AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

ΜVP

Ιτάνζ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λίνο
11
13%
Σίλντεφελντ
15
18%
Κατσουράνης
7
9%
Κωνσταντινίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ρομπέρ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λάζαρ
33
40%
Κάτσε
1
1%
Καμαρά
1
1%
Σαλπιγγίδης
7
9%
Λόρενς
4
5%
Κουμαλό
1
1%
Εττο
1
1%
Πέλκας
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 82

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Φεβ 2013, 13:09

Έχω κόψει το συχνό αλκοόλ και τους καφέδες... Πάω γυμναστήριο, κάνω αθλητική ζωή..δεν θέλω! :)

Χυμά και πάλι χυμά! :mrgreen:
Άντε και κανένα τσάι όταν γράφω ποιήματα... :ugeek:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hitman » Δευτ 18 Φεβ 2013, 14:15

Κουμαλό έγραψε στο facebook

"0-0 Είστε χαρούμενοι;;" ...και λίγο αργότερα...

"η ισοπαλία μας έδωσε έναν καλό πόντο, οι αντίπαλοι έπαιξαν πολύ καλά αλλά εμείς θα έπρεπε να είχαμε κερδίσει"


Άλλος ένας παίκτης του ΠΑΟΚ ( μετά τον Κωνσταντινίδη ), που με δημόσια τοποθέτησή του, φανερώνει τη νοοτροπία που έχει καλλιεργηθεί στα αποδυτήρια. Σε συνδυασμό με τις δηλώσεις Αγγελίνα περί "καλού αποτελέσματος" επιβεβαιώνει ότι για άλλο ένα παιχνίδι με ουραγό υπήρχε ηττοπάθεια και ανείπωτη χαρά για το βαθμό.

Και πλέον μου έχει φύγει κάθε αμφιβολία για τον αληθή λόγο της απαγόρευσης δηλώσεων.
Άβαταρ μέλους
hitman
 
Δημοσιεύσεις: 2610
Εγγραφή: Κυρ 13 Ιούλ 2008, 17:56

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Δευτ 18 Φεβ 2013, 14:33

RoMaN έγραψε:Έχω κόψει το συχνό αλκοόλ και τους καφέδες... Πάω γυμναστήριο, κάνω αθλητική ζωή..δεν θέλω! :)

Χυμά και πάλι χυμά! :mrgreen:
Άντε και κανένα τσάι όταν γράφω ποιήματα... :ugeek:



τοτε πινε κανενα special τσαι μαζεμενο απο τους πρόποδες των ιμαλαίων απο παρθενες θηβετιανες,για να αξιζει το 90 λεπτο που χανεις απο τους αγωνες
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Φεβ 2013, 15:30

Karlat, έγινε! :mrgreen:

hitman έγραψε:
Κουμαλό έγραψε στο facebook

"0-0 Είστε χαρούμενοι;;" ...και λίγο αργότερα...

"η ισοπαλία μας έδωσε έναν καλό πόντο, οι αντίπαλοι έπαιξαν πολύ καλά αλλά εμείς θα έπρεπε να είχαμε κερδίσει"


Άλλος ένας παίκτης του ΠΑΟΚ ( μετά τον Κωνσταντινίδη ), που με δημόσια τοποθέτησή του, φανερώνει τη νοοτροπία που έχει καλλιεργηθεί στα αποδυτήρια. Σε συνδυασμό με τις δηλώσεις Αγγελίνα περί "καλού αποτελέσματος" επιβεβαιώνει ότι για άλλο ένα παιχνίδι με ουραγό υπήρχε ηττοπάθεια και ανείπωτη χαρά για το βαθμό.

Και πλέον μου έχει φύγει κάθε αμφιβολία για τον αληθή λόγο της απαγόρευσης δηλώσεων.


Πρόσεχε τα λόγια σου, γιατί όταν τα είπα για Κωνσταντινίδη, έπεσαν να με φάνε...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό dimbar » Δευτ 18 Φεβ 2013, 16:13

Μην παραπονιέσαι, επειδή κι εγώ στην ψιλοέπεσα υπάρχει μεγάλη διαφορά.Ο ένας είναι αρχηγός εθνικής ομάδας κι άλλος εκκολαπτόμενος επαγγελματίας.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 18 Φεβ 2013, 16:13

Roman πόσο χρόνων είσαι αν επιτρέπεται ?

(Δν ρωτάω ειρωνικά ειλικρινά)
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 18 Φεβ 2013, 16:39

19 είμαι, αν κάνεις click στο όνομά μου, το γράφει..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό stephanos » Δευτ 18 Φεβ 2013, 21:35

hitman έγραψε:Η ομάδα πήγε ξεκάθαρα στην Αθήνα για να μη χάσει. Και η δήλωση του ( απροετοίμαστου για δηλώσεις ) Αγγελίνα ότι ο βαθμός είναι θετικός εξηγεί πλήρως αυτή την έλλειψη αγωνιστικότητας στο χορτάρι.


hitman έγραψε:Σε συνδυασμό με τις δηλώσεις Αγγελίνα περί "καλού αποτελέσματος" επιβεβαιώνει ότι για άλλο ένα παιχνίδι με ουραγό υπήρχε ηττοπάθεια και ανείπωτη χαρά για το βαθμό.


Κάτσε ρε μαν. Ούτε εγώ τρέφω καμιά συμπάθεια στο προπονητικό μας τημ, αλλά:
1. Διάβασα μια μεγαλοπρεπέστατη ΑΡΔιά σε τίτλους, που καμία απολύτως σχέση δεν έχει με τα λεγόμενα του Αγγελίνα.
Επί παραδείγματι, το onsports (και δεν είναι το μόνο, τί διάολο, ο ένας αντιγράφει τον άλλο λες και είναι στο σχολείο; :lol: ) έχει τίτλο με 25άρια γράμματα:
Αγγελίνας: «Θετικός ο βαθμός σε τέτοιο γήπεδο».
Και από κάτω:
«Σημασία έχει πως σε έναν τόσο κακό αγωνιστικό χώρο κάναμε μια προσπάθεια που ίσως θα έπρεπε να είναι μεγαλύτερη. Δεν καταφέραμε να κάνουμε ευκαιρίες και γκολ, τα παιδιά προσπάθησαν όσο έπρεπε. Η ισοπαλία είναι αυτό που μένει, δεν ξέρω τι να πω και λόγω του γηπέδου, θεωρώ ότι είναι τελικά ένα κακό αποτέλεσμα».
:shock:
2. Η πλάκα είναι ότι η δήλωση τελείωνε: «για εμάς που θέλαμε να κερδίσουμε, τί να πω... δεν ξέρω ίσως και λόγω κακού αγωνιστικού χώρου να είναι καλό αποτέλεσμα». Πάντως σίγουρα δεν είπε αυτό που κατάλαβες.

kataramenos5 έγραψε:"Η ΑΕΚ μπήκε δυναμικά στο ντέρμπι των Δικεφάλων, είχε δοκάρι με τον Πετρόπουλο, αλλά η βροχή της ανέκοψε τη φόρα. Ο ΠΑΟΚ ισορρόπησε, βελτιώθηκε, απείλησε και τελικά έφυγε από το βούρκο του ΟΑΚΑ με το βαθμό (0-0)."

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/22hagonistiki/aek-paok.2131953.html


Ε αυτό είπαμε κι εμείς και μας είπατε άσχετους αστειους κλπ κλπ.Τέλος απο μένα γιατι ξεφεύγουμε πάλι.


Κατ, αυτός του κόντρα που έγραψε τα παραπάνω, είναι ή άσχετος ή αστείος.
Αν υποστηρίζεις τα ίδια, απλώς διαφωνούμε. :D
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό angelheart » Δευτ 18 Φεβ 2013, 21:50

RoMaN έγραψε:19 είμαι, αν κάνεις click στο όνομά μου, το γράφει..


Και κάνεις από τώρα αθλητική ζωή με γυμναστήριο και χωρίς αλκοόλ ; και στα 45 (αχεμ, γκουχ), τι θα κάνεις ; διαλογισμό ; στους οπαδούς σου ;

ΥΓ : πρέπει να σε γνωρίσουμε στον Λιαμ. Άσε τον μικρό τον Κωσταντινίδη. Δεν νοιώθει ακόμα.
ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟΥΛΗ ΜΑΣ Η ΤΑΜΠΕΛΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚΤΣΗ... ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΠΑΟΚ

Αν σας έσβησα αυτό που γράψατε διαβάστε αυτό

Ζητάμε pc parts για σχολεία
Άβαταρ μέλους
angelheart
 
Δημοσιεύσεις: 1826
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38
Τοποθεσία: Άνω Τούμπα και Άνω Περαία

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GREATANASTASIOS » Δευτ 18 Φεβ 2013, 21:54

για να ειμαστε σοβαροι 0-3 επρεπε να ειναι το σκορ με μπουγαδες και πετσες παιζαμε τι τον κρατατε.................................................
Άβαταρ μέλους
GREATANASTASIOS
 
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 18 Φεβ 2013, 22:28

Μόνο ο Ολυμπιακός έρριξε τόσα γκολ στην ΑΕΚ (4) κι αυτά με διαιτησία.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό che4 » Δευτ 18 Φεβ 2013, 22:39

τελικα εμεινα μονος μου με την ψηφο μου στον εττο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
che4
 
Δημοσιεύσεις: 7248
Εγγραφή: Σάβ 16 Οκτ 2010, 20:27

Re: AEK - Π.Α.Ο.Κ. 0-0, MVP, Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 19 Φεβ 2013, 08:52

stephanos έγραψε:
kataramenos5 έγραψε:"Η ΑΕΚ μπήκε δυναμικά στο ντέρμπι των Δικεφάλων, είχε δοκάρι με τον Πετρόπουλο, αλλά η βροχή της ανέκοψε τη φόρα. Ο ΠΑΟΚ ισορρόπησε, βελτιώθηκε, απείλησε και τελικά έφυγε από το βούρκο του ΟΑΚΑ με το βαθμό (0-0)."

Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/22hagonistiki/aek-paok.2131953.html


Ε αυτό είπαμε κι εμείς και μας είπατε άσχετους αστειους κλπ κλπ.Τέλος απο μένα γιατι ξεφεύγουμε πάλι.


Κατ, αυτός του κόντρα που έγραψε τα παραπάνω, είναι ή άσχετος ή αστείος.
Αν υποστηρίζεις τα ίδια, απλώς διαφωνούμε. :D


ΟΚ κι εγώ λέω οτι όποιος είδε κάτι άλλο είναι τυφλός και δικαιούται επίδομα.
Μια χαρά,όλοι είπαμε απο μια εξυπνάδα τεκμηριώνοντας την με το ατράνταχτο επιχείρημα "επειδή το λέω εγώ".

MVP O LAZAR
Συνεχίζουμε

viewtopic.php?f=174&t=5500
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης