Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Συζήτηση για τους επόμενους αγώνες της ομάδας

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 19 Οκτ 2012, 20:47

Άσχετα με τον αυριανό αγώνα, οι τύποι είναι ήρωες.
Με την ομάδα τους στην τελευταία θέση, με 1 γκολ και 2 βαθμούς σε 6 αγώνες .... εγώ όχι σε φόρουμ δεν θα έμπαινα αλλά ούτε το pc μου δεν θα άνοιγα.
Τους ψιλολυπήθηκα μωρέ .... :oops:
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Παρ 19 Οκτ 2012, 21:22

theoPAOK έγραψε:corto maltese έγραψε:
Ήμουν Κατερίνη σήμερα...
τα Μπαόκια μας περιμένουν πως και πως
θέλουν να μας ρίξουν πολλά

Claus (???? dafuq? :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) έγραψε
Και οι Ενωσίτες της Κατερίνης τι έλεγαν?


corto maltese έγραψε:
αυτοί μου τα λεγαν
ryl24 έγραψε
Μεγάλη ενωσίτικη δύναμη στην Κατερίνη. Σου είπαν αν θα πάνε οι δικοί μας;;;


aekaras έγραψε:
Δεν παρουσιάστηκε κανείς από την ΑΕΚ σήμερα στο meeting που έγινε στην σαλόνικα για τα μέτρα προστασίας........

Steve:
Ελπίζω τουλάχιστον να πάμε στον αγώνα.

Claus εγραψε
Lord θα πάμε τελικά??? Rolling Eyes


ΥΓ1926: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΕΛΑΤΕ ΕΛΑΤΕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Οποιον δείτε με φανέλα Claus βαράτε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Όχι ρε τέτοια υστερόγραφα μην είναι κανά πιωμένο δικό μας και βαρέσει το κανονικό Κλάους! :lol: :twisted:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 19 Οκτ 2012, 21:35

ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- έγραψε:αντε παλι...ως συνηθως..ολα τα νιανιαρα θα ειναι Τουμπα :lol: :lol: :lol:
εχουμε και λεμε.....κατα σειρα παλαιοτητας :mrgreen:

dimbar ...
kataramenos....
Ταγμα....
Ο... Sera4.... και ο abgkαρπουζας ....δεν επιβεβαιωσαν ακομα την παρουσια τους στον ναο.. :mrgreen:

ελα.....οι ''κολασμενοι βετερανοι των μαχων''.... να δωσουμε ολοι το παρων σε μια ακομα νυχτα....
...sex και βιας.... :opaokara: :opaokara:



ρε καραβανα ...ντροπη
θα επιβεβαιωνα εαν δεν πηγενα

τωρα απο της 5.30 ξεκιναμε την....ντιρλα... σε καμια καντινα εκει καπου κατω απο την γεφυρα και κατα της 7 εαν βρω τον δρομο μεχρι την 4ρα μπηκα

θα ψαξω να βρω την θεση μου....την εχω μαρκαρει με μια μαστιχα απο προπερσυ ..... θα βγαλω τον πασατεμπο που θα τον εχω παρει πριν την...ντιρλα... και το γλεντι ξεκιναει

και λαλαλα και λαλαααλααααα δεν ειμαστε καλα στα μυαλα μαααας
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5996
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 19 Οκτ 2012, 21:41

:lol: :lol: μαστίχα.. :lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 19 Οκτ 2012, 21:50

Θεωρώ πως το να παίξουμε καλά και το να ρίξουμε πολλά γκολ ώστε να ευχαριστηθούμε κι εμείς οι οπαδοί, που είναι το ζητούμενο, δεν είναι θέμα εκδίκησης, ούτε πάμε να γελοιοποιήσουμε κανέναν αντίπαλο.
ΕΛΕΟΣ!
Η ΑΕΚ έχει μια ιστορία σεβαστή, έχει λαό και μπορεί να είμαστε αντίπαλοι, αλλά το να έχεις δυνατούς αντιπάλους είναι που σε κάνει κι εσένα πιο δυνατό.
Νομίζω πως σεβασμό αξίζει ο ΚΑΘΕ αντίπαλος, γιατί από τον κάθε αντίπαλο έχεις πάντα κάτι να μάθεις. Κι από την ΑΕΚ θα μάθουμε κάτι. Δεν είναι μικρό πράγμα να αναγκάζεσαι να αγωνιστείς με τρίτη ομάδα στο πρωτάθλημα. Ο σεβασμός και η αντιγραφή των - όποιων - καλών σημείων, θεωρώ ότι είναι το κέρδος του κάθε αθλητή και της κάθε ομάδας.
Σέβομαι τον αντίπαλο, επικεντρώνομαι στα δυνατά του σημεία και προσπαθώ να τα κάνω κτήμα μου. Μόνο τότε προχωράω μπροστά, μόνο τότε έχω συνεχή (έστω και μικρή) βελτίωση.
Εύχομαι αύριο να νικήσουμε και μάλιστα με πολλά γκολ.
Τον αγώνα θα τον δω στου Πλάτωνα!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό theoPAOK » Παρ 19 Οκτ 2012, 22:05

baneprelevic361 έγραψε:
theoPAOK έγραψε:corto maltese έγραψε:
Ήμουν Κατερίνη σήμερα...
τα Μπαόκια μας περιμένουν πως και πως
θέλουν να μας ρίξουν πολλά

Claus (???? dafuq? :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) έγραψε
Και οι Ενωσίτες της Κατερίνης τι έλεγαν?


corto maltese έγραψε:
αυτοί μου τα λεγαν
ryl24 έγραψε
Μεγάλη ενωσίτικη δύναμη στην Κατερίνη. Σου είπαν αν θα πάνε οι δικοί μας;;;


aekaras έγραψε:
Δεν παρουσιάστηκε κανείς από την ΑΕΚ σήμερα στο meeting που έγινε στην σαλόνικα για τα μέτρα προστασίας........

Steve:
Ελπίζω τουλάχιστον να πάμε στον αγώνα.

Claus εγραψε
Lord θα πάμε τελικά??? Rolling Eyes


ΥΓ1926: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ΕΛΑΤΕ ΕΛΑΤΕ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Οποιον δείτε με φανέλα Claus βαράτε :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Όχι ρε τέτοια υστερόγραφα μην είναι κανά πιωμένο δικό μας και βαρέσει το κανονικό Κλάους! :lol: :twisted:



Δεν έχει ανάγκη...Είχε τσιριλα πέρισυ...
Επίσης η φανέλα του γράφει Klaus,όχι Claus οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας (ελπίζω)
Tottenham 1-2 Π.Α.Ο.Κ

30/11/2011
Άβαταρ μέλους
theoPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 1456
Εγγραφή: Κυρ 28 Νοέμ 2010, 19:18
Τοποθεσία: Πέραμα, Μπειραιάς

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 19 Οκτ 2012, 22:09

ΑποστόληςΑ έγραψε:Θεωρώ πως το να παίξουμε καλά και το να ρίξουμε πολλά γκολ ώστε να ευχαριστηθούμε κι εμείς οι οπαδοί, που είναι το ζητούμενο, δεν είναι θέμα εκδίκησης, ούτε πάμε να γελοιοποιήσουμε κανέναν αντίπαλο.
ΕΛΕΟΣ!
Η ΑΕΚ έχει μια ιστορία σεβαστή, έχει λαό και μπορεί να είμαστε αντίπαλοι, αλλά το να έχεις δυνατούς αντιπάλους είναι που σε κάνει κι εσένα πιο δυνατό.
Νομίζω πως σεβασμό αξίζει ο ΚΑΘΕ αντίπαλος, γιατί από τον κάθε αντίπαλο έχεις πάντα κάτι να μάθεις. Κι από την ΑΕΚ θα μάθουμε κάτι. Δεν είναι μικρό πράγμα να αναγκάζεσαι να αγωνιστείς με τρίτη ομάδα στο πρωτάθλημα. Ο σεβασμός και η αντιγραφή των - όποιων - καλών σημείων, θεωρώ ότι είναι το κέρδος του κάθε αθλητή και της κάθε ομάδας.
Σέβομαι τον αντίπαλο, επικεντρώνομαι στα δυνατά του σημεία και προσπαθώ να τα κάνω κτήμα μου. Μόνο τότε προχωράω μπροστά, μόνο τότε έχω συνεχή (έστω και μικρή) βελτίωση.
Εύχομαι αύριο να νικήσουμε και μάλιστα με πολλά γκολ.


++++++++++++ και +
Α, και + !

Υ.Γ.: +

Υ.Γ.2: +

Edit: ++

Edit2: Οκ, τον Ο.Σ.Φ.Π. (έτσι μπορώ να τον γράφω; ) μπορούμε να μην τον σεβόμαστε και ΤΟΣΟ πολύ..! Δεν λέω καθόλου, αλλά ας βρίζουμε και λίγο την ομάδα της πουστι@ς!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46918
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 19 Οκτ 2012, 22:55

Σωστός ο Αποστόλης.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26731
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- » Παρ 19 Οκτ 2012, 23:13

abg12d34 έγραψε:
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4- έγραψε:αντε παλι...ως συνηθως..ολα τα νιανιαρα θα ειναι Τουμπα :lol: :lol: :lol:
εχουμε και λεμε.....κατα σειρα παλαιοτητας :mrgreen:

dimbar ...
kataramenos....
Ταγμα....
Ο... Sera4.... και ο abgkαρπουζας ....δεν επιβεβαιωσαν ακομα την παρουσια τους στον ναο.. :mrgreen:

ελα.....οι ''κολασμενοι βετερανοι των μαχων''.... να δωσουμε ολοι το παρων σε μια ακομα νυχτα....
...sex και βιας.... :opaokara: :opaokara:


ρε καραβανα ...ντροπη
θα επιβεβαιωνα εαν δεν πηγενα.....το ξερω ....λαθος διατυπωσει καρπουζα μου :mrgreen:

τωρα απο της 5.30 ξεκιναμε την....ντιρλα... σε καμια καντινα εκει καπου κατω απο την γεφυρα και κατα της 7 εαν βρω τον δρομο μεχρι την 4ρα μπηκα

θα ψαξω να βρω την θεση μου....την εχω μαρκαρει με μια μαστιχα απο προπερσυ :lol: :lol: κλαιω :lol: ..... θα βγαλω τον πασατεμπο που θα τον εχω παρει πριν την...ντιρλα... και το γλεντι ξεκιναει

και λαλαλα και λαλαααλααααα δεν ειμαστε καλα στα μυαλα μαααας οοο οοο φερτε το γιατρο :opaokara:
ΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗΣ-4-
 
Δημοσιεύσεις: 1799
Εγγραφή: Παρ 29 Απρ 2011, 01:09

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό Tetradje » Παρ 19 Οκτ 2012, 23:44

Δεν θα τους σεβομασταν αν ειχαν κανενα παιχτη της προκοπης και τον "κλεβαμε" λογω της καταστασης τους! Οπως, ας πουμε, εκαναν αυτοι παλαιοτερα!

Τωρα δεν θα νιωσω και τυψεις αν θελω να βαλουμε 5 γκολ! Τυψεις να νιωθουν αυτοι που απροκαλυπτα ελεγαν οτι δεν πληρωνουν το ΦΠΑ για να κανουν μεταγραφες! Αλλο τους αντιμετωπιζω σοβαρα γιατι θελω να εξαλειψω την παραμικρη πιθανοτητα να χασω βαθμους και αλλο επιθυμω -ει δυνατον- να βαλω και οσα πιο πολλα μπορω!

ΥΓ τι να πρωτοθυμηθω? Τον Οκκα? τα προπερσινα play-off? το 6-2 (μαγκια τους, μπαλα επαιζαν) μετα το κυπελλο που πηραμε το 2001? ετσι προχειρα αυτα...
Άβαταρ μέλους
Tetradje
 
Δημοσιεύσεις: 1029
Εγγραφή: Πέμ 13 Δεκ 2007, 21:10

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό Lord » Σάβ 20 Οκτ 2012, 01:38

ARMY έγραψε:
karlat85 έγραψε:
ARMY έγραψε:

Λέτε εσείς, αλλά λέω κι εγώ ΩΧ ΜΑΝΑ ΜΟΥ, θα σφυρίξει ξεγυρισμένη 6αρα, και θα πανηγυρίζει ο LORD σαν το κατσίκι στα κάγκελα της 4






Ποιος ειναι ο LORD ρε παιδια?



Λες να είναι αυτός: http://forum.paokmania.gr/memberlist.ph ... ile&u=4387
LORD:ΜΟD στο forum της κούλας.


Τι έκανα ρε παιδιά; :mrgreen: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ ο ένας,στον κόσμο άλλος κανένας..
ΠΑΟΚ γιατί,γιατί μας βγάζεις την ψυχή...
Άβαταρ μέλους
Lord
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Δευτ 27 Οκτ 2008, 23:40
Τοποθεσία: Ξεσαλόνικα

Re: Απ: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό karlat85 » Σάβ 20 Οκτ 2012, 05:28

Ρε αλητη lord ,πες την αληθεια κρυφοχανουμι εισαι;
Άβαταρ μέλους
karlat85
 
Δημοσιεύσεις: 4304
Εγγραφή: Παρ 18 Δεκ 2009, 14:43
Τοποθεσία: Αριδαια

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό eorptol » Σάβ 20 Οκτ 2012, 07:22

ΝΕΤ αθλητικά σήμερα το πρωί αφού μας έπρηξαν με τζιοβανι Παναθηναϊκό κλπ.
Λένε "Σήμερα εχει το ματς ΠΑΟΚ-ΑΕΚ που σε άλλες εποχές θα ηταν ντέρμπυ αλλα τώρα με όλα τα προβλήματα της αεκ οχι αλλα εχει τον λινεν που ειναι πολυ καλός προπονητής και κύριος η ομαδα θα κατέβει με 4-6-0 " αυτα ....προφανώς πέφτει κράξιμο απο SMS και λέει τύπος έχουμε και Θεσσαλονικια εδώ και λέει η ντεμεκ Θεσσαλονικια "παντα παραπονιαρηδες είμαστε εμεις οι Θεσσαλονικείς " και συμφωνεί ο τύπος ......δεν υπάρχει χειρότερο είδος απο θεσσαλονικιο που παει Αθήνα και μιλάει ειρωνικά για την πατρίδα του


ΚΆΤΩ Η ΧΟΥΝΤΑ ΤΩΝ ΓΑΒΡΟΒΑΖΕΛΩΝ
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Σάβ 20 Οκτ 2012, 09:46

Πες το ψέμετα. Όταν όμως η κούλα ήταν στα καλά της πριν 2-3 χρόνια εμείς ήμασταν το αουτσάιντερ και πότε δεν το χαρατήριζαν ντέρμπι αλλά δυνατό ματς-τεστ για τις κούλες.

Έχει ο καιρός γυρίσματα.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: Π.Α.Ο.Κ.-αεκ 20/10 19:30 NS

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Σάβ 20 Οκτ 2012, 09:47

Tetradje έγραψε:Δεν θα τους σεβομασταν αν ειχαν κανενα παιχτη της προκοπης και τον "κλεβαμε" λογω της καταστασης τους! Οπως, ας πουμε, εκαναν αυτοι παλαιοτερα!

Τωρα δεν θα νιωσω και τυψεις αν θελω να βαλουμε 5 γκολ! Τυψεις να νιωθουν αυτοι που απροκαλυπτα ελεγαν οτι δεν πληρωνουν το ΦΠΑ για να κανουν μεταγραφες! Αλλο τους αντιμετωπιζω σοβαρα γιατι θελω να εξαλειψω την παραμικρη πιθανοτητα να χασω βαθμους και αλλο επιθυμω -ει δυνατον- να βαλω και οσα πιο πολλα μπορω!

ΥΓ τι να πρωτοθυμηθω? Τον Οκκα? τα προπερσινα play-off? το 6-2 (μαγκια τους, μπαλα επαιζαν) μετα το κυπελλο που πηραμε το 2001? ετσι προχειρα αυτα...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επόμενοι Αγώνες

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες