ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

ΜVP

Χακόμπο
2
2%
Αποστολόπουλος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λίνο
1
1%
Κουμάλο
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βιβιάν
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
8
10%
Φωτάκης
3
4%
Λάζαρ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ρομπέρ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Λόρενς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιάννου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Αθανασιάδης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σαλπιγγίδης
67
82%
Κίτσιου
1
1%
 
Σύνολο ψήφων : 82

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Thanix » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:02

Eισαι αλητης DC :lol: :lol: :lol: :lol:
ΕΞΩ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ!
ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΠΑΟΚτσηδες!
Άβαταρ μέλους
Thanix
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Πέμ 16 Δεκ 2010, 14:36
Τοποθεσία: Thessaloniki -London

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:02

Στο πρώτο ημίχρονο μέχρι το 15 ήμαστε πολύ κακοί και ασύνδετοι.Από το γκολ και μετά σταθήκαμε καλά.Λογικό να σε πιέσει ο ΠΑΣ,δεν έχει και χάλια ομάδα.Εδώ μέχρι χθες μερικοί λέγατε για τον Ντε Βινσέντι και τον Ιλιτς,ότι είναι παιχταράδες και εμείς δεν έχουμε τέτοιους..Και σήμερα γράφετε "Καλά μας πιέζουν τα Γιάνεννα;;" Εμ αφού παιχταράδες έχουν..Δεν θα σε πιέσουν;; :twisted:

Στο δεύτερο ήμαστε πολύ καλύτεροι και πατούσαμε καλά,ήρθε και το 0-3 κ όλα οκ.

Καλά ρε Γιαννιώτες "Βούλγαροι" φωνάζατε;Λίγο τσίπα ρε..Όταν παίζετε με τον γαυροβάζελο είστε κυρίες και με τον ΠΑΟΚ βγάζετε όλο το κόμπλεξ σας..Έλεος.Εμείς φταίμε που σας σώσαμε πέρσυ.

Και κάτι τελευταίο..Αυτό το γήπεδο-αγροτεμάχιο είναι η ίδια η δυσφημηση του ποδοσφαίρου.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:08

ανετο διπλο,λιγο κωλοφαρδοι στο πρωτο ημιχρονο βεβαια,αλλα φανηκε η εμπειρια του να κρατας αποτελεσμα...

επισης εχουμε ανετα μια απτις χειροτερες αμυνες στο πρωταθλημα,ομως εχουμε δεχθει τα λιγοτερα γκολ :lol: :lol:

ρε φανταστειται να χαμε καθως πρεπει σεντερ μπακ,0 παθητικο θα χαμε σε 15 αγωνες
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6225
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:11

Τελείωσε ο πρώτος γύρος.
Για μένα είναι πάρα πάρα πολύ καλή η συγκομιδή της ομάδας έστω και αν δε συνοδεύεται από καλές εμφανίσεις.

Είναι φανερό ότι η ομάδα είναι γκραν φαβορί για 2η θέση και ο Δώνης εκ του αποτελέσματος τα πάει πάρα πολύ καλά


Τα Γιάννενα είναι υπολογίσιμος αντίπαλος καιαυτό φάνηκε κατά διαστήματα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zoomgr » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:15

έχω μια απορία, με τέτοια άμυνα βγήκαμε η καλύτερη άμυνα του πρώτου γύρου...
από δω καταλαβαίνετε την ποιότητα του πρωταθλήματος μας.., θα μπορούσαμε να είχαμε δεχτεί μόνο
3-4 αν ήμασταν σοβαροί σε κάποια παιχνίδια.
Στο παιχνίδι τώρα, πάντα αυτό το γήπεδο το φοβάμαι, γιατί νομίζεις ότι είναι για γουρούνια που κυλιούνται!
Η ομάδα χωρίς να πετάει φωτιές πήρε ένα αγχωτικό 2πλο, Τα Γιάννενα ήταν πολύ μαχητικά, και αδικούνται
από το αποτέλεσμα.
MVP Σαλπινγκίδης
ΑΥΤΑ
Άβαταρ μέλους
zoomgr
 
Δημοσιεύσεις: 2192
Εγγραφή: Πέμ 19 Ιουν 2008, 09:50

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό slidar » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:28

Εχουμε την καλυτερη αμυνα .. χωρις αμυντικους!

Απιστευτα πραγματα.
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:31

τυχαιο ? δεν νομιζω ..... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:37

slidar έγραψε:Εχουμε την καλυτερη αμυνα .. χωρις αμυντικους!

Απιστευτα πραγματα.

Και χωρίς σωστή αμυντική λειτουργία
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:46

Δεν πατε να κανετε καμμια αλλη δουλεια λεω εγω......!...

Εγω ξερω πως κερδισα,θα κανω καλα Χριστουγεννα και ας τα περασω με τον Κουμαλο και τον Βιβιαν μαζι!

:lol: :lol:
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:46

Odi έγραψε:Στο πρώτο ημίχρονο μέχρι το 15 ήμαστε πολύ κακοί και ασύνδετοι.Από το γκολ και μετά σταθήκαμε καλά.Λογικό να σε πιέσει ο ΠΑΣ,δεν έχει και χάλια ομάδα.Εδώ μέχρι χθες μερικοί λέγατε για τον Ντε Βινσέντι και τον Ιλιτς,ότι είναι παιχταράδες και εμείς δεν έχουμε τέτοιους..Και σήμερα γράφετε "Καλά μας πιέζουν τα Γιάνεννα;;" Εμ αφού παιχταράδες έχουν..Δεν θα σε πιέσουν;; :twisted:

Στο δεύτερο ήμαστε πολύ καλύτεροι και πατούσαμε καλά,ήρθε και το 0-3 κ όλα οκ.

Καλά ρε Γιαννιώτες "Βούλγαροι" φωνάζατε;Λίγο τσίπα ρε..Όταν παίζετε με τον γαυροβάζελο είστε κυρίες και με τον ΠΑΟΚ βγάζετε όλο το κόμπλεξ σας..Έλεος.Εμείς φταίμε που σας σώσαμε πέρσυ.

Και κάτι τελευταίο..Αυτό το γήπεδο-αγροτεμάχιο είναι η ίδια η δυσφημηση του ποδοσφαίρου.


Επειδη εγω εγραψα για το πως γινεται να μας πιεζουν τα παγουρια,δεν εχω πει πουθενα οτι θελω σαπακια τυπου ντε βινθετι και λοιπους στον ΠΑΟΚ μας.Δεν εχουν παιχταραδες...ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΕΙΝΑΙ!!!!O Tsoykaλας βασικος παιζει στην μπυραρια...και εφυγε με κλωτσιες απο εμας.


ΥΓ:Δυσκολα θα περασει απο αυτο το γηπεδο παντως καποιος απο τους κατω μας...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Απ: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπό

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:49

mpafos4 έγραψε:Δεν πατε να κανετε καμμια αλλη δουλεια λεω εγω......!...

Εγω ξερω πως κερδισα,θα κανω καλα Χριστουγεννα και ας τα περασω με τον Κουμαλο και τον Βιβιαν μαζι!

:lol: :lol:

Με τον κουμαλο δεν θα στο συνιστούσα
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:51

Εγω πάλι σήμερα έιδα περισσότερη πίεση και λιγότερους κενούς χώρους.Σαφώς και πάσχουμε ακόμα σε αμυντική λειτουργία(τρικυμία) αλλα κάπως καλύτερα μου φάνηκαν τα πράγματα σήμερα.
Δε ξέρω πώς αλλα ο ΠΑΟΚ κερδίζει .Απο σύμπτωση λένε κάποιοι (κι εγώ μαζί) αλλα απ όσο ξέρω η επαναλαμβανόμενη σύμπτωση μόνο σύμπτωση δεν είναι.Ισως κάτι δε βλέπουμε εμείς οι "απέναντι" ή ο τύπος είναι πιό τυχερός κι απ τον Γκαστόνε Γκάντερ(δύσκολο) .Τές πα ,σημασία έχουν οι νίκες.Όσο αυτές έρχονται,το κλίμα παραμένει ήρεμο κι ο στόχος του CL έρχεται πιο κοντά.Άν δε χαναμε εκείνο το παιχνίδι με το γ@υρο ,το πρωτάθλημα θα είχε άλλη ομορφιά.


ΥΓ Πάμε το Σάββατο για το τελ. παιχνίδι μιας δύσκολης χρονιάς .
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26758
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό moican4 » Δευτ 17 Δεκ 2012, 22:55

από shark4 » Δευτ Δεκ 17, 2012 11:43 am

Πριν απο το ματς να σας υπενθυμισω οτι σημερα 17 Δεκεμβριου- συμφωνα με το Ορθοδοξο Δογμα- εορταζουν οι κατωθι :


Προφήτου Δανιήλ
Των αγίων Τριών Παίδων Ανανίου, Αζαρίου και Μισαήλ
Διονυσίου αρχιεπισκόπου Αιγίνης του θαυματουργού, του εκ της νήσου Ζακύνθου (†1624)
Οσιομαρτύρων Πατερμουθίου, Κόπριος και Αλεξάνδρου
Μαρτύρων Ιάκχου του Τριγληνού και Νικήτα του νέου
Οσίου ομολογητού Δουνάλε (Στεφάνου)

Συμφωνα λοιπον με το τελετουργικο γινεται επικληση στους ανωθεν μετασταντες για καλο αποτελεσμα της ομαδας μας... Με δεδομενο το περιβοητο πλανο αναπτυξης ( βλ. σεντρες - ρομβοι- 3 μ.ο. ευκαιριες ανα αγωνα- βρειτε τον Κλαους ) κρινεται απαραιτητη η επικληση στα Θεια....

Συν ξεματιασμα στον Κλαους και στον Σαλπι.....

Ολα τα υπολοιπα ειναι ησσονος σημασιας....


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Από του χρόνου στο τελετουργικό θα κάνουμε και Φανουρόπιτες...
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 17 Δεκ 2012, 23:04

Rizla έγραψε:
Odi έγραψε:Στο πρώτο ημίχρονο μέχρι το 15 ήμαστε πολύ κακοί και ασύνδετοι.Από το γκολ και μετά σταθήκαμε καλά.Λογικό να σε πιέσει ο ΠΑΣ,δεν έχει και χάλια ομάδα.Εδώ μέχρι χθες μερικοί λέγατε για τον Ντε Βινσέντι και τον Ιλιτς,ότι είναι παιχταράδες και εμείς δεν έχουμε τέτοιους..Και σήμερα γράφετε "Καλά μας πιέζουν τα Γιάνεννα;;" Εμ αφού παιχταράδες έχουν..Δεν θα σε πιέσουν;; :twisted:

Στο δεύτερο ήμαστε πολύ καλύτεροι και πατούσαμε καλά,ήρθε και το 0-3 κ όλα οκ.

Καλά ρε Γιαννιώτες "Βούλγαροι" φωνάζατε;Λίγο τσίπα ρε..Όταν παίζετε με τον γαυροβάζελο είστε κυρίες και με τον ΠΑΟΚ βγάζετε όλο το κόμπλεξ σας..Έλεος.Εμείς φταίμε που σας σώσαμε πέρσυ.

Και κάτι τελευταίο..Αυτό το γήπεδο-αγροτεμάχιο είναι η ίδια η δυσφημηση του ποδοσφαίρου.


Επειδη εγω εγραψα για το πως γινεται να μας πιεζουν τα παγουρια,δεν εχω πει πουθενα οτι θελω σαπακια τυπου ντε βινθετι και λοιπους στον ΠΑΟΚ μας.Δεν εχουν παιχταραδες...ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΕΙΝΑΙ!!!!O Tsoykaλας βασικος παιζει στην μπυραρια...και εφυγε με κλωτσιες απο εμας.


ΥΓ:Δυσκολα θα περασει απο αυτο το γηπεδο παντως καποιος απο τους κατω μας...



Δεν αναφέρομαι σε εσένα αδερφέ..Ούτε θέλω να το παίξω παντογνώστης.Απλά φάνηκε σήμερα οτι παικτάκια τύπου Ιλιτς,Ντε Βινσέντι και δεν ΄ξέρω γω τί απλά δεν μπορούν να σταθούν στον ΠΑΟΚ σαν παίκτες..Ούτε καν σαν αντίπαλοι..Και παίζαμε στην άμυνα με Κουμαλό-Βιβιάν-Αποστολόπουλο και Λίνο..0/4 δλδ όσον αφορά την αμυντική αξιοπιστία..

Να τονίσω πως ο Αποστολόπουλος ήτανε η ευχάριστη έκπληξη σήμερα για μένα..Πολύ καλός.Καμία σχέση με τα προηγούμενα παιχνίδια του.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. 1-3, MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 17 Δεκ 2012, 23:09

Τα περισσότερα τα είπατε. Συνοψίζονται σε μια ερώτηση.
Μπράβο μας είμαστε δεύτεροι !!,....είναι δυνατόν;; :?
Απ ότι φαίνεται......
Είμαστε δεύτεροι γιατί είμαστε με διαφορα η πιο πειθαρχημένη ομάδα του πρωταθλήματος
Τα σέβη μου λοιπόν στον monsieur Δώνης. Aλλά και στο monsieur Σαββίδης. Γιατί χωρίς τα λεφτά του, δεν θα μπορούσε ο Δώνης να απαιτεί τέτοια αγωνιστική πειθαρχία....
Είμαστε δεύτεροι γιατί σε πρωτάθλημα τέτοιου επιπεδου νικάει αυτός με την καλλίτερη άμυνα. Για να γίνουμε πρώτοι πάντως, θέλουμε μιση ντουζίνα παίκτες. Δυστυχώς.

Φέρτε μας λοιπόν ακόμη δυο παικτάκια να δούμε και λίγο μπάλα τώρα.....
Γιατί αλλιώς μπορεί να βγούμε και τέταρτοι, μέχρι και πέμπτοι αν ξυπνήσει ο Παναθηναϊκός...
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3497
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης