RUNNING

Ταινίες, Μουσική, Games και ότι αλλό σχετικό...

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 09 Σεπ 2015, 12:11

Comprende!
Αν και περίμενα απάντηση για το επόμενο σχόλιό μου...
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τετ 09 Σεπ 2015, 12:14

Δεν είμαι υπέρβαρος εγώ! Κοντός είμαι για το βάρος μου...
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 09 Σεπ 2015, 12:19

Μάλιστα! Με το running έχεις καμιά σχέση;
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό Dinos_Liverpool » Τετ 09 Σεπ 2015, 12:22

Ό,τι ακριβώς έχει ο φάντης με το ρετσινόλαδο!

:? :? :?
ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚάρα μου,
ζω μόνο για σένα ομαδάρα μου!
Άβαταρ μέλους
Dinos_Liverpool
 
Δημοσιεύσεις: 5196
Εγγραφή: Κυρ 16 Μάιος 2010, 00:28

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 09 Σεπ 2015, 13:06

Το περίμενα κοντέ (για το βάρος σου...)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 09 Σεπ 2015, 13:19

Dinos_Liverpool έγραψε:Δεν είμαι υπέρβαρος εγώ! Κοντός είμαι για το βάρος μου...


Αμ πεστο ντε.Ετσι εξηγουνται καποια πραγματα.Α ρε φουκαρα Μαρλεϊ που επεσες.Δεν ηταν ενας, ολάκερη συμμορία ηταν.








Υγ Ξεχασα τη φατσουλα :)
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Τετ 09 Σεπ 2015, 13:38

Σας το χω πει αλλα σας το ξαναλεω ;)

Οταν η ομαδα σε λιγο καιρο θα παιζει ΜΕΓΑΛΗ ΜΠΑΛΛΑ και θα "RUNNING" ολοι σας τοτε για εισητηρια εγω θα εχω αβανταζ :mrgreen: (Αρκει να μη γινει "εισιτηριοκοντρολ" και αυτο γιατι απλα οχι τρεχω γρηγοροτερα απο σας :mrgreen: αλλα γιατι ΗΔΗ εχω διαρκειας και ας μενω εδω κατω και θα με βγαλετε 'ντοπέ "... :mrgreen: :opaokara: :nairepaok: :lol: :D )

Ασε που καποιο φιλαρακι εδω εδωσε και μια ιδεα να οργανωσουμε "Φερστ Σπαρταααα'ς ΠΑΟ'ΚΙΑ Ρανιγκ"(οπως το βλεπετε, οχι στα αγγλικα :lol: ) 3χλμ στο γηπεδο μονο για τη παρτη μας οταν θα τελειωνει το Σπαρταθλον και για να τους τρελλανουμε ολους!

ΑποστολεεεεεεεΑ, αν το κανουμε, σε θελουμε για την απονομη και θα σε μπουκωνουμε με σαμουσαδες,μελιτοκρασα και μπουζοπουλες κατα τη διαρκεια ολου του αγωνα(δηλ για κανα...2 μερες,τοσο θα παρει σε ορισμενους συμμετεχοντες-Μητσο αν το βλεπεις αυτο για σενα λεω...- να το τελειωσουν :lol: :lol: )αρκει να εχουμε ενα απ τα περιφημα ανεκδοτα......


ΠΑΟΚ---------------------ΠΑΟΚ-------------ΠΑΟΚ---------ΠΑΟΚ------ΠΑΟΚ-----ΠΑΟΚ ---ΠΑΟΚ-- ΠΑΟΚ- ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 09 Σεπ 2015, 13:59

Από αστειάκια πρώτοι είμαστε, αλλά από running, δεν βλέπω φως.
(εγώ έχω να τρέξω πολλά χρόνια, αλλά τουλάχιστον κάνω γρήγορο περπάτημα)
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό Ale » Τετ 09 Σεπ 2015, 14:51

ΑποστόληςΑ έγραψε:
Ale έγραψε:Βλέπω αυτό το τόπικ και με πιάνει κατάθλιψη.
Πριν έρθω Αγγλία, όταν δεν προπονούμουν σε κάποια τοπική ομάδα του χωριού που έμενα, έτρεχα μία ώρα καθημερινά και έκανα 11χλμ (28 γύροι). Στο διάλειμμα από την δουλειά.
Σήμερα τίποτα. Με έχει φάει η τεμπελιά.
Πρέπει να ξαναρχίσω, αλλά πώς...

Έτρεχες 11 χιλιόμετρα; Προφανώς ήταν πριν σε δω στη γνωστή καφετέρια, γιατί με φάνηκες λίγο στρογγύλος.

Μάλλον με μπερδεύεις με άλλον.

Έντιτ: τώρα είδα το ποστ του Ντίνου. :D
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Τετ 09 Σεπ 2015, 15:17

Καλα,σοβαρα παρεξηγηθηκες που ειπαμε-χαριν αστειου της μη σοβαρης συζητησης του"Φερστ Σπαρταααα΄ς ΠΑΟ'ΚΙ ρανιγκ"- 3-4 φιλοι που βλεπουμε το παοκμανια απο "δω Χαμω"(γραφω μονο εγω) και λεμε να κανουμε μια τρελλλλλλα οτι θελουμε εσενα,γνωστο για τη συνεχη συμμετοχη σου σε καθε τοπικ του φορουμ μας, το χιουμορ και τα "δικα σου ομορφα" στο τοπικ"ανεκδοτα", που ειπαμε να ερθει ο Αποστολης-που ναι μεν δεν τρεχει(οπως και τα παιδια που εβαλαν την τρελλη ιδεα- ...εξ ου και το "Μητσο για σενα το λεω")αλλα ολο-και- στο- "Running"-και- παντου- ειναι για την απονομη και να μας πει και κατι τρελλο σαν την τρελλλλη ιδεα που ειχαμε??????????.................. :yellowcard: :D

Λοιπον,ετσι,για το "γαμωτο",ανακοινωνεται οτι οι προσπαθειες για το "Φ.Σ.Π.Ρ" θα ενταθουν, προς πεισμα "ορισμενων" που δε θα μας τιμησουν με την παρουσια τους κανοντας την απονομη,θα πραγματοποιηθουν και θα λαβετε και φωτο........

ΥΓ Τα μελιτοκρασα και οι σαμουσαδες ερχονται και με ΚΤΕΛ(ακομα και για "αυτους" που δε θα ερθουν στην ....απονομη-αρκει,βεβαια, να προσφωνησουν τον "επινικιο λογο" οταν θα φτασουν οι φωτο στο τοπικ "ανεκδοτα" :lol: :lol: )Για τη μπουζοπουλα δεν ειμαι σιγουρος......

:nairepaok:
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Τετ 09 Σεπ 2015, 16:16

ΑποστόληςΑ έγραψε:Από αστειάκια πρώτοι είμαστε, αλλά από running, δεν βλέπω φως.
(εγώ έχω να τρέξω πολλά χρόνια, αλλά τουλάχιστον κάνω γρήγορο περπάτημα)


Ελπιζω,απο βαθείας καρδίας,τα γραφομενα μου να μην σε προσεβαλαν και ουτε καν να σε στεναχωρισαν . Προφανως και δεν ηταν(και ουτε ειναι και ουτε θα ειναι και ποτε και με κανεναν)σκοπος η εστω προθεση μου.Αν αυτο συνεβει,παροτι δεν υπηρξε ποτε προθεση μου, τοτε σου ζητω συγγνωμη.

Το running το ανοιξα για εναν και μονο λογο.(μπορεις να τον διαβασεις στη 2η απ τη 2 ολιγολογες αρχικες φρασεις που εγραψα οταν-παραλογα(?),θα δειξει-το ανοιξα.)

ΥΓ Καποτε ,ΝΑΙ ΕΤΡΕΧΑ, απο 200αρης (με Πανελλαδικα μεταλλια στα 16-17) μεχρι,την μεγαλη μου αγαπη ,τις αποστασεις....Η ζωη ομως ειναι αυτη που ειναι.....Υποχρεωσεις,Σπουδες,Εξωτερικο για πολλα χρονια,Εργασια,Οικογενεια κλπ κλπ....Αλλα ακομα τωρα, μετα και απο το ατυχημα (με σπασμενη σπονδυλικη,πλευρα,ποδια χερια κλπ κλπ),ακομα και τωρα,μπορω να βγαλω ανετα καμια 60-70 χλμ την εβδομαδα ενω ταυτοχρονα εργαζομαι απ το πρωι μεχρι αργα το απογευμα.Και σε road..Tη μεγαλη αγαπη μου.....Κ@@@ να ξεκινας ξημερωματα απ τη Σπαρτη και να τρεχεις μεσα στις πορτοκαλιες και τις ελιες και και και ....ανεβαινοντας στο Μυστρα στον Ταυγετο και οταν φτανεις να βλεπεις τον Ηλιο να σηκωνεται απεναντι,πανω απ τον Παρνωνα...(Και αυτη τη φωτο θα στειλω στο..." Φ.Σ.Π.Ρ" αλλα φυσικα οχι στα "ανεκδοτα")
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τετ 09 Σεπ 2015, 16:26

εγώ ξέρω ότι το καλύτερο τρέξιμο το κάνεις στην ηλικία 1-8 ετών.











































των παιδιών σου. :mrgreen: 8-) :lol:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Τετ 09 Σεπ 2015, 16:46

Αδελφε,δε νομιζω οτι θα μπορεσει να σου δωσει κανεις αδικο :D
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 09 Σεπ 2015, 20:39

Όχι αδελφέ μου, δεν παρεξηγήθηκα! Αλίμονο! Μάλλον το έγραψα λάθος και φάνηκε έτσι.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90100
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: RUNNING

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 09 Σεπ 2015, 21:37

Lacedaemonian χαζα χαζα το τοπικ(και το ψηστήρι της κυρας) βοηθησε να ξεκουνηθούμε απ τη καρέκλα.Το τρεξιμο δεν ηταν ποτε το αγαπημενο μου αλλα σιγουρα σε κανει να νοιωθεις ξανα ζωντανος(μετα απο 3 χρονια ακινησίας).Θα το παλέψουμε παντως.Να σαι καλα, δωσε κινητρο στο λαο.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ψυχαγωγία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 22 επισκέπτες