NBA πριν τώρα και μετά....

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό sotos4m » Τετ 17 Μάιος 2017, 15:49

Είμαι φανατικός Λεμπρονικός, αν και οπαδός των τεράστιων ΝΙΟΥ ΓΙΟΡΚ ΝΙΚΣ. Γενικά πάντως είμαι οπαδός του ΝΒΑ οπότεμε όποιον παίζει καλά. Στη συγκεκριμένη περίπτωση πάντως είμαι εναντίον των Γκόλντεν Στέητ για τους λόγους που αναφέρει εδω και χρόνια ο Μπάρκλευ... Μπορεί να βάζουν 120 πόντους και να παίζουν γρήγορα αλλά μόνο με τζάμπ σούτ δε δικαιούσαι πρωτάθλημα...υσ. Είμαι Νικς από τότε που πρωτοπαρακολούθησα ΝΒΑ και έπαιζε ο στάρκς άμυνα πάνω στον τζόρνταν...
sotos4m
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 20:15

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 17 Μάιος 2017, 16:44

εγώ μάλλον άρχισα να βλέπω nba πρώτα στην τηλεόραση που νομιζω το παρουσίαζε ο πρώην μάνατζερ στην ετ2 (δε θυμάμαι όνομα τώρα) και μετά ΠΑΟΚ σε τακτική βάση... επειδή μεγάλωσα και δεν υπάρχει χρόνος πλέον για ξενύχτια, 2 πράγματα για να συνεχιστεί η κουβέντα:

1. μαρκέλλο θα πάρουνε οι σέλτικς στο 1 ή θα πάνε για καμια χοντρό trade με george Κλπ. ?

2. η ομάδα μου είναι οι suns απο την εποχή του Chambers αλλά ο μεγαλύτερος παίκτης που φόρεσε τη φανέλα είναι φυσικά ο εξωπραγματικός barkley (τον οποίο βάζω σε οποιαδήποτε 10αδα όλων των εποχών- δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει έξω παίκτης 1.96 με τρίποντο και τέτοιο Post up που ταυτόχρονα τρώει 120 μπέργκερς στην καθησιά του- νομίζω θα κάρφωνε και στα μούτρα του μπιλ ράσελ).

Επειδή όμως στην ευρώπη είμαι ντραζενικός και ο μόνος παίκτης που του μοιάζει ever είναι ο curry, δεν αντιλαμβάνομαι το απόφθεγμα του barkley. Δεν μπορεί μπλα μπλά μπλά. Μπορεί. Το πήρανε. Δεν έπαιζε ο ϊρβινγκ? Ναι οκ μαζί σου, αλλά ΤΟ ΠΗΡΑΝΕ. πέρυσι που έπαιζε, κοιμήθηκε ο θεός (κατά την πολύ ταπεινή μου άποψη) και φυσικά ο αμανές ήταν πολύ ψηλά από την regular για τους πολεμιστές. Για μπάσκετ να μιλήσουμε? Το μπάσκετ που παίζουν οι ομάδες του Λεμπρόν κατά την πάλι ταπεινή μου άποψη είναι ΟΙΚΤΡΟ. Άσχετα αν και εγώ γουστάρω Lebron (όχι φυσικά ως χαρακτήρα) γιατί το παλικάρι από λεμπρίκ έφτασε να βαράει τρίποντο 41% (το 12).
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό sotos4m » Τετ 17 Μάιος 2017, 17:21

πέρυσι το πείρανε λόγω Στερν που τιμώρησε τον ΧΡΙΣΗΜΟΤΑΤΟ ΓΚΡΙΝ ΣΤΟ 3-1...
sotos4m
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 20:15

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τετ 17 Μάιος 2017, 17:45

georgedoulk2008 έγραψε:ΥΓ Ο Γουεϊντ έχει συμβολαιο και φέτος με τους Μπουλς. Δεν θεωρώ πολύ πιθανο να τον θέλουν πίσω οι Χητ.

Το ξερω δυστυχως :(
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τετ 17 Μάιος 2017, 18:15

Με φτιαξατε!

Εγώ μπήκα στον κόπο να ξεκινήσω απο το "Να Λόλα ένα μήλο" και εσεις είστε προφεσορες!

Πιο δυσλειτουργικός οργανισμός απο τους Νικς τα τελευταία χρόνια δεν υπάρχει!!! Προσπαθεί να τους ξεπεράσει ο Ντίβατς στο Σακραμέντο αλλά έχει ΠΟΛΛΑ ψωμιά να φάει. Απο την εποχή που ανελαβε GM o Αϊζεα Τόμας οι Νικς είναι λες και τους μουτζωσαν. Ακομα και ο "πολύς" Φιλ Τζακσον με τα 13 Δακτυλίδια του δεν εχει καταφερει ως Προεδρος να παρουσιασει μια ανταγωνιστική ομάδα. Κρίμα...(οχι οτι λυπαμαι ειδιαίτερα - είπαμε Σελτικς και ξερο ψωμί!)

1. Ο Φουλτς είναι το αποτέλεσμα γενετικών πειραμάτων για την δημιουργία του μοντερνου γκαρντ. Συνδυαζει ύψος 1.95, ταχύτητα, δύναμη, σουτ, πασα και IQ! Για μενα θα είναι τεραστιο λάθος να μην τον κρατήσουν. Οτι θα τον επιλεξουν είναι βεβαιο.
Αλλά απο την άλλη αν φέτος δείξουν οτι μπορουν να κοντραρουν τους Καβς (έστω και με δυο νίκες στην σειρα) και δεχθούν πρόταση για ανταλλαγή με Πωλ Τζορτζ ή κάποιον αντίστοιχο θα πρέπει να το σκεφτούν.

2. Οι Γουοριορς και ο Καρρυ είναι υπερεκτιμημένοι. Ναι το είπα! Ο Στεφ δεν είναι Ντραζεν. Είναι ενα ενοχλητικό κοντό, εγωπαθες κωλοπαιδαράκι με εξωπραγματικό σουτ. Λες και παίζει online και έχει cheat-αρει το σουτ του! Πιστεύω οτι το μικρό κορμί του δεν θα αντέξει την πίεση του ΝΒΑ για πολύ και οτι η επιτυχία του είναι παροδική αλά Ντέρικ Ροουζ.

Ο ΛεΜπρον είναι απλά ο μεγαλύτερος μπασκεμπολίστας που έχει πατήσει σε παρκε. Εχω δει live (τηλεοπτικα) Ματζικ, Μπερντ, Τομας, Τζορνταν, Μπαρκλεϋ, Ολαζουον, Σακιλ, Αιβερσον, Ντανκαν, ΜακΓκρεϊντυ, Καρτερ, Κομπι και οποιον αλλο θεωρήθηκε GOAT αλλά κανενας δεν φτάνει κοντά.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 17 Μάιος 2017, 18:35

georgedoulk2008 έγραψε:
Ο ΛεΜπρον είναι απλά ο μεγαλύτερος μπασκεμπολίστας που έχει πατήσει σε παρκε. Εχω δει live (τηλεοπτικα) Ματζικ, Μπερντ, Τομας, Τζορνταν, Μπαρκλεϋ, Ολαζουον, Σακιλ, Αιβερσον, Ντανκαν, ΜακΓκρεϊντυ, Καρτερ, Κομπι και οποιον αλλο θεωρήθηκε GOAT αλλά κανενας δεν φτάνει κοντά.


σηκώνουν πολλή συζήτηση τα προβοκατόρικα :mrgreen: σχόλιά σου αλλά δεν θα μπώ στη διαδικασία :opaokara: . Ο τύπος έχασε από τον κακιούζη και τον Σχορτσιανίτη. o Μιχαλάκης (και δεν είμαι φαν καθόλου από τη σεζόν 92-93 που μας το κλεψε) αν έπαιζε 10 σεζόν με τον λεμπρόν και έχανε την πρώτη, θα έβρισκε τον τρόπο να κερδίζει 9-1. end of story, end of story όμως.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Τετ 17 Μάιος 2017, 18:50

Φυσικα το σχολιο ηταν λαγος.

Είναι μεγαλη συζητηση το GOAT...
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τετ 17 Μάιος 2017, 19:50

Δυστυχώς ο Γουέιντ έμπλεξε με έναν προβληματικό οργανισμό, όπως είναι οι τωρινοί Μπουλς. Δεν υπάρχει ξεκάθαρο πλάνο σε αυτή την ομάδα και δεν ξέρω οι κινήσεις που κάνουν πού αποσκοπούν. Αλλά ήταν επιλογή του χωρίς να δικαιολογώ την στάση που κράτησαν οι Χιτ. Μακάρι πάντως να κλείσει την καριέρα του εκεί που μεγαλούργησε.
Οι Γουόριορς μου ήταν συμπαθείς μέχρι πέρσι για το λόγο ότι χτίστηκαν με ντραφτ και με ποιοτικές προσθήκες για πάγκο και μέσα σε λίγα χρόνια κατάφεραν να αλλάξουν τη φιλοσοφία του αθλήματος. Ωστόσο ο ερχομός του Ντουράντ δε μου άρεσε. Ο Curry είναι από τους αγαπημένους μου παίκτες ακριβώς γιατί ενώ έχει αυτό το σωματότυπο που δε βοηθάει καταφέρνει να έχει τεράστια επιρροή στο παιχνίδι και να αναγκάζει τις άμυνες να προσαρμόζονται πάνω του.
Φέτος εκτίμησα απίστευτα τον παικταρά Λέοναρντ. Ένας τύπος που χωρίς την προβολή που έχουν άλλοι έχει γίνει ο νέος ηγέτης των Σπερς και ενώ ήταν γνωστός για τις αμυντικές του ικανότητες, έχει παράλληλα εξελίξει και το επιθετικό του παιχνίδι με εξαιρετικό mid range σουτ και ποστάρισμα.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τετ 17 Μάιος 2017, 23:27

paok87 έγραψε:Μια ωραια ιστορια απο τη σελιδα του Ball Don't Lie.

Μια μέρα σαν κι αυτή, στις 16 Μαΐου του 1980, οι Lakers αντιμετωπίζουν στο Spectrum της Philadelphia τους Sixers για το Game 6 των Τελικών εκείνης της σεζόν. Η ομάδα του Los Angeles έχει πάρει το προβάδισμα στη σειρά με 3-2, επικρατώντας στο Game 5, όμως τα χαμόγελα έχουν παγώσει μετά τον τραυματισμό του Kareem Abdul-Jabaar, που υπέστη διάστρεμμα σε εκείνο το ματς και δεν είναι πλέον σε θέση να βοηθήσει τους συμπαίκτες του.
Καθώς οι Lakers επιβιβάζονται στο αεροπλάνο που θα τους μεταφέρει στη Philadelphia, ο τότε rookie Earvin "Magic" Johnson πηγαίνει και κάθεται στην πρώτη θέση, σε εκείνη που καθόταν πάντα ο Kareem. Κοιτάζει πρώτα τον προπονητή, Paul Westhead, κατόπιν τους συμπαίκτες του, και ξεστομίζει το θρυλικό "Never fear, E.J. is here".

O Magic μπαίνει στα παπούτσια του Kareem και ξεκινά στην πεντάδα των Lakers όχι ως point guard, την φυσική του θέση, αλλά ως center, καθώς στέκεται στο jumpball απέναντι στον θηριώδη Darryl Dawkins των Sixers, τον "Σοκολατένιο Κεραυνό". Στην πορεία του ματς, ο rookie των Lakers παίζει όλες τις θέσεις κάνοντας τα πάντα πάνω στο παρκέ, εκτός ίσως από το να μεταφέρει τα νερά της ομάδας ή να σκουπίσει το παρκέ, κι αυτό μόνο και μόνο επειδή δεν χρειάστηκε. Σε μια ανεπανάληπτη παράσταση, ο 21χρονος Magic τελειώνει το ματς με 42 πόντους, 15 ριμπάουντ και 7 ασίστ, οδηγώντας τους Lakers στη νίκη με 123-107 και το Δαχτυλίδι του Πρωταθλητή. Για τον εαυτό του, κρατάει το βραβείο του MVP.

Και καθώς τα πανηγύρια ξεκινούν, ο πιτσιρικάς που θα γινόταν Θρύλος γυρίζει στην κάμερα και, απευθυνόμενος στον Kareem, που παρακολουθεί από το σπίτι του στο Bel-Air, δηλώνει "This one's for you, Big Fella"...

Εικόνα


Το δικό μου χάιλάιτ από την χρυσή δεκαετία του 80 από τους τελικούς του 84.
ΝΒΑ πρωτοξεκίνησα να βλέπω από το κυριακάτικο ¨Σπόρ και Θέαμα¨, που παρουσίαζε ο μακαρίτης Φίλιππας Συρίγος.
Τελικοί 1984, Βοστόνη ενάντια σε Λος Άντζελες (πιο κλασσικό πεθαίνεις), και 2 τεράστιοι παίχτες αντίπαλοι, ο Λάρρυ κι ο Μάτζικ που η μοίρα τους έφερε να αναμετριώνται από τα 17 τους και τα τελικά σχολείων του Midwest (από Indiana o Larry & Michigan o Magic), τελικούς NCAA και μετά και στο ΝΒΑ.
Οι Celtics μπαίνουν με πλεονέκτημα και στο 1ο παιχνίδι οι Lakers κάνουν το break. Το 2ο πάνε να το πάρουν κι αυτό και να πάνε για ατιμωτικό sweep αλλά το χάνουν στην παράταση.
Στο L.A. με όλο το Χόλιγουντ 1η σειρά (Τζακ Νίκολσον, Χέδερ Λοκλίαρ), Paula Abdul chief cheerleader οι Lakers παραδίδουν μαθήματα showtime. 40 στο κεφάλι.
Ο Λάρυ κάνει τη δηλωσάρα ¨παίξαμε σήμερα σαν αδερφές¨ και αυτό σε καλόπαιδα στυλ ΜακΧέιλ, Πάρις κλπ συνομοταξία μην ξεχνιόμαστε . Τη σήμερον ημέρα βέβαια θα τον έκραζε σύσσωμο το politically correct κατεστημένο, αλλά αυτό είναι άλλη υπόθεση.
4ο παιχνίδι πάλι LA, πάει κοντά, και κάπου στην 3η περίοδο με τους Lakers μπροστά 4-5 πόντους πάει να ξαναξεκινήσει το showtime σε αιφνιδιασμό. Αλλά εκεί ο ΜακΧέιλ λέει όχι, γκρεμίζει τον Ράμπις, δείχνει την προσωπική και γίνεται της κολάσεως. Το συνεχίζει ο ΑΡΧΗΓΟΣ ο Λάρρυ με τσαμπουκαλίκια (καλώς εννοούμενα) με Καρίμ και Γουόρθυ. Το συνεχίζει ο ΑΡΧΗΓΟΣ με δικούς του πόντους και στη 2η παράταση η Βοστόνη ξανακερδίζει το πλεονέκτημα.
ΚΟΛΑΣΗ το Garden. Στο κοινό δεν είχε celebrities, αλλά ιρλανδούς λιμενεργάτες με την καδένα και πουκάμισο ανοιχτό μεχρι τον αφαλό, εβαίους καθηγηταράδες του Χάρβαρντ και ΜΙΤ να χουλιγκανίζουν, και 35 βαθμούς θερμοκρασία και οι αθεόφοβοι Celtics είχαν ανάψει και τα καλοριφέρ στα αποδυτήρια των μισητών Lakers.
Απολαύστε

Στο κάδρο και ο τιτάνας Red Auerbach. Κοιτάχτε και τα κορμιά των τότε θρύλων, καμια σχέση με τα εκτός πραγματικότητας σημερινά.
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό kastrakis » Πέμ 18 Μάιος 2017, 12:05

Να μου κάνετε την χάρη και ν αφήσετε τον P.George ήσυχο. :D :D
Ο άνθρωπος είναι Λιμνανθρωπος , το έχει πει καθαρά. Είτε φέτος είτε του χρόνου θα παίξει στους Lakers.. :) ;)

Άλλωστε οι Κέλτες έχουν στην θεση του τον Horford, γιατί ν αλλάξουν? Μάλλον αν κάνουν trade θα είναι με το Σικάγο για τον Butler που θα είναι και το 2αρι που λείπει για να κυνηγήσουν τίτλο.

Βασικά οι Κέλτες έχουν μαζέψει τόσα picks και τόσα "κομμάτια" για ανταλλαγές , που μπορούν να κάνουν ότι κινήσεις θέλουν ..., αν αποφασίσει ο Ainge να ξυπνήσει και να κάνει καμμια κίνηση... :D
Οι Celtics και οι Sixers , έχουν μαζέψει πολύ ταλέντο και μάλλον θα είναι οι μελλοντικοί κυρίαρχοι στην Ανατολή.
Ο Λεμπρον μεγαλώνει... 8-)

Στην Δύση οι Lakers βέβαια... , όταν αποφασίσουν οι Warriors ότι βαρέθηκαν .. :D
kastrakis
 
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:09

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Σάβ 20 Μάιος 2017, 13:18

Ο Πώλ Τζορτζ προσπαθεί να παραμείνει στην Ιντιανα και μάλιστα έχει ασκήσει τρομερη κριτική στον οργανισμό οτι δεν ενισχύουν αρκετά το ρόστερ. Ο μανατζερ του επιθυμεί διακαώς να τον πάει στο Λος Αντζελες για διαφημιστικούς λόγους και πρεστιζ.
Η κατασταση περιπλέχθηκε πρόσφατα εξατίας του οτι δεν εκλέχθηκε σε καμια απο τις 3 All NBA Teams! Με βαση το νέο CBA (Κλαδική συμφωνία για μισθούς!) οι παίκτες που εκλέγονται σε All NBA Team έχουν έξτρα οικονομικά κίνητρα να παραμείνουν στις ομάδες που τους επέλεξαν στο Ντραφτ. Ο Τζορτζ θα μπορούσε να δεχθεί προσφορά περίπου 70 εκατομμυρίων Δολαρίων υψηλότερη απο το ΜΑΞ για να υπογράψει με την Ιντιάνα! Τώρα η Ιντιανα δεν μπορεί να προσφερει περισσότερα απο τον ανταγωνισμό!
Πάντως μην αφήνεις έξω και τους Κλίπερς οι οποίοι έχουν επίσης εκφρασει ενδιαφέρον. Με την προϋπόθεση οτι δεν θα μπουν σε ριμπιλντ μοουντ το καλοκαίρι λόγω τραυματισμών των βασικών τους στα φετινά πλέυ-οφ.

Το Σικαγο είναι απρόβλεπτο. Κανεις δεν ξέρει τι μπορεί να κάνει. Πάντως είμαι σχεδον σιγουρος οτι οι Σελτικς δεν θα τους δώσουν το Νο1 για τον Μπατλερ. Απλά και μόνο απο πείσμα.
Δεν είναι μόνο θέμα Picks. Θέλει και τύχη και σωστό timing και μεγάλη προσοχή στο Salary Cap. Ο Εϊντζ μπορεί να είναι εξοργιστικά σφιχτός αλλά παραδέχομαι οτι ο καριολης δεν εχει κάνει ουτε ένα λαθος trade...
Για παράδειγμα, διελυσε την ομαδα που πήρε το Πρωταθλημα δίνοντας Πιρς και Γκαρνετ στο Μπρουκλιν και έσπασε την καρδιά όλων των οπαδών. Αλλά κατέληξε με το Νο3 του περσινου Ντραφτ (Τζεϊλεν Μπραουν) και το Νο1 του φετινού! Αρα ξέρει ο Μασωνος.

Ποιος είχε το κουραγιο να δει την ΤΣΟΝΤΑ χθες;
Για την ιστορία ΛεΜπρον και Σια ΞΕΦΤΙΛΙΣΑΝ τους Σελτικς 130-84!!!!
Στο ημίχονο είχαν ήδη σκοράρει 72 πόντους. Κάπου εκεί έπεσα για ύπνο.
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Κυρ 21 Μάιος 2017, 00:19

Και η αγωνία (;) για τον φιναλιστ της Ανατολής λαμβάνει τέλος.
Ο Αϊζέα Τόμας εκτός για την συνεχεια των πλευ-οφ.
Bye bye Celtics...

http://www.nba.com/celtics/news/press-0 ... 80479284=1
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό GEOL » Δευτ 22 Μάιος 2017, 05:03

Η αγωνία δεν έλαβε τέλος! Οι Σέλτικς με την τεράστια φανέλα 111-108 ΜΕΣΑ στο Κλήβελαντ.
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2256
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό sotos4m » Δευτ 22 Μάιος 2017, 05:22

Με τους Καβς να το θεωρούν δεδομένο λόγω της κυριαρχίας του Λεμπρόν, του τραυματισμού του Τόμας, των 21 πόντων που προηγήθηκαν, της έδρας και του 10 - 0 που είχαν μέχρι τώρα στα πλέυ όφφς. Ωστόσο η Βοστόνη έδειξε απίστευτα ψυχικά αποθέματα και με έναν εξωπραγματικό Σμάρτ (τον σηχαίνομαι λόγω των θεατρινισμών που κάνει συνεχώς...) φώναξαν ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ...Μπράβο
sotos4m
 
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιουν 2008, 20:15

Re: NBA πριν τώρα και μετά....

Δημοσίευσηαπό georgedoulk2008 » Δευτ 22 Μάιος 2017, 23:56

It's. Not. Luck.

Go Celtics!
En Mayo estaramos bien
Άβαταρ μέλους
georgedoulk2008
 
Δημοσιεύσεις: 1871
Εγγραφή: Σάβ 01 Φεβ 2014, 14:37
Τοποθεσία: Leytonstone, East London baby!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες