8.Κώστας Παναγιωτούδης

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 14 Σεπ 2012, 21:43

Όντως, περίεργος παραγκωνισμός.
Οι δανεισμοί είναι δίκοπο μαχαίρι. Αν πάει δανεικό το παιδί, μπορεί να πάρει παιχνίδια στα πόδια του αλλά τι σόι παιχνίδια θα είναι αυτά, σε τι γήπεδα, με ποιους θα προπονείται, με τι προγράμματα, γιατρούς, εργοφυσιολόγους κλπ.
Δε ξέρω ...
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό danirifle » Σάβ 15 Σεπ 2012, 03:14

ποιός προπονητής?
εμείς ξέρουμε καλύτερα
τον είδαμε άλλωστε σε ένα ολόκληρο ματς!

έλεος ρε παίδες, από πού βγάλαμε ότι είναι καλύτερος του κάτσε? είναι δυνατόν? ένα παιχνίδι τον είδαμε. μπορεί να συντρέχουν 10 λόγοι που δεν παίζει και μεις βγάζουμε ότι ο δώνης τον χαντακώνει. λες και έχει κανένα όφελος ο δώνης να τον θάψει...
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10187
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ » Σάβ 15 Σεπ 2012, 10:18

Φίλε μου δεν παραθέτουμε μόνο τις προσωπικές μας απόψεις αλλά και την εμπιστοσύνη του προηγούμενου προπονητή στο πρόσωπό του παιδιου.Ναι αυτού που ειρωνεύονταν τους ΑΡΔ και πήρε πόδι...Αλλά αυτός που να ξέρει,τί παρουσίασε άλλωστε...Αήττητος στα εκτός έδρας στην ευρώπη ηταν βέβαια,διπλό στην Τότεναμ έβγαλε,ανέδειξε καμια δεκαριά παικτάκια στην καριέρα του που αξίζουν όσο το μπάτζετ όλης της superleague τα τελευταία 10 χρόνια και βάλε ενώ ο νέος μάζεψε τρίμπαλο απ'τον Θρασύβουλα της Αυστρίας άλλα αυτός ξέρει απ'ολη την οικουμένη καλύτερα...
''...Νυν Υπέρ πάντων ο αγών.''
Άβαταρ μέλους
ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ
 
Δημοσιεύσεις: 1551
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:41
Τοποθεσία: valia calda

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό moican4 » Σάβ 15 Σεπ 2012, 10:42

Ντάνι , το συγκεκριμένο εγώ το ανέφερα φίλε και είπα και ότι ΔΕΝ πρόκειται να παίξει καθώς και τον λόγο που δεν θα γίνει αυτό...
Τώρα, επέτρεψε μου να μην αναφέρω πιο πολλά αν και ο Φαρμακοποιός αναφέρει όλη την ιστορία με λίγα λόγια...
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό Karelias » Σάβ 15 Σεπ 2012, 11:02

Για πείτε ρε παιδια και σε μας δεν τον γουστέρνει ο Δώνης, ας πούμε;
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Σάβ 15 Σεπ 2012, 12:42

Ρε παιδιά χαλαρώστε θα πάρει τις ευκαιρίες του. Ο Δώνης ξέρει καλύτερα προπονητής του είναι.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Απ: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Σάβ 15 Σεπ 2012, 12:43

ΦΑΡΜΑΚΟΠΟΙΟΣ έγραψε:Φίλε μου δεν παραθέτουμε μόνο τις προσωπικές μας απόψεις αλλά και την εμπιστοσύνη του προηγούμενου προπονητή στο πρόσωπό του παιδιου.Ναι αυτού που ειρωνεύονταν τους ΑΡΔ και πήρε πόδι...Αλλά αυτός που να ξέρει,τί παρουσίασε άλλωστε...Αήττητος στα εκτός έδρας στην ευρώπη ηταν βέβαια,διπλό στην Τότεναμ έβγαλε,ανέδειξε καμια δεκαριά παικτάκια στην καριέρα του που αξίζουν όσο το μπάτζετ όλης της superleague τα τελευταία 10 χρόνια και βάλε ενώ ο νέος μάζεψε τρίμπαλο απ'τον Θρασύβουλα της Αυστρίας άλλα αυτός ξέρει απ'ολη την οικουμένη καλύτερα...



Βοηθησε με λιγο,πια εμπιστοσύνη εδειξε; πολλα παιχνιδια επαιξε ε;

Αν και ειναι το θεμα του παναγιωτουδη ,ας βγω και γω εκτος.Δεν ειναι τοσο δυσκολο μια μικρότερη σε ποδισφαιρικη δυναμικη ομαδα να παρει ενα αποτελεσμα ταμπουρι σε μια που παιζει καλυτερη μπαλα με οποιονδήποτε προπονητη.Δες δερμιτζάκη

Το δυσκολο ειναι να παιξεισ μπαλιτσα να αποκλεισεις τον ατρόμητο και να κανεις την τουμπα ΕΔΡΑ,οχι καθε καημένος να περνάει.
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: Απ: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό JimToPaoki » Σάβ 15 Σεπ 2012, 13:01

karlat85 έγραψε:Βοηθησε με λιγο,πια εμπιστοσύνη εδειξε; πολλα παιχνιδια επαιξε ε;

Αν και ειναι το θεμα του παναγιωτουδη ,ας βγω και γω εκτος.Δεν ειναι τοσο δυσκολο μια μικρότερη σε ποδισφαιρικη δυναμικη ομαδα να παρει ενα αποτελεσμα ταμπουρι σε μια που παιζει καλυτερη μπαλα με οποιονδήποτε προπονητη.Δες δερμιτζάκη

Το δυσκολο ειναι να παιξεισ μπαλιτσα να αποκλεισεις τον ατρόμητο και να κανεις την τουμπα ΕΔΡΑ,οχι καθε καημένος να περνάει.


Εντάξει δεν πήρε και πάρα πολλές ευκαιρίες, αλλά μην ξεχνάμε πως πέρσυ ήταν 16 ετών.

Στο οφ-τόπικ, έχεις δίκιο σε αυτό που λες, αλλά αφού αυτό δεν επιχειρήθηκε το 2009-2011 με το εξαιρετικό τότε ρόστερ είναι πολύ αφελές να γίνει τώρα με τους υπάρχοντες παίκτες.
Άβαταρ μέλους
JimToPaoki
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Σάβ 10 Ιούλ 2010, 16:32

Re: Απ: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Σάβ 15 Σεπ 2012, 13:07

Συμφωνω ειναι μικρός αλλα απλως απαντησα στον φαρμακοποιό που ανεφερε στην εμπιστοσύνη που του εδειξε ο προηγουμενος προπονητης
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό danirifle » Σάβ 15 Σεπ 2012, 14:39

moican4 έγραψε:Ντάνι , το συγκεκριμένο εγώ το ανέφερα φίλε και είπα και ότι ΔΕΝ πρόκειται να παίξει καθώς και τον λόγο που δεν θα γίνει αυτό...
Τώρα, επέτρεψε μου να μην αναφέρω πιο πολλά αν και ο Φαρμακοποιός αναφέρει όλη την ιστορία με λίγα λόγια...


μοικανέ, ξέρεις κάτι εξωαγωνηστικό ή κάτι από μέσα από τα αποδυτήρια?
ή το βασίζεις στο ότι ενώ έπαιξε με το μπολόνι άρα για να μην παίζει τώρα σημαίνει ότι δεν τον γουστάρει ο δώνης?

αν είναι το πρώτο, εγώ δεν ξέρω κάτι οπότε πάω πάσο

το δεύτερο όμως είναι εντελώς αυθαίρετο
ο μπολόνι πέρσι δεν είχε κάτσε. δεν είχε λόρενς.
ο παναγιωτούδης πήρε έναν αγώνα από το μπολόνι. δεν έπαιξε σε 10 ματς. μία ευκαιρία του έδωσε ο μέγας προπονητής. όπως πήρε και ο πόποβιτς.
ε ίσως φέτος να πάρει 3-4 ματς. δεν το ξέρουμε
πέρσι έπαιξε σε ένα ματς, προς το τέλος, ψιλοαδιάφορο αφού όλα είχαν κριθεί
αυτό μπορεί να γίνει και φέτος.

και στην τελική δε νομίζω να έχει ο δώνης έναν πολύ καλό παίκτη και να μην τον βάζει, επειδή τον χρησιμοποίησε ο μπολόνι σε 1 ματς
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10187
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Απ: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Σάβ 15 Σεπ 2012, 14:42

Καταρχήν ειναι τοσο ξεροκεφαλος ο Δώνης που δεν πιστευω να κανει κατι τετοιο λογο επειδη του μπολονι
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 15 Σεπ 2012, 14:50

Πολύ σωστά είπε ο danifle ότι πέρυσι δεν υπήρχε ο Κάτσε που τρέχει περισσότερο απο τον Παναγιωτούδη και ο Lawrence. Βασικά η παρουσία του Κάτσε είναι που τον βάζει σε δεύτερη μοίρα. Κατ' εμέ σωστά. Γιατί ο Κάτσε είναι μεγαλύτερος σε ηλικία, λίγο πιο γυμνασμένος και με περισσότερα επίσημα παιχνίδια στα πόδια του. Αν ο Κώστας ήταν πριν από τον Κάτσε θα έπρεπε τον Αλβανό να τον διώξουμε ως άχρηστο. Αντίθετα ο Κώστας έχει το χρόνο μπροστά του να πάρει ευκαιρίες.
Τελευταία επεξεργασία από ΑποστόληςΑ και Σάβ 15 Σεπ 2012, 14:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90060
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό moican4 » Σάβ 15 Σεπ 2012, 14:51

ΟΚ, μακάρι να γίνουν έτσι όπως τα λέτε...ότι είναι να γίνει θα φανεί...
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό Photis » Σάβ 15 Σεπ 2012, 15:02

Ο Παναγιωτούδης δείχνει κάποια πολύ κακά στοιχεία στο παιχνίδι του που δεν ξέρω αν αλλάζουν.Το σημαντικότερο κακό του στοιχείο είναι πως είναι κοντά 18 χρονών και τον περνάει στο τρέξιμο ο Λίνο.Είναι βαρύς παίκτης,πολύ βαρύς και δείχνει νωχελικότητα στο γήπεδο.Αυτά τα πράγματα δύσκολα αλλάζουν.
:pano:
Τα μυαλά μας πονάνε...
Άβαταρ μέλους
Photis
 
Δημοσιεύσεις: 8726
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 19:04
Τοποθεσία: Cyprus

Re: 8.Κώστας Παναγιωτούδης

Δημοσίευσηαπό dimbar » Σάβ 15 Σεπ 2012, 17:14

danirifle έγραψε:
moican4 έγραψε:Ντάνι , το συγκεκριμένο εγώ το ανέφερα φίλε και είπα και ότι ΔΕΝ πρόκειται να παίξει καθώς και τον λόγο που δεν θα γίνει αυτό...
Τώρα, επέτρεψε μου να μην αναφέρω πιο πολλά αν και ο Φαρμακοποιός αναφέρει όλη την ιστορία με λίγα λόγια...


μοικανέ, ξέρεις κάτι εξωαγωνηστικό ή κάτι από μέσα από τα αποδυτήρια?
ή το βασίζεις στο ότι ενώ έπαιξε με το μπολόνι άρα για να μην παίζει τώρα σημαίνει ότι δεν τον γουστάρει ο δώνης?

αν είναι το πρώτο, εγώ δεν ξέρω κάτι οπότε πάω πάσο

το δεύτερο όμως είναι εντελώς αυθαίρετο
ο μπολόνι πέρσι δεν είχε κάτσε. δεν είχε λόρενς.
ο παναγιωτούδης πήρε έναν αγώνα από το μπολόνι. δεν έπαιξε σε 10 ματς. μία ευκαιρία του έδωσε ο μέγας προπονητής. όπως πήρε και ο πόποβιτς.
ε ίσως φέτος να πάρει 3-4 ματς. δεν το ξέρουμε
πέρσι έπαιξε σε ένα ματς, προς το τέλος, ψιλοαδιάφορο αφού όλα είχαν κριθεί
αυτό μπορεί να γίνει και φέτος.

και στην τελική δε νομίζω να έχει ο δώνης έναν πολύ καλό παίκτη και να μην τον βάζει, επειδή τον χρησιμοποίησε ο μπολόνι σε 1 ματς


Θα είχες δίκιο αν ο ΓΔ μπορούσε να καταλάβει την ποιότητα των παικτών και μάλιστα τών νέων.Και όχι μόνο να αντιληφθεί την αξία τους αλλά να τους εμπνεύσει κι όλας!Οι μέχρι τώρα επιλογές του άλλα δείχνουν.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης