3.Κώστας Σταφυλίδης

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:37

Δε συμμαζεύεστε λίγο με την ατέλειωτη μίρλα; Χαρίζει λέει ο ΠΑΟΚ παίκτες. Ετσι χαρίζουν στο χωριό σας; Χαρίστε μου κι εμένα τίποτα αν είναι. Οτι έχετε ευχαρίστηση. Νταξ είπαμε ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ μπορούσαμε να βγάλουμε παραπάνω λεφτά στο μέλλον. Ε ΚΑΙ; Μας τα υποσχέθηκε κανείς κι εμείς είπαμε οχι ευχαριστώ θα ξεπουλήσω τώρα;

Ωραία όλοι ψιλοαπογοητευτήκαμε που φεύγει τόσο νωρίς και οχι με τα δισεκατομμύρια που ονειρευόμασταν, αλλά προσωπική μου άποψη είναι πως όποιος νομίζει πως 1,5 μύριο ΜΕΤΡΗΤΑ ( αυτή την εποχή ειδικά ! ) είναι χάρισμα/ξεπούλημα κλπ, είναι εκτός τόπου και χρόνου. Και πιθανότατα ΑΕΡΓΟΣ.

Αλλά τί να λέμε τώρα μιλάμε για κόσμο που θεωρούσε εξευτελιστική πώληση το να πουλήσουμε τον οικοδόμο για 5 μύρια και ζητούσε απ τη διοίκηση εξηγήσεις. Ανελέητη κατάντια.

Λοιπόν όλοι έχουν δικαίωμα στην κριτική. Στο κάτω κάτω ο παίκτης έχει ανοδική πορεία και τον θέλαμε στην ομάδα. Κι ακόμα περισσότερο όλοι έχουν δικαίωμα στις προτάσεις (δυο τρείς μόνο πρότειναν κάτι για το μέλλον, οι άλλοι μόνο ΜΙΡΛΑ). Αλλά ειδικά απο σήμερα οι κακοπροαίρετες παπαριές κόβονται μαχαίρι. Κουβαδάκια και αλλού.

Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:37

Sera4 έγραψε:η ουσια ειναι μια...οι καυλιαρηδες καταντησαν τον ΠΑΟΚ να χαριζει παιχτες οπως ο βιτολο,ο κοντρερας,ο βιερινια και τωρα και καρπους των προσπαθειων τους οπως ο σταφυλιδης...ο οπαδος του ΠΑΟΚ εβλεπε στο σταφυλιδη την ελπιδα για δημιουργια μιας καλης ομαδας στο μελλον...αλλα του την πηραν και αυτη την ελπιδα...

το να αποτελει ο ΠΑΟΚ φυτωριο τριτων -οποιοι και να ειναι αυτοι- ψηνοντας παιχτες(αναφερομαι στο νεο κολπο των δανεισμων) αποτελει υψιστη ξεφτιλα για το συλλογο...απλα πραγματα...

σωστα να μην πηγαινουν γερμανια αγγλια τα πειδια να μενουν ελλαδα να παιζουν κοντρα στον εργοτελη με 500 εισιτηρια κ σε κοτετσια για να ικανοποιησουμε το εγω μας. 500 πιτσιρικαδες επιπλεον θα μαζεψεις οταν ξερουν οτι δε στεκεσαι εμποδιο για ευρωπη. Αυτο ειναι υγεια. Μακαρι να το κανουμε καθε χρονο αρκει τα λεφτα να αξιοποιουνται για υποδομες
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό Τρόμος » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:38

Ρε παιδιά λέγατε για πόρτο των Βαλκανίων(άντε Παρτιζάν/Δυναμό Ζάγκρεμπ) και μόλις γίνεται η πώληση παίκτη που στοίχισε 0 και μας έφερε 1,5 πακέτο κράζετε.Ο καθένας μας να πάρει μια απόφαση ή γινόμαστε Πόρτο(δηλαδή Σκόντα Ξάνθη πολυτελείας)ή χώνουμαι φράγκα στο μιλητό παίρνουμε παίκτες μπας και πάρουμε πρωτάθλημα και καθαρίσουμε με τα λεφτά του Τσουλού.Και αν δε μας κάτσει ΑΦΜ Επανωμής.Το μόνο που δεν γίνεται πλέων είναι να μπαίνουμε μέσα κάθε χρόνο με το 1/4 μπάτζετ από το Γαύρο και μισό από το Βάζελο και να βγαίνουμε τριτοτέταρτοι.
Τρόμος
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Τετ 08 Ιουν 2011, 13:57
Τοποθεσία: Παγουριστάν

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό don pablo » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:39

digital ωρα ειναι να βριζεις και το παιδακι στο γηπεδο και να του πετας και χαρτονομισματα με την μουρη του , κριμα
Άβαταρ μέλους
don pablo
 
Δημοσιεύσεις: 620
Εγγραφή: Δευτ 08 Ιουν 2009, 15:53

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό theo86 » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:41

Απ´οταν άκουσα ότι ξενοικιασε ήμουν σίγουρος ότι θα την κάνει και γίαυτο μου ήρθε πιο ´χαλαρά. Στο καλό να παει κ ότι καλύτερο εύχομαι!!! Και στα 36 εδώ είμαστε. Ξερουν οι γχ, βρυζας, ζαγορ, Κωνσταντινίδης και τόσοι άλλοι την συνταγή άλλωστε....
Σιχαμαρα έχω αρχίσει να νιώθω.
Άβαταρ μέλους
theo86
 
Δημοσιεύσεις: 1839
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 15:59

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:42

baneprelevic361 έγραψε:
guardian4 έγραψε:
Taseos έγραψε:Ο νινης εφυγε τζαμπα φιλος. Κ ο φετφα εχει βασιλικο συμβολαιο



Εφιγε τσαμπα....
Στα 18 του??
Για να θυμηθουμε τι προτασεις ειχε ο βαζελος τοτενες.


Μόνο που ο Νίνης έβαζε γκολάκια στο ευρο 2007 έπαιζε κέντρο, έπαιζε σε ομάδα με 10πλάισους τίτλους από εμάς με 3πλάισο όνομα στην Ευρώπη και σε ταλέντα - ακαδημίες (θυμίζω πριν λίγα χρόνια πανικός για Γιούρκα) και έβαλε και δύο γκολάρες το 09 (αν δεν κάνω λάθος) στην Ρόμα στους 32 του Europa. Και πάλι τον κράτησαν.


guardian4 έγραψε:Πλεον δε ξερω αν το πηρες χαμπαρι, αλλα μονο στα τελευταια 2 χρονια , εχουμε παιξει με
βιγιαρελ, φενερ, αγιαξ, τοτεναμ, ουντινεζε, μπριζ, ρουμπιν καζαν, και κατι αλλα πουλια.
Απο ολες ανεξαιρετως πηραμε ποντους και σχεδον με ολες νικη.

Και το οτι επαιζε κεντρο ο Σταφ δεν εχει τοση σημασια.
Ειμαι σιγουρος οτι η Ρεαλ δε δινει τον σερχιο ραμος 2 μυρια.
Παραυτα ειμαι σιγουρος οτι αν τον ειχαμε εμεις θα τον διναμε λιγοτερο απο τρια.

Και αφου εβαλε τοσες γκολαρες με τη ρομα και ξερω γω στην Ευρωπη πως εφυγε ελευθερος? Η αμα τους συμφερε, δε θα τον κρατουσαν νομιζεις?


baneprelevic361 έγραψε:Πρώτο δεν ξέρω τι συμβαίνει στο βάζελο και τι παίζει, για να σου πω γιατί δεν τον έδωσα όταν τους δίναμε 5 μύρια. Μόνο που μας συγκρίνεις με την Ρεάλ και τον Στάφυ με τον Ράμος νομίζω δεν αξίζει να το συνεχίσουμε αυτό. Εσύ τα τελευταία δύο χρόνια παίζεις με αυτές ο βάζελος τα τελευταία 50. Σόρυ που το λέω αλλά αυτό είναι η αλήθεια. Όταν αυτός νίκαγε την Μπαρτσελόνια εμείς παίζαμε με τα Γιάννενα (2001-02). Αλλό επίπεδο αυτοί άλλο εμείς. Εμείς καλά είμαστε τώρα που ουσιαστικά στην συνείδησει των νέων παιδιών αλλά και τον γηραιότερων θεωρούμαστε ανώτεροι από την ΑΕΚ και 3η στην Ελλάδα από το 4-5-6-7ος που είμασταν.
[/quote]



------------------------- Μη βρίζεις.

--------- Οχι εκβιασμοί και οχι υποδείξεις.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΟΚ. ΓΚΕ ΓΚΕ?ΟΧΙ ΤΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΜΙΑΣ ΟΜΑΔΟΥΛΑΣ. Π.Α.Ο.Κ


ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ.
ΔΗΛΑΔΗ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΒΛΑΣΤΗΣΕΙ ΚΑΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ?

ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΜΑΔΑ ΜΕ 9 ΠΑΟΚΤΣΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ? Η ΘΑ ΜΑΣ ΜΕΝΕΙ Ο ΕΚΑΣΤΩΤΕ ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΤΙΜΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΝΑΝ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΜΑΣ, ΚΑΝΑ ΒΑΡΑΜΕ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ.

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ RAINMAKER. ΤΟ ΟΡΑΜΑ.
Τελευταία επεξεργασία από guardian4 και Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:45

rainmaker έγραψε:

Αλλά τί να λέμε τώρα μιλάμε για κόσμο που θεωρούσε εξευτελιστική πώληση το να πουλήσουμε τον οικοδόμο για 5 μύρια και ζητούσε απ τη διοίκηση εξηγήσεις. Ανελέητη κατάντια.




Αυτό τώρα ,μα την Παναγία ,αδυνατώ να πιστέψω ότι το υποστήριξε ΠΑΟΚτσής.
Δεν έχω λόγο να μη σε πιστέψω ,γι' αυτό θα σε παρακαλέσω (αν είναι εφικτό) να αποκαλύψεις ποιος (ή ποιοι) κάναν τέτοιες δηλώσεις ή να παραθέσεις αντίστοιχα post (ΑΝ φυσικά υπάρχουν στο forum).

Γιατί τώρα τελευταία παίζει πολύ το συγκεκριμένο σχόλιο και θέλω σαν τρελός να μάθω τους τότε(;) αλλόθρησκους(γιατί μόνο τέτοιοι μπορεί να είναι,δεν βρίσκω άλλη αιτία να θεωρούν ξευτίλα τα μύρια του Βγενό και μάλιστα για έναν ποδοσφαιριστή(?)-βόδι) του forum.
Τελευταία επεξεργασία από Emprostisghsoitrelamenoi και Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό DigitalFan » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:45

guardian4 έγραψε:
Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:
DigitalFan έγραψε:Τον παίκτη δεν τον θέλω για την χρονιά αυτήν... Θα γυρνανε τα μυαλά μου αν βλέπω να παίζει ένας 19 χρονος παίκτης της Λεβερκούζεν για να ψηθεί και να μην παίζει ο Λίνο που θα είναι απόλυτα προσηλωμένος στην ομάδα! Σταφυλίδη φύγε από τώρα... Στο καλό!


Τώρα αυτό το εννοείς ή αστειεύεσαι ;;


Εμπρος της γης , Εγω τον συγκεκριμενο User δεν τον εκοψα ακομα τι φαση ειναι αν και στο τοπικ που θεταμε τα προβληματα του σαιτ, αναφερθηκε πολλακις


Guardian4, η φάση η δική μου δεν ειναι για να την κρίνεις εσύ... Επίσης δεν ξέρω καν το τοπικ που αναφέρεις! Ότι γουστάρω θα γράφω από την στιγμή που δεν προσβάλω κανέναν! Ο Σταφυλίδης να φύγει από τώρα γιατί δεν πρέπει να είναι συμπαίκτης του Κωνσταντινίδη του Παναγιωτούδη κλπ. ! Αυτοί πρέπει να έχουν άλλο παράδειγμα! Και στο κάτω κάτω δεν ειμαστε καμια ομαδουλα να έχουμε δανεικούς 18αχρονους οποιοι κι αν ειναι αυτοί, ακόμη κι αν βγήκαν από εμας!
Τελευταία επεξεργασία από DigitalFan και Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Μια χώρα, μια ομάδα!

"Θέλω να πω στον Υπουργό πως υπάρχουν πολλές ομάδες στον κόσμο αλλά μόνο ένας ΠΑΟΚ. Στο λόμπι του Μακεδονία Παλλάς υπάρχει ένα ειδικό τραπέζι στο οποίο θέλουμε να βάλουμε την κούπα του πρωταθλήματος, του Τσάμπιονς Λιγκ" τόνισε ο Σαββίδης με τον γνωστό του τρόπο.
Άβαταρ μέλους
DigitalFan
 
Δημοσιεύσεις: 1233
Εγγραφή: Πέμ 05 Μάιος 2011, 22:08
Τοποθεσία: Πόντος

3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:46

Ολε αυτα προλαβες κ τα ειδες στον σταφυλλιδη του μισου πρωταθληματος κ του σοβαρου τραμαυτισμου; Πραγματικα με εκπλησσεις. Μηπως κ στο χαρμανα κ τον σκιεμπη τα ειχες δει; Γιατι κ εκει δεν ειχαν ρητρα μεγαλη.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό CCCP » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:48

Ρε Guardian, τι οραμα? Δεν μπορεις να καταλαβεις που βρισκεσαι?

Ρε διαλιεται Η ΧΩΡΑ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ. Και εσενα σου εκανε εντυπωση οτι πουλειθικε ο Σταφυλιδης?

Πραγματικα απο σχολεια που βλεπω και ακουω καταλαβενω οτι ο Ελληνας ακομα στον κοσμο του βρισκεται. Πως ειναι δυνατον ρε μερικους να σας κανει εντυπωση οταν γινετε κατι τετοιο. ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΩΜΑΣΤΕ.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6163
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:50

Sera4 έγραψε:η ουσια ειναι μια...οι καυλιαρηδες καταντησαν τον ΠΑΟΚ να χαριζει παιχτες οπως ο βιτολο,ο κοντρερας,ο βιερινια και τωρα και καρπους των προσπαθειων τους οπως ο σταφυλιδης...ο οπαδος του ΠΑΟΚ εβλεπε στο σταφυλιδη την ελπιδα για δημιουργια μιας καλης ομαδας στο μελλον...αλλα του την πηραν και αυτη την ελπιδα...

το να αποτελει ο ΠΑΟΚ φυτωριο τριτων -οποιοι και να ειναι αυτοι- ψηνοντας παιχτες(αναφερομαι στο νεο κολπο των δανεισμων) αποτελει υψιστη ξεφτιλα για το συλλογο...απλα πραγματα...


:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o ΜΙΛΑΜΕ ΟΙ ΖΕΣΤΕς ΕΧΟΥΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ!
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7336
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:52

Δυστυ=χως κπ στιγμη θα ρχοτανε και αυτο....Για μενα το μεγλαυτερο ταλεντο με ολη τη σημασια της λεξης εδω και παρα πολλαχ ρονια...Αρ μπακ και αμ χαφ ετοιμος...πληρεστατος...


Σιγουρα το 1,5 για την προοπτικη του ειναι λιγα...αλλα για μας ειναι καλα....για τωρα...Θα μεινει ενα χρονο....εχουμε ενα χρονο καιρο να προετοιμασουμε τον επομενο σταφ,..δικο μας ή μεταγγραφη...+ το 10% μεαπωλησης που θα θελα περισσοτερο μεν...αλλα....

Επιτυχια ή αποτυχια της μεταγγραφης θα ναι η αξιοποιηση των χρηματων...Να πανε σε 2 καλες προσθηκες...και οχι σε χρωστουμενα και δανεικους που δε μπορουμε να κρατησουμε.....
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό Iakovidis » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:52

Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα βγούνε και άλλοι. Δόξα το θεό.
Παιδιά δε γίνεται ο ΠΑΟΚ πρέπει να αρχίσει να πουλάει. Άμα καθιερωθούν και άλλοι θα έρθουν και άλλες προτάσεις. Πλέον ο νεαρός μέσος πρέπει να αμοίβεται γύρω στα 200.0000 ευρώ για να τον πουλάμε 5 μίρια.
Το παράξενο θέμα είναι ότι τον πήρε η Λεβερκούζεν και όχι μεγαλύτερη ομάδα. Άρα εμείς είμαστε κάπου στο επίπεδο της δεύτερης κατηγορίας γερμανίας ή στις τελευταίες της Μπουντεσλίγκα.
Άβαταρ μέλους
Iakovidis
 
Δημοσιεύσεις: 407
Εγγραφή: Πέμ 20 Δεκ 2007, 01:30

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:53

Guardian4, η φάση η δική μου δεν ειναι για να την κρίνεις εσύ... Επίσης δεν ξέρω καν το τοπικ που αναφέρεις! Ότι γουστάρω θα γράφω από την στιγμή που δεν προσβάλω κανέναν! Ο Σταφυλίδης να φύγει από τώρα γιατί δεν πρέπει να είναι συμπαίκτης του Κωνσταντινίδη του Παναγιωτούδη κλπ. ! Αυτοί πρέπει να έχουν άλλο παράδειγμα! Και στο κάτω κάτω δεν ειμαστε καμια ομαδουλα να έχουμε δανεικούς 18αχρονους οποιοι κι αν ειναι αυτοί, ακόμη κι αν βγήκαν από εμας![/quote]

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o ΜΙΛΑΜΕ ΟΙ ΖΕΣΤΕς ΕΧΟΥΝ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΟΚΚΙΝΟ!
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7336
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: 3.Κώστας Σταφυλίδης

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Παρ 20 Ιούλ 2012, 15:54

CCCP έγραψε:Ρε Guardian, τι οραμα? Δεν μπορεις να καταλαβεις που βρισκεσαι?

Ρε διαλιεται Η ΧΩΡΑ ΣΟΥ ΟΛΟΚΛΗΡΗ. Και εσενα σου εκανε εντυπωση οτι πουλειθικε ο Σταφυλιδης?

Πραγματικα απο σχολεια που βλεπω και ακουω καταλαβενω οτι ο Ελληνας ακομα στον κοσμο του βρισκεται. Πως ειναι δυνατον ρε μερικους να σας κανει εντυπωση οταν γινετε κατι τετοιο. ΑΥΤΟ ΔΕΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΣΕ ΤΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΒΡΙΣΚΩΜΑΣΤΕ.



Φιλε το προβλημα της ελλαδας δεν ειναι το 1.5 χαρτι που θα παρουμε μη τερλλαθουμε. Ουτε παιζει κανα ρολο.
Η σταση της διοικησης ειναι που μας εφερε σε αυτα τα καραγκιοζιλικια. Ναι ειναι δυσκολη η θεση μας , μπορουσαμε να κλειδωσουμε πολλα περισσοτερα απο ενδεχομενο ντιλ.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες