολεύει τον Σάντος να έρθει στον ΠΑΟΚ λόγω Εθνικής αλλά λόγω γάβρου.
Γιατί αν τόσο αγαπάει την Εθνική ο Σαρρής, άμα του σκάσει κανένα 500 χιλ ο Σαββίδης σαν αποζημίωση τι θα κάνει?

Για τον Σάντος έχω μιλήσει από τον Ιανουάριο ότι υπάρχει παρασκήνιο και ποιος του μίλησε στον Σαββίδη.
Είναι πρώτη επιλογή και θα εξαντληθούν όλες οι πιθανότητες.

Από εκεί και πέρα οι μανατζαραίοι προτείνουν κάθε μέρα κάθε λογής απίθανο μιας και πλέον "πουλάει" ο ΠΑΟΚ που τα χώνει...

Άκου Ντομενέκ... :lol: :lol:

ΕΝΤΙΤ: Κάποιοι φυσικά από την μεγάλη τους "αγωνία" αν θα έρθει στον ΠΑΟΚ δίνουν και βήμα στον ατζέντη του να μας πείσει.. :twisted:

http://www.paokmania.gr/%CF%83%CF%84%CE ... E%BA%C2%BB
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 09 Μάιος 2013, 15:54

O Σαββίδης δήλωσε ότι σκουπεύει να βάλει 50.000.000 μόνο για τις ακαδημίες.
Ο Santos ψιλοστ'αρχίδια του τις έχει τις ακαδημίες (μάλλον).
Ο Boloni είχε έτοιμο μακροπερίοδο πλάνο για τις ακαδημίες, λίγο πριν φύγει.

Δεν έχω ψηφίσει πάντως κάτι στο poll.. Είτε με Boloni είτε με Santos, εγώ ευχαριστημένος θα 'μαι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47098
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό chrisg4 » Πέμ 09 Μάιος 2013, 16:27

Από τη μία δε θα με χαλάσει ο Santos, στο κάτω κάτω από Μίτσελ Αναστασίου Τσιώλη και γενικά όλους τους υπολοιπους στην Ελλάδα είναι καλύτερος, από την άλλη όμως βλέπω αυτό το 4-4-2 στο τελευταίο παιχνίδι της εθνικής με τη Βοσνία με Καραγκούνη Κατσουράνη Χολέβας και Τζιώλη στο κέντρο και ανατριχιάζω.

Γενικά έχω βαρεθεί αυτή την ανακύκλωση προσώπων στον ΠΑΟΚ και σε αγωνιστικό και σε διοικητικό επίπεδο...
Άβαταρ μέλους
chrisg4
 
Δημοσιεύσεις: 2438
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:36

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Πέμ 09 Μάιος 2013, 17:18

Μην είσαι τόσο σίγουρος ότι ο Σάντος του 2014 στον ΠΑΟΚ θα είναι ο ίδιοσ Σάντος του 2009!
Από τη άλλη
1. Ξέρει την ελληνική παραγματικότητα και χρειάζεται την μικρότερη προσαρμογή!
2. Γνωρίζει απέξω τα χαρακτηριστικά των παικτών του ΠΑΟΚ και ειδικά των ελλήνων!!!
3. Μπορεί να περάσει με ασφάλεια τα πρώτα κρίσιμα παιχνίδια και να σε βάλει στους ομίλους με ασφάλεια!!!
4. Ανακαλύπτει και φέρνει πάικτες (ιδιάιτερα από το εξωτερικό και την πορτογαλοισπανική αγορά)
5. Εχω δει τον Σάντος σε εποχή ισχνών αγγελάδων στον ΠΑΟΚ, έχω δει τον Σάντος στην όχι και τόσο ταλαντούχα Εθνική!
Θα ήθελα να τον δώ στον έυρωστο ΠΑΟΚ του ΙΒΑΝ!!!!!
ΥΓ αν και εγώ είμαι κρυφομπολονικός ... Αλλά αυτός δεν έρχεται!!!!
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8504
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό konyian » Πέμ 09 Μάιος 2013, 17:39

Αναστασιαδης και ξερο ψωμι.
Από μπαλα, δεν το συζητω, το αποδειξε πολλες φορες, ξερει.
Τον ΠΑΟΚ τον πονάει, το ξερουμε.
Ειναι ο μονος προπονητης που ειδα να παιζει με εφτα επιθετικους και να γυριζει ευρωπαϊκό ματς απο 3-0 σε 5-3.
Οι πλειονοτητα των ποδοσφαιριστων που δουλεψαν μαζι του, πινουν νερο στο όνομα του.
Το οτι θα γουσταρουμε θα γουσταρουμε, αυτο ειναι σιγουρο.
Κατι κολληματα που εχει, δεν μας χαλάνε. Η ομαδα τον Μαη να ειναι καλά..
Και τέλος οταν τον διωξουν δεν θα ζητήσει και τα μπονους της επομενης πενταετίας.
konyian
 
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 19:07

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό shark4 » Πέμ 09 Μάιος 2013, 17:49

nikolasf έγραψε:Μην είσαι τόσο σίγουρος ότι ο Σάντος του 2014 στον ΠΑΟΚ θα είναι ο ίδιοσ Σάντος του 2009!
Από τη άλλη
1. Ξέρει την ελληνική παραγματικότητα και χρειάζεται την μικρότερη προσαρμογή!
2. Γνωρίζει απέξω τα χαρακτηριστικά των παικτών του ΠΑΟΚ και ειδικά των ελλήνων!!!
3. Μπορεί να περάσει με ασφάλεια τα πρώτα κρίσιμα παιχνίδια και να σε βάλει στους ομίλους με ασφάλεια!!!
4. Ανακαλύπτει και φέρνει πάικτες (ιδιάιτερα από το εξωτερικό και την πορτογαλοισπανική αγορά)
5. Εχω δει τον Σάντος σε εποχή ισχνών αγγελάδων στον ΠΑΟΚ, έχω δει τον Σάντος στην όχι και τόσο ταλαντούχα Εθνική!
Θα ήθελα να τον δώ στον έυρωστο ΠΑΟΚ του ΙΒΑΝ!!!!!
ΥΓ αν και εγώ είμαι κρυφομπολονικός ... Αλλά αυτός δεν έρχεται!!!!


Απολυτως σωστος...
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό Sotos10 » Πέμ 09 Μάιος 2013, 20:04

Θεωρω Αναστασιαδης..
Ημουν αναμεσα σ αυτον και στο ''αλλος''
Οσο θυμαμαι με τι υλικο κερδιζε αρσεναλ,ψηφιζω με κλειστα ματια

Κ ο Μπολονι κ ο Σαντος καλα τα πηγαν στον ΠΑΟΚ παντως.Και οι 3 στην θητεια τους μας βοηθησαν σαν ομαδα.
Sotos10
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ 09 Ιούλ 2008, 13:24

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Πέμ 09 Μάιος 2013, 20:23

Επρεπε να βαλετε και Σουλης Μαρκοπουλος 8-)
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό slidar » Πέμ 09 Μάιος 2013, 20:27

Ο ντομενεκ κατεβαζε 11αδα με βαση τα ζωδια.. και αν ο ερμης ηταν αναδρομος.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό hliask » Παρ 10 Μάιος 2013, 09:20

Τον πολυνίκη ΑΓΓΕΛΟ.

Έχω την εντύπωση πως ψάχνουμε προπονητή που να έχει τις δυνατότητες να κάνει αξιόλογη πορεία εντός και εκτός Ελλάδος και να φέρει και κανέναν τίτλο.
Δεν μπορώ να θυμηθώ τι απ΄ αυτά κατάφερε ο Σάντος σε Ελλάδα και Ευρώπη, δεν θυμάμαι κανέναν τίτλο όχι μόνο στον ΠΑΟΚ άλλα όπου κι αν ήταν. Και μην ξεχνάτε 25.000 διαρκείας, απόλυτη στήριξη στο έργο του και στις επιλογές του (''όποιος δεν τον γουστάρει να κάτσει σπίτι του''), υλικό (Γκαρσία, Κοντρέρας, Βιερίνια, Ίβιτς, Μουσλίμοβιτς, Λίνο κλπ), τρία τουλάχιστον χρόνια δουλειά στην ομάδα και φυσικά μόλις έφτασε η ώρα για αποτελέσματα γεια σας συμφωνημένος από Μάρτιο με Εθνική.
Και βέβαια δεν ανέδειξε ούτε έναν Έλληνα νεαρό ποδοσφαιριστή και ενώ είχε ακαδημίες που πέρνανε πρωταθλήματα.-

ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 0-1 Αλλαγή ο ΠΑΟΚ στο 91΄. Δήλωση Φ. Σάντος μετά τον αγώνα : Νόμιζα οτι ήταν στο 85΄. Μεγάλε Σάντος.
hliask
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί 19 Φεβ 2008, 13:20

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό zissos » Παρ 10 Μάιος 2013, 09:42

Όλοι γουστάρουμε Άγγελο, αλλά όταν ακόμα και ο ίδιος βγαίνει και λέει ότι δεν είναι για 1ος προπονητής στον ΠΑΟΚ πια και θα προτιμούσε είτε στις υποδομές, είτε από άλλο πόστο, νομίζω δεν έχει νόημα να επιμένουμε. Καλώς ή κακώς τα ντουζένια του Άγγελου ήταν τα από το 96 μέχρι και το 2005-2006. Τώρα τον έχει ξεπεράσει η εποχή
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1995
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό paoki1985 » Παρ 10 Μάιος 2013, 10:48

Θεωρώ ότι μια ευκαιρία την αξίζει ο Άγγελος. Να έρθει μια φορά να δουλέψει μόνο σαν προπονητής. Να δουλέψει μια φορά σε ένα υγειές περιβάλλον. Να είναι όλοι πληρωμένοι. Να έχει το μυαλό του μόνο στα αγωνιστικά. Όσο γι'αυτά που δήλωσε, μην τρελαίνεστε. Απλά τα είπε για να μην φέρνει διχασμό. Να μη δημιουργεί πρόβλημα. Θέλει σαν τρελός να έρθει. Ένα τηλεφώνημα του Ιβάν έιναι η υπόθεση.
paoki1985
 
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Πέμ 28 Απρ 2011, 11:52

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 10 Μάιος 2013, 11:29

Και οι τρεις μια δεύτερη ευκαιρία την αξίζουν.Αλλα ο Άγγελος δύσκολα να την πάρει αλλα και να την κρατήσει.Πολλοί δε τον θέλουν για τους γνωστούς εξωαγωνιστικούς λόγους.Η μόνη περίπτωση να έρθει σε περίπτωση που στραβώσει με τον νέο προπονητή εν μέσω αγωνιστικής περιόδου.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: poll - ποιον θεωρείτε καταλληλότερο για επόμενο προπονητ

Δημοσίευσηαπό moican4 » Παρ 10 Μάιος 2013, 15:08

Είσαι παλιά καραβάνα Κατ5 και ξέρεις.

Ο Άγγελος με ένα και μόνο νεύμα θα ερχόταν στον ΠΑΟΚ δεν χρειάζεται ούτε τηλ, ούτε μάνατζερ, ούτε τρίτους, ούτε και συμβόλαια να υπογράψεις, πιο καλά από όλους το ξέρει ο Ζαγοράκης που δεν είχαν και τις καλύτερες σχέσεις (παλιά).
Όπως επίσης ο Άγγελος θα μπορούσε να "εκμεταλλευτεί" τις σχέσεις που έχει ο Σαββίδης με την Ορθόδοξη Εκκλησία και να τον προσεγγίσει προς όφελός του, αλλά δεν είναι ούτε καραγκιόζης, ούτε ξεφτίλας σαν μερικούς άλλους.
Την ίδια εποχή που ο ζησάκος του έπαιζε π@στιά αφού είχαν δώσει τα χέρια για να αναλάβει προπονητής, και να έρθει το μεγαλύτερο γίδι που πέρασε στην Ιστορία του ΠΑΟΚ σαν προπονητής, ο Άγγελος έτρωγε παρέα με τον Γκαρσία σπίτι του γιατί και οι 2 γούσταραν τρελά ο ένας τον χαρακτήρα του άλλου.
Ντόμπροι και @@ τύποι...

Αυτά περί Άγγελου...
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες