Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

MVP

Γλύκος
2
2%
Αποστολόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κατσουράνης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουμάλο
30
34%
Λίνο
2
2%
Σταφυλίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
2
2%
Λάζαρ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ρομπέρ
12
14%
Βούκιτς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γεωργιάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ολίσε
39
45%
Αθανασιάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 87

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό che4 » Κυρ 26 Μάιος 2013, 21:14

μηπως τελικα ο κουμαλο ειναι καλος και εφταιγε ο σερ λεω μηπως γιατι απ το να ψαχνουμε σεντερ μπακ παλι απ την αρχη θεωρω οτι αξιζει μια δευτερη ευκαιρια με σωστο κοουτς
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sanch » Κυρ 26 Μάιος 2013, 21:37

Προσωπική μου άποψη ότι ο Ρομπέρ με την πίεση που άσκησε έδωσε και το γκολ της νίκης και βοήθησε την ομάδα. Μου θύμισε τον Μπαλάφα στο ματς με την Ξάνθη, όταν λέγαμε ότι θα είναι το τελευταίο του με την φανέλατου ΠΑΟΚ.
sanch
 
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Μάιος 2013, 21:40

Τρομάζω.... :shock:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Athens » Κυρ 26 Μάιος 2013, 21:45

che4 έγραψε:μηπως τελικα ο κουμαλο ειναι καλος και εφταιγε ο σερ λεω μηπως γιατι απ το να ψαχνουμε σεντερ μπακ παλι απ την αρχη θεωρω οτι αξιζει μια δευτερη ευκαιρια με σωστο κοουτς

θεος φυλαξοι....και γι αυτον και για τον Ρομπερ αλλα και για πολλους αλλους
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4539
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Μάιος 2013, 22:42

navigator11 έγραψε:
RoMaN έγραψε:Ο φαλακρός στα κόκκινα είχε καιρό να κάνει τόσο χάλια παιχνίδι, εναντίον του Π.Α.Ο.Κ.!



Αφιερώνω τον αγώνα σε όσους λένε ότι δεν μπορούμε να νικήσουμε τον διαιτητή.



Αυτό που λες μόνο σαν ανέκδοτο μπορεί να εκληφθεί.


Φυσικά, είμαι γνωστός humorίστας του forum...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 26 Μάιος 2013, 23:34

Πουλι να πιάνεις ,μ@@νι να γίνεται ντροπή των ξεφτιλισμένων ,φαλακρή @μοφυλόφιλη κάμπια.Στο τσακ το γλιτώσαμε το εγκεφαλικό(κυριολεκτικά).
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό dolphinto » Δευτ 27 Μάιος 2013, 00:23

Πως λεγετε αυτό που είναι κίτρινο, φαλακρο και με σφυριχτρα στο στόμα....

Κακό π@υστροκαναρινι

:redcard:
dolphinto
 
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 16:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 27 Μάιος 2013, 00:26

ηταν ενα πολυ δυσκολο παιχνιδι για την ομαδα μας καθως μετα απο ενα ματς οπου παιξανε σε αρκετα υψηλους ρυθμους για την εποχη και με εμφανη τα σημαδια της υπερκοποσης στην ομαδα ειχαν να αντιμετοπησουν και την ζεστη και τον ηλιο, κατι που εκανε ακομα πιο δυσκολο το εργο των ποδοσφαιριστων.
απο κει και περα το παιχνιδι εξελιχθηκε οπως θα περιμεναν οι περισσοτεροι, αρκετα κακο ποιοτηκα ,χωρις ρυθμο και με παρα πολλα λαθη. αλλα περαν ολων αυτων ο ΠΑΟΚ τουλαχιστον ηταν η μοναδικη ομαδα που προσπαθησε να παιξει ποδοσφαιρο και αν και λαζαρ και κατσε στο κεντρο δεν ηταν και στην καλυτερη τους μερα προσπαθησε να απλωσει ορθολογικα το παιχνιδι του,πιεσε και εβγαλε και μερικες καλες ευκαιριες οσπου σε μια απο αυτες σκοραρε.
ο αστερας σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου ηταν σκετη απαγοητευση.μια ομαδα που μοναδικο της πλανο ειχε να ψαχνει με γιομες τον περονε και να ελπιζει σε κανενα τσαφ των αμυντικων του ΠΑΟΚ, το τσαφ δεν εγινε ποτε και ετσι δικαια ο ΠΑΟΚ πηρε την νικη.

το πιο σημαντικο τωρα ειναι το επομενο παιχνιδι με τον ατρομητο, οπου πρεπει ολοι να καταλαβουν οτι ειναι σαν τελικος για την ομαδα και σε καμια περιπτωση δεν πρεπει να χασουμε. δεν πρεπει να ξεχναμε οτι σε τρεια ματς φετος μετραμε δυο ηττες και μια ισσοπαλια κατι που δειχνει οτι μονο ευκολο δεν μπορει να θεωρηθει το επομενο παιχνιδι. γι αυτο μετα απο καιρο η Τουμπα πρεπει να ειναι καζανι, να ξεχασουν ολοι τα θεματα τους και να βοηθησουν την ομαδα να εκπληρωσει τους στοχους της
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό moican4 » Δευτ 27 Μάιος 2013, 07:44

Re: Ατρομητος-Π.Α.Ο.Κ. 2-1,MVP,Σχολια & παραλειπομενα

Δημοσίευση από moican4 » Τετ Μάιος 15, 2013 10:36 pm

Δεν με εκπλήσσουν οι αντιδράσεις πολλών, αλλά κρατήστε και μια πισινή γιατί τώρα ξεκίνησαν τα πλευ οφς και παίζει να πέσει μεγάλη κωλοτούμπα...


Στο πρώτο κιόλας παιχνίδι το είπα και πιο πριν είχα γράψει ότι από την ώρα που έφυγε ο γιδοβοσκός που παρίστανε τον προπονητή η ομάδα θα δείξει άλλο πρόσωπο.
Και δεν το είπα τυχαία αλλά γιατί γνώριζα το κλίμα της ομάδας και πριν γιδοβοσκού και μετά.
Απλά ο Γ.Χ τους απάλλαξε από κάθε άγχος και δεν ήταν τοσο σπ@@δης.
Αυτό που φωνάζαμε όλο αυτόν τον καιρό και κάποιοι αντιδρούσαν το είπε χθες ο Γ.Χ
Ότι το ρόστερ δεν είναι για πέταμε όπως το παρουσίαζαν, δεν είναι για C.L αλλά δεν είναι και για πέταμα.
Και δυστυχώς η μπάλα πήρε πολλούς και άδικα στα πρώτα 2 παιχνίδια, αλλά αμφιβάλλω αυτοί που κράζουν αν ξέρουν οι ίδιοι να δώσουν πάσα από το αριστερό στο δεξί και αντίστροφα...και δεν αναφέρομαι απαραίτητα για εδώ μέσα, γενικά μιλάω..

Το παιχνίδι με τον Ατρόμητο έστω και οριακά θα το πάρουμε..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Μάιος 2013, 07:51

Δύσκολη νίκη, αλλά για μένα δίκαιη. Ο Κάκος προσπάθησε με τα φοβερά κόλπα του (είναι φοβερός πώς να σφυρίζει ανάποδα, χωρίς να φαίνεται από έναν αδιάφορο θεατή) να μας κάνει τη ζωή δύσκολη και τα κατάφερε μέχρις ενός σημείου.
Όπως πάντα ξεκινήσαμε νωθρά και ιδιαίτερα μετά τα μέσα του ημιχρόνου δεν μπορούσαμε να κάνουμε μια σωστή επίθεση. Στο δεύτερο ημίχρονο η εικόνα βελτιώθηκε σημαντικά και χάθηκαν 2 ευκαιρίες που θα μπορούσαν να είχαν τελειώσει τον αγώνα.
Για τον Khumalo που χθες ήταν από τους κορυφαίους έχω ξαναγράψει: Ξεκίνησε την καριέρα του στον ΠΑΟΚ μουδιασμένα και με λάθη, αλλά στη συνέχεια είχε μια σταθερή βελτίωση. Νομίζω πως, αν δεν κοστίζει ακριβά, μπορούμε να τον κρατήσουμε και για την επόμενη σεζόν.
Πολύ καλός ο Γλύκος.
Εκεί που χρειαζόμστε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ 11δάτο παίκτη είναι το δεξί μπακ και το αριστερό εξτρέμ.
Ο Kace θεωρώ ότι ήταν καλός και νομίζω πως τον βολεύει η κόκκινη κάρτα αφού θα χάσει μόνο τον αγώνα με Ατρόμητο. Εξακολουθεί πάντως να μαρκάρει κάπως άγαρμπα.
Ο Oliseh δικαιούται τον τίτλο του MVP ενώ ο Vukic είχε τόσο μεγάλο άγχος να σκοράρει, που του έβγαινε στο χόρτο.
Έκπληξη αποτελεί η σταθερά καλούτσικη απόδοση του Robert ενός παίκτη που μπορεί να παίξει και του χρόνου το ρόλο του αναπληρωματικού, αν δεν πάρουμε δύο νέα αριστερά εξτρέμ.
Μέτριος ο Αθανασιάδης, συγκινητικός ο Lino.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Lakistuta » Δευτ 27 Μάιος 2013, 09:36

Καλος ο Ολισε οσο αφορα το γκολ, πολυ καλος ο Κουμαλο...αλλα εγω θα ψηφισω αυτον που μου φανηκε οτι επιτελους επαιξε καλα σε ενα ματς....περι του Ρομπερ ο λογος....
Take Hold Of The Flame!!!
REVOLUTION!!!
Άβαταρ μέλους
Lakistuta
 
Δημοσιεύσεις: 2181
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 12:46
Τοποθεσία: ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 27 Μάιος 2013, 11:30

Ποιος Κουμαλο?Ενταξει εχθες ειχε καλες τοποθετησεις σε σχεση με προηγουμενα παιχνιδια,αλλα του λειπει η τεχνικη περοσσοτερο και απο τον Τσιριλο.Για του χρονου θεωρω οτι δεν κανει ουτε για παγκο.
Οπως επισης και ο Ρομπερ που χτες ηταν υποφερτος(στη Τριπολη επαιξε καλυτερα) δεν κανει ουτε για εξεδρα.
Ελαχιστοι ειναι αυτοι που μπορουν να μεινουν στον ΠΑΟΚ απο το φετινο ροστερ,με την προυποθεση βεβαια οτι θες να χτισεις ομαδα για να χτυπησεις πρωταθλημα.
Συμφωνω με Αποστολο θελουμε δεξι μπακ χτες,ενα δεξι μπακ σε στυλ Λινο και ενα αριστερο παλι σε στυλ Λινο λιγο πιο νεοι ομως εκει γυρω στα 25-28.Για εξτρεμ πιστευω οτι θελουμε δυο και οχι ενα.Θελουμε πολλους παιχτες γενικα και σε ολες σχεδον τις θεσεις.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 27 Μάιος 2013, 12:14

επειδή δεν το βρίσκω, πόσες τελικές στην εστία είχε ο Αστέρας;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Maxmad » Δευτ 27 Μάιος 2013, 13:51

Άβαταρ μέλους
Maxmad
 
Δημοσιεύσεις: 411
Εγγραφή: Τρί 27 Μάιος 2008, 15:42

Re: Π.Α.Ο.Κ.-Αστέρας Τρίπολης 1-0 MVP Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 27 Μάιος 2013, 15:16

από τις 11 τελικές πόσες ήταν στην εστία;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8382
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες