14.Αθανάσιος Παπάζογλου

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:07

toursounidis έγραψε:Θυμηθειτε λιγο τις φασεις του ματς και βρειτε μου μια καθετη των χαφ η μια καλη σεντρα των εξτρεμ προς τον Παπαζογλου.Αν βρειτε μια κερδιζετε και παραδεχομαι οτι ο Σακης τροφοδοτηθηκε και δεν αξιοποιησε τις ευκαιριες..


Ούτε μια σωστή.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό toursounidis » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:09

''''''''ό RoMaN » Παρ Σεπ 17, 2010 2:06 pm

toursounidis έγραψε:Θυμηθειτε λιγο τις φασεις του ματς και βρειτε μου μια καθετη των χαφ η μια καλη σεντρα των εξτρεμ προς τον Παπαζογλου.Αν βρειτε μια κερδιζετε και παραδεχομαι οτι ο Σακης τροφοδοτηθηκε και δεν αξιοποιησε τις ευκαιριες..



Αδερφέ, στο α' ημίχρονο τροφοδοτήθηκε γαμάτα από χαμηλή σέντρα του kavLino από αριστερά, ο ίδιος βρέθηκε μπροστά στο τέρμα, και το πλασέ του κόντραρε στον αμυντικό της Μπρουζ που 'κανε τάκλιν πίσω του. Άλλη φορά δεν πήρε μπάλα στη περιοχή. Α, έκανε και ένα σουτ έξω από την περιοχή με το δεξί (αν θυμάμαι καλά) και βρήκαμε την μπάλα στη Θεσσαλονίκη..Άλλη φορά δεν εκδηλώθηκε επίθεση που να συμμετέχει ο Σάκης.
Ποδοσφαιρικά
'''''''''''''''''''''''''''''''


Κι εγω θα σου πω πρωτα οτι κερδισες, αλλα και οτι πιστευω οτι στη σεντρα του Λινο εκανε οτι επρεπε,πηγε να πλασαρει και κοντραρε.Για το σουτ ηταν οντως ασχημο.Αυτες ηταν οι δυο απο τις 5!! συνολικα προσπαθειες του ΠΑΟΚ για γκολ.
Άβαταρ μέλους
toursounidis
 
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τετ 22 Ιούλ 2009, 19:15

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:12

Όταν τα χαφ κάνουν σωστή δουλειά και τροφοδοτήσουν ένα center-forward σωστά,
όταν τα εξτρέμ κάνουν το ίδιο,
και ο Σάκης φερθεί άμπαλα,
Θα είμαι από τους πρώτους που θα το παραδεχθώ.
Όταν οι προηγούμενοι με άριστα το "10" πιάνουν σε απόδοση "4"
ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90095
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό Shaman4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:20

toursounidis έγραψε:Θυμηθειτε λιγο τις φασεις του ματς και βρειτε μου μια καθετη των χαφ η μια καλη σεντρα των εξτρεμ προς τον Παπαζογλου.Αν βρειτε μια κερδιζετε και παραδεχομαι οτι ο Σακης τροφοδοτηθηκε και δεν αξιοποιησε τις ευκαιριες..



Αυτο ειναι το θεμα, επειδη εγω ειμουνα χθες μεσα, ειδα το ματς απο το γηπεδο που σου δινει ολικη εικονα του αγωνιστηκου χωρου σε αντιθεση με την τιβι...

ΑΚΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ και ακουστε ολοι, ο Παπαζογλου δεν τροφοδοτηθηκε επειδη ο ιδιος δεν κινοταν σωστα και δεν βρισκοτανε σε σωστες θεσεις, και ος εκ τουτου, καθε μα καθε φορα, ο ιβιτς (και οι αλλοι) τον αποφευγανε και μεταβιβαζανε την μπαλλα πλαγια... δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.

Με αλλα λογια, εαν χθες επαιζε ο Μουσλι, θα ειχε τροφοδοτηθει παραπανω απλα επειδη ο ιδιος ειχει σωστες τοποθετησεις...


Οσο για τους αλλους, δεν λεω οτι πρεπει να μαθει μπαλλα σε εμας, αλλα τι να κανουμε, αυτους εχουμε, με αυτους πορευομαστε, αλλωστε το θεμα στο κατω κατω ειναι οικονομικο...

Η απαξιωση δεν ειναι λυση, και η κριτικη σεβαστη, αλλα καποια στιγμη παβει να ειναι απικοδομιτικη οταν πιεζουμε παικτες που, δεν το εχουν, και προσθετουμε ενα επιπλεον προβλημα, την ψυχολογικη πιεση που στο ποδοσφαιρο ειναι καταστρεπτικη (βλεπε παραδειγμα βρυζας)...

Μαγκες, ο Ζαγορ ξερει τι θα κανει... αφηστε τον παπαζογλου στην ησυχια του..
Shaman4
 
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2008, 22:02

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό markos4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:21

Sera4 έγραψε:8.19 Προσβολή των μελών, των φιλάθλων, των θείων, της ομάδας μας, των παικτών της ή των μελών του forum με την χρήση ειρωνικών, υβριστικών ή μειωτικών χαρακτηρισμών. Η παράβαση από μέλος του κανόνα αυτού θα οδηγεί ακόμα και στην οριστική αποβολή του από το forum.

το ποστ του μαρκου4 διαγραφηκε...συνιστω λιγο την προσοχη σας οταν μιλατε για ποδοσφαιριστες του ΠΑΟΚ...ολοι κρινονται το θεμα ειναι ο τροπος που το κανεις...ας μεινουμε στα αγωνιστικα και ας αποφευγουμε τους χαρακτηρισμους...


ok sera4 τον περνω πισω τον χαρακτηρισμο μου για τον παπαζογλου.
παπαζογλου εισαι παιχταρας αδικεισαι στον ΠΑΟΚ εσυ εισαι για την μπαρτσα ρε.
ο μουρινιο εκανε μεταγραφη απο την ιντερ τον κηπουρο για το χορταρι του μπερναμπεου.
ο παπαζογλου σε τι αλλο θα μπορουσε να φανει χρησιμος?????
πως μπορω να βαλω και εγω την φωτογραφια του gash?το παλτο εννοω.....
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2951
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό toursounidis » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:24

Shaman4 έγραψε:
toursounidis έγραψε:Θυμηθειτε λιγο τις φασεις του ματς και βρειτε μου μια καθετη των χαφ η μια καλη σεντρα των εξτρεμ προς τον Παπαζογλου.Αν βρειτε μια κερδιζετε και παραδεχομαι οτι ο Σακης τροφοδοτηθηκε και δεν αξιοποιησε τις ευκαιριες..



Αυτο ειναι το θεμα, επειδη εγω ειμουνα χθες μεσα, ειδα το ματς απο το γηπεδο που σου δινει ολικη εικονα του αγωνιστηκου χωρου σε αντιθεση με την τιβι...

ΑΚΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ και ακουστε ολοι, ο Παπαζογλου δεν τροφοδοτηθηκε επειδη ο ιδιος δεν κινοταν σωστα και δεν βρισκοτανε σε σωστες θεσεις, και ος εκ τουτου, καθε μα καθε φορα, ο ιβιτς (και οι αλλοι) τον αποφευγανε και μεταβιβαζανε την μπαλλα πλαγια... δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.

Με αλλα λογια, εαν χθες επαιζε ο Μουσλι, θα ειχε τροφοδοτηθει παραπανω απλα επειδη ο ιδιος ειχει σωστες τοποθετησεις...


Οσο για τους αλλους, δεν λεω οτι πρεπει να μαθει μπαλλα σε εμας, αλλα τι να κανουμε, αυτους εχουμε, με αυτους πορευομαστε, αλλωστε το θεμα στο κατω κατω ειναι οικονομικο...

Η απαξιωση δεν ειναι λυση, και η κριτικη σεβαστη, αλλα καποια στιγμη παβει να ειναι απικοδομιτικη οταν πιεζουμε παικτες που, δεν το εχουν, και προσθετουμε ενα επιπλεον προβλημα, την ψυχολογικη πιεση που στο ποδοσφαιρο ειναι καταστρεπτικη (βλεπε παραδειγμα βρυζας)...

Μαγκες, ο Ζαγορ ξερει τι θα κανει... αφηστε τον παπαζογλου στην ησυχια του..


Εγινε αδερφακι μου
Άβαταρ μέλους
toursounidis
 
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Τετ 22 Ιούλ 2009, 19:15

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:33

markos4 έγραψε:Εικόνα
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:36

Shaman4 έγραψε:
ΑΚΟΥ ΦΙΛΑΡΑΚΟ και ακουστε ολοι, ο Παπαζογλου δεν τροφοδοτηθηκε επειδη ο ιδιος δεν κινοταν σωστα και δεν βρισκοτανε σε σωστες θεσεις, και ος εκ τουτου, καθε μα καθε φορα, ο ιβιτς (και οι αλλοι) τον αποφευγανε και μεταβιβαζανε την μπαλλα πλαγια... δυστηχως αυτη ειναι η αληθεια.



Μεγάλη αλήθεια και αυτή εξίσου με τις προηγούμενες.
Κανείς παίχτης δεν πήγαινε βοηθήσει συμπαίχτες του.
Ούτε στο πλάγιο.
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό markos4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:36

μηπως το εχεις σε αλλο νουμερο?θα ειναι μικρο σε αυτον που θελω να το δωσω.
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2951
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό gash04 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:47

Μπορείς βοηθήσεις ψυχή Παλτατζόγλου με τρόπο και παίξει όμορφη μπάλα

Εικόνα
ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, ΟΧΙ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ
Άβαταρ μέλους
gash04
 
Δημοσιεύσεις: 11059
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 17:15
Τοποθεσία: Fucking Athens

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό markos4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 14:51

αμην!
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2951
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό katerini4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 15:08

φτιαχνει ωραια τα μαλλια του παντως..
τριχα δεν του ξεφευγει με μοιρογνομονιο μπροστα στον καθρφτη πριν τα ματς ο σακης..
Άβαταρ μέλους
katerini4
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 20:37
Τοποθεσία: ΚΑΤΕΡΙΝΗ

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Παρ 17 Σεπ 2010, 15:18

markos4 έγραψε:
Sera4 έγραψε:8.19 Προσβολή των μελών, των φιλάθλων, των θείων, της ομάδας μας, των παικτών της ή των μελών του forum με την χρήση ειρωνικών, υβριστικών ή μειωτικών χαρακτηρισμών. Η παράβαση από μέλος του κανόνα αυτού θα οδηγεί ακόμα και στην οριστική αποβολή του από το forum.

το ποστ του μαρκου4 διαγραφηκε...συνιστω λιγο την προσοχη σας οταν μιλατε για ποδοσφαιριστες του ΠΑΟΚ...ολοι κρινονται το θεμα ειναι ο τροπος που το κανεις...ας μεινουμε στα αγωνιστικα και ας αποφευγουμε τους χαρακτηρισμους...


ok sera4 τον περνω πισω τον χαρακτηρισμο μου για τον παπαζογλου.
παπαζογλου εισαι παιχταρας αδικεισαι στον ΠΑΟΚ εσυ εισαι για την μπαρτσα ρε.
ο μουρινιο εκανε μεταγραφη απο την ιντερ τον κηπουρο για το χορταρι του μπερναμπεου.
ο παπαζογλου σε τι αλλο θα μπορουσε να φανει χρησιμος?????
πως μπορω να βαλω και εγω την φωτογραφια του gash?το παλτο εννοω.....


μαρκο νομιζω σε αυτο που εγραψα εγινα κατανοητος...πες δεν κανει για τον ΠΑΟΚ δεν εκανε εκεινο εκεινο και εκεινο πες τελοςπαντων την αποψη σου αλλα οχι τετοιους χαρακτηρισμους...νομιζω το λεω αρκετα ξεκαθαρα και μη συνεχιζεις με τις ειρωνιες σε παρακαλω... :ugeek: :ugeek:
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13638
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό novito » Παρ 17 Σεπ 2010, 21:01

Ο ΠΑΟΚ δεν θα χαριστεί σε κανέναν, ανεξάρτητα από το ποιος είναι ο αντίπαλός του, σύμφωνα με όσα σχολίασε σε δηλώσεις του ο Θανάσης Παπάζογλου.

Ο νεαρός στράικερ μίλησε στον 'Sentra FM' για το χθεσινό αποτέλεσμα της ομάδας του στο Βέλγιο, τονίζοντας ότι το γκολ που δέχτηκε ο 'δικέφαλος του Βορρά' λειτούργησε σαν καμπανάκι.

Ακόμα, αναφέρθηκε στην αλλαγή του Μάριο Μπερέτα από τον Παύλο Δερμιτζάκη στην τεχνική ηγεσία τού συλλόγου, τη... μάχη με τους υπόλοιπους επιθετικούς του ρόστερ για μία θέση στην 11αάδα, ενώ συμπλήρωσε ότι ο ΠΑΟΚ έχει κάθε δικαίωμα να λέει ότι πάει για πρωτάθλημα μετά την παρουσία του στα δύο τελευταία πρωταθλήματα.

Αναλυτικά:

Για το 1-1 με την Μπριζ χθες βράδυ στο Βέλγιο: «Αν μπαίναμε λίγο πιο επιθετικά θα μπορούσαμε να χτυπήσουμε το ματς πιο γρήγορα. Αλλά από την άλλη μπορεί να αφήναμε χώρο πίσω... Στο πρώτο ημίχρονο η Μπριζ δεν έκανε πολλές ευκαιρίες. Είχε κατοχή μπάλας, αλλά δεν ανησυχήσαμε ιδιαίτερα. Στην αρχή του δεύτερου έκανε κάτι, αλλά από εκεί και πέρα ήταν μοιρασμένο το παιχνίδι. Το γκολ που δεχθήκαμε λειτούργησε σαν καμπανάκι και πάντα όταν δεχόμαστε πρώτοι γκολ έτσι γίνεται».

Για την αντίδραση του ΠΑΟΚ και τις ικανότητες της ομάδας: «Έχουμε την εμπειρία να διαχειριστούμε την οποιαδήποτε κατάσταση. Το κερδίζουμε οι ίδιοι με την απόδοσή μας. Ο ΠΑΟΚ έχει καλούς ποδοσφαιριστές και με τη βοήθεια του προπονητή και του κόσμο δεν έχουμε να φοβηθούμε κανέναν. Ο ΠΑΟΚ έδειξε ότι δεν θα χαριστεί σε κανέναν, ανεξάρτητα ποιος είναι ο αντίπαλος».

Για τη λέξη «πρωτάθλημα» που είπε ο Ζαγοράκης: «Ήταν αναμενόμενο να μιλάμε για πρωτάθλημα, μετά τις δύο τελευταίες χρονιές. Ο ΠΑΟΚ έχει κάθε δικαίωμα να βλέπει το πρωτάθλημα. Πρέπει να προσπαθήσουμε για το καλύτερο. Αν θα είναι πρωτάθλημα ή κάτι άλλο δεν ξέρω. Σίγουρα θέλουμε να είμαστε στις υψηλές θέσεις».

Για την αλλαγή Δερμιτζάκη - Μπερέτα: «Η εμπειρία και η προσωπικότητα των ποδοσφαιριστών βοήθησαν ώστε να ξεπεράσουμε εύκολα την αλλαγή προπονητή και νοοτροπίας. Η δουλειά μας είναι να κερδίζουμε. Δεν ξέρω αν οι παίκτες απαίτησαν ή με τον τρόπο τους το έδειχναν πως δεν ήθελαν τον Μπερέτα. Η διοίκηση κατάλαβε και έκανε αυτό που πίστευε πως έπρεπε να κάνει».

Για το αν ήρθε η ώρα της καθιέρωσης για τον ίδιο: «Δεν ξέρω... Αυτό που ξέρω είναι πως αρχίζω και πατάω καλά στο γήπεδο, νιώθω σίγουρος και έχω μια ανοδική πορεία που θέλω να κρατήσω. Ένας μικρός Έλληνας ποδοσφαιριστής μεγαλώνει πολύ εύκολα σε τέτοιες καταστάσεις. Σε δύο χρόνια έχω ζήσει πολλά πράγματα. Χρειάζεται σίγουρα γερό στομάχι. Αν δεν κάνεις αυτοκριτική δεν μπορείς να βελτιωθείς και να παίξεις σε αυτό το επίπεδο».

Για τη «μάχη» στην επίθεση του ΠΑΟΚ με τους Φιλομένο, Μουσλίμοβιτς, Σαλπιγγίδη: «Είναι μεγάλη πρόκληση. Σίγουρα είναι πολύ πιο έμπειροι ποδοσφαιριστές από μένα. Κάθε μέρα μαθαίνω πράγματα και προσπαθώ να τους ανταγωνίζομαι. Αν δεν είχα καλούς ποδοσφαιριστές δίπλα μου δεν θα βελτιωνόμουνα».

Για την ανοδική πορεία των ομάδων της Θεσσαλονίκης: «Σίγουρα έχουν ξημερώσει καλύτερες ημέρες. Φαίνεται από τα αποτελέσματα και των τριών ομάδων. Είναι καλό για την πόλη να πρωταγωνιστούμε. Παλιότερα υπήρχε μονοπώλιο. Ήρθε η ώρα της Θεσσαλονίκης».
http://www.paokmania.gr/component/conte ... oglou.html
Άβαταρ μέλους
novito
 
Δημοσιεύσεις: 7709
Εγγραφή: Τρί 25 Δεκ 2007, 19:03
Τοποθεσία: ΞΕΣΑΛΟΝΙΚΑ

Re: 14. Αθανάσιος Παπάζογλου

Δημοσίευσηαπό Pegasus » Παρ 17 Σεπ 2010, 21:04

Αποκομμένος χθες, μου θύμισε κάτι από Μουσλίμοβιτς 2008-2009. Σε αυτή την ομάδα τα σέντερ φορ υπάρχουν για να υποφέρουν.
Κλειστόν
Άβαταρ μέλους
Pegasus
 
Δημοσιεύσεις: 3187
Εγγραφή: Κυρ 23 Μάιος 2010, 20:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες