Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 12 Δεκ 2019, 10:45

DamoN έγραψε:Καταρχάς για να μην παρεξηγηθώ να αναφέρω ότι τους σιχαίνομαι όσο τπτ. Τους ρουληδες δεν τους σιχαίνομαι με διασκεδάζουν τόσο πολύ με το κόμπλεξ τους και δεν πολυασχολουμαι γιατί είναι αλήθεια ότι είμαστε πολλά επίπεδα πάνω και ότι πονάνε παρά πολύ με τις επιτυχίες Μας.Τους κόκκινους πραγματικά τους σιχαίνομαι. Όμως θέλω να εκφράσω μια σκέψη που έχω τον τελευταίο καιρό. Όλο αυτό που συμβαίνει με την κλάψα τους κανονικά θα έπρεπε να μας διασκεδάζει. Όσο τους γαμαμε μέσα στο γήπεδο όση λάσπη και να προσπαθούν να ρίξουν ότι και να λένε για να δικαιολογήσουν ότι 3 χρόνια τώρα τους πάμε πίπα κωλο το βράδυ στον καθρέφτη δν μπορούν να πούνε ψέμματα. Τους τσούζει και φαίνεται.το να δικαιολογήσουμε οτι δεν είμαστε ελέφαντες δεν νομίζω ότι είναι λύση. Και ίσα ίσα αυτος ο πολεμος που εννοείται ότι συμβαίνει εξαιτιας τους μόνο κακό κάνει στο προιον που απαξιώνεται από τον κόσμο. Εμένα προσωπικά με έχει κουράσει παρά πολύ.Το να πέφτουμε στο επίπεδο τους πάλι νομίζω ότι μόνο κακό μας κάνει. Και αυτό διότι έχουμε όλο το δίκιο με το μέρος μας. Εγώ αν αποφάσιζα θα το έπαιζα το έργο πολύ διαφορετικά . Πχ ένα παράδειγμα μετά το χ στο τηγάνι. Ο Ολυμπιακός είναι η καλύτερη ομάδα και είναι επιτυχία που φέραμε ισοπαλία σε αυτή την έδρα. :lol: :lol: Παρολαυτα εξακολουθεί να είναι το φαβορί για το πρωτάθλημα κλπ κλπ. Μαιντ γκειμς όπως κάνει ο κλοπ πχ με την σιτυ. Πριν το ματς της τούμπας δηλώσεις τους τύπου εννοείται πως ο δαφνοτσιμπουκωμενος είναι το φαβορί στο ματς λόγω της εμπειρίας του στον πρωταθλητισμό κλπ κλπ . Και μετά στο 20 3-0 αυτή την φορά και όχι 2. Είναι χρυσή ευκαιρία νομίζω τώρα που έχουμε πολύ καλύτερη ομάδα να τους γλεντάμε όσο δεν πάει. Και να δείξουμε ποσό πολύ διαφέρουμε από αυτούς που όλη η Ελλάδα ( η σιχαμένη) να πανηγυρίζει κάθε φορά που τους γαμαμε. Ούτε δούκα θέλω ούτε Γιώργη ούτε καφενειακου επιπέδου αντιπαραθέσεις ούτε τπτ. Ούτως η άλλως κανείς δεν τους παίρνει στα σοβαρά ούτε οι ιδιιοι οι γαύροι. Ας έχουν αυτοί τους τσουκαλάδες τους μπάρμπα Σάββες τους Νικολακοπούλους να ξεφτιλίζονται κάθε μέρα και ας έχουμε εμείς σοβαρούς ανθρώπους μορφωμένους με πολύ πιο ευρωπαϊκές τοποθετήσεις και μέσα στο χορτάρι να τους γαμαμε όπου τους βρούμε. Είναι χρυσή ευκαιρία να δείξουμε την διαφορά του επιπέδου μας . Έτσι ώστε να καταλάβει όλη η Ελλάδα ότι τα 3 τα 4 τα 5 τα 10 προσεχώς έχουν πολύ μεγαλύτερη αξία από τα 44 τους....συγγνώμη αν κούρασα... δεν θέλω να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν που σίγουρα θα με κράξει απλά είναι μια σκέψη.



Εμένα μ'αρέσει αυτή η προσέγγιση!

Αν είχα στα χέρια μου το τμήμα επικοινωνίας του ΠΑΟΚ, θα γούσταρα κάτι μεταξύ αυτού που λες (δηλαδή γαμήσια με το γάντι, με το "σείς" και με το "σας") ή στραβοστομιλίκια επιπέδου Νεάπολης/Κορδελιού/Δενδροποτάμου. Ίσως περισσότερο το 1ο, με σπάνιες εκλάμψεις του 2ου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Πέμ 12 Δεκ 2019, 13:37

navigator11 έγραψε:Μην ξεχνάτε να ελέγχετε καθημερινά και το sport24, το contra κλπ, παίδες. Για έγκυρη και απροκατάληπτη ενημέρωση πάνω από όλα.


Το να εισαι σε μια γυάλα και να βλεπεις 1-2 σαιτ ολο και ολο (ειτε για αθλητικα, ειτε για πολιτικη) το θεωρω λαθος. Πρεπει να τα κοιτας ολα, οχι για να ενημερωθεις προφανως, αλλα για να διαβασεις πισω απο τις λεξεις τι φοβουνται, τι ετοιμαζουν, τι προσπαθουν να κρυψουν κλπ. Αν βεβαια δεν εχεις αναπτυξει κριτικη σκεψη (οχι εσυ, γενικα μιλαω) τοτε ναι μπορει να σου γυρισει μπουμερανγκ.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6336
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 12 Δεκ 2019, 14:11

Στη βάση που το θέτεις, θεωρητικά, δε διαφωνώ. Άσε που καμιά φορά, όντως, βρίσκεις και διαμαντάρες να διαβάσεις. Πχ, θρυλείται ότι έγινε η ακόλουθη, περισπούδαστος ... ανάλυση χτες στο πρεζαtv
Εικόνα
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό mypaokway » Πέμ 12 Δεκ 2019, 14:20

navigator11 έγραψε:Στη βάση που το θέτεις, θεωρητικά, δε διαφωνώ. Άσε που καμιά φορά, όντως, βρίσκεις και διαμαντάρες να διαβάσεις. Πχ, θρυλείται ότι έγινε η ακόλουθη, περισπούδαστος ... ανάλυση χτες στο πρεζαtv
Εικόνα

Kαλά το ότι ήξερε τι έκανε είναι το μόνο σίγουρο δεν έχει άδικο. Κέρδισε επάξια το λουκουμάκι του.
mypaokway
 
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2019, 16:11

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Πέμ 12 Δεκ 2019, 14:26

:lol: :lol: :lol:
Τον πεταμενο δες τι λέει!!

Αντωνάκη, σκούπισε το πηγούνι σου. Έχουν μείνει λίγα από τα φλοκια του Βαγγελα.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15491
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kayde » Πέμ 12 Δεκ 2019, 14:37

Θα ηθελα παντως μια φορα να πετυχω εναν τετοιο και να μου λεει τελειως αδικαιολογητα πραγματα.Φανταζομαι θα γελουσα.Τι λεει ρε ο μπετοβλακας.Το πεναλτι μπορουσε να το χασει αλλα αν περνουσε η μπαλα δε το εχανε με τιποτα.100% κιολας. :lol:


Λογικα ο βαγγελας σε ειδος τους πληρωνει ολους αυτους και απο το πολυ το ρουφηγμα δε ξερουν που βρισκονται και πετανε μαλακιες.
Και οταν θα πεθανω,θελω τον Δικεφαλο στο ταφο μου επανω..
Άβαταρ μέλους
kayde
 
Δημοσιεύσεις: 2114
Εγγραφή: Παρ 01 Ιούλ 2016, 01:38
Τοποθεσία: Επτάλοφος

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Πέμ 12 Δεκ 2019, 15:03

Μαμνιούνται τα σπίτια όσων βγάζανε στον αέρα τον ζυμαρούλη τόσα χρόνια.
Μαμνιούνται σπίτια - ζωντανά και πεθαμένα όσων τον ξαναβγαλουν στο μέλλον από την ώρα που έπεσαν οι μάσκες ......

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 12 Δεκ 2019, 15:18

Πραγματικά τα είπε αυτά ο ανοητος;

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Demir » Πέμ 12 Δεκ 2019, 15:43

εσκασε ο πρεζεμπορας με τον κωστα τον τσελσι και συνοδεια στην συνελευση της λιγκας με στοιχεια ''φωτια'' για την σχεση ΠΑΟΚ ξανθη.... χαμος θα γινει..
Demir
 
Δημοσιεύσεις: 7969
Εγγραφή: Πέμ 05 Δεκ 2013, 22:32

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 12 Δεκ 2019, 16:12

:lol: :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 12 Δεκ 2019, 16:41





Ρε αυτό τώρα το είδα!!!!

Την οργή που έχω τώρα, δεν την είχα στα 16 μου...ευτυχώς είμαι συγκρατημένος.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47047
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Πέμ 12 Δεκ 2019, 20:34

κληθηκαμε σε ακροαση την Πεμπτη 19/12 απο την ΕΕΑ..
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Taseos » Πέμ 12 Δεκ 2019, 21:14

Τι να πουμε; Τι γνωμη για τις αγοροπωλησιες στο real estate;
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3861
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Πέμ 12 Δεκ 2019, 21:28

Τα λαμόγια εάν έχουν τις πλάτες θα ήθελαν βαριά ποινή έστω και για λίγες μέρες μέχρι να αρθει η τιμωρία και να λένε σας έσωσε η νουδουλα μη μιλατε. Να χουν για κάνα δυο αιώνες να τρώνε σανό. Win win win κατάσταση για πολλούς και διάφορους. Θέλω να ελπίζω ότι όταν βρεθηκανε με μητσοτακη θα τα έλυσαν αυτά. Αφού είναι πολιτικές οι θέσεις των μελών και του επικεφαλής της επιτροπής, πολιτική θα είναι και η απόφαση.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 12 Δεκ 2019, 22:04

Κι ο Κωστούλας δε δήλωσε ότι είναι στη διάθεση όποιου ενδιαφερόμενου για διαπραγμάτευση πώλησης των εγκαταστάσεων της ομάδας του; Με ποιά λογική δηλαδή θα επιτραπεί να διεξαχθεί το Παναιτωλικός-ΠΑΟΚ την Κυριακή; Σκάνδαλο!
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17973
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες