Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 17 Φεβ 2020, 21:41

Ε τότε σίγουρα σε μια δίκη με τόση πίεση από παντού ...μια μικρή αφαίρεση βαθμών και υιοθετώ την εισήγηση ΕΕΑ = πλένω τα χέρια μου και πάτε για έφεση σε πρώτη φάση είναι πιο εύκολη με ΝΔ για έναν δικαστή θεωρητικά πάντα...

Το θέμα είναι ότι αν υπάρχει δεδικασμένο πιο πριν με το θέμα ''προσωρινή διαταγή'' και δεσμεύει τον δικαστή και τι παίζει εκεί γιατί εκεί πάμε σε ένα τέλος του πρωταθληματος χωρίς πλει οφ αουτ και ειδικά με νίκη του ΠΑΟΚ είναι κάτι που συμφέρει στον ΠΑΟΚ και θα ματώσει και την ΝΟΒΑ... Εδώ είναι το κλειδί και ο πανικός του γαύρου πιστεύω...
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 17 Φεβ 2020, 21:48

Λογικά θα πάρουμε προσωρινή διαταγή αναστολής εκτέλεσης, είτε από το Διοικητικό Εφετείο είτε από το ΣτΕ και μετά θα παίξουμε την μπαλίτσα μας κατά το δοκούν.

Πάρε εσύ τη νίκη 23/2 , που θέλει τρελή προσοχή από όλους μας στις προκλήσεις που θα δεχτούμε και μετά από Δευτέρα πας με άλλο αέρα επικεφαλής της βαθμολογίας.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 17 Φεβ 2020, 21:56

Ακριβώς θέλει να πάρουμε την νίκη... αλλά αν είναι έτσι όπως μου το λες και πάρουμε την προσωρινή διαταγή βάση λογικής πιστεύω ότι δεν θα την αποσύρουμε ότι και να γίνει και θα έχουμε τέλος πρωταθλήματος. Γιατί? Γιατί για ευνόητους λόγους... οπότε αν πάρουμε την προσωρινή διαταγή το παιχνίδι την Κυριακή βγάζει πρωταθλητή και τέλος του πρωταθληματος χωρίς πλει οφ και άουτ και τέλος όλα για φέτος. Και τεράστια ζημιά για νοβα κτλ...
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:01

Γιατί τελειώνει το πρωτάθλημα αν πάρουμε προσωρινή διαταγή;
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:06

Γιατί παίρνουν αναβολές οι δίκες και αν ξεπεράσουν την 1η Μαρτίου δεν μπορούν να αρχίσουν πλέι οφ/αουτ...
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:08

Γιατί δεν μπορούν να αρχίσουν τα playoff;

Μια χαρά μπορούν να αρχίσουν.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:17

Δεν μπορούν χωρίς επικύρωση και όσο εκκρεμούν δίκες... ;) αν δεν γίνουν τα δικαστήρια μέχρι την 1η Μαρτίου αντίο πλει οφ/αουτ ;) κάνε μια έρευνα 1000% ;) αλλά το θέμα είναι θα γίνουν μέχρι την 1η Μαρτίου εκεί είναι όλο το παιχνίδι...
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:26

Δεν έχεις δίκιο, ότι δεν μπορεί να μη γίνει επικύρωση βαθμολογίας λόγω εκκρεμοδικίας.

Η επικύρωση ή μη, μερική ή κατά πλειοψηφία παροντων, της βαθμολογίας γίνεται από τη συνέλευση της Superleague.

Όποιος διαφωνεί αλλά μειοψηφεί, μπορεί να προσφύγει στο Διαιτητικό της ΕΠΟ για να πάρει αρνητική απάντηση.

ΑΝ και λέω ΑΝ οι ΠΑΕ, στη συνέλευση της Superleague κατά πλειοψηφία αποφασίσουν μη επικύρωση της βαθμολογίας, τότε ΝΑΙ...δεν ξεκινάνε τα playoff.

Οπότε εγώ νικώντας είμαι πρώτος και άμα δεν επικυρώσουν ούτε μέχρι το καλοκαίρι βαθμολογία, δεν βγαίνει κανένας Ευρώπη, δηλαδή οικοθελώς Grexit.

Ας είμαι εγώ πρώτος και μετά τα λέμε...
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:36

Φίλε ακόμα και αυτοί που θέλουν σαν τρελοί να γίνουν οι δίκες και να μην πάρουν αναβολή ακόμα και αυτοί το λένε αν δεν γίνει δικαστήριο την Δευτέρα δεν θα υπάρχουν πλέι οφ. Ο Γαυρος θέλει να γίνει δικαστήριο ότι και να γίνει στην Τούμπα γιατί 1ον λογο ΝΟΒΑ 2ον γιατί ξέρει κάπως ότι θα έχουμε αφαίρεση βαθμών από τα δικαστήρια λόγο πίεσης ακόμα και αθώοι να είμαστε...
Αν νικήσουμε την Κυριακή και δεν γίνει δικαστήριο την Δευτέρα τέλος τα πλέι οφ Εκεί ναι πάμε ή σε Grexit ή σε πρωτάθλημα ΠΑΟΚ. Το θέμα είναι ότι ο γαύρος κυνηγάει και την Ξανθη όχι μονο εμάς και προσδοκά σε επιστροφή βαθμών και από εκεί....
Ακου τι φοβάται ο εχθρος του ΠΑΟΚ και θα καταλάβεις...
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:47

Το βίντεο που έβαλες το έχω δει από το μεσημέρι.

Αυτοί μέχρι και την περίληψη του σκεπτικού της προσφυγής μας στο ΣτΕ έχουν ανεβάσει.

Τα είχα υπ'όψιν μου όταν σου έγραψα τα παραπάνω. Δηλαδή εσύ υποστηρίζεις ότι σε περίπτωση εκκρεμοδικίας η γενική συνέλευση της Superleague κατά πλειοψηφία δεν θα επικυρώσει τη βαθμολογία και δεν θα γίνουν τα playoff.

Εγώ σου λέω ας είμαι πρώτος και δεν με ενδιαφέρει τι θα αποφασίσει η συνέλευση της Superleague.

Επιστροφή βαθμών εμείς για Ντουρμισάι όχι;

Απολογείται και η ΕΠΟ μαζί με το σκουλήκι τη Δευτέρα στη FIFA για την παραβίαση του transfer ban!
Τελευταία επεξεργασία από bersekeros και Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:53, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:52

Ναι μπορεί να επιβάλει η Φιφα στην ΕΠΟ επιστροφή βαθμών για Ντουμιρσάι για όσους αγώνες έπαιξε για αυτό έστειλε ο γαύρος τον καλύτερό του δικηγόρο να πάει εκεί τον Λυβα :lol: Συμφωνώ αλλά επιμένεις ότι θα γίνουν πλει οφ αν δεν γίνουν τα δικαστήρια μέχρι 1 Μαρτίου είσαι 100% σίγουρος ?
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:57

δεν εχω καταλαβει ποια ακριβως ειναι η απειλη.
καθιστε να σας παρουμε το πρωταθλημα στα χαρτια γιατι αλλιως δεν θα τελειωσει? να μην τελειωσει ποτε.

δεν εχει ο γαυρος αποκλειστικοτητα στις απειλες.
αθωωση τωρα ή το 2025.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 17 Φεβ 2020, 22:58

Βάλε κάτω τα νούμερα και τις ομάδες που θα ψηφίσουν στη συνέλευση της Superleague.

Βάλε και το οικονομικό κόστος όλων των εμπλεκομένων.

Βάλε τον κίνδυνο Grexit.

Δεν ξέρω ποιος θα πλειοψηφίσει.

Μπορεί να πλειοψηφίσει η πλευρά ΠΑΟΚ , μπορεί να πλειοψηφίσει η πλευρά Γάβρου.

Εγώ λέω αν είμαστε πρώτοι έχουμε το πάνω χέρι σε όποιο ενδεχόμενο.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Δευτ 17 Φεβ 2020, 23:04

Φυσικά να είμαστε πρώτοι
το θέμα είναι και πρώτοι να είμαστε από ότι κατάλαβα δεν θέλει η ΝΔ να πάρουμε πρωτάθλημα το θεωρεί απειλεί για την ίδια και τα ποσοστά της. Δες πόσες φορές βγήκε και μίλησε για GREXIT . Το άλλο θέμα είναι θα την αφήσει ο χοντρός να το κάνει ή θα πει άσε τον ΠΑΟΚ πρωταθλητή τι τον συμφέρει μακροχρόνια... ?????? ;)
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 17 Φεβ 2020, 23:07

Ας είμαι ΠΡΩΤΟΣ και ας κάνουν Grexit.

Δεν με νοιάζει τι θα κάνουν.

Αυτή η κυβέρνηση πάνω στο εξάμηνο, έχει καταφέρει να βρεθεί με την πλάτη στον τοίχο σε πολλά μέτωπα.

Αυτοί τη δουλειά τους και εμείς τη δική μας.

Υ. Γ. Εγώ δεν τον βλέπω και πολύ ισχυρό στην καρέκλα του, τον " εν κουλί ".
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες