ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό dini26 » Κυρ 23 Δεκ 2012, 17:54

Ανοιγω αυτο το τοπικ, ΕΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ, για να δουμε τα θετικα και τα αρνητικα του πρωτου γυρου,

με μελανο σημειο τον αποκλεισμο απο την ευρωπη πιστευω πως ειναι θετικη η γενικη εικονα της ομαδας,
2οι μονοι με διαφορα απο τον 3ο κ οχι παρα πολυ μακρια απο τον πρωτο πιστευω πως ειναι αρκετα καλα!

--μπορει φανταζι μπαλα να μην εχουμε παιξει αλλα το αποτελεσμα μετραει και αν αναλογιστουμε πως ειμασταν οταν ξεκοινουσε η σεζον, εγω προσωπικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος.
--ο κ.Σαββιδης πιστευω πως μας εσωσε απο σιγουρο ναυαγιο κ καταστροφη,
--μεγαλη απουσια αυτη του Γκαρσια, μεγαλο κερδος ο Κατσε κ αλλοι 2-3 πιτσιρικαδες,
--γκολ== 1. Κλαους με ρουλη, 2. Κλαους με Γιεχουντα 3. Λωρενς με ρουλη 4. Κλαους με Γιεχουντα εκτος 5. Ρομπερ με ξανθη

Υ.Γ ετσι για να εχουμε κατι να λεμε μεσα στις γιορτες, γιατι χωρις ματς δε παλευεται!

:opaokara: :opaokara:
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 23 Δεκ 2012, 21:34

Το θετικό είναι η διοικητική και οικονομική ηρεμία και αυτό για μένα είμαι ο κύριος λόγος που είμαστε 6 βαθμούς μπροστά από τον 3ο και 10 βαθμούς μπροστά από τον 5ο. Το ρόστερ μας ήταν αναγκαστικά ελλιπές λόγω περιορισμένων μεταγραφών καλοκαιριού, τιμωριών και κυρίως τραυματισμών, αλλά και ο προπονητής έδειξε να μην μπορεί να κουμαντάρει όπως πρέπει τα όπλα που διαθέτει. Ωστόσο τα νούμερα μάλλον είναι πιο ευνοϊκά για τον ΓΔ, απ' ό,τι οι εντυπώσεις.
Αγωνιστικά έχουμε κερδίσει ένα παίκτη με πολύ μέλλον μπροστά του, τον Kace, αν και όλοι θα θέλαμε να βλέπαμε το ίδιο και στους υπόλοιπους μικρούς. Θα περιμένουμε.
Από τις μεταγραφές του καλοκαιριού ο Khumalo ήταν αυτός με το πιο αρνητικό ξεκίνημα, αλλά - για μένα - και την μεγαλύτερη βελτίωση, στη συνέχεια. Ίσως γιατί έπαιξε σχεδόν σε όλους τους αγώνες. Αντίθετα ο Vivian που φάνηκε τεχνικά αρτιότερος δεν πρόλαβε να κάνει παιχνίδια, λόγω τραυματισμού και ακόμη δεν έχει μπει στο κλίμα της ομάδας. Εύχομαι να βελτιωθεί στη συνέχεια, άλλωστε έχει μεγάλη εμπειρία από τη Ναντ.
Ο Lawrence κέρδισε τον κόσμο με το πάθος του, πέτυχε δύο γκολ, αλλά κιαυτός είχε λίγες συμμετοχές κι έτσι δεν μπορύμε ακόμη να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα. Δεν δείχνει πάντως να είναι υο εξτρέμ που ψάχναμε, αλλά μάλλον κάτι σαν περιφερειακό φορ, ή επιθετικό χαφ.
O Jacobo ήταν πολύ καλός αγωνιστικά, αλλά πολύ κακός ψυχολογικά, σε σημείο να συζητάμε αν είναι δόκιμο να συνεχίσει. Θα φανεί στο επόμενο διάστημα.
Η ομάδα δείχνει να μην μπορεί να παίξει από τα άκρα, κάτι που έχει ως συνέπεια να εγκλωβίζεται από σφιχτές άμυνες. Αυτό χρεώνεται εν μέρει στον προπονητή και εν μέρει στην πολύ άσχημη εμφάνιστη των εξτρέμ (Ρομπερ, Γεωργιάδη όσο έπαιξε). Είναι το σημείο που ζητείται επειγόντως λύση, περισσότερο από κάθε άλλη γραμμή.
Στα συν βάζω:
Την απόδοση του Σταφ στους περισσότερους αγώνες,
την άνοδο του Lino τελευταία, μετά απο το χειρότερο ξεκίνημά του στον ΠΑΟΚ,
την άνοδος του Σαλπι μετά από ένα μέτριο ξεκίνημα και
το πιο ώριμο παιχνίδι του Αθανασιάδη, παρ' όλο που σε κάποια τετράδα αγώνων δεν ήταν αυτός που θέλαμε.
Αντίθετα, στα πλην βάζω
Τον Γλύκο που είχε κάποιες πολύ μέτριες εμφαίσεις στην αρχή,
Τους Ετο και Αποστολόπουλο που ήσαν επίσης πολύ μέτριοι
Την κακή αρχή του Lino
Την αδυναμία συνεννόησης Khumalo - Vivian
Την πολύ μέτρια εμφάνιση Lazar και Φωτάκη
Τους Robert, Γεωργιάδη και Γιάννου.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό dini26 » Κυρ 23 Δεκ 2012, 21:56

+1926

στην πρωτη 1/1,5 σειρα σου τα λες ολα!!!!
δε χορταινω να το λεω... ποσο μεγαλο καλο μας εκανε η ελευση Σαββιδη..... ουτε θελω να σκεφτομαι τι θα γινοταν σε αντιθετη περιπτωση.... εφιαλτης!!

οντως ο 1ος γυρος μας εδειξε σιγουρα ποσο επιτακτηκη αναγκη ειναι η μεταγραφη στα εξτρεμ....
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 23 Δεκ 2012, 21:58

Συμφωνώ μες τα προηγούμενα αδέρφια..Μπάλα καλή δεν παίζουμε,αλλά τα αποτελέσματα τα παίρνουμε και αυτό είναι που μετράει.

Στα θετικά επίσης και η εξέλιξη των μικρών που δείχνουν πως μπορούν να σταθούν στην ομάδα.

Το πιο θετικό βέβαια είναι η έλευση Ιβάν..Μακράν του 2ου.

Στα αρνητικά θα βάλω τον ευρωπαικό αποκλεισμό..Βέβαια πιστεύω πως δεν θα αντέχαμε Γιουρόπα και πρωτάθλημα μαζί,αλλά τέλος πάντων..
Τελευταία επεξεργασία από Odi και Κυρ 23 Δεκ 2012, 22:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό dini26 » Κυρ 23 Δεκ 2012, 22:07

ΑΥΤΟ εγραψα κ γω για τα αποτελεσματα αμα δεις.... αυτο μενει κ εχει μεγαλυτερη αξια!!!
βεβαια πρεπει να διορθωθει κ αυτο γιατι η συνεχεια ειναι δυσκολη!

Odi έγραψε:Στα αρμητικά θα βάλω τον ευρωπαικό αποκλεισμό..Βέβαια πιστεύω πως δεν θα αντέχαμε Γιουρόπα και πρωτάθλημα μαζί,αλλά τέλος πάντων..


ποσο δικιο εχεις..... ++++++++++
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό zissos » Κυρ 23 Δεκ 2012, 22:13

Το θετικό είναι ότι η ομάδα πλέον παίζει με 4-3-3 και καθαρίζει τα ματς πιο εύκολα. Το αρνητικό είναι ότι όλο αυτό το καιρό που έπαιζε 4-4-2 έμεινε εκτός Ευρώπης και έχασε βαθμούς σε ματς που δεν έπρεπε να τους χάσει.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1991
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 23 Δεκ 2012, 22:51

Συμφωνω πανω κατω με οσα γραφτηκαν .Παντως δεν νομιζω οτι ειναι θετικο το προσημο ως τωρα καθως μετραω ενα αποκλεισμο-σοκ απο το Ευρωπα Λιγκ και η συγκομιδη βαθμων στο πρωταθλημα ειναι κατωτερη των προσδοκιων μου.
Σαφως περιμενω ενισχυση τον Γεναρη και εννοειτε πολυ καλυτερο αγωνιστικο προσωπο την νεα χρονια.
Ο στοχος απο δω κι περα πρεπει να ειναι το πρωταθλημα.Οι 8 βαθμοι διαφορα δεν ειναι αρκετη για να στεφθει απο τωρα πρωταθλητης ο πουστογαυρος.Αποτυχια οποιαδηποτε θεση περα της 1ης και 2ης.
Το κυπελλο δεν το θεωρω τιτλο,για αυτο νομιζω οτι η ομαδα πρεπει να συγκεντρωθει αποκλειστικα στο πρωταθλημα.
Στο κυπελλο πρεπει να πορευτουμε οπως τωρα,δλδ να παιζουν μικροι με λιγο χρονο συμμετοχης στο πρωταθλημα για να βγαινουν σιγα σιγα και καποια συμπερασματα για αυτους.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 23 Δεκ 2012, 22:55

στις 5 Νοεμβρίου μετά την 9η αγωνιστική δηλαδή είχα γράψει

ABOLEYTOI έγραψε:αγωνιστικοί στόχοι
για τον 1ο γύρο, το πολύ μια ήττα ακόμα (σύνολο 2 ήττες) ΤΣΕΚ

για το σύνολο του πρωταθλήματος, 12 νίκες εντός έδρας, άλλες 8 δηλαδή.


εντός έδρας έχουμε φτάσει τις 6 νίκες σε 7 αγώνες, θέλουμε άλλες τόσες σε 8 εντός έδρας παιχνίδια στο δεύτερο γύρο.


Και κάποια παλιά για να θυμούνται οι παλιότεροι και να μαθαίνουν οι νεότεροι
.
.
.

Ξεπέρασαν τις 6.000 τα διαρκείας
Πέμπτη, 26 Ιουλίου 2012 23:21
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.paokmania.gr/%CF%80%CE%BF%CE%B4%CF%8C%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%BF/%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1/item/31857-%CE%BE%CE%B5%CF%80%CE%AD%CF%81%CE%B1%CF%83%CE%B1%CE%BD-%CF%84%CE%B9%CF%82-6-000-%CF%84%CE%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%81%CE%BA%CE%B5%CE%AF%CE%B1%CF%82


Έχουν το κεφάλι τους ήσυχο
Τρίτη, 31 Ιουλίου 2012 08:43
Μπορεί ο φάκελος της ΠΑΕ να μην ήταν πλήρης και να υπάρχουν αρκετές ακόμη εκκρεμότητες, ωστόσο αυτές τακτοποιούνται και σε αυτό βοηθά το γεγονός ότι ο προγραμματισμένος αρχικά για τις 15 Ιουλίου έλεγχος μετατέθηκε για το Σεπτέμβριο. Ο σύλλογος έχει δείξει να συμμορφώνεται με τις νέες επιταγές του financial fair play από την περασμένη σεζόν,...
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.paokmania.gr/%CF%80%CE%BF%CE%B4%CF%8C%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%BF/%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1/item/32010-%CE%AD%CF%87%CE%BF%CF%85%CE%BD-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B5%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B9-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%AE%CF%83%CF%85%CF%87%CE%BF


Ο μύθος του πλήρους ρόστερ...
Πέμπτη, 16 Αυγούστου 2012 08:00
tutuyo: ΑΠ: Ο μύθος του πλήρους ρόστερ...

Εχω την εντυπωση ρε παιδια οτι εθελοτυφλειτε και δεν βλεπετε την πραγματικοτητα.
Ο αντικειμενικος σκοπος (ΑΝΣΚ οπως λεγαμε καποτε και στο στρατο) ειναι να βγει η χρονια λαου λαου.
Δηλαδη,με ενα αξιοπρεπες ροστερ,που θα κινηθει στην μετριοτητα,θα ειναι μεσα στα play off,θα κανει μια καλη πορεια στο E.L (αναλογως και των αντιπαλων) και θα χτυπησει ενδεχομενως το κυπελλο.
Το πρωτο μελημα του Ιβαν ειναι να παρουσιασει ο ΠΑΟΚ καλο προσωπο στην UEFA την επομενη ανοιξη,να μαζευτουν οι σπαταλες και να μπουνε οι βασεις για μια καλη ρυθμιση των χρεων.Πραγμα που προσωπικα με βρισκει συμφωνο,διοτι δεν θελω το επομενο καλοκαιρι να ειμαστε σαν τον Ρουλη η το χανουμι.

Με βαση αυτα,θα κοιταξουν να κοψουν οτι μπορουν.
Μην εχετε μεγαλες προσδοκιες για φετος.
16-08-2012 12:52 #8
Κώδικας: Επιλογή όλων
http://www.paokmania.gr/%CF%80%CE%BF%CE%B4%CF%8C%CF%83%CF%86%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%BF/%CE%B4%CE%B9%CE%AC%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%B1/item/32495-%CE%BF-%CE%BC%CF%8D%CE%B8%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%82-%CF%81%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%81
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό dini26 » Κυρ 23 Δεκ 2012, 23:09

Rizla έγραψε:Συμφωνω πανω κατω με οσα γραφτηκαν .Παντως δεν νομιζω οτι ειναι θετικο το προσημο ως τωρα καθως μετραω ενα αποκλεισμο-σοκ απο το Ευρωπα Λιγκ και η συγκομιδη βαθμων στο πρωταθλημα ειναι κατωτερη των προσδοκιων μου.
Σαφως περιμενω ενισχυση τον Γεναρη και εννοειτε πολυ καλυτερο αγωνιστικο προσωπο την νεα χρονια.
Ο στοχος απο δω κι περα πρεπει να ειναι το πρωταθλημα.Οι 8 βαθμοι διαφορα δεν ειναι αρκετη για να στεφθει απο τωρα πρωταθλητης ο πουστογαυρος.Αποτυχια οποιαδηποτε θεση περα της 1ης και 2ης.
Το κυπελλο δεν το θεωρω τιτλο,για αυτο νομιζω οτι η ομαδα πρεπει να συγκεντρωθει αποκλειστικα στο πρωταθλημα.
Στο κυπελλο πρεπει να πορευτουμε οπως τωρα,δλδ να παιζουν μικροι με λιγο χρονο συμμετοχης στο πρωταθλημα για να βγαινουν σιγα σιγα και καποια συμπερασματα για αυτους.


φιλε Rizla τα εχουμε ξανασηζυτηση κ δεν εχω την ορεξη να κανουμε μεγαλη κουβεντα παλι, ειναι κ γιορτινες μερες κ πρεπει να ειμαστε ολοι καλα....

πραγματικα στο λεω, εαν θες με πιστευεις, οτι εισαι ο μονος που λεει (και εχω ρωτησει παρα πολους ΠΑΟΚτσηδες φιλους μου) που λεει πως το κυπελο δεν ειναι τιτλος! :roll: :roll:
πραγματικα εχεις χορτασει κυπελα? -φιλικα παντα-
οσο για τους 8 βαθμους που ειναι λιγη η διαφορα κ πως ο στοχος ειναι το πρωταθλημα μονο..... δεν ξερω τι ναπω.
παρα μα παρα πολυ δυσκολα κ να μπορουμε θα μας αφησουν να το παρουμε!

απο κει κ μετα ο ABOLEYTOS νομιζω τα λεει ολα, κυριως με το τελευταιο....
ΧΑΜΗΛΕΣ ΠΡΟΣΔΟΚΙΕΣ!!!

κανεις λες κ καθε χρονο περναμε νταμπλ κ απαιτητε πλεον η επαναληψη,

δεν συμφωνεις πως αν δεν ερχοταν ο Σαββιδης τωρα θα ειμασταν αγγαζε με ρουλη κ κουλα? αντικοιμενικα παντα...

τεσπα... ο καθενας εχει την γνωμη του... δεν υπαρχει διαθεση κοντρας... ελπιζω να ισχυει κ για σενα αυτο!

Υ.Γ παντως για αυτο που λες για το κυπελο αν θελουν οι admin η εσυ ας κανουμε μια ψηφοφορια για το αν ειναι τιτλος κ αν το θελει ο κοσμος του Π.Α.Ο.Κ, μονο με δυο επιλογες ΝΑΙ-ΟΧΙ
ΠΑΟΚ ΕΙΣΑΙ Ο ΣΦΥΓΜΟΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.....
Άβαταρ μέλους
dini26
 
Δημοσιεύσεις: 1273
Εγγραφή: Δευτ 07 Μαρ 2011, 07:12
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΓΗ

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Κυρ 23 Δεκ 2012, 23:39

Μια χαρά ήταν ο πρώτο γύρος θα επανέλθω άλλη φορά με αναλυτικά στατιστικά. Οι 31 βαθμοί πάντως είναι πάρα πολύ καλή συγκομοιδή όταν το μάξιμυμ ήταν οι 33 (με βάση εμφανίσεων-καταστάσεων).
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 23 Δεκ 2012, 23:42

To Kypello δεν ειναι τιτλος.Ηταν τιτλος οταν υπηρχε το Κυπελλουχων.Καταργηθηκε ο θεσμος των κυπελλουχων ευρωπης αρα καταργηθηκε και το κυπελλο ως τιτλος.Δεν εχω χορτασει κυπελλα αλλα δεν θα τρελλαθω αμα το παρω ουτε θα σκασω αμα δεν τον παρω.Τεσπα λιγη σημασια εχει για μενα το κυπελλουχος Ελλαδος.
Σημασια εχει μονο η εισοδος στους ομιλους του Τσαμπιονς Λιγκ.
Εχω ξαναγραψει ας παρω το Τσ.Λου κι ας μην παρω ποτε πρωταθλημα η κυπελλο στην Ελλαδα.
Επειδη ηρθε ο Ιβαν για αυτο ακριβως θελω τουλαχιστον την 2η θεση.Το αν δεν εμπαινε ειναι τελειως υποθετικο,αλλα δεν πιστευω να ημασταν πολυ πιο κατω.
Προφανως και δεν υπαρχει κοντρα.ΠΑΟΚ ειμαστε ολοι.
Απλα εσυ θες κυπελλο ενω εγω πρωταθλημα... :mrgreen: (πλακιτσα...το ξερω οτι και εσυ πρωταθλημα θελεις...)
Εχω κακα προηγουμενα με ψηφοφοριες :twisted: αλλα μεσα ειμαι....


YΓ:To πρωταθλημα το θελω μονο για την απευθειας προκριση στους ομιλους του CL.Οι εγχωριοι μαστραπαδες δεν με συγκινουν ιδιαιτερα...
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό Odi » Κυρ 23 Δεκ 2012, 23:49

Εντάξει Ρϊζλα γίνεσαι λίγο γραφικός με αυτό που γράφεις για το κύπελλο..Δεν λέω καμιά σχέση το κύπελλο με το πρωτάθλημα,αλλά όχι και να το σνομπάρουμε.Μια χαρά τίτλος είναι.
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό vasilis.A » Κυρ 23 Δεκ 2012, 23:52

το μεγαλυτερο συν που επισκιαζει ολα τα πλην ειναι η παρουσια του ιβαν που μας εγγυαται διοικητικη ηρεμια και οικονομικη ανεση.αγωνιστικα ουτε κρυο,ουτε ζεστη...ξεχωρισαν η παρουσια του κατσε,η συχνοτητα σκοραρισματος του κλαους,οι κοκκινες καρτες και οι θλασεις,το 4-4-2 και οι δηλωσεις του Δωνη...μεγαλο σοκ ο αποκλεισμος απο κατι ξυλοκοπους στην Ευρωπη...ολα ομως τα επισκιαζει ο Ιβαν...τα δυσκολα αδελφια περασανε...τα καλυτερα ερχονται...2013...ΤΟ ΠΑΟΚΤΣΗΔΙΚΟ ΕΤΟΣ...ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ...
ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
vasilis.A
 
Δημοσιεύσεις: 1264
Εγγραφή: Τετ 11 Ιαν 2012, 23:56

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό Rizla » Κυρ 23 Δεκ 2012, 23:56

Odi έγραψε:Εντάξει Ρϊζλα γίνεσαι λίγο γραφικός με αυτό που γράφεις για το κύπελλο..Δεν λέω καμιά σχέση το κύπελλο με το πρωτάθλημα,αλλά όχι και να το σνομπάρουμε.Μια χαρά τίτλος είναι.


Γραφικος ειμαι..δεν γινομαι... :mrgreen:
Οταν η ουεφα αποφασισει να αναβαθμισει το θεσμο τοτε κι εγω θα τον σεβαστω...
Ως τοτε μονο CL. :ugeek:
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1ου ΓΥΡΟΥ 2012-2013

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 24 Δεκ 2012, 00:35

+1

Ελπίζω σε λίγα χρόνια να κοιτάμε τον 1ο γύρο του 2012-2013 και να λέμε ότι τότε άλλαξε επίπεδο ο ΠΑΟΚ μας.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Επόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης