παο- Π.Α.Ο.Κ. 2-0 MVP - Σχόλια και παραλειπόμενα

Συζήτηση για αγώνες της ομάδας που έγιναν

MVP

ΧΑΚΟΜΠΟ
30
39%
ΚΟΥΜΑΛΟ
20
26%
ΚΑΤΣΙΚΑΣ
1
1%
ΣΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
1
1%
ΕΤΟ
1
1%
ΚΩΝΣΤΑΝΤΝΙΔΗΣ
2
3%
ΛΙΝΟ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΡΟΜΠΕΡ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΓΙΑΝΝΟΥ
3
4%
ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ
12
16%
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΦΩΤΑΚΗΣ
1
1%
ΛΑΖΑΡ
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
ΚΑΤΣΕ
6
8%
 
Σύνολο ψήφων : 77

παο- Π.Α.Ο.Κ. 2-0 MVP - Σχόλια και παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:33

ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ 0...

Ντροπη 100...
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό fiorentinos » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:34

Χρειάζεται αλλαγή ψυχολογίας η ομάδα...Η θέλει εμψυχωτή ή προπονητή!!!Διαλέξτε...Στήριξη στήριξη αλλά κούρασαν αυτές οι εμφανίσεις...
Άβαταρ μέλους
fiorentinos
 
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Δευτ 26 Μάιος 2008, 01:11

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό GREATANASTASIOS » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:36

τον χχχχχχ ο ΔΩΝΗΣ μονο και μονο για τον αριθμο των κοκκινων που τρωμε χασαμε απο μια μετρεια ομαδα τι να πω ντροπη τους μετα θελουν και κοσμο στο γηπεδο.
Ήρεμα. Όλοι σκασμένοι είμαστε.
DC
Άβαταρ μέλους
GREATANASTASIOS
 
Δημοσιεύσεις: 765
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:41

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό gergeo4 » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:36

πειτε ρε παιδια ποιους παιχτες εχουμε?εχουμε μετριοτατο ροστερ!οκ ο δωνης εχει ευθυνες αλλα η ομαδα θελει 15 μεταγραφες επιπεδου(οχι υπερβολη)............................. :redcard:
Άβαταρ μέλους
gergeo4
 
Δημοσιεύσεις: 7330
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 12:42
Τοποθεσία: kozani

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό jyc » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:40

Ανύπαρκτοι vs απαράδεκτων 2-0
Πρέπει να πέσει πολυ μεγάλη σκούπα στο ρόστερ.
Και επιτέλους να κοπεί αυτη η αηδία με τις κόκκινες :redcard:
Άβαταρ μέλους
jyc
 
Δημοσιεύσεις: 256
Εγγραφή: Σάβ 06 Δεκ 2008, 00:18
Τοποθεσία: Οικονομικός μετανάστης στην αθήνα

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό joshua » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:43

Παιχνιδια σαν το σημερινο μπορουν να ειναι πολυ χρησιμα, αν υπαρχει η διαθεση σε τεχνικη ηγεσια και διοικηση να τα διαβασουν.Ας αρχισουμε με το να κοπουν οι μαλακιες περι πρωταθληματος και ας κανουν οτι μπορουν να συντηρησουν διαφορες απο ομαδες οπως ο βαζελος και ο ατρομητος.Δευτερον και πιο σημαντικο,επιτελους να αντιληφθουμε ολοι τις δυνατοτητες του ροστερ και ποιοι αξιζουν να εχουν θεση.Οσο νεοπλουτισμος ειναι να περιμενουμε σκοκους και εγω δεν ξερω τι αλλο ,αλλο τοσο ειναι να τρεχουμε να ανανεωσουμε παικτες οπως ο φωτακης η να τρεχουμε να δινουμε συμβολαια εκατονταδων χιλλιαδων σε παικτες, επειδη με κακες εμφανισεις ,νικησαμε ομαδες οπως ο πλατανιας και ο πανθρακικος.Αληθεια ποιος παικτης εκτος του Κλαους και του Σταφυλιδη απο τους υπολοιπους θα σας ελειπε αν εφευγε;Ποιος εχει αποδειξει μεσα απο ενα σερι μεγαλων παιχνιδιων και οχι μεμονομενων αναλαμπων οτι αξιζει να εχει θεση στην εντεκαδα;
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό markos4 » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:43

gergeo4 έγραψε:πειτε ρε παιδια ποιους παιχτες εχουμε?εχουμε μετριοτατο ροστερ!οκ ο δωνης εχει ευθυνες αλλα η ομαδα θελει 15 μεταγραφες επιπεδου(οχι υπερβολη)............................. :redcard:

συμφωνω!!!
εξαλλου ο κουινσι και ο σισοκο εδειξαν το επιπεδο της ομαδας μας...
δεν μου προκαλει εντυπωση η εμφανιση κατι αναλογο περιμενα να δω...
νωπες ειναι οι αναμνησεις απο ραπιντ,ατρομητο,κερκυρα...
markos4
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιαν 2008, 19:49

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:43

gergeo4 έγραψε:πειτε ρε παιδια ποιους παιχτες εχουμε?εχουμε μετριοτατο ροστερ!οκ ο δωνης εχει ευθυνες αλλα η ομαδα θελει 15 μεταγραφες επιπεδου(οχι υπερβολη)............................. :redcard:

Το άλλο με τον ΤΟΤΟ το ήξερες ....
Ο Δώνης φταίει:
1. Για την έλειψη σχεδίου και το ευκαιριακό ποδόσφαιρο
2. Για τη απηθαρχία και τις κάρτες
3. Γιατί δεν μπορεί μερικοί πάικτες ξαφνικά να ξέχασαν να πάιζουν μπάλα!!! Και άντε 1-2 είναι ντεφορμέ, μα η πλειονότητα των έμπειρων δεν πάιζει αυτό που έπεζε ή κάνει τραγικά λάθη!!!
4. Για τοις επιλογές σε σχέση με τους νεαρούς πάικτες
5. Για τον σχεδιασμό της ομάδας από το καλοκάιρι
6. Για τις επιλογές γενικά σε πάικτες (περίπτωση ΧΑΚΟΜΠΟ)
7. Ασε αν δεν σε έπεισα δεν μπορώ να κάνω τπτ βαριέμε να γράφω μέχρι το πρωί
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό VagosPaok » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:43

Ελεος ρε που$τη μου σημερα...ποσα να αντεξω...δεν φτανει που ειδα ενα απο τα χειροτερα ματς στην ιστορια του ποδοσφαιρου σημερα,εχασε κιολλας η Καλλονη κι ηρθε ο ΠΑΟΚ να με τελειωσει....ελεος...αμαν...φτανει!...Το ροστερ τι στο διαολο εγινε....προγραμματισμος μηδεν....παλι...
In girum imus nocte et consumimur igni...
Τριγυρνάμε τη νύχτα και μας κατακαίει η φωτια...
Άβαταρ μέλους
VagosPaok
 
Δημοσιεύσεις: 556
Εγγραφή: Σάβ 02 Οκτ 2010, 13:37
Τοποθεσία: Γλασκώβη

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό rouki » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:45

Μας κούρασε πλέον η φράσι, δεν απέδωσαν πολλοί παίχτες μας στο κέντρο, αφού δεν έπαιξαν πολλοί παίχτες ούτε και μέτρια ακόμη, είναι πολλοί ντεφορμε και όλες τις άλλες δικαιολογίες και παπαριές.
Ούτε δύναμη ούτε χαρακτήρα, ούτε τσαγανό, ούτε τέχνη, μηδέν απο μηδέν ίσον μηδέν.
Σαν ΚΟΤΕΣ και ΤΙΤΙΚΕΣ έπαιξαν τα παληκάρια μας. ΟΥΣΤ ρεεεεεεεε. Δεν είχαμε ούτε μια διείσδυση ενος παίχτη μας στην περιοχή του λαγού, ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ.
Αει στον κόρακα ρε σεις, βαρέθηκα να διαβάζω, οτι πάμε για πρωτάθλημα για κύπελλο, θα τον νικήσουμε τον γκαυ και τις άλλες τις βλακείες, παίξτε μπάλα επιτέλους....
Δε θα πω ονόματα, διότι θα φάω μπαν, αλλά... καλύτερα να σταματήσω εδώ.
:evil:
Τα πάντα ρει, τα πάντα χωρεί, ο Π.Α.Ο.Κ. μένει
Άβαταρ μέλους
rouki
 
Δημοσιεύσεις: 1450
Εγγραφή: Δευτ 09 Φεβ 2009, 11:38

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:51

MVP ο Γιάννου γιατί είχε τα αρχίδια να φορέσει φανέλα τερματοφύλακα (και δη του Γλύκου!)... Ήθελα να ψηφίσω τον Δώνη, αλλά δεν γίνεται... :(

Δώνη, Lazar, Jacobo, Φωτάκη, ή αλλάξτε μυαλά, ή αλλάξτε μυαλά! Ο Σαββίδης δήλωσε "Αν χάσω την εμπιστοσύνη μου σε κάποιον, αυτός θα φύγει το ίδιο βράδυ!", οπότε δεν είμαι εγώ αυτός που θα πει "Φύγε."!

Πρέπει να 'μαι πολύ... Π.Α.Ο.Κ. για να δώσω 20 ή 25 ευρώ να πάω να δω τον αγώνα με το γαύρο την άλλη Κυριακή.......
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46936
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:51

από πότε μωρέ έγινε ο φωτακης παίκτης πρωταθλήματος.ο δώνης προπονητής για μεγάλες ομάδες.ο λάζαρ παίκτης βαρόμετρο ο κωνσταντινίδης παίκτης για ντέρμπι,ο κάτσε μακελελε,ο κλάους ιμπραιμοβιτς.ένας προς έναν οι μισοί παίκτες της βαζελας είναι καλύτερες μονάδες.ομάδα δεν είχαν.το ρόστερ μας είναι ανέκδοτο.αλλά αν κερδίζεις τα διαλυμενα χώρια κ μετά διαβάζεις τα αρδ της πόλης νομίζεις πως τα πιτσιρίκια είναι οι νέοι μεσσι και οι έμπειροι πολυτέλεια για το πρωτάθλημα.εδώ δεν μπορούσαμε να πάρουμε πρωτάθλημα με παικταράδες με τετρατζε μπορμποκηδες ζαγορακηδες κ σία ,θα πάρουμε με αυτούς?
αντί να σκιζετε την ομάδα δείτε την αλήθεια.ο. ΠΑΟΚ έχει ελπιδοφόρα ταλεντακια εμπειρους λεγεωναριους της σειράς και προπονητή ανύπαρκτο.πάνω σε αυτό σιγά σιγά ο ΠΑΟΚ θα ανεβεί.κ ναι ακόμα κ πριν το παιχνίδι πίστευα ότι η βαζελα έχει καλύτερες μονάδες κ χειρότερο σύνολο.ας κάνουμε μια αυτοκριτική κ ας μη διαλύουμε την ομάδα.σιγά σιγά θα γίνουν όλα.
το μόνο που μπορεί να αλλάξει τώρα είναι ο προπονητής που έχει χάσει τον έλεγχο με τις κοκκινες.δεν είναι εικόνα σοβαρής κ συνεκτικης ομάδας αυτη.ούτε σύστημα ούτε οργάνωση ούτε πειθαρχία.μόνο λόγια.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:55

καποια στιγμη θα γινοταν και αυτο
με το ζορι τον πανθραξ
με το ζορι την κουλα
με το ζορι τον πλατανο
κερκυρα χ
καποιοι δεν εβλεπαν και ελεγαν οτι αυτα τα καφενεια ειναι ομαδαρες

σημερα μπηκαμε χεσμενοι και αυτο ειναι το χειροτερο η ηττα ερχεται καποια στιγμη η νοοτροπια πρεπει να αλλαξει καποτε να μπαινεις σαν ΠΑΟΚ μεσα να δειχνεις ποιος ειναι το αφεντικο

χακομπο τρελαθηκε αλλα καλα εκανε δεν γινεται να χανεις απο τα λιμα και να μην τρεχει τιποτα να φευγεις με σκυμενο το κεφαλι η να εισαι χαιρετουρες και αγκαλιτσες θα πολεμησεις θα τρελαθεις για βγεις εκτος εαυτου
τετοιες προσωπικοτητες χρειαζομαστε να μην δεχονται την ηττα
καλυτερα αυτους παρα τα χεσμενα παιχτακια

δεν φταει ο δωνης ρε δειτε 11δα και παγκο που ειχε σημερα και με τι νοοτροπια επαιζαν καποιοι
το θεμα ειναι να παρουμε παιχτες τον γεναρη και οταν λεμε παιχτες εννοουμε παιχτες οχι ναπολεονι
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:55

Ποιός προπονητής;;;;;;
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8502
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: παο.Π.Α.Ο.Κ. 2-0,MVP,Σχολια και παραλειπομενα

Δημοσίευσηαπό arrwstos » Κυρ 18 Νοέμ 2012, 21:57

Αν εκφραστώ ελέυθερα θα φάω οριστικό και αμετάκλητο μπαν οπότε αυτολογοκρίνομαι. Το κεφάλι μου πάει να σπάσει και έσκισα το φούτερ μου από τα νεύρα. Μόνο μπινελίκια περνάνε από το μυαλό μου οπότε δεν θα σχολιάσω τίποτε από το ματς. Το μόνο που έχω να πω είναι " ΒΑΡΙΑ ΒΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΟΚ Η ΦΑΝΕΛΑ, και όποιος δεν μπορεί να πάει στα @@@".

ΥΓ. Δώνη, άσε μας αγοράκι μου.
Άβαταρ μέλους
arrwstos
 
Δημοσιεύσεις: 883
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 12:05
Τοποθεσία: Salonika

Επόμενο

Επιστροφή στο Σχόλια & παραλειπόμενα αγώνων

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης