11. Dante Stiggers

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 28 Μάιος 2011, 17:58

δε νομίζω οτι με την (δεδομένη :? ) επιστροφή mcgrath χωράει και άλλος άσσος κοινοτικός στο ρόστερ...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό paok87 » Σάβ 28 Μάιος 2011, 18:03

Ε, τότε θα στραφούμε στον Παπαμακάριο, πουλέν του κορίνθιου, ή στην καψούρα σου τον ΜουΜου 8-)
paok87
 
Δημοσιεύσεις: 6952
Εγγραφή: Δευτ 19 Μάιος 2008, 18:31

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 28 Μάιος 2011, 18:04

μαζέψτε τα σάλια μου. αρχίζουν και τρέχουν... :mrgreen:

αν και αν θυμάμαι καλά θα τον κρατήσει και του χρόνου η malaga με ένα ποσό >250Κ...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 04 Ιουν 2011, 13:05

ρε συ dante, έχεις τόσο γρήγορα πόδια και είχες δείξει οτι παίζεις πολύ καλή πιεστική 1 On 1 άμυνα. Τι γίνεται? Σε έχει παραμυθιάσει ο τσίρκουλας από το los angeles στο twitter οτι είναι μεγάλος παίκτης? Αγόρι μου είσαι TEXAS BOY. Prove it!!!!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Σάβ 04 Ιουν 2011, 13:22

Aureliano Buendia έγραψε:Θα μας πιέζουν στα guard σε όλη τη σειρά, έχουν υπεροπλία, θέλει καλύτερα, πολύ καλύτερα...


Αυτό έγραψα μετά το πρώτο νικηφόρο παιχνίδι.
Αντ' αυτού, εσύ πήγες χειρότερα, πολύ χειρότερα...
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 08 Ιουν 2011, 23:05

Το διαβατηριο σου θα σε βοηθησει να βρεις μια ομαδα στην ελλαδα αλλα αυτη τη φορα δεν θα ειναι ο ΠΑΟΚ.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό scorpio4 » Τετ 08 Ιουν 2011, 23:17

για τα λεφτα που επαιρνε βοηθησε και με το παραπανω.σμρ μαλιστα εβγαλε και 2 εκπληκτικες ασιστ στον γκετσε..σ ευχαριστουμε dante και καλη συνεχεια στην καριερα σου
Άβαταρ μέλους
scorpio4
 
Δημοσιεύσεις: 235
Εγγραφή: Πέμ 11 Σεπ 2008, 15:30
Τοποθεσία: thessaloniki

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 09 Ιουν 2011, 00:44

OOOOOOOOOOOOOOOΛΕ!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό free4 » Τρί 02 Αύγ 2011, 21:52

Συνεντεύξεις - Stiggers: «Να έχουμε την ίδια επιτυχία…» (02/08/2011)



Ο Dante Stiggers ήρθε στη Θεσσαλονίκη για τον ΠΑΟΚ τον περασμένο Μάρτιο. Είχε σημαντική συνεισφορά στην πορεία της ομάδας και στην εξασφάλιση της τρίτης θέσης και της συμμετοχής στα προκριματικά της Ευρωλίγκα και μιλώντας στο paokbc.gr από το Houston για την ανανέωση της συνεργασίας του με τον ΠΑΟΚ, εξέφρασε την ικανοποίησή του για την συμφωνία και τις φιλοδοξίες του για την επόμενη σεζόν… «Είμαι πολύ ευχαριστημένος που θα συνεχίσω στην ομάδα, γιατί πέρασα υπέροχα πέρσι. Ο ΠΑΟΚ είναι μία σπουδαία ομάδα, μου άρεσε πολύ η οργάνωση όλου του club, ο τρόπος συμπεριφοράς των ανθρώπων του ΠΑΟΚ, οι φίλαθλοι που ήταν εξαιρετικοί και ειδικά στα τελευταία παιχνίδια, η πόλη, τα πάντα. Πιστεύω ότι πήρα την σωστή απόφαση και θέλω να συνεχίσουμε αυτό που ξεκινήσαμε πέρσι…»



-Ποια ήταν η πιο έντονη στιγμή της περσινής σεζόν;

«Θα έλεγα το παιχνίδι που κερδίσαμε στα πλέι οφ μέσα στο γήπεδο του Άρη. Ηταν ένα εκπληκτικό παιχνίδι, βρεθήκαμε πίσω στο σκορ, αλλά το πιστέψαμε και το κερδίσαμε, και γνωρίζαμε ότι δεν υπήρχε περίπτωση να μην κερδίσουμε και το επόμενο παιχνίδι στην έδρα μας».

-Τι περιμένεις από την επόμενη σεζόν; Υπάρχει δύσκολο ξεκίνημα με την Galatasaray στα προκριματικά της Ευρωλίγκα…

«Δεν πειράζει που θα είναι δύσκολα. Για να βρεθούμε εκεί δίναμε όλη την χρονιά και ειδικά στο τέλος τη μάχη μας. Πιστεύω ότι και πάλι, θα κάνουμε ότι καλύτερο μπορούμε, θα παλέψουμε κι αν τα καταφέρουμε και μπούμε στους ομίλους της Ευρωλίγκα θα είναι υπέροχο. Και στο Eurocup να παίξουμε όμως, πιστεύω ότι θα είναι πολύ καλό. Νομίζω ότι η ομάδα είναι σε μία ανοδική πορεία, αυτό δεν μπορεί και δεν πρέπει να σταματήσει και αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι όπου κι αν παίξουμε, η πορεία μας και η δουλειά μας δεν πρέπει να εξαρτάται από ένα παιχνίδι. Ειδικά όταν αυτό είναι στην αρχή της σεζόν. Εάν πιστεύουμε σε αυτό που κάνουμε θα πετύχουμε…»

-Θα ήθελες να στείλεις ένα μήνυμα στους φιλάθλους του ΠΑΟΚ;

«Ναι, θα ήθελα να τους πω ότι περιμένω να έρθει η στιγμή να παίξουμε και πάλι στο γήπεδό μας με τόσο πολύ κόσμο, όπως και στα μεγάλα ντέρμπι της περσινής σεζόν. Να είναι σίγουροι οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ, ότι όπως και πέρσι, η ομάδα θα δουλέψει πολύ σκληρά, αυτός άλλωστε είναι ο χαρακτήρας μας, θα παλεύουμε πάντα όταν μπαίνουμε στο γήπεδο, όποιος κι αν είναι ο αντίπαλος και με την δική τους θερμή συμπαράσταση, σε όλα τα ματς, πιστεύω ότι θα έχουμε μία ακόμη εξαιρετική σεζόν. Εύχομαι στο τέλος και της επόμενης χρονιάς να είναι είμαστε όλοι, τόσο ικανοποιημένοι με αυτά που θα έχουμε πετύχει…»

http://www.paokbc.gr/news/interviews/1887
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
free4
 
Δημοσιεύσεις: 15163
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 22:37
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 30 Νοέμ 2011, 00:59

Σημερα με εκανες να θελω να ριχνω μπουνιδια στην τηλεοραση με την ελπιδα οτι ενα απο αυτα θα φτασει σε σενα!
Dimg4
 

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 30 Νοέμ 2011, 01:02

σήμερα αναπόλησα τον αποστολίδη... :o :shock:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 30 Νοέμ 2011, 01:04

Eγω τον αναπολησα απο το σαββατο. :opaokara:
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Τετ 30 Νοέμ 2011, 14:07

Για μενα δεν ειναι καν πλει μεικερ...βοηθητικος στο κατεβασμα-οργανωση σαν 2 ισως με αλλον ασσο...ειναι αρκετα τρελος σαν ασσος...εχει γρηγορα ποδια...αλλα μυαλο για οργανωση δεν εχει..και περσι ο Αποστλιδης οργανωνε παρα ο δαντης..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Τετ 30 Νοέμ 2011, 15:24

Dimg4 έγραψε:Σημερα με εκανες να θελω να ριχνω μπουνιδια στην τηλεοραση με την ελπιδα οτι ενα απο αυτα θα φτασει σε σενα!


Τα πες όλα...
Απλά τραγικός κι ανύπαρκτος χθες το βράδυ.
Εμένα με έκανε να αναπολήσω τον Κρίστμας !! :P :P
Πλησιάζουν κιόλα :lol: :lol: :lol:
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: 11. Dante Stiggers

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 04 Δεκ 2011, 13:25

ε? ...
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10604
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης