Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Πέμ 12 Δεκ 2019, 22:27

Εγώ φοβάμαι το διάστημα απο την άλλη Πέμπτη μέχρι να βγει η απόφαση θα πέσει πολύ κυνηγητό και ξύλο για την απόφαση ...
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tzo_1926 » Παρ 13 Δεκ 2019, 00:41

Διαβάζοντας τις δηλώσεις της Μαρουπα, είμαι βέβαιος ότι θα παρουσιάσουν ότι και καλά άνθρωπος του ανηψιου του Σαββίδη είναι μέσα στο ΔΣ της ΠΑΕ Ξάνθη.. Πριν το ματς με Ρουλη, που θα χει Έλληνα διαιτητή, θα πέσει πολύ πίεση από τον γαυρο.. Εκεί ουσιαστικά και με τη συνάντηση που θα ζητήσει ο χοντρός με ιδιοκτήτες, θα εξισωσουν όλα τα κατηγορητηρια, της εγκληματικής μαζί με τον τάχα μου δήθεν έλεγχο της Ξάνθης. Έτσι και ο χοντρός θα βγει λάδι, και εμείς θα φανούμε ευνοημένος από ΝΔ. Και φυσικά θα φάμε και τη σφαγή του αιώνα στο Χαριλαο..
Αδιαφορώ για ότι κι αν λένε γιατί δεν ξέρουνε το πως νοιώθουμε για ΣΕΝΑ
Άβαταρ μέλους
tzo_1926
 
Δημοσιεύσεις: 849
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2019, 19:49

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Παρ 13 Δεκ 2019, 01:23

Ας έρθουν όλοι να μας κλασουν τα μεγάλα μας @@.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 13 Δεκ 2019, 11:16

Δεν φοβάμαι, έχω Κούλη!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Παρ 13 Δεκ 2019, 13:06

Και μόνο που ακουμπάτε μια ομάδα όπως η ακριτική ΞΑΝΘΗ(Αν ισχύουν τα περί -6 ) από την Πολιτεία και δεν την αφήνουν και αν είναι δυνατόν και οι δυο πόλοι να την ενισχύσουν και να την βοηθήσουν είναι λυπηρό...
:ugeek: :ugeek: :opaokara: :ugeek: :ugeek:
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2694
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Παρ 13 Δεκ 2019, 14:09

Ορισμένοι εξακολουθείτε να μη λέτε να αντιληφθείτε ότι, για τα δεδομένα του, αυτά που κάνει και επικοινωνεί προς τα εξω εδώ και καιρό ο π@υστης έφηβος είναι ατιμωτικά για το ... θρυλικό πρεστίζ του. Ξεφτιλικια κοινώς. Τα παλικαράκια ΦΟ-ΒΟΥ-ΝΤΑΙ. Πώς αλλιώς να σας το δείξουν!!! Με όλους τους εγχώριους (παρα)μηχανισμούς στο πλευρό τους δεν νιώθουν ασφάλεια να παίξουν μπαλίτσα. Ας τους αφήσουμε στην κατρακύλα τους.
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 13 Δεκ 2019, 14:23

Τους έχει πιάσει τέτοιος πανικός που, πιστεύω, κάποια στιγμή θα κάνουν την υπερβολή και θα περάσουν στο "point of no return".
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90047
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό ace.79.gr » Παρ 13 Δεκ 2019, 14:52

Να δω τι θα σανο θα ταισουν τα πρόβατα τους στο λιμανι μετα την απωλεια και του φετινου πρωταθληματος,γιατι και φετος δικο μου ειναι.Η πρόταση μαρινακι για καταργηση του ΒΑΡ δειχνει το ζορι τους
Έχε τους φίλους σου κοντά και τους εχθρούς κοντύτερα.
Άβαταρ μέλους
ace.79.gr
 
Δημοσιεύσεις: 1001
Εγγραφή: Δευτ 15 Ιούλ 2019, 09:13

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Παρ 13 Δεκ 2019, 15:37

Τα σιχάματα δεν υπήρχε περίπτωση να παίξουν στην Τούμπα ανάμεσα σε δυο ευρωπαϊκά ματς. Υπάρχουν πολλά εργαλεία που μπορούν να χρησιμοποιήσουν για να πειράξουν το πρόγραμμα. Και τσουπ, ξαφνικά αποχή οι διαιτητές. Και να δείτε πως θα εξελιχθούν τα πράματα ώστε τελικά να μην παίξουν τότε μαζί μας..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Παρ 13 Δεκ 2019, 16:19

trouman έγραψε:Τα σιχάματα δεν υπήρχε περίπτωση να παίξουν στην Τούμπα ανάμεσα σε δυο ευρωπαϊκά ματς. Υπάρχουν πολλά εργαλεία που μπορούν να χρησιμοποιήσουν για να πειράξουν το πρόγραμμα. Και τσουπ, ξαφνικά αποχή οι διαιτητές. Και να δείτε πως θα εξελιχθούν τα πράματα ώστε τελικά να μην παίξουν τότε μαζί μας..


Κι εγώ αμέσως το ίδιο σκέφτηκα
Ρε τα μαλακισμενα
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3497
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Παρ 13 Δεκ 2019, 17:51

το προγραμμα εχει ανακοινωθει το πολυ πολυ να μετατοπιστει η 18 αγωνιστικη
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Παρ 13 Δεκ 2019, 18:25

Αφου στο ματσακι με την αεχ θα εχει ξενους διαιτητες. Γιατι να αναβληθει το ματς?
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 13 Δεκ 2019, 18:25

Εδώ είναι όλο το ζουμί...Αν μετακινηθεί η 18η αγωνιστική, σ αυτήν, "την πρώτη τους δράση", τότε, άνετα μπορεί να μετακινηθεί και αυτή που είναι να παίξουμε με τον πουστόγαυρο, σε μια αντίστοιχη "δεύτερη δράση τους"...

Το γεγονός, δε, ότι στην Επιστολή τους δεν αναφέρεται ούτε ένα "αίτημα προς επίλυση", είναι καθ όλα ύποπτο!

Αυτό, όμως, είναι και το σημείο όπου πρέπει να βασιστεί η ΚΕΔ, τελειώνοντας το "ζήτημα", με συζήτηση, ΑΜΕΣΑ...
Δηλαδή, μιλάει μαζί τους, εντός της επόμενης εβδομάδας, ξεκαθαρίζει το τι είναι αυτό που ζητάνε, αν φυσικά υπάρχει κάτι τέτοιο, χειροπιαστό, το λύνει και προχωράμε, δίχως αποχές και άλλες τέτοιες σχολιαροπαπαριές...
Αν, πάλι, δεν "πείθονται" και εμμείνουν στην απόφαση τους, ανακοινώνει ότι θα χρησιμοποιηθούν ξένοι ρέφερι...

Επειδή, μάλιστα, δεν τους έχω καμία εμπιστοσύνη, προτιμώ να ανακοινωθούν ξένοι διαιτητές, μέχρι το τέλος...
Ιδανικό το σενάριο να προταθεί ανταλλαγή διαιτητών, με ανάλογους άλλων χωρών, με σκοπό μετεκπαιδευτικό...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kayde » Παρ 13 Δεκ 2019, 18:39

Βρε γαμιωλες,οταν χτυπησαν τον Τζηλο,αποχη δεν ειχε τοτε ?

Και μολις μια μερα μετα που ο πρεζεμπορας ζητησε να αναβληθει το μεταξυ μας "λογω Ευρωπης".

Ολα κανονισμενα.Να αναβληθει το ΠΑΟΚ-Ξανθη αφου απο πριν ειχε κανονιστει οτι θα περασουν Europa -με το χερι του Θεου-,δε τους εκατσε,λογω ευρωπης -δε τους εκατσε-,οποτε αποχη διαιτητων.Ετσι γενικα και αοριστα,χωρις καν να προτεινουν μια δραση που θελουν να γινει.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Δεκ 2019, 19:19

Είχε αποχή, μιας αγωνιστικής.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47040
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες