Καζούρα σε αλλόθρησκους

Για να γελάσει και λίγο το χειλάκι μας...

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό K_geo » Σάβ 30 Ιαν 2016, 00:30

ετσι. :mrgreen:
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17889
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Παρ 12 Φεβ 2016, 00:55

Μαγκες κατι που διαβασα και το βαζω εδω αν υπαρχει αλλο συγκεκριμενο topic ας το καταχωρησουν
ΓΑΥΡΟΙ ΜΙΑ ΕΝΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΚΑΚΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΑΒΛΙ ΜΕΤΑ

Πινγκ πονγκ: Απορρίφθηκε η προσφυγή του Ολυμπιακού, πρωταθλητής ο Πέρα Αθηνών
Ο Ολυμπιακός δεν κατάφερε να πάρει το περσινό πρωτάθλημα του πινγκ πονγκ στα χαρτιά, καθώς το ΑΣΕΑΔ απέρριψε την ένσταση των «ερυθρόλευκων» και έτσι ο τίτλος πήγε στον Πέρα Αθηνών.
Λύθηκε η δικαστική εκκρεμότητα που υπήρχε από το περσινό πρωτάθλημα της Α1 ανδρών στο πινγκ πονγκ με το ΑΣΕΑΔ να απορρίπτει την προσφυγή του Ολυμπιακού και τον Πέρα Αθηνών να κατακτά τελικά τον τίτλο για την περίοδο 2014 - 2015.

Το Ανώτατο Συμβούλιο Επίλυσης Αθλητικών Διαφορών κοινοποίησε σήμερα ότι με την υπ’ αριθμόν 12/11-2-2016 απόφασή του απέρριψε την προσφυγή του Ολυμπιακού Σ.Φ.Π. κατά του Α.Σ. Πέρα Αθηνών και της Ελληνικής Φίλαθλης Ομοσπονδίας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης και ανέδειξε πρωταθλητή Ελλάδας της Α1 ανδρών για την περίοδο 2014-2015 τον Α.Σ. Πέρα.

Θυμίζουμε ότι το πειραϊκό σωματείο είχε κάνει προσφυγή για αντικανονική συμμετοχή του Γάλλου Στεφάν Ουές με τη φανέλα των «Πολιτών». Το μόνο που απομένει πλέον είναι να δρομολογηθεί το πότε θα απονεμηθεί ο τίτλος στο σωματείο της Αθήνας.
ΑΠΟ
SDNA.gr
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Φεβ 2016, 18:13

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47099
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 26 Φεβ 2016, 18:33

Άντε...ρλέχτ...ρρρέέέ...Άντε...ρλέχτ...λλλέέέμμμεεε !!!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό makiz » Τετ 20 Απρ 2016, 15:55

ένα δωράκι για τους συμπολίτες λόγω της ημέρας

ΣΤΗ Β΄ ΞΑΝΑΑΑ, ΣΚΟΥΛΉΚΙΑ ΑΡΕΙΑΝΑΑΑ
ΚΑΙ ΣΤΑ 100οοο, ΘΑ ΜΕ ΠΑΛΙ ΕΔΩ (Λευκό Πύργο), ΝΑ ΣΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΩΩΩΩ !!!


(στον ρυθμό που τραγουδούσαν τα 100 τους χρόνια !!)


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
makiz
 
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Σάβ 26 Ιούλ 2008, 10:11

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Απρ 2016, 16:55

Έτσι κι ακουστεί κάτι τέτοιο απόψε, θα είναι ξεφτίλα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47099
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 25 Απρ 2016, 00:51

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 25 Απρ 2016, 00:54

:lol: :lol:
:lol: :lol:

Πολύ καλό πονοφονιά!!!

Το Νο 3 δε με Μάκη μανάβη, Αντζελίνα και Νικόλα...άπαιχτο!!!

Edit: "Πετάχτηκα" μια βόλτα στου ισοβίτη, στην στήλη του "εκλεκτού" που έχει αφιέρωμα στην (μη) βράβευση του Μάκη στην γιορτή των 90 χρόνων, έχει μία ρετρό φωτογραφία από κερκίδα του Π.Α.Ο.Κ.!!!

Ο Μάκης είναι κοιτάζοντας από δεξιά ο τρίτος, ο αξύριστος που χαμογελάει (σπάνιο μεν αλλά...) και ω του θαύματος ανακαλύπτω την αφεντιά μου σε ένα από τα 5 άτομα στην από κάτω του σειρά, των οποίων τα πρόσωπα φαίνονται πεντακάθαρα, αλλά δεν σας λέω ποιο απ όλα!!!

Πρέπει να είναι τραβηγμένη το '79 ή το '80 (15-16 χρόνων παιδί τότε ο υποφαινόμενος) στο σκουληκοχώραφο, τότε που ακόμα εμείς παίρναμε ολόκληρη την Θ3 τους γιατί αυτωνών ο παλιός τους πυρήνας ήταν ακόμα η Θ1 με τους ιερο(κω)λοχίτες, ενώ στην Θ3 έκανε κερκίδα ο "μικρούλης" (εξ ου και το "ρούλης") τους σφΑΧ (από τότε πονούσαν και ουρλιάζανε σφ-ιγμένοι- ΑΧ οι βρωμοσκώληκες), τον οποίο πανεύκολα εκτοπίζαμε στα μεταξύ μας παιχνίδια!!!

Ούτε στο χαμηλοτάβανο δεν την έχω ξαναδεί τούτη την φωτογραφία και χάρηκα πολύ για να πω αλήθεια, για αυτό το μοιράζομαι μαζί σας!!!
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Δευτ 25 Απρ 2016, 01:34, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Δευτ 25 Απρ 2016, 01:12

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6630
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 17 Μάιος 2016, 23:46

Αυτό το αποψινό πάντως που πάθανε οι πουστόγ@υροι ταιριάζει ταμάμ με το διαχρονικό σλόγκαν:



Τσιμπούκι@ ο τίγρης με σήμα το (την) νόσο-κόμμα!!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τετ 18 Μάιος 2016, 09:08

Ποιος γαυρος και ποια ΑΕΚ μωρε?Μ αυτα ασχολειστε?Εδω συμβαινουν κοσμοιστορικα γεγονοτα.
Ο θεουλης ρουλης , ο δυναστης της γειτονιας ,ο αρης της συκωταριας μας

ΠΗΡΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

:o :o :o :o

Πλεον υπαρχει ελπιδα.Πλεον ολα ειναι δυνατον να συμβουν.Μεχρι κι απ τα μνημονια θα βγουμε.
Μετανοειτε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26774
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 18 Μάιος 2016, 09:25

Αλήθεια λες Κατ, αυτό (της Γ' Εθνικής) δεν το είχε ξαναπάρει... :P

Άσε βέβαια τα 3 προπολεμικά που έχει, των οποίων τα Κύπελλα στολίζουν το Μουσείο της Βέρμαχτ στο Βερολίνο, αφού τα πήραν μαζί τους οι Γερμανοί φεύγοντας απ την Ελλάδα μετά την λήξη του 2ου Παγκόσμιου Πολέμου!!! :D

Τρέμω ότι στα κοντά συντελείται η Δευτέρα Παρουσία (τους σε τελικό Κυπέλλου τα τελευταία 45 χρόνια)... :lol:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό stelyk » Παρ 20 Μάιος 2016, 20:55

Εικόνα
... ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΣΕ 'ΝΑ ΠΕΤΑΛΟ
ΠΟΥ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΙ ΠΑΟΚΑΡΑ Σ' ΑΓΑΠΩ!!!


«Να μην ξεχάσετε ποτέ ότι ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή».
PABLO GABRIEL GARCIA PEREZ 20/03/2013
Άβαταρ μέλους
stelyk
 
Δημοσιεύσεις: 5033
Εγγραφή: Τετ 23 Ιαν 2008, 20:42
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 20 Μάιος 2016, 21:01

:lol: :lol: :lol: :lol: Ρε τους φουκαράδες...άντε καινούριο ΑΦΜ πάλι...και σε 10 χρόνια δεν θα μείνει άλλη ομάδα στη Β. Ελλάδα! Μικτός Πανβορειοελλαδικός Ηρακλής θα λέγεται...ή αλλιώς, ΜΠΗρακλής!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47099
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Καζούρα σε αλλόθρησκους

Δημοσίευσηαπό Παλαιολόγος » Παρ 20 Μάιος 2016, 22:06

πόσα προσφυγικά σωματεία να χωρέσει αυτή η πόλη πια! :lol:
Τὸ δὲ τὴν πόλιν σοι δοῦναι, οὔτ’ ἐμόν ἐστιν οὔτ’ ἄλλου τῶν κατοικούντων ἐν ταύτῃ· κοινῇ γὰρ γνώμῃ πάντες αὐτοπροαιρέτως ἀποθανοῦμεν καὶ οὐ φεισόμεθα τῆς ζωῆς ἡμῶν
Άβαταρ μέλους
Παλαιολόγος
 
Δημοσιεύσεις: 8528
Εγγραφή: Τρί 22 Σεπ 2015, 12:10

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανέκδοτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες