Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

MVP

Γλύκος
2
3%
Σταφυλίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κατσικάς
1
1%
Σίντελφελντ
35
48%
Σαλπιγγίδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λόρενς
9
12%
Κωνσταντινίδης
4
5%
Λάζαρ
3
4%
Κάτσε
3
4%
Κατσουράνης
10
14%
Αθανασιάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γκαρσία
2
3%
Λίνο
4
5%
Φωτάκης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 73

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Fawkes » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:01

Τελικά πρέπει να είμαστε πολύ χαιβάνια ως οργανισμός , δείτε ποιος καθεται σήμερα στην προεδρική σουίτα της Τουμπας

http://taxalia.blogspot.com/2013/01/blo ... .html#more

για όσους δεν κατάλαβαν ας θυμηθούν τον αγώνα με το σκουλίκη με σπάθα , ο τύπος έπινε ουισκάκι με τον αστυνομικό διευθυντή όσο η αποστολή της ομάδας μας προσπαθούσε να φτάσει στο γήπεδο
Ο λαός είναι μια κοινωνία ανθρώπων πολύ αχάριστη
Άβαταρ μέλους
Fawkes
 
Δημοσιεύσεις: 2016
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2009, 13:56
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό alp920 » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:04

τρίτο σερί παιχνίδι πρωταθλήματος στο 0
Όλοι μιλάνε και καθένας ακούει μονάχα την δική του φωνή.

Γιάννης Ρίτσος
Άβαταρ μέλους
alp920
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2012, 09:52
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:07

giapas έγραψε:
Argonaut4 έγραψε:Το παμε....και προχθες.

Θελανε οι παιχτες να συνεχίσουν στο Κύπελλο.

Προσεξε τι γράφω.......θέλανε οι παίχτες.Αν δε θέλανε δε θα νικούσαν έτσι.


Σήμερα απλά δώσανε τον Δώνη στο πιάτο.


Κάτσε ρε Ιάσωνα, το είδα και προχτές και δεν είπα τίποτα.
Αν είναι αλήθεια , τα μισά γ@μωσταυρίδια τα θέλουν οι παίκτες. Δηλαδή εσύ σαν Ιάσωνας λες ότι αυτό μπορεί να συμβαίνει...οκ...και παρόλαυτα βγαίνεις και κράζεις το ΓΔ και μου έχεις τους επαγγελματίες παίκτες στα πούπουλα?

'Εχει χαθεί η μπάλα .Και ο άλλος βρίζει αισχρά και μιλάει για στριγκάκια και παπατζες σε ΠΑΟΚτσήδικο φορουμ για ενεργό μέλος μας. Και όλα μέλι γάλα γιατί απλά συμφωνούμε.

Και μου λέτε με το Χάρη καλά έκανε ο Γκαρσία που έξυνε τα παπάρια του σε ένα ματς το οποίο ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ να παίξει μπάλα και όχι για να κάνει τη δουλειά της διοίκησης. Δηλαδή εσύ ρε Ιάσωνα άμα πας στη δουλειά σου και στο 8αωρο σου , αντί να δουλεύεις αρχίζεις να τον παίζεις επειδή δε γουστάρεις το αφεντικό σου ... τι θα σου κάνουν ρε Ιάσωνα? Θα σου πούνε μπράβο που έχεις και άποψη δηλαδή? Μπράβο στον επαναστάτη Ιάσωνα? Ο Γκαρσία πληρώνεται για να παίζει μπάλα. Άμα γουστάρει να ασκεί διοίκηση , να κρεμάσει τα παπούτσια του και να βρει άλλο πόστο. Μαζί του εγώ .

Και θα στο πω αλλιώς. Το μπουλο στο κάθε τσογλανι που δε σέβεται το μισθό του και μπαίνοντας στο γήπεδο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΝΙΚΗ , ΑΛΛΆ ΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥ "ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ". Όπως και να λέγεται αυτός. Δε πιστεύω ποτέ ότι θα το έκανε ο Γκαρσία γιατί όντως έχει αρχίδια και αυτές οι "κινήσεις¨" δε τα τιμάνε, αλλά μαρέσει που εσείς το λέτε και του δίνετε και συγχαρητήρια.


Δεν μπορω να πω οτι διαφωνω στα των παιχτων...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό rouki » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:09

Αυτοί οι παίχτες τόσο μπορούν και έτσι έμαθαν να παίζουν, δηλ. χωρίς σύστημα, ποιο αργά και απο την καθυστέρηση, όπως είπε ένας αδελφός (πολύ καλή σύγκριση :D ).
Έχουμε παίχτες με περιορισμένες δυνατότητες και αυτό το βλέπεις σε ΚΑΘΕ αγώνα.
Πότε είδατε για τελευταία φορά παιχνίδι με τρίγωνα, με γρήγορες πάσες, με πάσες κάθετες, που σκίζουν την αντίπαλη άμυνα, χωρίς γιόμες και τυφλές σέντρες και ντρίμπλες με τελική προσπάθεια και γκολ;
Αυτά βλέπαμε συνέχεια μέχρι πριν δυο χρόνια, άντε και βαριά-βαριά μερικές φορές πέρσι.
Τι το κοινό έιχαμε με αυτές τις χρονιές;
Είχαμε ποιοτικούς παίχτες κατα κύριο λόγο, που μπορούσαν απο μόνοι τους να κάνουν την διαφορά.
Τώρα, εκτός του Λάζαρ, δεν έχουμε κανένα (ο Γκαρσία φτάνει μάλλον στο τέλος της μεγάλης του καριέρας στον ΠΑΟΚ)
άλλο που θα μπορούσε να κάνει το κάτι άλλο.
Και σ΄αυτό το φτωχότατο ρόστερ προστίθεται και ο κ. Δώνης που μοιάζει να έχει χάσει τον μπούσουλα και δεν μπορεί να κάνει το αυτονόητο μετά απο τόσους μήνες στον ΠΑΟΚ: Να έχει μάθει στην ομάδα να παίζει σωστά, στο κάτω-κάτω σύμφωνα με τις δυνατότητές τους και τίποτα παραπάνω.
Σύστημα γιούρια και όποιον πάρει ο χάρος...
Εγώ, αν ήμουν ο ιδιοκτήτης του ΠΑΟΚ, θα του έκανα εξήγα, θα του παρέθετα τα επιχειρήματά μου και θα τον απέλυα αμέσως.
:evil:
Τα πάντα ρει, τα πάντα χωρεί, ο Π.Α.Ο.Κ. μένει
Άβαταρ μέλους
rouki
 
Δημοσιεύσεις: 1450
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:38

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Karelias » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:13

giapas έγραψε:
Argonaut4 έγραψε:Το παμε....και προχθες.

Θελανε οι παιχτες να συνεχίσουν στο Κύπελλο.

Προσεξε τι γράφω.......θέλανε οι παίχτες.Αν δε θέλανε δε θα νικούσαν έτσι.


Σήμερα απλά δώσανε τον Δώνη στο πιάτο.


Κάτσε ρε Ιάσωνα, το είδα και προχτές και δεν είπα τίποτα.
Αν είναι αλήθεια , τα μισά γ@μωσταυρίδια τα θέλουν οι παίκτες. Δηλαδή εσύ σαν Ιάσωνας λες ότι αυτό μπορεί να συμβαίνει...οκ...και παρόλαυτα βγαίνεις και κράζεις το ΓΔ και μου έχεις τους επαγγελματίες παίκτες στα πούπουλα?

'Εχει χαθεί η μπάλα .Και ο άλλος βρίζει αισχρά και μιλάει για στριγκάκια και παπατζες σε ΠΑΟΚτσήδικο φορουμ για ενεργό μέλος μας. Και όλα μέλι γάλα γιατί απλά συμφωνούμε.

Και μου λέτε με το Χάρη καλά έκανε ο Γκαρσία που έξυνε τα παπάρια του σε ένα ματς το οποίο ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ να παίξει μπάλα και όχι για να κάνει τη δουλειά της διοίκησης. Δηλαδή εσύ ρε Ιάσωνα άμα πας στη δουλειά σου και στο 8αωρο σου , αντί να δουλεύεις αρχίζεις να τον παίζεις επειδή δε γουστάρεις το αφεντικό σου ... τι θα σου κάνουν ρε Ιάσωνα? Θα σου πούνε μπράβο που έχεις και άποψη δηλαδή? Μπράβο στον επαναστάτη Ιάσωνα? Ο Γκαρσία πληρώνεται για να παίζει μπάλα. Άμα γουστάρει να ασκεί διοίκηση , να κρεμάσει τα παπούτσια του και να βρει άλλο πόστο. Μαζί του εγώ .

Και θα στο πω αλλιώς. Το μπουλο στο κάθε τσογλανι που δε σέβεται το μισθό του και μπαίνοντας στο γήπεδο ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΠΡΩΤΑΡΧΙΚΟ ΣΤΟΧΟ ΤΗ ΝΙΚΗ , ΑΛΛΆ ΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΤΟΥ "ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΑ". Όπως και να λέγεται αυτός. Δε πιστεύω ποτέ ότι θα το έκανε ο Γκαρσία γιατί όντως έχει αρχίδια και αυτές οι "κινήσεις¨" δε τα τιμάνε, αλλά μαρέσει που εσείς το λέτε και του δίνετε και συγχαρητήρια.


+1926
+76
Δεν τελείωσε τίποτα ακόμα.

Ιβάν Σαββίδης 12/5/2015: Θέλω να φέρω τον ΠΑΟΚ στις πρώτες 20 ομάδες στην Ευρώπη.
Άβαταρ μέλους
Karelias
 
Δημοσιεύσεις: 3601
Εγγραφή: Πέμ 23 Δεκ 2010, 19:14

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό dimbar » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:23

Αν υπάρχει πρόβλημα μεταξύ ΓΔ και παιχτών, που κατά την γνώμη μου υπάρχει, το να τα βάζουμε με τους πάιχτες είναι ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ και φοβάμαι ότι ειδικά απόψε είναι σκόπιμος αποπροσανατολισμός μιας και τα επιχειρήματα υπέρ της τεχνικής ΗΓΕΣΙΑΣ έχουν ξεθωριάσει πάρα πολύ!
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό DC » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:23

Βλέπω τον Σίντελφελντ στην ψηφοφορία και φτάνω στο συμπέρασμα ότι έβλεπα άλλον αγώνα.
Στην φάση του γκολ έδενε τα κορδόνια του στην σέντρα. Πάντως στην περιοχή ΔΕΝ ήταν.

Την μεγαλύτερη ευθύνη γι αυτό που είδαμε σήμερα την έχει ο ... Ιβάν που δεν μπήκε στα αποδυτήρια μετά την 6άρα στην Καλλιθέα να ρίξει από ένα 5χιλιαρο πρόστημο σε ΟΛΟΥΣ (προπονητή και κυρίως παίκτες) και να τους πει "πάρτε τα ρε κουφάλες γιατί όταν θέλετε μπορείτε".
Σήμερα ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ δεν ήθελαν. Σήμερα μπήκαν νωθροί, υπνωτισμένοι, κοιμισμένοι. Και μας ντρόπιασαν.
Για το έκτρωμα που είδαμε σήμερα, την λιγότερη ευθύνη την έχει ο προπονητής. Εκτός αν πιστεύει κανείς ότι πρέπει να προπονεί και τον χαρακτήρα τους ή την θέληση για μπάλα. Ή να βγάλει ειδικό σύστημα για το πάθος.
Να χέσω τα συστήματα. Μηδέν πάθος, μηδέν τρεξίματα, η συνηθισμένη άσφαιρη κατοχή και συνεχώς διεκδικήσημες πάσες με πολλά λάθη.
Αυτό δεν είναι ο ΠΑΟΚ που θέλουμε, δεν είναι ο ΠΑΟΚ που πήγαν να δουν αυτοί που έχουν διαρκείας ή πήραν σήμερα εισητήριο.
Που στον πέο κρύφτηκε ο ΠΑΟΚ της Πέμπτης;;;
Η ψήφος μου στον μόνο στον οποίο διέκρινα φιλότιμο. Στον Κωνταντινίδη.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:32

Για πλακα μας ειχανε και θα μπορουσαν και με μεγαλο σκορ.....

αυτη ειναι η αληθεια......φευγαν δυνατ και γρηγορα σε σχεση με τη νωθροτητα που ειχαμε εμεις...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό vs40 » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:32

Σχεδόν κάθε εβδομάδα κάνω 1 post για στηριξη στον Δώνη και προσπαθώ να πείσω να κάνουν υπομονή οι προπονητοφάγοι. Ο λόγος που τον στήριξα, ήταν το γεγονός ότι στο τέλος του 2ου γύρου είχε μια καλή συγκομοιδή, παρά την μέτρια εικόνα της ομάδας. Τώρα όμως ούτε μπάλα βλέπω, ούτε αποτελεσμα παίρνω. Η ομάδα έπαιξε την καλύτερη μπάλα με τον συμπολίτη και από τότε κάθε παιχνίδι και χειρότερη. Πλέον φαίνεται ξεκάθαρα ότι φταίει και ο προπονητής. Δεν πείθομαι ότι ο Αστέρας έχει συνολικά καλύτερο υλικό (μόνο σε κάποιες θέσεις), και παίζει ωραία μπάλα παραταύτα. Με το ρυθμό αυτό θα χάσουμε και τη 2η θέση. Χρειαζόμαστε 1 καλό winger με τρίπλα. Υποτίθεται υπάρχει χρήμα, και μια κίνηση δεν έγινε. Ο γαύρος πώς όποτε θέλει κάτι διακαώς το αποκτά? Και προπονητες βρίσκει και παίκτες, και κλείνει ελεύθερο τον Ολαϊτάν, όπως πριν 1,5 χρόνο τον Αμπτουν από την Καβάλα και τσιμπά ότι καλύτερο κυκλοφορεί σε νεαρούς Ελληνες (Μήτρογλου, Τάτος, Βλαχοδήμος κ.α). Ο Τσιτσιακόφ μέχρι στιγμής δε μου δείχνει ότι είναι καλυτερος στο να πείθει παίκτες να έρθουν στον ΠΑΟΚ σε σχέση με το Βρύζα. Ο Ζήσης και με λίγο χρήμα, και αβαιβεότητα στα οικονομικά, έχει φέρει τόσους παίκτες (άλλοι του βγήκαν, άλλοι όχι). Τώρα τπτ?
Σήμερα μόνο ο Λίνο μου άρεσε που έκανε τη διαφορά μόλις μπήκε με σέντρες φαρμακερές. Ο Γλύκος είναι για 3ος Γκολκίπερ. Πόσο μυαλό ήθελε να διαβάσει την φαση του γκολ και να κάνει μια γρήγορη έξοδο χαμηλά? Χαλιέμαι να μπορώ να το κάνω εγώ, και όχι 1 "επαγγελματίας" παίκτης. Γενικα, πολύ χαμηλή η ποιότητα της Superleague. Είναι μια ντροπη αυτό που βλέπουμε. 11 παίκτες κάνουν το IQ 3 φυσιολογικών ανθρώπων κατα Μ.Ο.
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5254
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:38

dimbar έγραψε:Αν υπάρχει πρόβλημα μεταξύ ΓΔ και παιχτών, που κατά την γνώμη μου υπάρχει, το να τα βάζουμε με τους πάιχτες είναι ΑΠΟΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ και φοβάμαι ότι ειδικά απόψε είναι σκόπιμος αποπροσανατολισμός μιας και τα επιχειρήματα υπέρ της τεχνικής ΗΓΕΣΙΑΣ έχουν ξεθωριάσει πάρα πολύ!


Φίλτατε,αν μπορούν πραγματικά οι παίχτες παραπάνω και δεν αποδίδουν για ... αντίποινα στον προπονητή,τότε ο δώνης είναι σταγόνα στον ωκεανό :!: :!:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:39

ΔΕΝ ΧΡΕΙΖΕΤΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΦΑΣΗ,ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΜΕ ΤΗΝ....ΞΑΝΘΗ!!! :twisted: :twisted:

Η αδιαφορια των παικτων,πλεον,ειναι τοσο εμφανης που τα λογια περιττευουν...

Δωνη....εσφιξαν τα γαλατα....δεν εισαι αμοιρος ευθυνων...το αντιθετο μαλιστα!

Σαλπι,οσο και να τρεχεις καποιοι δεν θα το δουν ουτε θα το εκτιμησουν...ΠΟΤΕ!!!

ΥΓ.Σοβαρευτειτε ολοι εκει στην ομαδα γιατι τα μυαλα μας δεν ειναι καλα!!Εχουμε τα δικα μας...ερχομαστε στο γηπεδο για την τρελα μας και μας κανετε χειροτερα!!!ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ ΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΡΟΣ!!!

ΥΓ2,Αυτο το Μαϊο....ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ!!!!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:46

DC έγραψε:Βλέπω τον Σίντελφελντ στην ψηφοφορία και φτάνω στο συμπέρασμα ότι έβλεπα άλλον αγώνα.
Στην φάση του γκολ έδενε τα κορδόνια του στην σέντρα. Πάντως στην περιοχή ΔΕΝ ήταν.

Την μεγαλύτερη ευθύνη γι αυτό που είδαμε σήμερα την έχει ο ... Ιβάν που δεν μπήκε στα αποδυτήρια μετά την 6άρα στην Καλλιθέα να ρίξει από ένα 5χιλιαρο πρόστημο σε ΟΛΟΥΣ (προπονητή και κυρίως παίκτες) και να τους πει "πάρτε τα ρε κουφάλες γιατί όταν θέλετε μπορείτε".
Σήμερα ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ δεν ήθελαν. Σήμερα μπήκαν νωθροί, υπνωτισμένοι, κοιμισμένοι. Και μας ντρόπιασαν.
Για το έκτρωμα που είδαμε σήμερα, την λιγότερη ευθύνη την έχει ο προπονητής. Εκτός αν πιστεύει κανείς ότι πρέπει να προπονεί και τον χαρακτήρα τους ή την θέληση για μπάλα. Ή να βγάλει ειδικό σύστημα για το πάθος.
Να χέσω τα συστήματα. Μηδέν πάθος, μηδέν τρεξίματα, η συνηθισμένη άσφαιρη κατοχή και συνεχώς διεκδικήσημες πάσες με πολλά λάθη.
Αυτό δεν είναι ο ΠΑΟΚ που θέλουμε, δεν είναι ο ΠΑΟΚ που πήγαν να δουν αυτοί που έχουν διαρκείας ή πήραν σήμερα εισητήριο.
Που στον πέο κρύφτηκε ο ΠΑΟΚ της Πέμπτης;;;
Η ψήφος μου στον μόνο στον οποίο διέκρινα φιλότιμο. Στον Κωνταντινίδη.

Θα συμφωνήσω για τον Σίντ αλλα και για.. τον Ιβαν :lol: .Απλά για το παιχνίδι στο πρώτο ημίχρονο νομίζω οτι προσπάθησαν αλλα είναι εμφανές οτι μ αυτό το στύλ παιχνιδιού γκόλ δε βάζεις.Ε φάγαμε και το 0-1 και έδεσε το γλυκό.Σίγουρα πάντως έχουν και οι παίκτες ευθύνη.Το παιχνίδι μετά το 60 - 70' μου θύμισε τη μπάλα που παίζαμε στις αλάνες στο πιο άναρχο.Ούτε κάν ερασιτέχνες..
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GEOL » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:54

Δεν θέλω να κάνω κανένα σχόλιο για την πιθανότητα οι παίκτες να αδιαφορούν για ορισμένα παιγχνίδια και να έχουν κακές σχέσεις με τον προπονητή. Ντροπή σε όλους αν ισχύει κάτι τέτοιο. Ήρθε κατά την γνώμη μου η ώρα της διοίκησης και αυτού που πληρώνει να πάρει γενναίες αποφάσεις. Αν πραγματικά ενδιαφέρεται για την επένδυση της ένα έχω να πω: με το χάλι που παρουσιάζουμε σε 3-4 αγωνιστικές ο βάζελος θα είναι σε απόσταση αναπνοής. Και στα play-offs θα γίνουν πάλι τα γνωστά ώστε εμείς να μείνουμε έξω από Ch.L και να ξεκινήσουμε τα προκριματικά του europa από τον Ιούλιο. Έτσι όπως πάμε θα τα χάσουμε όλα σε μια χρονιά που ήταν θεωρητικά εύκολη αλλά την διαχειριζόμαστε πάρα πάρα πολύ άσχημα.
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2302
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό rouxlas1926 » Κυρ 27 Ιαν 2013, 23:55

για ακομα μια φορα ολα με στο μυαλο μου ειναι κατι σαν την ομαδα..τουρλουμπουκι δλδ.Δεν ξερω απο που να πιαστω και να αρχισω...διαβαζω παντα ολα τα σχολια για να δω αν κατι που ισως δν εχω δει κ μετα να κριτικαρω....1000 αντιο στον Γ.Δ συμφωνω...ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΞΑΝΘΗ; ειτε θελουν να φανε προπονητη ειτε διαλεγουν ματς ειτε τους πεφτει βαρια η φασολαδα...ειναι προκλητικα αδιαφορη...γτ την ελειψη ικανοτητας δν μπορω να την βρω σαν πατημα να κραξω...αλλα την αδιαφορια την ελειψη παθους κ εντασης δν μπορω να την χαρακτηρισω γτ θα φαω αποκλεισμο απτο φορουμ...πληρωμενα ειστε ρεεεε...τι σκατα σας εμποδιζει απτο να βγαλετε το παθος σας...υπαρχει κοσμος που δανειζετε για να ερθει να σας δει..ντροπη σας...πραγματικα προκαλειτε τον κοσμο...το τατου το μαλι κ κανενα σαλιαρισμα με καμια γκομενα μου ειστε...στον ΠΑΟΚ ΠΑΙΖΕΤΕ γιαυτον θα ματωνετε...ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ...
Άβαταρ μέλους
rouxlas1926
 
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Δευτ 10 Νοέμ 2008, 18:35

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ξάνθη 0-1 ΜVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό desperando » Δευτ 28 Ιαν 2013, 00:26

DC έγραψε:Βλέπω τον Σίντελφελντ στην ψηφοφορία και φτάνω στο συμπέρασμα ότι έβλεπα άλλον αγώνα.
Στην φάση του γκολ έδενε τα κορδόνια του στην σέντρα. Πάντως στην περιοχή ΔΕΝ ήταν.


σορρυ κι ολας αλλα μαλλον βλεπεις λαθος το ποδοσφαιρο γιατι αλλιώς θα καταλαβαινες οτι αποκλειστικα το λαθος ειναι του σταφυλιδη που ειναι δυο μετρα πισω απο απο τους υπολοιπους αμυντικους με αποτελεσμα ο επιθετικος να μην βγει οφ σαιντ,στην συγκεκριμενη περιπτωση οι δυο κεντρικοι αμυντικοι ειναι αυτοι που οριζουν το που θα στεκεται η αμυντικη γραμμη αλλα ο πιτσιρικας καπου ξεχάστηκε
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης