6. Δημήτρης Αράπης

Re: 6. Δημήτρης Αράπης

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 07 Μάιος 2012, 15:40

διαβάζω δηλώσεις σου (όπως και του Νίκου του Καλλέ ακόμα και του Γιαννακίδη). δεν ξέρω. προσωπικά έχω φτάσει σχεδόν 37, έχω κάνει ό,τι έχω κάνει τέλος πάντων στη ζωή μου και απόλυτα συμπεράσματα δε βγάζω ποτέ (θα μου πείς ποιός είσαι εσύ ρε τσοπάνε Palok που θα μας μιλήσεις και για μπάσκετ...). Anyway, από πού προκύπτει οτι οι οπαδοί του ΠΑΟΚ (ή άλλοι μέσα από την ΚΑΕ?) θεωρούν εσένα και τον Καλαμπάκα υπεύθυνους για το φετινό κατρακύλισμα? ΑΚΥΡΟ τουλάχιστον.

Ακόμα και για τον Καλλέ, μπορεί να υπάρχει έντονη δυσφορία γιατί σε πολλούς δεν αρέσει το στυλ μπάσκετ που παίζει (ε είναι ατσούμπαλος ρε φίλε τώρα τι να κάνουμε? Αν ήταν ο Bynum θα το ξέραμε) αλλά όχι οτι είναι και υπεύθυνος ο Καλλές. Ποιός το είπε αυτό και πότε?

Πάμε και στο Μιχάλη: ναι, εκεί η κριτική είναι μεγαλύτερη. Γιατί Μιχάλη είσαι 24, γιατί έχεις (potentially) το σουτ του Ray Allen, γιατί περνιέσαι για Νίκος Ζήσης, γιατί περνιέσαι για καλός αμυντικός, γιατί περνιέσαι οτι έχεις ντρίμπλα, γιατί περνιέσαι οτι έχεις γρήγορα πόδια. Ε θα τα ακούσεις Μιχάλη, θα τα ακούσεις γιατί υπήρξες και αρχηγός του Δικεφάλου. Θα τα ακούσεις όσο κι αν κατά τη γνώμη μου (και άλλων εδώ μέσα ;) ) δεν σε δούλεψαν καθόλου. Αλλά και εσύ από μόνος σου? Μπαααααα....
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 6. Δημήτρης Αράπης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Δευτ 07 Μάιος 2012, 19:08

+1

Γιατι μου φαινεται ξεχνανε που παιζουν και ποιοι φορεσαν αυτη τη φανελα...
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 6. Δημήτρης Αράπης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Πέμ 10 Μάιος 2012, 22:44

ηταν στο γηπεδο σημερα //τον ειδα εξω..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 6. Δημήτρης Αράπης

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 18 Μάιος 2012, 16:50

ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ ΤΟΥ

Παρελθόν ουσιαστικά και τυπικά αποτελεί από χθες ο Δημήτρης Αράπης, καθώς λύθηκε κοινή συναινέσει το συμβόλαιό του με την ΚΑΕ. Ο νεαρός παίκτης είχε συνειδητοποιήσει ότι πρέπει να αλλάξει περιβάλλον είτε γιατί δεν τον υπολόγιζαν στην ομάδα για την επόμενη και τελευταία χρονιά του συμβολαίου του είτε γιατί ήθελε να βρεθεί σε άλλη ομάδα για να πάρει και περισσότερο χρόνο συμμετοχής.
Στη συζήτηση για το «διαζύγιο» οι δύο πλευρές βρήκαν συμβιβαστική λύση και στα χρήματα που οφείλονταν στον παίκτη (ένα μικρό ποσό περί τις 10.000 ευρώ) συζήτησε με τον Μπάνε Πρέλεβιτς ο ατζέντης του και συμφωνήθηκε να του εξοφληθούν προσεχώς και όποτε ακριβώς έχει τη δυνατότητα η ΚΑΕ. Ο Δ. Αράπης πέρασε το απόγευμα από το «παλατάκι», όπου πριν αρχίσει η «ανοικτή» προπόνηση στην οποία γίνονται δοκιμές παικτών, αποχαιρέτισε όσα στελέχη της ομάδας βρίσκονταν εκεί κι αντάλλαξαν ευχές για «καλή τύχη».
http://www.sport103.gr/index.php?option ... e&id=28795
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10606
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 6. Δημήτρης Αράπης

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Παρ 18 Μάιος 2012, 22:10

καλη συνεχεια

λουκετιδι,,,,
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: 6. Δημήτρης Αράπης

Δημοσίευσηαπό DC » Παρ 18 Μάιος 2012, 22:15

Καλή του συνέχεια.
Το τόπικ κλειδώνεται.
Υπάρχουν δύο ειδών άνθρωποι: Αυτοί που τα παίρνουν από τον ΠΑΟΚ και αυτοί που τα δίνουν στον ΠΑΟΚ.
Να μετονομαστεί η Θύρα 5 σε Θύρα Pablo Garcia.
Άβαταρ μέλους
DC
 
Δημοσιεύσεις: 7287
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2010, 18:29
Τοποθεσία: Παραπλεύρως του Ναού

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες