Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 10:46

Και σίριουσλι νάου, αυτό με τη διακοπή και grexit κλπ, γιατί μας το κοτσάρουν στη μούρη; οτι και καλά μας καίει πιο πολύ από την ΕΟ; Εκτός εάν το κάνουν και αυτό φωτογραφικά, δηλαδή ο ΠΑΟΚ συγκεκριμένα δεν θα παίξει Ευρώπη γιατί ρεύτηκε ένας θείος στην 1-2 και βρώμισε κρεμμυδίλα πίσω από τον πάγκο της ΕΟ.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paoki19 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 10:55

Το ποσό καίγεται ο Κούγια με την παρουσία Μπαλτακου, εμένα με ενθαρρύνει...
Άβαταρ μέλους
paoki19
 
Δημοσιεύσεις: 2331
Εγγραφή: Τρί 22 Ιαν 2008, 17:29

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:24

marley 4 έγραψε:μπαλτακος μεταγραφαρα

παμε για 2025 λεει ο κουγιας
κλαμα στον περαια
23/2 ΘΑ ΔΙΚΑΣΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ...


ΟΚ, μόνο 5 χρόνια, για τα στημένα κοντά στα 10 χρόνια πέρασαν. Νό πρόμπλεμ.
Και η κυβέρνηση της κανονικότητας θα φροντίσει άλλωστε να επιταχυνθούν οι διαδικασίες, όπως κα ιόσες προηγούνται.. Νοορ1, Τζήλος...
Τι, όχι;
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6100
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:28

Μαυρομμάτης: "Θα πρέπει να μας πει κάποια στιγμή ο Ολυμπιακός να μας πει αν το πόρισμα είναι δεσμευτικό ή όχι... Κανένας ΚΑΠ δεν μας στερεί το δικαίωμα να προσφύγουμε. Θα εξετάσουμε κι εμείς άλλες περιπτώσεις, ο Κούγιας είναι ιδιοκτήτης της ΑΕΛ και δικηγόρος των επιχειρήσεων του Μαρινάκη"




εεεε μαααααααααααααααα ναιιιιιιι
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:29

Ολα θα κριθουν στο αν θα δωσουν αναβολη ή οχι.
Αν δεν δωσουν τότε ειναι ξεκαθαρο πως ειναι στημενη η φαση απο καθε πλευρα.
Ειναι βασικο να καταφερουμε να θιξουμε την αξιοπιστια του πορισματος στα διοικητικα.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:33

Δεν πολυαφορά πιθανώς στο νήμα, αλλά εν μια νυκτί κυριολεκτικά σταμάτησε τη λειτουργία του, λέει, ο αρενα. Όπου, τουλάχιστον ο Τζαντζαράς, είτε έχει συμπάθειες είτε αντιπάθειες και ανάμεσα σε ΠΑΟΚτσήδες, ανεδείκνυε καθημερινά όλην την γαυρομπόχα, με ευθείες επιθέσεις σε συγκεκριμένα πρόσωπα, πολιτικά, αθλητικά, των μμε. Το επιχειρούσαν και λίγοι ακόμα εκεί, με σαφώς μικρότερη ένταση. Μου φαίνεται κάπως παράδοξη η όλη φάση, τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή. Αφ' ης στιγμής δεν επρόκειτο για ένα προδιαγεγραμμένο και προανακοινωθέν τέλος.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:34

Δηλαδή παίζει η τύπισσα να είναι στμν και να προχωρήσει στην εκδίκαση και μετά από 1 εβδομάδα να τρέξει το διοικητικό; Και να βγάλει την ΕΕΑ άκυρη; Και η σημερινή να έχει δικάσει πάνω σε πόρισμα άκυρης επιτροπής; Τί θα γίνει τότε; Ανάκληση των ποινών, σε περίπτωση τιμωρίας;
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:39

Αυτο με τον αρενα ειναι όντως πολυ υποπτο.
Αρκετοι δεν χωνευουν τον Τζατζαρα εδω μεσα αλλα εγω τον θεωρω απο τους λιγους που ειχε τα @@ να μιλησει με ονοματα για αυτα που συμβαινουν.
Στα της εκδικασης, το ακομη πιο στημενο θα ναι να κρινει η δικαστης οτι η εισήγηση ειναι δεσμευτικη.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:41

Navi, κι εγώ περίμενα σήμερα να ακούσω τον Τζατζαρα και δεν καταλάβαινα τι γίνεται. Πράγματι ο συγκεκριμένος δεν μασάμε τα λόγια κατά του χοντρού. Στο παρελθόν νομίζω ότι απολύθηκε από άλλο ράδιο γι'αυτό τον λόγο. Εδώ όμως έκλεισε ξαφνικά ο σταθμός!! :(
Απο thessports

Την αναστολή της λειτουργίας του ανακοίνωσε ο Arena FM, ο οποίος από σήμερα το πρωί σταμάτησε να λειτουργεί ως αθλητικό ραδιόφωνο.

Την ανακοίνωση έκανε ο ιδιοκτήτης του Δημήτρης Παπαϊώαννου:

Πριν από μερικά χρόνια είχα ένα όραμα, ένα αθλητικό ραδιόφωνο αντάξιο της πόλης μας. Το ήθελα, το στήριζα και το πλήρωνα ακριβά ελπίζοντας ότι θα φτάσει τον στόχο του. Σήμερα πιστεύω ότι ο κόπος, τα χρήματα και η ψυχή των ανθρώπων δεν είναι αρκετά για να αλλάξουν το τοξικό αθλητικό τοπίο που βολεύει μόνο αυτούς που κερδίζουν από αυτό.

Από σήμερα αποφάσισα να σταματήσει η λειτουργία του ArenaFM 89,4 ως αθλητικό ραδιόφωνο. Θέλω από καρδιάς να ευχαριστήσω όλους τους εργαζόμενους και συνεργάτες , έναν – έναν ξεχωριστά, να τους ζητήσω συγνώμη γιατί δεν καταφέραμε να φτάσουμε στο τέρμα, αλλά η υπομονή έχει και τα όριά της.
Τελευταία επεξεργασία από BlackMagicPAOK και Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3675
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: Προπαγάνδα και

Δημοσίευσηαπό bane1980 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:49

Gospi έγραψε:Στα της εκδικασης, το ακομη πιο στημενο θα ναι να κρινει η δικαστης οτι η εισήγηση ειναι δεσμευτικη.

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Θα αποφανθεί και περί αυτού;
Εάν αποφανθεί οτι είναι δεσμευτική, τότε προς τι το πανηγυράκι εκεί; Έχει τελειώσει η ιστορία και ποιος ο λόγος εκδίκασης μίας δεσμευτικής εισήγησης; Οτι και καλά μπορεί να σε αθωώσει αυτή άρα η εισήγηση είναι δεσμευτική μόνο σε περίπτωση τιμωρίας, οκ.

Όχι οτι μπορείς να κρίνεις από αυτά, αλλά στα σχόλια δεν μου άρεσε το υφάκι των προέδρων.
The North Remembers
“The fool strikes. The wise man smiles, and watches, and learns. Then strikes.”
Άβαταρ μέλους
bane1980
 
Δημοσιεύσεις: 4074
Εγγραφή: Πέμ 30 Οκτ 2008, 16:20

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:51

Δεν ξερω αν θα τοποθετηθουν σημερα αναφορικα με την δεσμευτικοτητα ή μη.
Αν αναβαλουν σιγουρα δεν θα τοποθετηθουν περαιτερω .
Αν δικασουν ισως κανουν καποιο σχολιο.


Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10915
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:52

Για Αρένα μάλλον έπεσε μήνυμα από ψηλά. Κρίμα.. Αυτό μας προϊδεάζει λίγο τι πρόκειται να γίνει. Δυστυχώς, μάλλον πάμε για μετωπική
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6100
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:56

Λένε οι δικηγόροι ότι η ΕΕΑ δεν τους έχει δώσει πρόσβαση στον φάκελο.
- Να υποβάλλουμε αίτημα σε εσάς κυρία πρόεδρε να μας τα δώσετε εσείς.
- μου είπαν ότι είναι δύο κούτες, ούτε σε εμένα τα έστειλαν.

Ένας χασοδικης δεν σηκώθηκε να της πει "και πως θα δικάσεις μωρη?"
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4925
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 11:57

Μην το πολυκουράζετε ρε σεις. Η μη χορήγηση αναβολής υπό τα δεδομένα ως έχουν, με την προσφυγή στα διοικητικά δικαστήρια να εκκρεμεί, ισοδυναμεί με εκτέλεση σχεδίου. Στο διοικητικό εφετείο ουσιαστικά "παίζεται" σε επίπεδο κρίσης το αν είναι υπαρκτό ή όχι το κωλόχαρτο των στημένων του αυνανάκη. Πώς μπορεί, μέχρι να κριθεί το ζήτημα αυτό, να συνεχιστεί η διαδικασία στο πειθαρχικό της λίγκας, ιδίως αν κριθεί ότι η ντεμεκ γνωμοδότηση έχει δεσμευτικότητα; Μιλάμε για αστειότητες.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 17 Φεβ 2020, 12:00

ΕΛΕΟΣ!!! Ούτε στις κωμωδίες!!!!
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6100
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες

cron