Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Δευτ 24 Φεβ 2020, 16:33

Αυτα νομιζω θα εχουν νοημα αν αποφασισουν να δικασουν. Προς το παρον μαλωνουμε για το αν ειναι οντως δικαστες ή διακοσμητικά.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6362
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 24 Φεβ 2020, 16:35

παντως απο τη στιγμη που ο γιωργης ενημερωσε επισημα στο ινσταγκραμ οτι εφτασαν τα γαντια που περιμενε, πηρε και τις μαλαματινες, εγω ειμαι ηρεμος. γκοναμπι οραιτ.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 24 Φεβ 2020, 16:42

Δεν έχω παρακολουθησει το παραμικρό σήμερα. Το ότι το πόρισμα ζέχνει ... πεποίθηση λχ ποιός ο λόγος να το έχουν επικαλεστεί οι της παε; Η μανταμίτσα στην έδρα δε θα το έχει αναγνώσει δηλαδή; Πιάστηκα απλά από αυτό για να καταδείξω ότι υπάρχουν πράγματα, που όντως υπάρχει νόημα και αξία να τύχουν μνείας. Όπως υπάρχουν και επουσιώδη. Δε μιλάμε για μικτό ορκωτό δικαστήριο, που πρέπει να γίνει "παιχνίδι" με τους αγνοώντες τα νομικίστικα ενόρκους. Η δικαστής έχει γνώση του πορδίσματος και γνωρίζει μια χαρά σε τι ... στοιχεία βασίζεται. Το αν θέλει να ρίξει το τόπι στην εξέδρα του επομένου βαθμού δικαιοσύνης θα φανεί. Η εκτίμησή μου είναι ότι δε θα αντισταθεί στην εύκολη λύση. Ποιός άλλωστε δε θέλει την ησυχία του ή να αποφύγει συντονισμένο ξέσκισμα από μια στρατιά ξεπουλημένων;
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 24 Φεβ 2020, 16:46

Eγω παντως απο οσα παρακολουθησα στο live της εκδικασης ,αυτο που μπορω να πω ειναι πως μιλαμε για νομικη αντιπαραθεση ΚΑΙ απο τις 2 πλευρες καφενειακου επιπεδου.Αναπτηχθηκε ΚΑΙ απο τις 2 πλευρες η ιδια επιχειρηματολογια,ισως και μικροτερη απο οτι ακουμε τοσες μερες σε ραδιοφωνα και σαιτ.Ο λογος παιδιων μεσα στο φορουμ μπορω να πω με ανεση πως ηταν πιο ολοκληρωμενος.Αν τωρα αυτο ειναι ενδεικτικο του πως λειτουργει η ελληνικη δικαιοσυνη,ουσιαστικα χωρις επιχειρηματα,βασισμενη μονο σε παρασκηνιακα δεδομενα,τοτε νομιζω πως μπλεξαμε...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 24 Φεβ 2020, 16:47

Ε τι να πω ρε συ Νάβι

Ο άλλος δίνει επικοινωνιακο σοου επί τρεις ώρες και δεν φάνηκε να ενοχλειται η πρόεδρος.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13148
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Δευτ 24 Φεβ 2020, 16:51

Διέψευσε επίσημα ο Αλέξης Κούγιας ότι ανέφερε στην εκδίκαση υπόθεσης πολυϊδιοκτησίας Ξάνθης και ΠΑΟΚ ότι Βόλος, Παναιτωλικός και ΠΑΣ ανήκουν στην ομάδα της Θεσσαλονίκης.

:lol: :lol:
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6362
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Δευτ 24 Φεβ 2020, 16:52

Έχω την εντύπωση πως τα πολιτικά δικαστήρια τα χρησιμοποίησαμε σαν κάποιο είδος απειλής ή είναι η ιδέα μου;
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2341
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:07

Παντως εγω επιμενω πως οσο στημενο και αν ειναι το διαδικαστικο της υποθεσης,οσο εωλη και αν ειναι η στοιχειοθετηση της πολυιδιοκτησιας,ο Σαββιδης στο συγκεκριμενο θεμα εχει κανει χοντρη λαλακια και στα δικα μου ματια ειναι εκτεθειμενος για το οτι εβαλε ΧΩΡΙΣ λογο σε περιπετειες την ομαδα μου.Οταν θες να κινηθεις παρασκηνιακα σε ενα περιβαλλον που γνωριζεις πως δεν ελεγχεις ,πρεπει και μπορεις να το κανεις πιο προσεκτικα και για να προλαβω τους γνωστους αγνωστους,φανταζομαι πχ πως ο ναβι,ο eorprol,o pilotos και εγω δεν ξερω ποιος αλλος, αν εμεις καταγγελαμε σε αντιστροφη ρολων τον γαυρο, αν ανηψιος του Μαρινακη αγοραζε εγκαταστασεις αλλης ομαδας θα εσπευδαν να καταδικασουν τον ΠΑΟΚ για το γελοιο της υποθεσης και θα επιχειρηματολογουσαν για το πως δεν ευσταθει τετοια κατηγορια νομικα...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
 
Δημοσιεύσεις: 24081
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Wonderland » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:15

Απο τα λιγα που ξερω και διαβαζω το νομικο μας τμημα ειναι της πλακας.
Wonderland
 
Δημοσιεύσεις: 496
Εγγραφή: Πέμ 20 Σεπ 2018, 01:29

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:18

Ακουσα την αναλυση του Μπαλτακου μετα την εκδικαση...
Ελπιζω να λεει το 1/10 απο αυτα θα επικαλεστει στο υπομνημα του.
Αν ολα οσα εχει να αντιπαραθεσει ειναι αυτα που λεει, τοτε τα βρισκω ελλειπει.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10931
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:28

joshua έγραψε:Παντως εγω επιμενω πως οσο στημενο και αν ειναι το διαδικαστικο της υποθεσης,οσο εωλη και αν ειναι η στοιχειοθετηση της πολυιδιοκτησιας,ο Σαββιδης στο συγκεκριμενο θεμα εχει κανει χοντρη λαλακια και στα δικα μου ματια ειναι εκτεθειμενος για το οτι εβαλε ΧΩΡΙΣ λογο σε περιπετειες την ομαδα μου.Οταν θες να κινηθεις παρασκηνιακα σε ενα περιβαλλον που γνωριζεις πως δεν ελεγχεις ,πρεπει και μπορεις να το κανεις πιο προσεκτικα και για να προλαβω τους γνωστους αγνωστους,φανταζομαι πχ πως ο ναβι,ο eorprol,o pilotos και εγω δεν ξερω ποιος αλλος, αν εμεις καταγγελαμε σε αντιστροφη ρολων τον γαυρο, αν ανηψιος του Μαρινακη αγοραζε εγκαταστασεις αλλης ομαδας θα εσπευδαν να καταδικασουν τον ΠΑΟΚ για το γελοιο της υποθεσης και θα επιχειρηματολογουσαν για το πως δεν ευσταθει τετοια κατηγορια νομικα...



ας καταγγειλουμε τα προφανη πρωτα, για σουζανα, παλετα και νιονιο, τζος. καημο το χουμε να επιτεθουμε μια φορα αντι να αμυνομαστε για τα αυτονοητα.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:34

joshua έγραψε:Παντως εγω επιμενω πως οσο στημενο και αν ειναι το διαδικαστικο της υποθεσης,οσο εωλη και αν ειναι η στοιχειοθετηση της πολυιδιοκτησιας,ο Σαββιδης στο συγκεκριμενο θεμα εχει κανει χοντρη λαλακια και στα δικα μου ματια ειναι εκτεθειμενος για το οτι εβαλε ΧΩΡΙΣ λογο σε περιπετειες την ομαδα μου.Οταν θες να κινηθεις παρασκηνιακα σε ενα περιβαλλον που γνωριζεις πως δεν ελεγχεις ,πρεπει και μπορεις να το κανεις πιο προσεκτικα και για να προλαβω τους γνωστους αγνωστους,φανταζομαι πχ πως ο ναβι,ο eorprol,o pilotos και εγω δεν ξερω ποιος αλλος, αν εμεις καταγγελαμε σε αντιστροφη ρολων τον γαυρο, αν ανηψιος του Μαρινακη αγοραζε εγκαταστασεις αλλης ομαδας θα εσπευδαν να καταδικασουν τον ΠΑΟΚ για το γελοιο της υποθεσης και θα επιχειρηματολογουσαν για το πως δεν ευσταθει τετοια κατηγορια νομικα...


Συμφωνώ απόλυτα
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15516
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό XZZ » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:45

Για να μη γράφει ούτε το sdna για πανηγυρική δικαίωση του ΠΑΟΚ, μάλλον πάμε για ακόμη μια ήττα.
XZZ
 
Δημοσιεύσεις: 245
Εγγραφή: Δευτ 30 Σεπ 2019, 13:59

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:51

Γιατί το sdna θα δικάσει;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3862
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 24 Φεβ 2020, 17:58

Πάντως ακόμα τα σάιτ του γαύρου, γκρινιάζουν που δόθηκε τόσο μεγάλη παράταση για υπομνήματα, κάτι που οδηγεί την απόφαση μετά τη λήξη του πρωταθλήματος και του αγώνα Ξάνθη - ΠΑΟΚ. Επίσης αναμένουν να μάθουν την "ποινή", όμως σταμάτησαν την καραμέλα του υποβιβασμού. Ποιος ξέρει τι γίνεται από πίσω.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17226
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες