Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχόλια και παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

MVP

ΓΛΥΚΟΣ
3
3%
ΒΙΒΙΑΝ
2
2%
ΚΑΤΣΙΚΑΣ
3
3%
ΕΤΟ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΛΙΝΟ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
16
17%
ΡΟΜΠΕΡ
4
4%
ΚΑΤΣΕ
4
4%
ΛΑΖΑΡ
1
1%
ΦΩΤΑΚΗΣ
1
1%
ΛΟΡΕΝΣ
1
1%
ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ
53
58%
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
4
4%
 
Σύνολο ψήφων : 92

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 10:16

mpafos4 έγραψε:γιατι εγινε της πουτανας εξω απο την Τουμπα,χθες?...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47049
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 10:16

μπαφε
τα συνδεσμιακα ειναι αυτα που ειναι με τα καλα και τα ασχημα τους
εσυ εισαι αλλου σε καθε περιπτωση κραζεις για οποιονδηποτε λογο και γινεσαι και μονοτονος χωρις ουσια μια τα πανο μια τραγουδια την αλλη ετσι χωρις λογο απλα να κραξεις και κατι σωστο να πεις το χανεις

τα χθεσινα επεισοδεια εγιναν γιατι μαθαμε οτι θα μεινει εκτος εντεκαδας ο κουμαλο και κατι τετοια δεν τα ανεχομαστε εμεις

αναμενω το βαρυσημαντο ποστ που θα εξηγει πως επηρεαζονται οι παιχτες αρνητικα απο τα πανο
και γιατι πρεπει να κλεισουν οι συνδεσμοι

εσυ πας για να υποστηριξεις την ομαδα θα μας πεις εμεις γιατι παμε ?
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 10:40

Παρολο το ειρωνικο υφος,θα σου απαντησω.

Εσυ δεν ξερω γιατι πηγαινεις αλλα ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΟΙ που το ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΑΟΚτσηδες,πηγαινουν ΜΟΝΟ για το χαβαλε,τα μπαχαλα και τη μανουρα!Δεν αγαπησαν ΠΟΤΕ τον ΠΑΟΚ αλλα ειναι ΠΑΟΚ για τους λογους που σου ανεφερα!

Αυτο βλεπω να συμβαινει μετα απο 25 χρονια στην 4 και αυτο θα κραζω μονιμως!

Η απαντηση σου στο ερωτημα για τα επεισοδια,τα λεει ολα!

Ειπα ποτε οτι επηρεαζονται οι παικτες?....Πολυς κοσμος,ομως,ξενερωνει.Εαν δεν το βλεπεις,οκ...πασο!

ΥΓ.Μαλλον με εχεις μπερδεψει με αλλον......δεν μπορει ποτε να ειπα πως θελω να κλεισουν οι συνδεσμοι.Δεν θελω να πω το γιατι και δεν υπαρχει λογος αλλα κατι τετοιο δεν προκειται να το πω ποτε!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 10:55

Μια ερωτηση για το χθεσινο ματσακι....

Εκεινο το περιβοητο passing game που πηγε εχθες ? Τελικα ηταν αυτο που λεγαμε ..... Λογω της αμυντικης γραμμης Μαζινο καποιων ομαδων με συστηματα 5-5-0 ( βλ. κουλα) κρατουσαμε την μπαλα ....

Εχθες "παπαλα "και το παραμυθακι του passing game ..... Και φυσικα Ουδεν σχολιο απο τον ΓΔ.... Αλλες φορες λαλιστατος .....Εχουμε να δουμε και αλλα ωραια .....Και ειμαστε μολις στη 12 αγωνιστικη.....
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 11:07

ωραια
εσυ εισαι 25 χρονια εγω 20 εποχες βουλινου και οι δυο μπορουμε να μιλησουμε

ναι οι νεοτεροι πανε και για αυτα που λες και οι εκτος σφ πανε για την μουρη για το κινητο για να κανουν τον μουρινιο και τον ηθικολογο η εποχη ειναι ετσι φιλε παρτο χαμπαρι δεν μπορεισ να εχεισ νοοτροπια σωστη οταν η νεολαια σου σφυριζει αδιαφορα για τα οπαδικα οταν κραζεις συνδεσμους δεν γινεται να σε κανουν οι αρδ οτι θελουν και να ζητας αλλα το συνδεσμιακο κινημα γενηθηκε με την υποστηριξη και την αμφισβητηση στην ομαδα στην διοικηση οταν ζητας να μην εχουν γνωμη οι σφ θα γεννησεις μπαχαλακηδες ποζεραδες και φυτα αν το καταλαβαινεις εχει καλως

ποιος κοσμος ρε μπαφε αυτος που αφηνε την ομαδα με 4 χιλιαρικα στο γηπεδο? αυτος που δεν κατεβαινε στα συλλαλιτιρια? που κατεβαζαμε 100 ατομα στην αθηνα? αυτος που ελεγε αλητες αν φυγει ο μπατατουδης ποιος θα ερθει? αυτος που δεν παει στο μπασκετ ουτε δωρεαν αυτος που μονο να κραζει ξερει τους αλλους? ποιον κοσμο εννοεις? τους πανυγιρτζιδες αυτους εννοεις? παει καλα η ομαδα ερχομαι και εχω αποψη σε ολα δεν παει καλα η ομαδα καθομαι σπιτι

αν εχεις περασει απο σφ ξερεις οτι δεν θα παρεις απαντηση για τα χθεσινα μην κανεις τον εκπληκτο
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 11:22

Παντα υπηρχαν ανθρωποι που πηγαιναν ΚΑΙ για αυτα αλλα ΟΧΙ ΜΟΝΟ για αυτα!Και αυτη ειναι η μεγαλη διαφορα του τοτε με το τωρα.

Oταν γεννηθηκε το οπαδικο κινημα δεν ζουσα.Απο αυτα,ομως,που μου εμαθαν,αυτοι που το ξεκινησαν ηταν οτι ο λογοσ που το εκαναν ΗΤΑΝ Η ΑΓΑΠΗ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ ΙΕΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!Τιποτα αλλο!Ηθελαν να ειναι ΠΑΝΤΑ διπλα της!

Ας μην κοροϊδευομαστε...παντα ετσι ηταν ο κοσμος.Σε αυτο δεν αλλαξε.Αλλα μην παραγνωριζεις και το γεγονος πως υπαρχει κοσμος που δεν ερχεται στο γηπεδο γιατι ξενερωσε απο συγκεκριμενες συμπεριφορες.

Και μην ανακατευεις τους ΑΡΔ γιατιμετα ανοιγουμε μεγαλη κουβεντα.

Παντως,στα περισσοτερα που αναφερεις πιο πανω δεν μπορω να διαφωνησω.

Και για να ειμαι ον τοπικ.......η κερκιδα,χθες,ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 11:22

Εγώ έχω να πω το εξής..:Καλύτερα 10-15 χιλιάδες τρελαμένοι και να μασάνε σίδερα παρά 30 χιλιάδες και το χθεσινό χάλι.Με τον Πλατανιά το γήπεδο είχε πιο πολλή φωνή.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 11:41

μπαφε τελευταιο ποστ γιατι θα μας σουταρει καποιος υπευθυνος

αυτοι που ξενερωσαν ειναι οι εποχικοι φιλε αναλογα με το πως παει η ομαδα. στο μπασκετ που υπαρχει ηρεμια γιατι δεν πανε?

ποτε ρε συ δεν ειχες επεισοδεια στα 80? στα 90? στα 00? ποτε?
αφου σου αρεσει το καποτε καποτε τα σπαγαμε για πωληση παιχτη και ηταν ολοι συμφωνοι τωρα μια διαμαρτυρια κανεις πχ βιτολο και σε κραζουν
"σπαστε το προσυμφωνο του τουρσουνιδη" το θυμασαι? ξερεις τι θα γινει αν βγει τετοιο πανο τωρα? αντε ρε πρεζακια να πατε να διοικησετε εσεις κατω τα χερια απο τον καισαρα(ο εκαστοτε προεδρος της παε ειναι ο καισαρας το κεντρο της ξεφτιλας σε ολα τα επιπεδα ειναι αυτη η ιδεα)
πως θα μεγαλωσεις μια γενια που θελει να γινει χιουστον ροκετς? σπορακι κινητο και κανε αλλαγη τον ταδε
μην ζητας πολλα και με τα προβληματα που υπαρχουν στην κοινωνια να εισαι ευχαριστημενος που υπαρχουν σφ και κινουνται και καποια δεν μαθενονται γιατι δεν κανει χαλαει την εικονα των πρεζακηδων και τα ρεστα
η συμβολη ακομα και στην υποθεση σαββιδη τον σφ ειναι μεγαλη αλλα το θεμα που αποσχολει τον κοσμο ειναι ο πυρσος και το προστιμο
παρανοια αλλα ειναι σαν το μαζι τα φαγαμε μην την ψαχνεις
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Ivan_4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 15:33

Ένα μαύρο χάλι ήταν η ομάδα χθες. Χωρίς αρχή, μέση και τέλος. Και που πήραμε το Χ, ευχαριστώ να λέμε...
Οι Etto και Vivian ανύπαρκτοι, ο Lino κακός, ο Kace χάλια, ο Lawrence δεν βλεπόταν. Μόνο ο Σάλπι προσπαθούσε και ο Robert.
Η διαφορά των δύο ομάδων ήταν εμφανής. Όταν ο άλλος έχει Contreras, Φετφατζίδη και Μήτρογλου στον πάγκο ενώ εσύ έχεις Vivian και Etto βασικούς λέει πολλά. Αλλά ούτε πάθος, ούτε και αποφασιστικότητα είδα στους παίκτες μας.
Ο ρεαλιστικότερος στόχος της ομάδας είναι η 2η θέση, που πιστεύω πως θα την κατακτήσουμε. Αν θέλουμε να πάμε για πρωτάθλημα του χρόνου, χρειαζόμαστε τουλάχιστον 5 βασικούς.
ΥΓ Με χάλασε πολύ ο πανηγυρισμός του Κλάους, που αντί να πάρει την μπάλα και να πάει στην σέντρα, πάει και πανηγυρίζει στην 4...
Άβαταρ μέλους
Ivan_4
 
Δημοσιεύσεις: 629
Εγγραφή: Σάβ 29 Μάιος 2010, 02:05

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό danirifle » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 16:06

Odi έγραψε:Εγώ έχω να πω το εξής..:Καλύτερα 10-15 χιλιάδες τρελαμένοι και να μασάνε σίδερα παρά 30 χιλιάδες και το χθεσινό χάλι.Με τον Πλατανιά το γήπεδο είχε πιο πολλή φωνή.


ευτυχώς υπάρχουν κάποιοι και έχουμε να συμφωνούμε
ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟΙ...
Άβαταρ μέλους
danirifle
 
Δημοσιεύσεις: 10187
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 14:03

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 19:43

Odi έγραψε:Εγώ έχω να πω το εξής..:Καλύτερα 10-15 χιλιάδες τρελαμένοι και να μασάνε σίδερα παρά 30 χιλιάδες και το χθεσινό χάλι.Με τον Πλατανιά το γήπεδο είχε πιο πολλή φωνή.


Ακριβως. Εξω τα κινητα , οι γκομενες, και τα ηχεια απο την Τουμπα
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Ale3 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 20:19

Εμένα χθες κατί άλλο με έκανε εντύπωση. 3 ξενόφερτα παιδάκια. 2 κοπέλες και ένα αγοράκι, ψάχνανε τις θέσεις τους βάση εισητηρίου, μέσα στην 4α!!!! Πρέπει να ήταν 16-18. Μιλούσαν στα αγγλικά και από προφορά θα μπορούσε να είναι και αγγλάκια.
Oh My God!!!! He is real!!!! -------------------------------------------------------------------------->
Άβαταρ μέλους
Ale3
 
Δημοσιεύσεις: 1088
Εγγραφή: Παρ 25 Ιούλ 2008, 07:18

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό shark4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 20:28

Οπαδοι της Νιουκαστλ θα ηταν και χαθηκαν.... Μην δινεις σημασια....
" Άν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου." Ε. Πάουντ
Άβαταρ μέλους
shark4
 
Δημοσιεύσεις: 4755
Εγγραφή: Δευτ 24 Αύγ 2009, 10:47

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό mpafos4 » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 22:02

guardian4 έγραψε:
Odi έγραψε:Εγώ έχω να πω το εξής..:Καλύτερα 10-15 χιλιάδες τρελαμένοι και να μασάνε σίδερα παρά 30 χιλιάδες και το χθεσινό χάλι.Με τον Πλατανιά το γήπεδο είχε πιο πολλή φωνή.


Ακριβως. Εξω τα κινητα , οι γκομενες, και τα ηχεια απο την Τουμπα



Δεν εχω προβλημα ουτε με τα κινητα,ουτε με τις γκομενες.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ Θ4 ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΑΣ ΠΑΝΕ! :evil:

Για τα ηχεια δεν το συζηταω...πρεπει να φυγουν....χθες!

Οσο για την 4....το μεγαλο προβλημα,ειδικα στα ντερμπι ειναι το γεγονος οτι η ρετσινα και ....εγω..... πηγαινουν συννεφο!
ΙΒΑΝ ΣΑΒΒΙΔΗ Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!
mpafos4
 
Δημοσιεύσεις: 5023
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2009, 13:13

Re: Π.Α.Ο.Κ.-οσφπ 1-1,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Δευτ 26 Νοέμ 2012, 22:10

ααα....εδω θα τα χαλασουμε....
τι κακο ρε μαγκες εχει η μαλαματινα; :mrgreen: :opaokara:
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης