Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Πέμ 16 Ιαν 2020, 12:36

Σήμερα στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ χρειαζόμασταν ένα Γιώργο Παντελάκη.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4988
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 16 Ιαν 2020, 12:41

Sick Bastard έγραψε:Τι ακριβώς έχει αποδειχτεί ρε παιδιά γιατί μιλάμε για τιμωρία και τέτοια;

Το ζήτημα που πρέπει να αποδείξει ο γαύρος ποιό είναι;
Ότι ΠΑΕ Ξάνθη και ΠΑΕ ΠΑΟΚ έχουν τον ίδιο ιδιοκτήτη, σωστά;
Σωστά.

Από που μέχρι τώρα αποδεικνύεται αυτό;
Ας βγει ένας, να πει: με σειρά 1 έγινε αυτό, 2 έγινε το άλλο, 3 έγινε εκείνο άρα 4 συμβαίνει αυτό
και μετά τα λέμε.


1. Ανικανότητα να καταβάλει αγωνιστικά ο πρεζομπιακός την αντίσταση της Ξάνθης.
2. Ανικανότητα να καταβάλει αγωνιστικά ο πρεζομπιακός την αντίσταση του ΠΑΟΚ.
3. Ανικανότητα να καταβάλει αγωνιστικά ο πρεζομπιακός την αντίσταση του Βόλου.
4. Απομακρύνεται αισθητά το ενδεχόμενο να γλιτώσει ο πρεζομπιακός πούτσα τουλάχιστον στην Τούμπα.
5. Είναι ανάγκη και κόψιμο να "τιμωρηθεί" ο ΠΑΟΚ και όσες ομάδες τον στηρίζουν αγωνιστικά, μην αφήνοντας τον πρεζομπιακό να τις κερδάει στην έδρα τους.

Εύχομαι να βοήθησα.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 16 Ιαν 2020, 12:44

rainmaker έγραψε:
Προσωπικά όμως είμαι έξαλλος με τους αρδ και την ΠΑΕ γιατί έχουν αφήσει ένα αντίπαλο να κάνει πάρτι με γελοία στοιχεία. Ναι καταλαβαίνω ότι ακολουθεί άλλη γραμμή αλλά επιτέλους δεν καταλαβαίνουμε τι γίνεται και ψάχνουμε μόνοι μας ψύλλους στ άχυρα. Και έχουμε να αντιμετωπίσουμε και το παραλήρημα των σιτιζομενων αρδ από Πειραιά

Αφήσαμε την εποχή που ήμασταν λογιστές και πλέον γίναμε δικηγόροι επειδή έτσι θέλει η χαβούζα των Αθηνών.



+1926
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Πέμ 16 Ιαν 2020, 12:48

rainmaker έγραψε:Το, απόλυτης επιρροής αν όχι ιδιοκτησιας γαύρου, γκαζετα λέει ότι κληθηκαμε βάσει Αρ. 9:
................
Εγώ συμπεραίνω ότι ο ΠΑΟΚ κατηγορείται πως ο ανηψιος του Ιβάν ως παρενθετο πρόσωπο αγόρασε ένα μέρος του σαλέ της Ξάνθης

Και πως βάσει του άρθρου αυτού, ΑΝ ισχύει το παρενθετο πρόσωπο και ΑΝ αποδειχθεί ότι ένα μέρος του σαλέ της Ξάνθης σημαίνει ότι αγοράσαμε την ομάδα, τότε η απειλούμενη ποινή είναι ακύρωση της δικαιοπραξίας, δηλαδή της μεταβίβασης του σαλέ


κληθηκαμε ομως και με το 12 που προβλεπει αποβολη της ομαδας, μελος της οποιας "παρανομησε"
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2385
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 16 Ιαν 2020, 12:51

Δουλειά της παε είναι να προασπίζεται τα συμφέροντα της ιδίας και την ακεραιότητα του ονόματος του ΠΑΟΚ. Όχι να μας κάνει κατήχηση πάνω σε θέματα, που η συντριπτική πλειονοψηφία εξ ημών δικαιολογημένα δεν έχει το υπόβαθρο να κατανοήσει στην πλήρη τους διάσταση.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 16 Ιαν 2020, 12:53

Ναι σόρρυ αλλά το να ενημερώνει το κοινό της ότι ξέρετε, μην πιστεύετε μαλακίες και ψέμματα δεν είναι κατήχηση.

Προάσπιση συμφερόντων είναι πάλι.

Δεν είπα να τους μιμηθεί σε καραγκιοζιλικια και φανφάρες

Να μη δίνει τόσο χώρο ώστε να πιστεύουν πολλοί οπαδοί μας τις μπαρουφες που ακούγονται ομως
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:00

Ο λόγος για τον οποίο ακόμα κι αν αθωωθουμε η λάσπη θα μείνει, είναι ΑΚΡΙΒΩΣ η παθητική στάση της ΠΑΕ.
Τελευταία επεξεργασία από PAOK_Antarctica και Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:08

rainmaker έγραψε:Ναι σόρρυ αλλά το να ενημερώνει το κοινό της ότι ξέρετε, μην πιστεύετε μαλακίες και ψέμματα δεν είναι κατήχηση.

Προάσπιση συμφερόντων είναι πάλι.

Δεν είπα να τους μιμηθεί σε καραγκιοζιλικια και φανφάρες

Να μη δίνει τόσο χώρο ώστε να πιστεύουν πολλοί οπαδοί μας τις μπαρουφες που ακούγονται ομως


Ως προς το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα, να είμαι ειλικρινής, δε βάζω το χέρι μου στη φωτιά ότι θα πετύχαινε. Το δηλητήριο, που έχει ποτίσει τόσες δεκαετίες το μυαλό πολλών συνοπαδών μας, δεν εξουδετερώνεται έτσι εύκολα με μερικές τοποθετήσεις-διαβεβαιώσεις από την παε. Η ... ανησυχία δε θα υποχωρούσε, δική μου εκτίμηση. Σέβομαι αυτό που γράφεις ωστόσο. Εγώ έχω άλλη εκτίμηση των πραγμάτων. Θεωρώ ότι το μονομερές γαύγισμα στη συγκεκριμένη "υπόθεση" φανερώνει την αδυναμία του μαντρόσκυλου, του μέχρι πρότινος παντοδυναμου μαντρόσκυλου. Όχι την "ενοχή" του παρατηρούντος τον φύσει και θέσει γελοίο να γελοιοποιείται ακόμα περισσότερο.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:11

Το είπα και στα παιδια του σάιτ πάντως :

Θεωρώ δεδομένο ότι επειδή δεν έχουν τόσο ξεκάθαρα στοχεια υπέρ τους, ο βασικός στόχος είναι να επικαλεστεί η ΕΕΑ ότι πρέπει η επο να αποφασίσει.

Και μετά ο γαύρος να εκβιάσει απόφαση κατά του ΠΑΟΚ απειλώντας με κυνήγι την ΕΠΟ και ουσιαστικά την πτώση της.

Έτσι όπως κι αν εξελιχθεί το θέμα θα έχουν κέρδος.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13147
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:14

Από την ΕΕΑ:
13:02 Μέχρι τώρα συζητήθηκε το κομμάτι που αφορά τη μετοχική σύνθεση της Ξάνθης.
13:04 Θα ακολουθήσει η συζήτηση που αφορά τον ΠΑΟΚ. Άπαντες διαμηνύουν πως η διαδικασία θα τελειώσει σήμερα.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4988
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:15

Βροχοποιέ, το πρωτάθλημα φέτος δε θα το πάρουν οι πρέζες. Δεν ξέρω για τα επόμενα. Το τρέχον όμως δεν πρόκειται. Αν δε διαλυθούν, θα δούμε τι μέλλει γενέσθαι.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό barlow4 » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:25

Έλα ρε Νάβι τώρα που δε θα το πάρουν οι πρεζες. Ποντάρεις όλα τα λεφτά σου ότι δε θα το πάρουν?
Που ξέρεις ποιος θα το πάρει.Παρασκηνιακα αυτοί λειτουργούν με κώδικες μαφίας Έχουν δύναμη.Θεσμικα φαινομενικά έχουν χάσει μεγάλο μέρος της δύναμης τους.
Κράτος είναι.Μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά.
Σίγουρα δεν το αξίζουν αλλά στην γαμημενη τη χώρα τους ζεις.
Έχει ψωμί.
Υγ. Και δεν πρόκειται να διαλυθούν δυστυχώς ποτέ.Μακαρι να μας έκαναν τη χάρη.
Άβαταρ μέλους
barlow4
 
Δημοσιεύσεις: 10018
Εγγραφή: Παρ 04 Ιούλ 2008, 14:40

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό laska4 » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:26

rainmaker έγραψε:Το είπα και στα παιδια του σάιτ πάντως :

Θεωρώ δεδομένο ότι επειδή δεν έχουν τόσο ξεκάθαρα στοχεια υπέρ τους, ο βασικός στόχος είναι να επικαλεστεί η ΕΕΑ ότι πρέπει η επο να αποφασίσει.

Και μετά ο γαύρος να εκβιάσει απόφαση κατά του ΠΑΟΚ απειλώντας με κυνήγι την ΕΠΟ και ουσιαστικά την πτώση της.

Έτσι όπως κι αν εξελιχθεί το θέμα θα έχουν κέρδος.


Το θέμα έτσι και αλλιώς θα πάει στην ΕΠΟ αρνητικά ή θετικά...και θα πέσει πολύ κυνηγητό έτσι και αλλιώς
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:32

Εγώ δεν έχω καταλάβει τίποτα αφού την υπόθεση
Σε αντίθεση με το βούλευμα για τα στημένα ματς, που τόσα χρόνια δεν έχει γίνει ΤΊΠΟΤΑ!!!

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Maximus » Πέμ 16 Ιαν 2020, 13:47

Τέλος Γενάρη η γνωμοδότηση της ΕΕΑ...
Η Ξάνθη λογικά έκανε μια βλακεία μη ενημέρωσης του μετοχολογιου της (καμιά σχέση με εμάς), οπότε ακόμα και σαν εξιλαστήριο θύμα, ίσως να έχει συνέπειες... Για εμάς δεν νομίζω να αποδειχθεί κάτι. Θα μείνει η λάσπη...
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες